Świątecznie
1 1

11 posts in this topic

Zbliżają się Mikołajki, idzie Gwiazdka....

Ciekawa jestem, czy inwencja TSG ograniczy się do wciśnięcia graczom kolejnego świątecznego/mikołajkowego/gwiazdkowego pakietu fantów za realną kasę, czy może wyobraźnia twórców gry jednak sięga dalej i potrafi sprostać świątecznemu wyzwaniu.

Byłoby fajnie (pomarzyć sobie można, nie...?9_9 ), gdyby gracze dostali możliwość wygrania sensownych (podkreślam - SENSOWNYCH a nie śmieciowe gwiazdki exp) nagród w jakimś ciekawym evencie. Evencie, w którym zabawa byłaby - dla odmiany - dostępna dla wszystkich, niezależnie od lvl i zasobności plecaka, posiadanego sprzętu (mam na myśli np. otwarcie łowisk eventowych).

Aha, i nie wiem, jak inni gracze, ale ja uważam, że wszelkie eventy/zabawy typu "świąteczne" powinny raczej być w miarę możliwości szybkie do ugrania. Naprawdę, na okres obejmujący Wigilię, Święta, Nowy Rok nie można odpuścić wyczerpujących eventów, które się robi ślęcząc godzinami na sonarze? To czas, w którym się siedzi z rodziną przy stole i śpiewa kolędy, tudzież je, pije i popuszcza pasa, a nie tłucze nawet w najulubieńszą gierkę. Nie można dać czegoś lekkiego, łatwego, przyjemnego? Nagrody nie muszą być jakieś mega wypasy, ale z drugiej strony nie śmieszne (badziewny exp dla arcymistrza). Po prostu satysfakcjonujące przeciętnego gracza. I bez takiego rozrzutu, że arcy dostaje kupę kasy, magiki, sonary, a amator zieloną gwiazdkę, monety i niebieskie siłki. Przez cały rok - to ok, inwestujący i mający dłuższy staż mają z gry więcej, ale na święta nie można ucieszyć całej gawiedzi?

Rozumiem, że TSG musi zarabiać na grze i nie jest instytucją charytatywną. Przez cały rok - to i owszem - trzeba się napocić albo napłacić, żeby mieć osiągnięcia. Ale skoro już od wielkiego dzwonu robicie jakieś świąteczne przedsięwzięcia, to nie zbiedniejecie chyba, jeśli choć raz z okazji świąt: nie będzie to tylko kolejna promocja; otworzycie wszystkie potrzebne łowiska; odpuścicie żmudne i długotrwałe eventy, wymagające czasu oraz rankingi, w których wygrywają tylko krezusi z topowych klubów, rzucicie jakieś przydatne gadżety w ramach nagrody, a także wymyślicie coś oryginalnego. Bo to już jest nudne - wiszenie na sonarze, żeby złowić 120, a nie 119, kolekcjonowanie 3 razy dziennie po 5 określonych ryb... Nie wspomnę już, jak wkurza event świąteczny, w którym nagle maluch (niski lvl) dowiaduje się, że nic nie ugra, bo nie ma pojazdu, licencji, albo odpowiedniego sprzętu, aby chociaż pierwszy/drugi próg czegoś tam osiągnąć... A jak osiągnie, to się nacieszy... expx2 i podbierakiem niespodzianką.

No cóż, ten wpis wygląda już niemal jak list do Mikołaja.... Hihi. Się zobaczy.

Przykro mi ale Tsg dalej myśli ex exp x 40 lub x 100 to swietna nagroda dla arcymistrza . W 1 rybim oczku dali fajne nagrody potem się chyba kapli ze za dobre a tak to nigdy nic fajnego ostatnio nie daja i nie dadza bo zyski im zaslaniaja mózgi

Pierwszy przykład chamstwa orki3210 będą to nawet mikołajkowe mistrzostwa to nawet nie podał gdzie znowu celowa zagrywka. Alkione  tak postepuje tsg nie ma co się ludzic ja już dziś odpowiem ze będzie smutny event na smieszne nowe przynęty i smieszne nagrody jak zawsze 3 zanęty Q i 3 silki 60 %

Stawiam za to dolary przeciw łupinom od orzechów, że w czwartek rano pojawią się okienka "Mikołajkowa promocja" albo "Pakiet Świętego Mikołaja" czy coś w ten deseń, za 249,99 zeta (czy inną kwotę). Czyli, jeśli chcesz mieć mikołajki, to se zafunduj... Nie wierzę w to, że TSG coś da graczom ot tak, aby mieli choć raz w roku radochę.

Co do wymienionych nagród - uuuu, wybredny jesteś:D: Q i siłki, to jeszcze się mogą przydać w eventach/turkach. Można je ostatecznie opchnąć na pchlim targu za jakąś gazecinę. Dla mnie najbardziej beznadziejne ze wszystkiego, poza gwiazdkami exp, są kuferki niespodzianki, w których zazwyczaj wciskana jest do plecaków totalna dziadownia: podbieraki, stare zanęty na jakieś nieistniejące halloweenowe ryby, licencje na Starożytną Grotę...

Edited by Alkione

Ale macie marzenia jednak hahahah dali by na mikołaja możliwość wysłania 1 sztuki bonusu znajomemu z wlasnego plecaka

haha nawet na mikolaja silki nie ma nawet pakietu smiesznego chyba zapomnieli BRAWO tsg 

Hihihi, no bo wiesz, Mikołaj to tylko do grzecznych dzieci przychodzi...9_9

Dnia 3.12.2018 at 12:40, Alkione napisał:

Zbliżają się Mikołajki, idzie Gwiazdka....

Ciekawa jestem, czy inwencja TSG ograniczy się do wciśnięcia graczom kolejnego świątecznego/mikołajkowego/gwiazdkowego pakietu fantów za realną kasę, czy może wyobraźnia twórców gry jednak sięga dalej i potrafi sprostać świątecznemu wyzwaniu.

Byłoby fajnie (pomarzyć sobie można, nie...?9_9 ), gdyby gracze dostali możliwość wygrania sensownych (podkreślam - SENSOWNYCH a nie śmieciowe gwiazdki exp) nagród w jakimś ciekawym evencie. Evencie, w którym zabawa byłaby - dla odmiany - dostępna dla wszystkich, niezależnie od lvl i zasobności plecaka, posiadanego sprzętu (mam na myśli np. otwarcie łowisk eventowych).

Aha, i nie wiem, jak inni gracze, ale ja uważam, że wszelkie eventy/zabawy typu "świąteczne" powinny raczej być w miarę możliwości szybkie do ugrania. Naprawdę, na okres obejmujący Wigilię, Święta, Nowy Rok nie można odpuścić wyczerpujących eventów, które się robi ślęcząc godzinami na sonarze? To czas, w którym się siedzi z rodziną przy stole i śpiewa kolędy, tudzież je, pije i popuszcza pasa, a nie tłucze nawet w najulubieńszą gierkę. Nie można dać czegoś lekkiego, łatwego, przyjemnego? Nagrody nie muszą być jakieś mega wypasy, ale z drugiej strony nie śmieszne (badziewny exp dla arcymistrza). Po prostu satysfakcjonujące przeciętnego gracza. I bez takiego rozrzutu, że arcy dostaje kupę kasy, magiki, sonary, a amator zieloną gwiazdkę, monety i niebieskie siłki. Przez cały rok - to ok, inwestujący i mający dłuższy staż mają z gry więcej, ale na święta nie można ucieszyć całej gawiedzi?

Rozumiem, że TSG musi zarabiać na grze i nie jest instytucją charytatywną. Przez cały rok - to i owszem - trzeba się napocić albo napłacić, żeby mieć osiągnięcia. Ale skoro już od wielkiego dzwonu robicie jakieś świąteczne przedsięwzięcia, to nie zbiedniejecie chyba, jeśli choć raz z okazji świąt: nie będzie to tylko kolejna promocja; otworzycie wszystkie potrzebne łowiska; odpuścicie żmudne i długotrwałe eventy, wymagające czasu oraz rankingi, w których wygrywają tylko krezusi z topowych klubów, rzucicie jakieś przydatne gadżety w ramach nagrody, a także wymyślicie coś oryginalnego. Bo to już jest nudne - wiszenie na sonarze, żeby złowić 120, a nie 119, kolekcjonowanie 3 razy dziennie po 5 określonych ryb... Nie wspomnę już, jak wkurza event świąteczny, w którym nagle maluch (niski lvl) dowiaduje się, że nic nie ugra, bo nie ma pojazdu, licencji, albo odpowiedniego sprzętu, aby chociaż pierwszy/drugi próg czegoś tam osiągnąć... A jak osiągnie, to się nacieszy... expx2 i podbierakiem niespodzianką.

No cóż, ten wpis wygląda już niemal jak list do Mikołaja.... Hihi. Się zobaczy

Ale wypracowanie. Że tak ludziom czasu nie szkoda na takie pisanie. Tymbardziej, że to czytają pryszczate dzieci z pinglami na nosach (tzw dział techniczny)...cokolwiek się im nie napisze, że gdzieś jest błąd to i tak z tym nic nie robią :D

Tym grzecznym graczom Mikołaj podszepnął, że trzeba się przez Onet lognąć żeby otrzymać bardzo wypasione prezenty (2 siłki 60% i 2 zanęty Q) Do tego w mikołajki wystartował bardzo atrakcyjny event, w którym szkolenie na 4lvl to zbyt mało, więc brawo TSG :D

Nie wiem czemu narzekacie ,nasza kochana administracja na pewno nie zapomni dodać nowego łowiska na święta,albo nawet wcześniej by na prezenty mieć:):)