Kod 1337 blokada konta
5 5

34 posts in this topic

Tak samo dostałem blokadę za nic, podejrzewam, że serwer nie daje rady, to blokują, W tej chwili jest za dużo użytkowników w grze.

A nie ma obrazka: "Specjalna oferta dla najlepszych graczy. Zdjęcie blokady blokady 1337 - 299,99 zł" ? :D:D:D 

W klubie własnie ktoś pisał ,że grał tylko z telefonu w święta. Dzis odpala gre a tu ban i też nie wie skąd i za co! Oczywiście dziś koniec eventu wiec  bedzie stratny 

co mam napisać żeby obrazić pracowników tsg ? Mi słów brakuje .Ban na 3 dni za granie na fonie kiedyś za to kasę dawali .Coś popieprzyli ,że ryby rwało i dają banik .Pięknie 

co mam napisać żeby obrazić pracowników tsg ? Mi słów brakuje .Ban na 3 dni za granie na fonie kiedyś za to kasę dawali .Coś popieprzyli ,że ryby rwało i dają banik .Pięknie 

Programiści obecnie badają co spowodowało blokady.

Jeżeli ktoś dalej posiada zablokowane konto, można wysłać zgłoszenie do supportu. Zostanie to sprawdzone, i jeżeli na koncie nie było żadnych nieprawidłowości, zostanie odblokowane.

Dnia 27.12.2018 at 14:40, Adaśko Adaśko napisał:

co z tego że konto zostanie odblokowane , kto zrekompensuje straty

Podpowiem nieco programistom, gdzie szukać błędów, problem powstał jak nastąpił zwis serwera i zamiast połowu ryb, zaczeły się wyświetlać komunikaty 'Ryba się zerwała', co ciekawe komunikaty 'ryba się zerwała' były znacznie częściej, niż faktycznie występuje połów ryby. My graliśmy dalej, bo czasem faktycznie można było złowić rybę ( około na 3 próby), ale jeżeli policzyć ryby i komunikaty 'ryba się zerwała', to wychodzi żę zbyt często coś tam niby łowiliśmy. Czyli program, który wyszukuje boty, będnie zalicza do wyciągniętych ryb jak i ryby tak i komunikat 'ryba się zerwała'. Program wyliczył sobie średnią i wyszło, że łowimy zbyt często, czyli oszukujemy, dlatego wystawił nam bana, ale połowy faktyczne były bardzo słabe, bo serwer nie wyrabiał. Trzeba poprawić liczenie połowu tylko do ryb całkowicie wyciągnietych, bo komunikat ryba się zerwała czasem się pjawiał od razu po zarzucie.

Graczom ,którzy zostali bezpodstawnie zbanowani ,należy sie rekompensata i to nie jakieś gów..e ,pare zanet ,BO STRACILI nagrody za event ,który wczoraj sie kończył i za ten ,który dziś sie kończy (świateczny ),za konkurs  świateczny jednodniowy ,nie mówiąć już o nerwach jakie tracą ,próbując odzyskac swoje konta .

witam , mam pytanie , czy komuś odblokowali konto czy to było jak zwykle paplanie moderatora . Można się było domyślić że w sobotę nikt palcem nie ruszy . Po odblokowaniu konta uprzejmie proszę o dokładne podanie mi w jaki sposób nastąpiło naruszenie regulaminu z mojej strony

Jak powiedział Feliks Edmundowicz: Nie ma ludzi niewinnych. Są tylko źle przesłuchani. Blokady są słuszne bo program jet słuszny i nie może się mylić xD

Ja mam jeszcze blokadę,ja też proszę o wytłumaczenie tego śmieszka co blokuje konta i zrobił głupi żart na święta!!

piszecie ze mobilnie dostaliście takiego bana a ja dostałem na grze przez laptopa gram w ta gre koło 5 lat i nigdy nie grałem na botach ni nic a dostałem ten komunikat o blokadzie gdzie szukać haka w tym jak to celowe zagranie administracyjne najpierw sami ci hakuja konto przez uida potem sami stwierdzają że grałeś na botach dobre oszustwo ze strony administracji ,

dno jakie dno ,dno to z człowieka zrobili a sama gra to studnia bez dna ,możesz tam wrzucać i wrzucać i wrzucać kasy ,to nie gra tylko SKLEP RYBNY teraz ,a przeprosić za co ,sami siebie nie przeproszą ,hakują grę by zarabiać na niej krocie i to są skutki tego

tsg weszła na giełdę , ciekawe czy kupujący ich akcje wiedzą jakimi metodami prowadzą firmę . Mam pytanie czy ktoś jeszcze jest na tym forum i czy komukolwiek odblokowali wcześniej konto . Może trzeba się zebrać , żeby wyegzekwować zwykłe przepraszam . 29 12 2018 r przyszło potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i do tej pory czyli do 7 stycznia nie zaproponowali nawet żeby ich w D...ę  pocałować . Może ktoś dostał taką propozycję rekompensaty ze strony tsg , proszę napisać. Może miły moderator jakieś okrągłe zdanko napisze . Może dowiem się jak został złamany regulamin . Cokolwiek .... Może mniej arogancji za nasze pieniądze

Im to niestety nie przeszkadza nie raz oszukiwano graczy pozbawiano nagród , gracze są na ostatnim miejscu. Ładowanie kasy przez sporą grupę zaciatych graczy im wystarcza 

Posted (edited)

W poważnych grach szanuje się gracza . W razie awarii ,problemy są usuwane  bardzo szybko .A tu? Piszesz i zlewa:Czekaj Cieciu 2 tygodnie aż ktoś sie ogarnie i odpisze! A może to taka strategia,aby  przeczekać ,może zapomni ,nie bedzie rościł praw do tego co stracone ? Bo  pomijając eventy ,to jak teraz te osoby zdobędą pkt do  dodanych NA STAŁE ryb światecznych ,skoro były do zdobycia tylko w tamtym okresie.... ..... Na liczenie przychodów czas jest ,na gracza nie ,przyjdzie inny ... :P Polityka gry ,nic sie nie zmienia

Edited by Ania

ale administracja nie zdaje sobie sprawy że robiąc kilka zrzutów gry ,można zamknąć definitywnie ta grę ,w samej grze narobili tyle błędów że taka gra nie powinna być udostępniana graczom i ludziom ,mnie to szkoda słów na nich ,kilka zrzutów w odpowiednie władze i zamykają im budżet z gry ,jak nic nie zmienia to wyślę takich zrzutów nagrań ,wszedzie i zobaczymy kto się bedzie śmiał ostatni

A po co się mają wysilać, narzekania od bardzo dawna te same, a gracze jak grali, tak grają, kasę niektórzy pakują, tsg na giełdę sobie weszło, interes się kręci.

Dnia 10.01.2019 at 09:49, vitekga napisał:

A po co się mają wysilać, narzekania od bardzo dawna te same, a gracze jak grali, tak grają, kasę niektórzy pakują, tsg na giełdę sobie weszło, interes się kręci.

i po co im ta giełda jak zaraz TSG zniknie z portali ,zamkna im te usługi za oszustwa ,i za bociarstwo w grze ,już zgłosiłem do odpowiednich władz blokadę ponad 2 miesiące na wysyłaniu zgłoszeń do usługodawców ,a tak długa blokada na płatnej usłudze nie może być tak długo terminowa ,bo ta gra nie jest już darmowa ,bo nawet ogladając reklamy ktoś im płaci za to ,to nie jest tak darmowa i nie ma  aż takich mikro=płatnośći w grze skoro teraz nie łapiesz ryb tylko je kupujesz nawet w wyłapniu musisz zapłacić za dana wage i rybe 

Dnia 28.12.2018 at 16:11, Rennard napisał:

Programiści obecnie badają co spowodowało blokady.

Jeżeli ktoś dalej posiada zablokowane konto, można wysłać zgłoszenie do supportu. Zostanie to sprawdzone, i jeżeli na koncie nie było żadnych nieprawidłowości, zostanie odblokowane.

za tą blokadę podałem pana Popowicza do sądu i ponad to udostępnione będą tam zebrane fakty ,na temat celowych wypisów sprzętu za normalne pieniądze czyli wędek za perełki całkowicie z gry ,bo Tsg weszło na giełdę i tam sobie obraca pieniędzmi z okradania graczy na grze ,złodziejstwo portalowe narzucone boty na grę i hakowanie gry by zarabiać krocie na graczach tak teraz działa gra ,usługa jest złodziejstwem i oszustwem i na to sa artykuły ,pożegnać to złodziejstwo i dążyć do pokazania światu jak działa usługa hakerów z TSG

2,5 miesiąca.png