automatyczny kołowrotek
1 1

4 posts in this topic

Witam. Mam takie może i głupie pytanie. Niech ktoś mnie oświeci i wytłumaczy jak używać automatycznych kołowrotków, próbowałem na wszystkie sposoby i kicha :P. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj se spokój dodasz soanar to ci sonary po znikają albo magika to ci wszystki straci nic innego aktu bot tylko straty robi ściągnij bot rewited albo kłusownik program i masz o wiele lepiej i za darmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź, wiem dzięki Tobie by razem  z nimi nie używać dodatków tylko nadal nie mam pojęcia jak te wynalazki w ogóle użyć:S. A z tymi programami które podałeś to chyba nie wyjdzie bo nie wiem czy to jest jakaś różnica ale gram w wersję mobilną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam już ponad dwa miesiące na odpowiedź ze strony WSZECHPOTĘŻNYCH  ADMINISTRATORS, zwanych przez pomyłkę supportem a nie bandą niekompetentnych nierobów nabijających kieszenie kasą naiwnych!!!

OK. Więc zadam pytanie inaczej: ILE MAM KUPIĆ PEREŁ by zostać godnym odpowiedzi? Bo jak przytoczę wielu graczy z tego forum "w tej grze trzeba wydawać fortunę by zostać zauważonym". Drażni mnie, iż w tym wpłatomacie wszystko, eventy, mistrzostwa, konkursy itd. są ukierunkowane tylko na wybranych naiwnych zostawiających tu fortunki, ale cóż skoro gram to się dostosuję.

Tylko dla czego macie w dupach zwykłego szaraczka? W normalnych grach support jak sama nazwa wskazuje jest by pomagać a nie olewać. Ale to co robicie (złe słowo bo tego pracą nazwać nie można) świadczy tylko i wyłącznie nie o naszym lecz waszym poziomie kultury i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Rozumie iż jesteście tu by zarabiać ale dajcie powody byśmy chcieli wam płacić, swoim postępowaniem doprowadziliście do momentu gdzie wolę w kiblu spuścić swoje nie tak lekko zarobione pieniądze niż zostawić je tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
1 1

  • Forum Statistics

    818
    Total Topics
    7169
    Total Posts