Strajkujemy drodzy Państwo.
6 6

64 posts in this topic

9 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Nawet nie zamierzam brać udziału w dyskusji..

Nie chciałem go wskazywać palcem, ale skoro sam się przyznał.. :D

No i mamy 1.06 mam nadzieje ze brak wplat podziala motywujaco na zlodzieji i oszustow z tsg

Agent TSG (tensquaregames)

30 maj, 11:27

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Przepraszamy za problemy w grze w ramach rekompensaty udało nam się odzyskać część bonusów.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Ten Square Games Support

www.tensquaregames.com

Nanaposejd

Nanaposejdon

30 maj, 10:05

witam panie Agencie TSG

Ranking tygodniowy pojedynków 1v1 zakończony a państwo nic nie zrobili choć wiadomość o błędzie wysłałem państwu 24 maja. Nie dopisaliście mi państwo brakujących punktów o które prosiłem . w związku z państwa ignorancją proszę o zwrot straconych bonusów 24 błystki magiczne, 34 sonoray 15 minutowe, 34 zanęty na największe ryby i 34 siłek 60% . Jeśli nie oddaciemi państwo straconych bonusów całą naszą rozmowe umieszcze na forum gry jako waszą reklamę na reakcję zgłaszania problemu w grze i naprawianie jej.

Dnia Środa, 25 Maja 2016 13:36 <support@tensquaregames.com> napisał(a)

Nanaposejd

Nanaposejdon

27 maj, 20:51

witam

Nadal nie mam dopisanych 15 punktów do tygodniowego rankingu pojedynkow 1v1 za błąd w waszej grze który zabral mi mozliwosć rozegrania pojedynku.

proszę skorygować ten błąd

Dnia Środa, 25 Maja 2016 13:36 <support@tensquaregames.com> napisał(a)

Agent TSG

Agent TSG (tensquaregames)

25 maj, 13:35

Witamy!

Dziękujemy za zgłoszenie.
Państwa wiadomość została przekazana do naszego działu technicznego.
W razie uwag, oraz nowych wiadomości na temat zaistniałego problemu prosimy o odpowiedź na tą wiadomość.

Z poważaniem,
Zespół Ten Square Games Support

www.tensquaregames.com

Nanaposejd

Nanaposejdon

24 maj, 20:44

To jest kontynuacja Twojego wcześniejszego zlecenia #164654 „witam Ponownie zostałem os...”

kontynuacja zgloszenia #164654: witam

Ponownie została mi odebrana możliwośc rozegrania pojedynku .Po rozegraniu czwartego pojedynku wyświetliła mi sie wiadomość że rozegrałem juz 5 pojedynków. Nie mam już słów na wasze powtarzające sie błędy w systemie.Proszę o dopisanie mi 15 punktów do tygodniowego rankingu pojedynków 1v1 bo wiem że nie ma możliwości rozegrania brakującego pojedynku .

w załączniku przesyłam państwu dokumentacje waszego błędu

Dnia Piątek, 20 Maja 2016 15:47 <support@tensquaregames.com> napisał(a)

Załączniki
pojedynki z dnia 24 maja 2016.png
ranking pojedynków z dnia 24 maja 2016.png

Ten e-mail został wysłany z konta tensquaregames. Delivered by Zendesk.

[17Y7Y2-6D8N] w taki sposób olewa TSG zgoszenia

Dnia 30.05.2016 at 12:17, ZŁY_POSEJDON napisał:

Słuchaj przebierańcu każdy wie, że już od dawna nie gram w klubie NzN więc zmień nicka na kolejny dopisek, a prawdziwy nick z gry jest bez dopisków. Żegnam gościu :) a borute to ty robisz mnie.

przebierańcem jesteś ty. Kto mnie zna wie że ty podszywasz sie pod moim nickiem z gry na dowód umieszczam scrina ze swojego profila którego ty nie umieścisz więc przestań udawać kogoś kim nie jesteś 

Administracjo co to ma znaczyć samoczynnie okradacie ze zrobionych lel, miałem juz 252 a teraz 250 , z drugiego konta UKRADLIŚCIE mi 

ponad 100 mln monet. OPANUJCIE się ZŁODZIEJE - boście sprzęt wycofali a realne pieniądze ukradliście z czterech kont. Podejrzewam, że z każdego konta podkradacie jakieś banknoty czy monety - prawdopodobnie nikt z nas nie notuje po zakończeniu gry ile ma na koncie ( zwłaszcza ci co mają wile kont) dlatego wam się udaje - JESTEŚCIE ZWYKŁYMI ZŁODZIEJAMI.

HenGW58 najlepiej zgłoś bezpośrednio do supportu, że masz tyle kont (wymieniając je wszystkie) i że Cię na nich okradli, na pewno uwzględnią xD

Cytat z zagranicznego forum

OPEN LETTER TO TEN SQUARE GAMES:
Hello Ten Square Games,
You have certainly made us consider how you can improve Let`s Fish.
The game has received many new features, but is now too time-consuming for players who are working, or have families or any other obligations. No one has the time to play 5 duels, 2 or 3 weekly events, a championship, daily ranking fish, 3 tournaments, and enough short events (for tickets) to compete for the club fisheries. Add to this the daily club quests for club bonus, the fish required for the prestige points at the club fisheries, and any talent quests, and it becomes impractical if not impossible for almost all players. Players become frustrated, and thus lose interest.
Almost all the players are unhappy!
We have put together some points that would make the game more interesting again and hope you will consider them:
1. No events on weekends, since Championship is enough for me to do.
2. No 2 events simultaneously
3. The game has more than 700 fish. Why always the same fish in the events and Championships?
4. If an area has been gained in the club championship, award the points immediately and don't torments us daily with an extra hour or two of catching 15 fish per area.
5. Give us tickets for duels and tournaments (10 tickets for victory, 5 tickets for 2nd place, ....)
7. Lower the price of a license for the Nile. 100 banknotes is too expensive !!!
8. Amend the old mistakes in game before you make something new (if you need a list of errors, we'll send them to you).
9. The high levels must be simple, at least make a x500,000 XP bonus above level 350 (for banknotes)
10. The clubs shouldn´t have more than30 members.
We decided on Tuesday (season) take a break of 3 months, you have time to think and to make any changes. Bear in mind that children and the unemployed can not spend much money on Let's Fish. You are about to lose the players who pay your salaries. If you change things, we will participate again in the fall, otherwise you will have to do without most of us.
We wish you a nice summer
Andy & 600 LFF members & most of the big clubs

To jest list multikontowców, którzy nie mają czasu zrobić tego w jeden dzień na swoich wszystkich kontach !!! i DOBRZE w końcu będzie tak ze jeden gracz to jedno konto, bez przekrętów !!! Ja się z tym w ogolę nie zgadzam - przykład:

3 godziny temu, leontsg napisał:

daily with an extra hour or two of catching 15 fish per area

Jeśli oni łowią 15 dowolnych ryb na łowisku w godzinę albo dwie to ewidentnie jest to ściema :) to się łowi w pare minut. Pisząc godzinę przyznają się tak jakby do multikont.
Obecna forma gry bardzo mi się podoba i dziękuję administracji. Można sobie wybrać co się chce grac, gra jest dobrze rozbudowana tak żeby jedna osoba nie mogla wygrac wszystkiego (a do tego dążą te osoby, które napisały ten niby list od "większości" graczy).

Edited by ZŁY_POSEJDON

@ZŁY_POSEJDON Czy ty jesteś taki głupi czy udajesz? 

2 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Jeśli oni łowią 15 dowolnych ryb na łowisku w godzinę albo dwie to ewidentnie jest to ściema :) to się łowi w pare minut. Pisząc godzinę przyznają się tak jakby do multikont.

A jeżeli klub ma kilka łowisk, np. 9 tak jak teraz Paranormalni? Jak ci się skończy wazelina daj znać, podeslę ci nowa porcję i dam zniżkę.

Placmy dalej oszolomy robia eventy bez nagrod o nie sorki mozna wygrac exp x40 

a ja lubię to FORUM zawsze kiedy mam chandrę przychodzę poczytać Wasze płacze i żale :):):)

Dnia 2.09.2016 at 17:42, Mistrzu napisał:

a ja lubię to FORUM zawsze kiedy mam chandrę przychodzę poczytać Wasze płacze i żale :):):)

Racja -zawsze to taniej wyjdzie niż wizyta u psychiatry.. :D