Turnieje tak, RYBA DNIA - NIE!!!!
1 1

17 posts in this topic

1  Żądamy usunięcia opcji RYBY DNIA  z Tygodniowego Rankingu Turniejów!!!

2 Żądamy gwarantowanych nagród, dla użytkowników, który wygrali wszystkie turnieje w T R T ! ( 21 x 1 miejsce)

3 Żądamy jasnych i przejrzystych zasad, a nie manipulowanie wynikami w  T R T

( w niejasnych okolicznościach gracze potrafią zdobyć 500 punktów prestiżu, a nigdzie nie można tego znaleźć w rybie dnia, ponieważ wyniki są manipulowane, zmieniane i jedyni zdjęcia mogą być ostatecznymi dowodami. A my nie chcemy się angażować,  aby jedynie udowadniać, to co uczciwie wygraliśmy).

4 Opcja RYBA DNIA, powoduje szereg niezrozumiałych sytuacji dla bardzo wielu graczy i stanowi świetną przykrywkę , do tego , aby dobitnie, chamsko manipulować wynikami.

5 Opcja RYBA DNIA, podnosi wyniki do absurdalnych, w ogóle nieadekwatnych do nagród jakie zostały przewidziane do Tygodniowego Rankingu Turniejów

6 Opcja" Ryba Dnia"  eliminuje średnich i dobrych graczy z Tygodniowego Rankingu Turniejów , przez co wygrywają na ogół  te  same osoby,  grupa graczy, która płaci za grę.

A same turnieje tracą sens , aby grac o top 15.

7 Przez opcję RYBA DNIA  wyniku sukcesywnie są podnoszone! 

( Nikt nie da wam żadnych gwarancji, że nawet komplet zwycięstw i jakaś ryba dnia będzie gwarantować wam nagrody.  Moim zdaniem powinno być jak w eventach - NAGRODY GWARANTOWANE! )

________________________________________________________________________________

Dla przykładu wygrałem wszystkie turnieje , (  21 na 21 -poniżej zdjęcie)  i zdobyłem komplet punktów i żadnych nagród nie przewiduje się dla gracza, który gra

Tygodniowy Ranking Turniejów.

Konstatacja:  nie gram mistrzostw, nie gram ryby dani, gram Tygodniowy Ranking Turniejów, i wygrałem wszystkie turnieje  , nie oddając ani jednej gry. 

To skrajnie patologiczna sytuacja, aby brać udział w T R T , wszystko wygrać, a ostatecznie nie zdobyć żadnych nagród?

Po cóż więc grac turnieje , i ku czemu one mają służyć?

Prawdopodobnie już więcej nie osiągnę takiego wyniku, ale skoro i tak nie otrzymuje się żadnych nagród, bo w praktyce patologicznie zrównuje się kogoś kto nie bierze udziału w T R T  z kimś kto wszystko wygrał - jeżeli chodzi o nagrody.  Przeciwnie wygrywają te same osoby, które ładują na grę pieniądze, bo są ludźmi bez rozumu , którzy muszą wygrać za każdą cenę . A ja gram dla zabawy.

Zasady nagród do T R T to;  WSTYD, HAŃBA, NACIĄGANIE, nie wspominając o manipulowaniu ostatecznymi wynikami!

2625.jpg

Edited by Azirik

kompletnie nieprzemyślany tekst oparty na emocjach i bez dowodów

sorki kolego ale błądzisz, najlepiej zarządaj bonusów za samo uczestnictwo w grze(choć tu akurat takie istnieją )

masz 250 level, a rekord ledwo pod 1,5 tony i oczekujesz skrzyni ze złotem, bo grasz turki, bez przesady

Nie dość, że nieprzemyślany, to jeszcze ściągający kolejną patologię do gry -po ustawianym turnieju tygodniowym 1vs1, mielibyśmy kolejny ustawiany turniej tygodniowy -tym razem na najlepszego wędkarza.. Już widzę oczami wyobraźni ten czat w grze pełen próśb: nie łap w turku, bo mam tygodniówkę, nie łap ty zgredzie, a to ch.. bo mi zepsul tygodniówkę.. itp, itd..

Ryba dnia, to jest właśnie to, co potrzeba wprowadzić również do tygodniówki 1vs1 i to by może ruszyło z miejsca jakąś normalność w tej grze..

Turniej Tygodniowy to juz chyba jedyny prestiżowy turniej, który jeszcze coś znaczy, właśnie przez to, że nie ma 100 najlepszych kombinatorów, tylko 1 zwycięzca.

Z jednym się jednak zgodzę -jak na tak wielki rozmach i ilość uczestniczących, ten turniej ma nadal gówniane nagrody nieadekwatne do wkładu. Pisałem już o tym nie raz.

Edited by GKar

9 godzin temu, GKar napisał:

Już widzę oczami wyobraźni ten czat w grze pełen próśb: nie łap w turku, bo mam tygodniówkę, nie łap ty zgredzie, a to ch.. bo mi zepsul tygodniówkę.. itp, itd..

To nie idź na ustawki. Ja nie idę. Gram dla zwycięstwa.  Ze mną się nikt nie ustawi. Zresztą turniej wyeliminuje ustawiających się, bo każdy będzie musiał wygrać, jak myśli o tygodniówce. Twoje argumenty są bezpodstawne.  To tez zależy od wielu czynników i osób.

To tez zależy od wielu czynników i osób. Dlatego właśnie wygranie wszystkich turniejów jest czymś bardzo szczególnym, bo uczciwie.  Nie wszyscy idą na ustawki. gdybyś mnie zaproponował na czacie , to zdecydowanie  odrzuciłbym. Zresztą były już takie próby w 1 vs 1 , jak masz dobrą pamięć, to wiesz co pisałem i od razu odpowiadałem, że gram aby wygrać - honorowo!   Gra na multikontach jest do sprawdzenia i może zostać nieuznana. Zastanów się nad tym co piszesz. Pomysł jest przedni, jak ktoś gra uczciwie.

Gkar*

Ci którzy idą na ustawki , oszczędzają sonary na turniejach , układają się z graczami, aby potem eliminować uczciwych graczy w  RYBIE DNIA , do tego podnosząc poprzeczkę.  Ty tego nie rozumiesz, czy udajesz , że nie rozumiesz?

Kategorycznie trzeba wyeliminować RYBĘ DNIA, aby dać szansę uczciwym graczom, którzy tylko pozornie są słabi. W rzeczywistości słabi są ci , którzy mają czołowe miejsca w silniejszych klubach w szczególności KB. Wszystko przekręty, oszustwa, szachrajstwa i matactwa, bo nie mogą się napaść swoimi zwycięstwami. Taka prawda.

12 godzin temu, GKar napisał:

Nie dość, że nieprzemyślany, to jeszcze ściągający kolejną patologię do gry -po ustawianym turnieju tygodniowym 1vs1, mielibyśmy kolejny ustawiany turniej tygodniowy -tym razem na najlepszego wędkarza..

Przemyślany i ta bardzo analitycznie. Nie będzie takiej patologii, że jest komplet zwycięstw i nie ma zdobytych  żadnych nagród. To dopiero jest patologia we właściwym rozumieniu tego słowa.  Patologia jest teraz, a jak o tym pisze, to nie rozumiesz. Dlatego powinny być nagrody gwarantowane.  Uwzględniając ustawki, to i tak nic się nie zmieni,  oszuści zawsze będą oszukiwać , dlatego twoja argumentacja jest słaba. Zmienić może się jedynie to, że więcej osób, będzie miało względne nagrody, o które ponoć zabiegałeś. Więcej , ale w sposób bardziej uczciwy. A nie , że nagrody będą wygrywać niemal zawsze ci sami. Zresztą idzie ustalić kto gra na jakim numerze id. i podjąć odpowiednie kroki, gdy skala zjawiska będzie normą, której się obawiasz.

Myślę, że jesteś lepszy od Salomona, bo nawet z pustego nalewasz.. Niestety rzeczywistość jest dokładnie odwrotnie proporcjonalna do ilości zdań, które tutaj wypisujesz. O ustawkach i jej patologii piszę gdzie się da od dwóch lat, ale wynika z tego tylko tyle, że i graczom i TSG one pasują, więc szkoda się nawet strzępić, choć logika podpowiada, że komuś z nich powinno to przeszkadzać.. Ryba dnia musi być, bo za chwilę kilkuset Pomysłowych Dobromirów będzie wisieć tylko na malutkich wędkach, bo dzięki temu załatwią wszystko: Eventy, turki, tygodniówki.. Ale kto wie.. pisz dalej, bo działania TSG są tak samo nielogiczne jak to co TY wypisujesz -może się zgracie..

Wiem, że pewna część graczy oszukuje, ustawia się itp  Jednak popełniasz błąd koncentrując się na innych.  Nakieruj percepcję na mnie. Na mój wynik, wszystkie wygrane w turniejach, o tym ile poszło atrakcyjnych bonusów mówić chyba zbyteczne?! To jest uczciwe zwycięstwo, nie przez oszukiwanie czy ustawki. I gdzie nagrody?

Oczywiście, że będę pisał do supportu, aby nagrody były gwarantowane, w przeciwnym wypadku nie ma motywacji do rywalizacji , podejmowania w ogóle turniejów, czy tym bardziej tygodniówek.

Nic nie zrobisz z oszustami, ustawkami, ale nie są nagradzani uczciwy gracze. Otwórz oczy!

Po prostu wysil się trochę bardziej i zajmij na drugi raz 15 miejsce zamiast 16.. Ja też  zajmowałem kiedyś 11-12 miejsce (wtedy nienagradzane), zdobywałem puchar narodowy, no i co? Tutaj trzeba rozróżniać dwie sprawy: to w co decydujesz się grać zgodnie z regulaminem (np. turniej tygodniowy z gównianymi nagrodami) i drugie to to co niby grasz zgodnie z regulaminem, ale ktoś Cie kantuje wykorzystując luki i błędy w grze, czy niedozwolone programy. Proponuję się skupić na tym drugim, zamiast wyważać otwarte drzwi..

Edited by GKar

Azirik   tak tylko z ciekawości można wiedzieć na jaką wędkę grasz te turki? 

Dnia 23.05.2016 at 23:41, Azirik napisał:

Przeciwnie wygrywają te same osoby, które ładują na grę pieniądze

I to właśnie jest prawidłowe. Ktoś kto utrzymuje grę musi mieć jakieś "fory", po to są właśnie w rybie dnia ze 2 razy w tyg wielkie ryby. W ten sposób są promowane wielkie wędki, te za perły i wielkie levele czyli ładowanie kasy w gwiazdki. Nienormalnością jest natomiast "docenianie" tych graczy w eventach gdzie dostają niezły wycisk. Z tego powodu wiele osób nie kupuje wielkich wędek... ale to już inny temat.

Dnia 28.05.2016 at 01:02, GKar napisał:

Po prostu wysil się trochę bardziej i zajmij na drugi raz 15 miejsce zamiast 16.. Ja też  zajmowałem kiedyś 11-12 miejsce (wtedy nienagradzane), zdobywałem puchar narodowy, no i co? Tutaj trzeba rozróżniać dwie sprawy: to w co decydujesz się grać zgodnie z regulaminem (np. turniej tygodniowy z gównianymi nagrodami) i drugie to to co niby grasz zgodnie z regulaminem, ale ktoś Cie kantuje wykorzystując luki i błędy w grze, czy niedozwolone programy. Proponuję się skupić na tym drugim, zamiast wyważać otwarte drzwi..

Na ogół nie biorę udziału w zadaniach, które są wysoce prawdopodobne, iż oszustwo jest niemal nieuniknione. Szybkie wydarzenie. Wyniki nie są normalnie możliwe, bo mam kołowrotek 55% do tego grałem ostro od początku i po 18 minutach okazało się że ktoś ma 5 x więcej punktów albumu aniżeli ja. 

Gdzie normalnie mógłby mieć  np 10, 20 % przewagi z racji szczęścia, gdyż ryba brała nie za 3, a za 2 lub więcej nie za drugim a za 1 razem.

Nie mam zamiaru się wysilać i grać w niekonsekwentny wyścig szczurów i dawać ileś sonarów o jakieś kilka gra w rybie dnia. To jest opcja dla ludzi bez rozumu. Wszystko co przynosi dalece większą stratę niż doraźną korzyść z zasady odrzucam, dlatego gram zadania , które przynoszą mnie adekwatną korzyść  Raz tylko włożyłem trochę w tą tygodniówkę , o której mowa.

Dnia 28.05.2016 at 01:55, spider175 napisał:

To nie tajemnica 275 spławik , 265 spinning, lub 305 morska.  Gram na wszystkie możliwe rodzaje wędkowania, bo nazbierałem już więcej blaszek. Zamierzam kupić większą wędkę, do szybkich i do mistrzostw.  Tygodniówkę grałem na morską i spławik.

A Ty?

Edited by Azirik

Dnia 28.05.2016 at 01:55, spider175 napisał:

To kiedy gramy turniej?  ( Oczywiście o 1 MIEJSCE)

6 godzin temu, Azirik napisał:

To kiedy gramy turniej?  ( Oczywiście o 1 MIEJSCE)

No nie zagramy z ciekawości pytałem bo widzę że masz rangę arcymistrz i jakbyś miał  wędki jakie można kupić w randze to nie było by tematu .

Moje wędki 705/955/1000

Ja tak silnych nie kupie. Eventy byłyby utrapieniem , stałyby się neurotyczne.  A tak robię je z przyjemnością i zarabiam sonary i inne rzeczy...

Tyle tylko , ze pozbawiam się możliwości rywalizacji w mistrzostwach, gdyż są zbyt małe. Jednak absolutnie nie martwi mnie to. Chodzi o to, że jak parę razy spróbowałem rybę dnia, z sonarami itp i nawet w pierwszej dziesiątce nigdy nie byłem, to cóż dopiero mówić o mistrzostwach?

W jakim klubie grasz? Masz bardzo silne wędki.

Nawiasem ranga świeża, może z tydzień :))