Ustawka Paranormalnych
4 4

164 posts in this topic

prosze o odpowiedz administracji dlaczego pozwala na naduzycia i naciaganie na nagrody za ranking.

Przypominam ze kilka miesiecy temu resetowaliscie konta za ustawianie sie w pojedynkach.

Czy w takim razie ustawianie sie w rankingu klubowym i wyludzanie nagrod przez klub Paranormalni i ich pseudo lidera Zagaja

jest w porzadku . Gdzie sens tej gry wygrywaja oszusci ustawiajacy sie na 1 miejscu 45 osob 1 miejsce.

kazdy po 4000$ = 180.000$ to wyludzenie i powinno byc karane

para1.jpg

para2.jpg

para3.jpg

1 person likes this

Niezły numer i kolejny dowód na to do jakich wypaczeń mogą doprowadzić nieprzemyślane działania admina.  A ad meritum: ustawka czy nie w żaden sposób nie da się tego udowodnić. Wszystko odbyło się zgodnie z regułami gry, które pozwalają na tego typu sytuacje. A wystarczyłoby aby w rankingu klubowym obowiązywała stała pula nagród dla klubu.  Wtedy w przypadku takim jak ten wszyscy dostaliby nagrody proporcjonalnie zmniejszone tak aby klub zmieścił się w puli.

Przyznaję, że nawet mnie szczęka opadła, a niejedno już widziałem.. Ta gra powinna mieć osobną punktację dla grających normalnie zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami uczciwej rywalizacji, bo to co teraz, to raczej zawody na kombinatorstwo, żeby nie nazwać tego mocniej..

może się to nie podobać, ale oszustwem raczej nie jest , wykorzystują mozliwości gry do bólu, poza tym jeśli dobrze pamiętam to w początkach rywalizacji klubowej niektóre kluby też ustawiały sobie wieeeeelu graczy na 1 miejscu, łącznie chyba z KB

A jak 100 osób miało 1 miejsce w rankingu 1vs1 i zgarniało co tydzień  1000$ to nie była ustawka :D śmieszy mnie to :) wszystko jest zgodne z regulaminem i zasadami, a zazdrość wylewają tutaj ludzie, którzy nie potrafią myśleć :)

Hej! Dzięki za info, obecnie jest obmyślane rozwiązanie dla tego procederu ;)

Różne opinie, zapewne zależne od tego w jaki sposób gracze patrzą na grę -dla jednych jest to impreza podobna zasadami i regulaminem do zasad imprez sportowych, jakimi są bez wątpienia turnieje, mistrzostwa i inne konkursy, a dla drugich.. jeszcze jedna gierka, gdzie najchętniej wyciągnęliby wszystkie możliwe kody, cheaty czy inne kombinacje indywidualne, czy zespołowe i cwaniakowali jacy to są "lepsi".

Jedni na pewno nie zrozumieją drugich, bo dla jednego bycie lepszym mając to samo do dyspozycji co inni, to prawdziwa satysfakcja, a drudzy najchętniej włączyliby nieśmiertelność, niewyczerpalne zasoby, kasę, wędki bez ograniczeń i.. mnie to na pewno nie zaimponuje, ale może komuś innemu?

Witaj @Rennard -dawno Cie tutaj nie było.. ;)

Edited by GKar

Rennard

Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest ukrócenie procederu produkowania bugów przez programistów i autorów tej gry.  Akurat w tym przypadku do graczy nie można mieć najmniejszych pretensji. Grali zgodnie z regulaminem i własnym interesem. Nikogo nie oszukali. Nazwanie ich działalności procederem jest dużym nadużyciem, zwłaszcza przez kogoś kto jest rzecznikiem strony  winnej  opisanego wypaczenia w 100%.

Edited by darkiel

darkiel pamietasz resety za ustawianie sie w pojedynkach to chyba takie samo ustawianie.

Wrocil Rennart zrobi porzadek mam nadzieje ze szybko i ustawka wam nie wyjdzie , rennart jest jak pitbull zrobi tu porzadek 

SLAWENTYWKS46

to nie jest ustawianie. To jest granie uczciwe i zdroworozsądkowe, zgodne z regułami wytyczonymi przez admina. Myśl.   Dlaczego klubowicze mieliby grać na niekorzyść swoją i klubu? Przecież to byłby objaw bezmyślności albo dywersji. Pozycję klubu w rankingu wywalczyli i mieli gwarantowaną więc o dodatkowe punkty nie musieli walczyć. Po co walczy sie w rankingu klubowym? Po to, żeby klub odniósł jak największe korzyści.  Admin stworzył regulamin taki a nie inny, dozwala w nim miejsca ex-aequo i płaci za nie bez żadnych ograniczeń. Dlaczego klubowicze mieliby uczestniczyć w niezdrowym wyścigu szczurów w ramach rywalizacji wewnątrz klubowej i na przykład bez opamiętania młócić zadania klubowe? Przecież to są nie tylko dodatkowe koszty i strata czasu ale w dodatku w ich sytuacji nie przyniosłoby im ani klubowi żadnego pożytku, za to na pewno przyniosłoby duze straty które łatwo policzyć.

Niech admin tak zmieni reguły przyznawania nagród, zeby rywalizacja wewnatrz klubu była czymś naturalnym nie szkodzącym klubowi a przynoszącym zysk graczowi w niej uczestniczacemu.

Tak by było gdyby pula nagród dla klubu była stała. Przykład: za 1 miejsce w rankingu klubu gracz dostaje 4000 S, za 2 3000 S za 3 2000 S. Jezeli 3 graczy zajmuje 1 miejsce ex-aequo to sumuje się nagrody przypadające za miejsca 1-3 i dzieli przez trzy. Czyli w tym przypadku każdy z graczy otrzymuje 9000/3=3000. Proste jak drut. Ale admina nie było stac zeby takie "cudowne" i znane z wielu dyscyplin rozwiązanie wprowadzić.

Nie róbmy z graczy debili. Debilem jest ten kto zatwierdził takie reguły i nie przewidział, że klubowicze wykażą się inteligencją i zdrowym rozsądkiem i nie dadzą się namówić na szkodzenie klubowi i sobie nawzajem. Przeciez po to chyba wymyslono kluby aby sobie pomagać a nie szkodzic.

Edited by darkiel
1 person likes this

Z nagrodami za ewenty też niech tak Administracja gry zrobi . przeznaczy pulę nagród i podzieli przez graczy którzy go ukończyło :D ( im mniej osób ukończy tym większe nagrody ) zanim coś  napiszecie  to napiszcie sobie na kartce i trzy razy przeczytajcie i pięć razy przemyślcie to co napisaliście.  Podajecie fantastyczne pomysły Adminom gry a po wprowadzeniu ich na niekorzyść graczy będziecie bojkoty robić i narzekać . Sami sobie robicie pod górkę przez zawiść że inny gracz wypracował sobie więcej niż ty sam. 

ZŁY_POSEJDON z NzN

Myśl kolego, myślenie nie boli.  Chociaż znając proceder jaki uprawia admin to już nie mam pewności czy w jego przypadku praca głową nie jest zbyt dużym wyzwaniem.

Nie porównuj rozdawnictwa nagród w eventach do nagradzania za ranking klubowy. Jeżeli nie widzisz różnic to jesteś idiotą. A dla idioty trzeba te różnice wyłożyć niczym kawę na ławę, więc wykładam. Pożytek z tego może być dwojaki bo oprócz Ciebie może i admin skorzysta i nie popełni kolejnego błędu wprowadzając te same zasady dla obydwóch imprez :).

1.  W eventach nagrody zdobywa nieograniczona liczba graczy. Rozwiązanie ze stałą pulą nagród dotyczy tylko i wyłącznie rankingów w których liczba wygranych jest ograniczona i ściśle określona. 

2. Gdybyś trochę pomyślał to zamiast Eventów porównałbyś nagrody dla klubu z nagrodami za Open. Ale i tu nie miałbys racji. W Open teoretycznie też pula nagród  jest nieograniczona mimo iż liczba nagradzanych jest w praktyce ograniczona do 100. W OPEN teoretycznie  jest możliwe, że 100 graczy osiągnie 1 miejsce. Jednak ustawki w Open to tylko teoria. Tu jest rywalizacja pomiędzy graczami z rożnych klubów, mających sprzeczne  interesy, którym  opłaca się walczyć nie tylko dla siebie ale także żeby zaszkodzić rywalizującym w rankingu klubowym klubom. Również sama specyfika OPEN w praktyce wyklucza ustawki, bo trudno umówić się na wynik równy co do grama.  Tak wiec w OPEN nic nie trzeba zmieniać podobnie jak i w Eventach czy Rybie dnia i innych podobnych rankingach nie dochodzi do analogicznych wypaczeń do jakich łatwo moze dojsc w rankingu klubu . 

Na zakończenie jeszcze raz dobrze radzę. Włącz myślenie zanim zaczniesz ....

Edited by darkiel

darkiel raz piszesz

Dnia 28.7.2016 at 16:27, darkiel napisał:

Dlaczego klubowicze mieliby grać na niekorzyść swoją i klubu? Przecież to byłby objaw bezmyślności albo dywersji.

Dnia 28.7.2016 at 16:27, darkiel napisał:

Dlaczego klubowicze mieliby uczestniczyć w niezdrowym wyścigu szczurów w ramach rywalizacji wewnątrz klubowej i na przykład bez opamiętania młócić zadania klubowe? Przecież to są nie tylko dodatkowe koszty i strata czasu ale w dodatku w ich sytuacji nie przyniosłoby im ani klubowi żadnego pożytku, za to na pewno przyniosłoby duze straty które łatwo policzyć

a zaraz potem piszesz 

Niech admin tak zmieni reguły przyznawania nagród, zeby rywalizacja wewnatrz klubu była czymś naturalnym nie szkodzącym klubowi a przynoszącym zysk graczowi w niej uczestniczacemu

jedno zaprzecza drugiemu :):):) 

napisz może REGULAMIN KLUBOWY  jak należy grać będąc członkiem  klubu

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN
1 person likes this

Dnia 25.07.2016 at 21:46, SLAWENTYWKS46 napisał:

prosze o odpowiedz administracji dlaczego pozwala na naduzycia i naciaganie na nagrody za ranking.

Przypominam ze kilka miesiecy temu resetowaliscie konta za ustawianie sie w pojedynkach.

Czy w takim razie ustawianie sie w rankingu klubowym i wyludzanie nagrod przez klub Paranormalni i ich pseudo lidera Zagaja

jest w porzadku . Gdzie sens tej gry wygrywaja oszusci ustawiajacy sie na 1 miejscu 45 osob 1 miejsce.

kazdy po 4000$ = 180.000$ to wyludzenie i powinno byc karane

A Twoje pucharki za 1v1 to wszystkie uczciwie zdobyte,bez żadnych ustawek niby i jakoś nie widać żeby Ci konto zresetowali.Widać że panuje tu przekonanie że dopóki ja kombinuję to wszystko jest ok,ale jak ktoś inny jest sprytniejszy to trzeba mu dowalić i nazywać go oszustem:)

Przechwytywanie5.PNG

crazyfrog tak przyznaję się  grałem szybkie wydarzenia na przeglądarce coowon gdzie jest możliwość przyspieszenia odświeżania strony ( żaden program ani bot ) zostałem ukarany przez suport 24 godzinnym zablokowaniem konta napisałem do suportu dostałem odpowiedź że mam nie używać tej przeglądarki i nie używam. A to w jakim klubie gram i  co gram to jest moja sprawa . Gram dla zabawy i nikt mi nie będzie mówił jak mam grać 

17 godzin temu, maxus napisał:

A Twoje pucharki za 1v1 to wszystkie uczciwie zdobyte,bez żadnych ustawek niby

SLAWENTY klub KB robił ustawiane pojedynki od początku istnienia zawodów klubowych, a jak ktos cos pisal na ten temat to strasznie się sapał. Widocznie administracja lub ktos z informatyków jest w bliskiach kontaktach i konszachtach z liderami klubu Kompania Braci. Najbardziej zagadkowym tematem jest zmiana nicku, loginu gracza Woodo o dziwo bardzo sławnego na kappa. Myślę, że do tej pory nikomu w grze nie udało się zmienić nicka a jemu jednak tak, poza tym ten gracz ma podobno setki tysięcy banknotów na koncie podobno za sprawą jakiegoś cudownego błędu wiele lat temu :) Tylko kto w to uwierzy? na pewno nie ja. Radzę administracji prześwietlić kto się z kim kontaktuje w grze z informatyków bo to może być klulczowa sprawa. Zapewne macie kreta.

Druga sprawa żeby nie było ustawek 1vs1 wystarczy wprowadzić dwie rzeczy:
1. Remis powinien być również liczony jako rozegrany pojedynek.
2. Z graczem o danym UID może rozegrać maksymalnie dwa pojedynki na dobę (po dwóch pojedynkach jest on pomijany w losowaniu przeciwnika)

2 people like this

26 minut temu, Bandziorno napisał:

Druga sprawa żeby nie było ustawek 1vs1 wystarczy wprowadzić dwie rzeczy:
1. Remis powinien być również liczony jako rozegrany pojedynek.
2. Z graczem o danym UID może rozegrać maksymalnie dwa pojedynki na dobę (po dwóch pojedynkach jest on pomijany w losowaniu przeciwnika)

@Bandziorno -nie sądziłem, że kiedyś polubię Twoje wypowiedzi, a jednak.. :)

1 person likes this

20 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

darkiel raz piszesz

a zaraz potem piszesz 

Niech admin tak zmieni reguły przyznawania nagród, zeby rywalizacja wewnatrz klubu była czymś naturalnym nie szkodzącym klubowi a przynoszącym zysk graczowi w niej uczestniczacemu

jedno zaprzecza drugiemu :):):) 

napisz może REGULAMIN KLUBOWY  jak należy grać będąc członkiem  klubu

Ty naprawdę masz problemy z myśleniem. Wątpię czy jakiekolwiek wyjaśnienia , że jedno nie przeczy drugiemu będą dla Ciebie zrozumiałe.

Obecnie zasady są takie, że rywalizacja o miejsca wewnątrz klubu nie przynosi klubowi ani graczom żadnego zysku. Opłaca się rywalizować o miejsce klubu w rankingu i nie opłaca się rywalizować o miejsce w rankingu klubu bo dzięki miejscom ex-aequo klub może zyskać nieporównywalnie więcej. Po co szkodzić koledze (a w rezultacie i klubowi) i walczyć do ostatniego punktu po to tylko żeby zdobyc więcej nagród a kolega zdobył mniej skoro obaj możemy zająć 1 miejsce?

Niech admin tak zmieni reguły, że rywalizacja wewnątrz klubu bedzie naturalana (lepszy wygra więcej bo ktos bedzie musiał być lepszy a ktos gorszy) , pula nagród bedzie stała to klub nie będzie tracił na takiej rywalizacji. Jasne?

Można pozostawić miejsca ex-aequo (ale wtedy nagrody za te miejsca sumować i dzielić po równo) albo po prostu wyeliminować możliwość zajęcia takiego samego miejsca wprowadzajac nowe kryterium. Na przykład w przypadku takiego samego wyniku w rankingu klubu o miejscu decyduje to kto pierwszy dany wynik osiągnął.

Edited by darkiel

Co do reform w pojedynkach to nie podpowiadajcie adminowi, bo zrobi tak że nikt na tym nie zyska poza samym adminem i tymi którzy i tak wszystkiego maja wbród. Teraz przynajmniej można tu coś u admina wygrać (i tak malutko w porównaniu z tym co było dawniej). Kazdy gracz ma podobne możliwości i najważniejsze nie szkodzi się innym graczom.

Jezeli admin zmieni reguły tak jak proponujecie, to bedzie to skutkowało przede wszystkim kolejnym wzmocnieniem tych graczy co już zdążyli się dorobić kompletów dwdyków i nachapać  dużych zapasów magii, banknotów siłek itp.  

Innymi słowy bogaci będa bogacić sie jeszcze szybciej , a dla "biedaków" czyli graczy na dorobku rywalizacja w pojedynkach stanie się całkowicie nieopłacalna, bo w pojedynkach będą typowym mięsem armatnim dla tych dla których to czy zastosuja w pojedynku magię, najlepsze siłki i sonary nie bedzie stanowiło wiekszej róznicy.

Chcecie tego? To proszę bardzo dalej podsuwajcie adminowi "cudowne" pomysły które usuną kolejne możliwosci ugrania czegokolwiek w tej grze.. 

darkiel odnoszę wrażenie jakbyś to ty za to wszystko płacił . masz coś z tego kolego od administratorów tej gry   . Jak mam to rozumieć "Obecnie zasady są takie, że rywalizacja o miejsca wewnątrz klubu nie przynosi klubowi ani graczom żadnego zysku" Jak nie przynosi zysku skoro cały klub wywalcza pierwsze miejsce są wszyscy na pierwszym miejscu ( mają nagrody wewnątrz  klubu jednakowe tu zacytuję ciebie "bo dzięki miejscom ex-aequo klub może zyskać nieporównywalnie więcej" ) to gdzie tu nie ma zysku dla graczy ? Klub to nie jeden  gracz tylko  50 osób które mają za zadanie rywalizować z innym klubem.

Niech admin tak zmieni reguły, że rywalizacja wewnątrz klubu bedzie naturalana (lepszy wygra więcej bo ktos bedzie musiał być lepszy a ktos gorszy) , pula nagród bedzie stała to klub nie będzie tracił na takiej rywalizacji. Jasne?

Naturalna rywalizacja co to za pojęcie ? Walka  klubowa polega na tym aby wygrał klub  a to co się dzieje w środku  klubu to sprawa lidera i członków klubu ( jeśli komuś to nie pasuje nie musi w tym uczestniczyć) . Ale jak zwykle ktoś komuś zazdrości mądrości i kierowaniem klubem tak aby wszyscy gracze mieli z tego zysk i domaga się jakiejś  puli nagród do podziału 

Jeśli ci nie odpowiadają obecne warunki zmień człowieku grę 

nie dość że administracja wali nas na każdym kroku to jeszcze jej pomagasz w obniżeniu kosztów na niekorzyść gracza .Pytam cię jeszcze raz 

Płacisz za to czy masz płacone przez adminów za takie wspaniałe pomysły ?

ZŁY_POSEJDON z NzN

Twój ostatni post jest najlepszym swiadectwem twojej inteligencji. Dosłownie kazde zdanie które spłodziłeś dowodzi tego, ze utraciłes kontakt z rzeczywistością. Kazdy kto zada sobie trud przeanalizowania bredni zawartych w Twojej wypowiedzi musi dojsc do tych samych wniosków co ja. Z toba nie da się i nie powinno sie dyskutować. Po prostu nie da się wymieniac pogladów z kims kto nie rozumie co się do niego mówi.

darkiel jesteś jak chorągiewka która nie wie w którą stronę się obrócić wytłumacz mi twoją logikę twoich postów . tu zacytuję ciebie odnośnie gry klubowej 

Można pozostawić miejsca ex-aequo (ale wtedy nagrody za te miejsca sumować i dzielić po równo) albo po prostu wyeliminować możliwość zajęcia takiego samego miejsca wprowadzajac nowe kryterium. Na przykład w przypadku takiego samego wyniku w rankingu klubu o miejscu decyduje to kto pierwszy dany wynik osiągnął. czy wprowadzenie takiej zmiany nie wyjdzie na korzyść admina gry a uderzy bezpośrednio w gracza ?

a potem piszesz odnośnie pojedynków 

Chcecie tego? To proszę bardzo dalej podsuwajcie adminowi "cudowne" pomysły które usuną kolejne możliwosci ugrania czegokolwiek w tej grze.. 

weź się człowieku ogarnij co ty właściwie chcesz osiągnąć 

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN

Posejdon ustawcie se na 09.08.2016 na 1 miejscu w 45 a nagroda bedzie adekwatna 4000$ do podziału na 45 i dostaniecie po 89$ z puli i bedziecie mieli nauczke oszusci

Edited by SLAWENTYWKS46

Posejdon ty rzeczywiście musisz byc kretynem.  Nie widzisz róznicy pomiedzy tymi dwiema kwestiami?

W jednym przypadku korzyść (na szkode admina i całej reszty graczy) odnosi wąska grupka nalezaca do elitarnych klubów, w drugim korzyść (tylko i wyłacznie na szkode admina) moze odniesc kazdy z graczy, wystarczy że trafi na rywala skłonnego do pomocy albo potrafi skłonic go do wspólpracy swoim urokiem osobistym.  

Moim celem nie jest chęc robienia dobrze adminowi tylko graczom bo sam jestem graczem. A błedy admina z których mogą skorzystac tylko wybrańcy są według mnie bardziej szkodliwe na przykład od tych w wyniku których cierpią wszyscy gracze.

Takim błędem jest na przykład kradnięcie  pojedynków i wiele innych (ponadpoziomowe wędki, brak skutecznej ochrony przed botami itp) 

Edited by darkiel

po pierwsze  jaką szkodę mają gracze i w jaki sposób oni cierpią  nie będąc w klubie elitarnym będącym na  pierwszym miejscu, czy admin  zabiera im i daje wygranym. Nie nagrody przyznaje administracja gry .to myślisz jak nagrody za miejsce klubowe będą wypłacane z przeznaczonej puli to resztę zaoszczędzonych banknotów admin tobie da albo rozda innym graczom

po drugie nikt ci nie zabrania być w elitarnym klubie i powalczyć o pierwsze miejsce

po trzecie skończyłem z tobą  dyskusję bo do niczego ona nie prowadzi  

a jak chcesz dobrze zrobić innym graczom to agencje załóż albo każdemu zakup po 50 000$ i 20 000 pereł 

nie porównuj gracza który dopiero zaczynają  grać do gracza który wsadził do tej gry kupę kasy i gra 4 lata mi nikt nie dał od razu wszystkich wędek błystek itd wszystko zdobywałem z czasem w różnych turniejach 

Dnia 30.07.2016 at 22:29, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

nie porównuj gracza który dopiero zaczynają  grać do gracza który wsadził do tej gry kupę kasy i gra 4 lata

Proponuję napisać do supportu żeby zrobili dodatkowe rankingi z super nagrodami:pierwszy za najdłuższy czas spędzony w grze,drugi za największe przelewy,bo widzę że uważasz się za lepszego od innych i wszystko Ci się należy.Czołówka zagwarantowana.

@darkiel nie masz racji.
Ustawka Paranormalnych nie wypaczyła rywalizacji, nie zmieniła wyników, nic nikomu z graczy nie "zabrała" a jedynie dała i to nie tylko ustawkowiczom ale również innym graczom, bo żeby się ustawić trzeba odpuścić granie np. RD, MS czy turnieju co skutkuje mniejszą konkurencją więc cała reszta ma potencjalnie większe szanse na wygraną.
Ustawiane pojedynki - natomiast -  wypaczają wyniki rywalizacji klubowej. Z dwóch klubów o porównywalnym potencjale (levele, sprzęt, umiejętności, zasobność plecaka i portfela itp.) wygra ten klub, w którym więcej członków ma zewnętrzne (pozaklubowe) konta do ustawiania 1v1.
Niestety, skończy się na tym, że ustawianie miejsc ex aequo zostanie w jakiś sposób "zablokowane" bo przynosi zysk graczom a pojedynki będą funkcjonowały nadal bo przynoszą zysk IM.

dabar

Nie napisałem, że ustawka Paranormalnych  wypaczyła rywalizację. W danej chwili na pewno nie. Ale po tym jak 47 graczy skasowało po 4000 S + nagrody rzeczowe w przyszłości będą mieli oni zdecydowana przewagę nad resztą, która tej premii nie mogła zdobyć. Jest różnica czy maksymalną premię za zajęcie 1 miejsca w rankingu klubu dostaje 1 gracz czy 50.  Dzięki takiemu zastrzykowi środków powstaje samonapędzające się koło które pozwala klubowi z tym większą łatwością gromić inne kluby w kolejnych edycjach rankingu klubów jak i innych konkurencjach.  W tym sensie jest ona znacznie szkodliwsza niż ustawki 1vs1. Ustawki 1.vs.1 to nie tylko ustawki pomiędzy kontami zewnętrznymi tego samego gracza, są tez naturalne ustawki pomiędzy grupami przyjaciół czy tez w ramach klubu (w rywalizacji miedzy klubowej bierze udział raptem kilka klubów, a o tygodniówkę walczy znaczna ilość graczy których kluby nie biorą udziału w walce o TOP RK). W tygodniówce może wystartować każdy gracz, jeden będzie liczył na swoje konta klony inny na przyjaciół wszyscy coś tam dla siebie mogą i mają szanse wygrać, nie tylko elita. I w tym sensie nie jest to szkodliwe dla rywalizacji a przynajmniej nie tak jak ów nadmierny zastrzyk premii z tytułu ustawki w RK.

Żeby było jasne, nie mam żadnych pretensji do Paranormalnych, pisałem już o tym kilkakrotnie. Zrobili to co powinni zrobić i co powinien zrobić każdy szanujący się i dobrze prowadzony klub.  Całą winę za zaistniała sytuacje ponoszą twórcy gry.

Co do konieczności odpuszczenia RD , MS czy kilku turków to nie przesadzałbym.  Teraz po wprowadzeniu walki o łowiska i związane z tym premie inne rywalizacje maja dużo mniejsze znaczenie. Nawet PP zdobywane w pojedynkach nieco straciły na znaczeniu (aczkolwiek nadal są ważne).  A co do walki o łowiska to akurat ustawka i związane z nią ograniczenia aktywności w niczym nie przeszkadzają. :) 

Co ma decydujące znaczenie? Moim zdaniem wystarczy popatrzeć które kluby są najlepsze w walce o łowiska i porównać to z rankingiem klubowym i jeszcze z jaką przewagą Paranormalni wygrywają ten ranking. :)

Rennard i jak sie ma sprawa wymyslania rozwiazania, wystarczy 5 min. Pkt za walke na wygranym lowisku otrzymaja ci co walcza 10 graczy . zwiekszy sie rywalizacja i koniec ustawek.

Chłopaki ustawianie się w rankingu wewnątrz klubowym może i jest naciąganiem ale no cóż...patrząc na to co cały czas serwuje Nam TSG to ani trochę mnie nie dziwi taki układ. Ustawki znane były na FB od początku gry - słynna grupa Duels i pojedynki za 250 baksów. Teraz w rankingu klubowym kluby programy robią po 50 miejsc z identycznym wynikiem. I niestety nie można nic z tym zrobić bo gdy oni wchodzą do walki na łowiskach to robią klubem wynik np 3 kg poniżej sumy wszystkich ryb złowionych przez 10 osób ( i to na łowiskach najlepiej punktowanych gdzie nie łapie się ryb po 5 kg )

Administracja robi wszystko, żeby tylko doić graczy min nowe blachy po 250 , "przypadkowe" błędy w ustawkach pojedynków i zabranie jednego pojedynku, ryby w evencie na 3 gwiazdki biorą tylko na coraz głupsze zestawy, turki na magiki, sprzęt z resetu kont w użyciu itd itp Kompletnie natomiast ignorowana jest kwestia Charlesa i botów i jakakolwiek próba zrobienia porządku. Lada moment na FB wrócą do gry LFF i Piraci i normalni gracze odpuszczą grę i sponsoring tego burdelu.

Może szanowni admini nie zdają sobie sprawy kto ich utrzymuje ale....to nie Charlesy i booty dają Wam największą kasę...może trzeba przyjrzeć się ile kupił pewien Pan na FB gwiazdek 50 tys....wczoraj miał 340 dzisiaj ma 366...zapewne siedzi i cały czas gra....

Dlatego dalej tkwijcie kochani admini w waszym przekonaniu, że jesteście święci i nic Wam nie można zrobić.

Bym zapomniał. 18 października 4 osoby od Nas ma przesłuchanie w prokuraturze. Biorą wyciągi przelewów, żeby pokazać ile ostatnia akcja czyszczenia plecaków kosztowała każdego z nich :D  

1 person likes this

19 minut temu, Marcin napisał:

Bym zapomniał. 18 października 4 osoby od Nas ma przesłuchanie w prokuraturze.

O ile nie wykonali przelewow na wiecej niz 437 zl to bedzie to niska szkodliwosc czynu i niestety prokurator sie bedzie tylko usmiechal jak to dorosli faceci grają w rybki internetowe :D i jeszcze za to płacą :D chcialbym to zobaczyc

15 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

O ile nie wykonali przelewow na wiecej niz 437 zl to bedzie to niska szkodliwosc czynu i niestety prokurator sie bedzie tylko usmiechal jak to dorosli faceci grają w rybki internetowe :D i jeszcze za to płacą :D chcialbym to zobaczyc

Nie martw się - dwa pakiety po 6000 baksów, które zostały kupione rano a potem wieczorem zniknęły to więcej niż wystarczająco. Dana osoba nie zgłaszała na support - ma screeny, potwierdzenia przelewów i pogada o tym z prokuratorem

A patrząc na  aktualny ranking klubu Paranormalni nadal możliwe jest zajmowanie tego samego miejsca w rankingu. Ciekawe czy również w kwestii nagradzania za miejsca ex aequo także nic sie nie zmieniło. 

15 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Rennard ile jeszcze to bedzie trwac

To znaczy co będzie trwać? Nie ma tu nic w tych print screenach niezgodnego z regulaminem zawodów rankingów klubowych. To co wklejacie to po prostu zwykła ludzka zawiść i zazdrość, że sami nie potrafiliście pomyśleć.

Rzeczywiście -nie ma w tym procederze nic niezgodnego z regulaminem, tak samo jak nie było nic niezgodnego w ustawkach tygodniówki 1vs1, tak samo jak nie było nic niestosownego w użytkowaniu sprzętu niedostępnego dla graczy w danej randze, tak samo jak nic niestosownego użytkowaniu akceleratorów przeglądarek, Charlesów itp.. Nic niestosownego jest również w olewaniu graczy i stwierdzaniu, że czegoś nie da się zrobić, zwrócić, ale za to błyskawicznie się zabiera z wielkim zamachem to co ktos pozyskał na skutek ich własnych błędów..

Mając powyższe na uwadze, tylko różnej maści cwaniaki i kombinatorzy utrzymują się w poczuciu zadowolenia i czują się jak ryby w wodzie, a Ci którym wędkarstwo kojarzy się ze sportową rywalizacja fair play? -są w ciemnej dupie co najwyżej..

2 people like this

35 minut temu, GKar napisał:

Rzeczywiście -nie ma w tym procederze nic niezgodnego z regulaminem, tak samo jak nie było nic niezgodnego w ustawkach tygodniówki 1vs1, tak samo jak nie było nic niestosownego w użytkowaniu sprzętu niedostępnego dla graczy w danej randze, tak samo jak nic niestosownego użytkowaniu akceleratorów przeglądarek, Charlesów itp.. Nic niestosownego jest również w olewaniu graczy i stwierdzaniu, że czegoś nie da się zrobić, zwrócić, ale za to błyskawicznie się zabiera z wielkim zamachem to co ktos pozyskał na skutek ich własnych błędów..

Mając powyższe na uwadze, tylko różnej maści cwaniaki i kombinatorzy utrzymują się w poczuciu zadowolenia i czują się jak ryby w wodzie, a Ci którym wędkarstwo kojarzy się ze sportową rywalizacja fair play? -są w ciemnej dupie co najwyżej..

Zapominasz jeszcze o dwóch bardzo istotnych sprawach Gkar :) Masz konto na FB więc sprawdź o czym mówię. Do gry wraca "super" klub LFF i obejrzyj jakie chłopaki lv sobie porobili....ja wiem, że mieli trochę czasu na nabicie lv ale specjalnie obserwowałem jak im to idzie - no i potrafili skakać po 20 lv w ciągu dnia np 340 na 360.....cuda i dziwa a ja kupuję gwiazdki 50 tys i idzie po kilkanaście % lv na jednej....może warto sprawdzić Szanowne TSG ile kasy dali Wam ostatnio cudowni gracze z zagranicy ?? Lubicie zabierać więc tam też coś można zabrać :D

No i jeszcze szpiegostwo TSG. Nie wiem czy się śmiać czy płakać nad tym, że zniżają się do poziomu wciskania do klubów ludzi, którzy mają donosić co , kto i jak. A może do Terminatorów lub LFF kogoś wrzucicie ?? Flagę na Serbską na avatarze, nazwisko na - aric i może czegoś tam się dowiecie...

48 minut temu, GKar napisał:

nic niestosownego użytkowaniu akceleratorów przeglądarek, Charlesów itp.

Chłopcze nie porównuj jednego do drugiego, bo widocznie nie znasz regulaminu. Używanie tego typu oprogramowania jest przez regulamin zabronione. A tutaj po prostu wystarczyło pomyśleć. Niestety naród nasz to tylko sama zazdrość i zawiść, że ktoś to zrobił a ja nie...

Żeby zabrać nam te nagrody, musieli by podać który dokładnie pkt regulaminu został złamany (tak samo jak sąd powołuje się na paragraf kodeksu itp) ? A może Ty nam powiesz który? Skoro tak się mądrzysz. W sądzie przegrałbyś tą sprawę z kretesem i tyle w temacie.

Edited by ZŁY_POSEJDON

Zły Posejdon małe sprostowanie bo regulamin mówi tak :

1 Korzystanie z Gry dozwolone jest wyłącznie przy pomocy przeglądarki internetowej lub specjalnych, udostępnionych przez Usługodawcę lub wyraźnie przez niego dopuszczonych narzędzi. W szczególności zakazane jest stosowanie jakichkolwiek programów/skryptów/kodów/botów

Wiesz jaka jest różnica w kodeksie pomiędzy słowem zakazane a zabronione ? Zasadnicza :) 

To tylko taka mała dygresja

A odnośnie rankingu klubowego to na FB oczywiście ustawianie się wewnątrz klubu też jest normą i często nawet i 4-5 klubów ma te same pkt :D

I o to chodzi, skoro jest to dozwolone to dlaczego taki temat sie tu pojawił? pomyślcie? darkiej sławenty i inni po prostu są mega zazdrośni i zawistni, że na to nie wpadli kiedy ich klub ciągle wygrywał. TSG nie dajcie się sterować takim prowokatorom. Proszę usunąć ten temat bo nikt tutaj nie robi nic zakazanego przez regulamin.

Edited by ZŁY_POSEJDON

9 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

I o to chodzi, skoro jest to dozwolone to dlaczego taki temat sie tu pojawił? 

Jest możliwe ale zapewne jeszcze przez chwilę. Bo teraz TSG wie i widzi, że ponoszą w ten sposób STRATY więc niebawem zniknie możliwość ustawiania się wewnątrz klubu i dostawania nagród z pierwszego miejsca. 

A wszystko dzięki społecznikom - uprzejmie donoszę :D żal mi ich, strasznie mali i zakompleksieni ludzie zazdrośni i zawistni, że sami na to nie wpadli :)  Ale skoro oni nie wpadli i nie mieli to dlaczego inni mają mieć? takie jest ich rozumowanie i jak w większości tego forum, porady co zrobić żeby inni przestali wygrywać, a żebym zaczął w końcu ja :) tyle w temacie

Edited by ZŁY_POSEJDON

He he.. fajnie się czyta tych cwaniaczków, co jak im się koryto urywa, to wymyślają niestworzone historie. Z tych swoich kombinacji, na które uczciwy gracz patrzy z obrzydzeniem, oni robią sposób na grę, a jak im ktoś chce odebrać, to komuch, żyd, tchórz, donosiciel i podobne paszkwile świadczące tylko o niskim poziomie kultury i moralności.. Ale jak wspominałem jedni patrzą na grę pod względem sportowej, czystej rywalizacji, a drudzy jak ta moralna miernota wyżej, urządza konkurs na najlepszego kombinatora..

Dopóki istnieje jednak tak dziurawy regulamin jak w tej grze, to zawsze będą się tu zlatywać jak muchy do gówna różne pokręcone osobowości.. A może od razu trzeba było dołączyć do gry motto: róbta co chceta i wszystko by było jasne..

Edited by GKar

10 minut temu, GKar napisał:

He he..

Wskaż konkrenty punkt regulaminu który został złamany?

3 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Żeby zabrać nam te nagrody, musieli by podać który dokładnie pkt regulaminu został złamany (tak samo jak sąd powołuje się na paragraf kodeksu itp) ? A może Ty nam powiesz który? Skoro tak się mądrzysz. W sądzie przegrałbyś tą sprawę z kretesem i tyle w temacie.

Dlaczego tego nie skomentujesz? bo wiesz, że nie masz racji

:) Dla nie umiejących czytać ze zrozumieniem:

4 godziny temu, GKar napisał:

Rzeczywiście -nie ma w tym procederze nic niezgodnego z regulaminem, tak samo jak nie było nic niezgodnego w ustawkach tygodniówki 1vs1, tak samo jak nie było nic niestosownego w użytkowaniu sprzętu niedostępnego dla graczy w danej randze, tak samo jak nic niestosownego użytkowaniu akceleratorów przeglądarek, Charlesów itp..

... Dopóki istnieje jednak tak dziurawy regulamin jak w tej grze, to..

Coś jeszcze, czy powtórzyć drukowanymi?

hehehe i kto tu nie rozumie co się do niego pisze :D

3 godziny temu, Marcin napisał:

1 Korzystanie z Gry dozwolone jest wyłącznie przy pomocy przeglądarki internetowej lub specjalnych, udostępnionych przez Usługodawcę lub wyraźnie przez niego dopuszczonych narzędzi. W szczególności zakazane jest stosowanie jakichkolwiek programów/skryptów/kodów/botów

Widzisz na Charlesa itp co napisałeś jest odpowiedni punkt. A gdzie jest punkt odnośnie graczy na 1 miejscu wewnątrz klubu? ;)
upss GKar zagięty, widać, że zżera Cię od środka zazdrość i zawiść... nie umiesz po prostu przegrywać więc nie graj w żadne gry ;):D

Edited by ZŁY_POSEJDON

Guest
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Forum Statistics

588
    Total Topics
    5061
    Total Posts