BRAK SŁÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 2

7 posts in this topic

JAK TO MOŻLIWE,PYTAM JAK TO  K@@@A MOŻLIWE ,ŻE ZNIKŁO MI OKOŁO 200 CZASOPISM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO JAKKKKKKKKKKK?!???!?!?!??!!!! JAJA JAKIEŚ !!!!!!!!!!

ODKŁADAŁAM GAZETY Z PAKIETÓW, EVENTÓW,TURNIEJ ,I WYMIAN ,ZA OCZKO ,ZAKUPIONE ZA BAXY ....I GDZIE TO K@@A JEST????????? PO POŁUDNIU BYŁY WSZYSTKIE! WRACAM DO DOMU WIECZOREM I NAGLE ZDAJE SOBIE SPRAWE ,ŻE MAM TYLKO 2 SZT !! 2SZT!!!!!!!! ZA SZYBKI KONKURS ! KPINA .

NIE WIEM JAK TO MOŻLIWE ŻE WSZYSTKIE ZNIKŁY ,JA ICH NIE OTWIERAŁAM I JESTEM WŚCIEKŁA !!

 

ŻĄDAM PRZYWRÓCENIA STANU MOJEGO KONTA NA GODZINE 16:00 DNIA 1.10.2019 !!!! UID: 1315279951  I NIE PITOLCIE ŻE SIE NIE DA,BO PO PROMO NA PERŁE W TAKI SAM SPOSÓB COFALIŚCIE KONTA !!! CZEKAM AN REAKCJE MODERATORA,BO SZLAG MNIE BIERZE!!!  

2019-01-10_22h03_19.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś kompetentny mi odpisze jak to możliwe ,że wszystkie zbierane czasopisma zostały mi usunięte????Czy zostane odesłana do supportu na wieczne zapomnienie ?! Tak sie nie robi,tak sie po prostu nie robi !!!!!!!!! Nie odpuszcze dopóki nie zostaną mi zwrócone wszystkie czasopisma zakupione za baxy ,bądż w oczku i wygrane w evencie i oczku !!! Nie były to zwykłe zapchaj nic ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale odpowiedz jest znana Po dokładnej analizie wszystkie czasopisma zostały otwarte a punkty zostały dodane prawidłowo .Ich nie intresuje w jakim celu je zbieralas i ze jesteś stratna To nie 1 przypadek znikniecia gazet po tym jak cos naprawiają .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie jestem tak przewidywalna aby co wieczór robić screeny plecaka itp .Ostatnio kupiłam 34 licencje na Nil i trafił mi sie turek tam i co? i gówno .Licencji nie było ! Olałabym sprawe gdyby zostały otwarte z automatu i dodane pkt do łowisk ale tak nie stało .Sprawdzałam kilka razy i to jest nie możliwe! Takie treny jakie miałam ,takie mam i a ni pkt wiecej do treningu .Kupic szt 10-12 na Indus  i nic nie dostać? nie mam leveli kosmicznych .Na zaniki pamieci też  nie cierpie .Jak powiedziałam: nie odpusze bo byly zbyt wiele dobrych gazet na dane łowiska ,złotych ,fioletów !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście support ma wyj@@ne ,odpisze za 10 dni a tu żaden moderator nie raczy nawet odpisać  ..... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
2 2

  • Forum Statistics

    818
    Total Topics
    7165
    Total Posts