DOSC TYCH NOWYCH ŁOWISK
2 2

13 posts in this topic

Przestancie dodawać co chwile nowe łowiska starych nie ogarniacie a co chwile nowe dajecie żeby tylko gracza wydymać z kasy na gazetki a później urządzacie tam mistrzostwa które wygrywają gracze co maja 7-8lvl ryby jaki ta gra mam sens żeby w na grac

No co wy? Ja każdego miesiąca z utęsknieniem czekam na nowe łowisko. Ogólnie uważam, że koncepcja rozwoju gry jest słuszna a sama gra najlepsiejsza. Wystarczy poświęcić tylko 5 godzin dziennie przez jedynie 7 dni w tygodniu żeby w miarę dobre konto nadążało z rozwojem. No a jeżeli jeszcze do tego wykorzystamy kompa nie tylko do gry ale też do robienia przelewów, no to już możemy myśleć nawet o TOP100 w konkursach :P :P

nie zapomnijcie dodać tych cudownych ewentów,albo turków coraz więcej magii,to umieją dodawać:)błąd z prezentami jak był tak jest ,ale mega głupki nie umieją usunąć,bo weźmie i z loterii coś przypadkiem kupi.frajerzy łowiska dodajecie ale turniejów na nich nie ma,bo po co-pakiety poszły-banda ch......Dodawajcie nowe łowiska i na giełde zobaczymy jak niedorozwoje długo pociągniecie z tymi idiotami co wa płaco w szczególności z LF.Druga sprawa jakim prawem sobie jeden klub na LF mógł zmienić nazwe w czasie trwania rankingu klubowego??co są równi i równiejsi??co za ścierwo z tej gry się stało tylko kasa

@kebab zmienić nazwę klubu mógł tylko ktoś z dostępem do bazy danych. Jeżeli do tego dodamy fakt, że niektórzy gracze mają informacje, których nie powinni mieć (np. o przyszłych eventach lub o "błędach" w grze), to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że w czołowych klubach graję "Bolki" powiązane z administracją

Witajcie. Ja tez mam zamiar wyjść z tej gry podobnie jak uczyniło to ostatnio wielu graczy. Już mam dość tej adminowej pogoni za kasą. Nie masz kasy nic dobrego bez niej nie ugrasz. Mnie na to nie stać! A ogonów nie mam zamiaru grać. Coraz więcej graczy odchodzi poprzez tą pazerność TSG. Oni są nie nażarci. Nawet turka zagrać teraz bez magii to chyba można tylko przez pomyłkę admina. Doją nas na każdym kroku, to już jest obrzydliwe. Pakieciki bez przerwy, kogo na to stać? Kiedyś jak coś kupiłeś to chociaż coś dla klubu było. Teraz "bogaci" ładują w pakiety i w zasadzie ta gra jest tylko dla nich.

Jeśli jesteście/byliście tylko "drobnymi" wpłacaczami, albo w ogóle za darmo gracie, to TSG ma w czterech literach wasze odejścia z gry. Więc możecie sobie brawędzić do woli. 

Edited by Alkione

Pchają nowe łowiska ,bo brak pomysłu na coś lepszego ,atrakcyjnego dla graczy  . Nudą wieje i już nie raz pisałam:kiedyś na nowe miejsce czekało sie heppy ,teraz na myśl ,że za kolejne 4 tyg,znów coś wrzucą ,aktywuje sie odruch wymiotny :P A ,że ludzie sie burzą to też nie dziwi,skoro ostatni event na 3 * ,wymagał niektórych ryb ma 4 lev ....Z taką polityką  dobic do liv 20 na rybach to odległe marzenie :D 

Edited by Ania

Dokładnie, nic ciekawego, oprócz kolejnych pakietów. Kiedyś np. na walentynki były eventy specjalne, teraz kreatywność TSG ograniczy się zapewne do następnego pakieciku, bo... no jakżeby to tak, mieliby pozwolić, żeby coś graczom skapnęło ot tak, dla zabawy?

Edited by Alkione

Karp mikołajski to cała kreatywność admina.

Grupa dzieciaków ma z zabawy radochę, ale kasę trzepią więc żyć nie umierać.