Robienie w wała czy wąskie horyzonty programistów?
0

6 posts in this topic

Dostałem cynk o ciekawej sytuacji. Otóż taki maluszek w bardzo niskiej randze chce sobie zagrać event "magazynowe szaleństwo". Oczywiście musi zapłacić za możliwość zagrania 100 monet. Płaci, wchodzi i dowiaduje się, że został wydmuchany przez programistów gdyż w evencie są gazetki jedynie perłowe. Jak wiadomo graczom (niekoniecznie tfórcom gry), perełki nie są dostępne dla takiego maluszka i nawet posiadając JP Morgan Chasse Palladium Card ich nie kupi. Event taki powinien być dostępny od 50 lvl lub dla małych kont, bez możliwości zakupu pereł, powinno się dać inne gazetki. W obecnym wydaniu jest to zwykłe oszustwo. Gdy taki maluszek naświetlił mi sprawę to co mu miałem powiedzieć? "No ciesz się że straciłeś tylko na 100 monet, jak dorośniesz to zaczną cię łupać na realną kasę" xD

No i dodatkowa ciekawostka: wydawanie banknotów w loterii jest możliwe dopiero od 50 lvl :)  Dolary przeciwko orzechom, że programista pomylił eventy. Chyba że hazard nie jest dla maluchów :D 

Jacku jak jesteś taki najmądrzejszy najpiękniejszy i tak naj "NAJ" naj to zrób własną wirtualną grę.A ja chętnie w nią zagram !

Błazeństwo niektórych osiągnęło totalne dno :)

Dnia 25.11.2018 at 12:59, Mistrzu napisał:

Jacku jak jesteś taki najmądrzejszy najpiękniejszy i tak naj "NAJ" naj to zrób własną wirtualną grę.A ja chętnie w nią zagram !

Błazeństwo niektórych osiągnęło totalne dno :)

To raczej TY @Mistrzu błaznujesz -z Twojej logiki wynika, że aby ktoś mógł skrytykować np. samochód, to powinien umieć go zaprojektować i zbudować..

To właśnie napisałam Polaczku . Krytykujesz coś czego nie rozumiesz . czyli błaznujesz kompletne dno !!!

Magazynowe Szaleństwo jak do tej pory występowało w róznych wersjach.

Najczęście w wersji opisanej przez Jacka czyli tylko z perłowymi gazetami.

Były tez wersje: perłowe gazety (a czasami także + gazety za banknoty)+szkolenie ryb i w tej wesji przykładowy maluch jak najbardziej może wziąc udział bo może trenować rybki przy pomocy gazet za banknoty.

Co do wersji ściśle perłowej: nieprawdą jest że gracze z niskich leveli nie mogą wziąć udziału w Magazynowym Szaleństwie w którym jedyną opcją są perłowe gazety. Nasz maluszek może wejśc w posiadanie perłowych gazet korzystając z okazyjnych ofert za banknoty takich jak barzdo ostatnio popularne oferty za 1200 $ i 4000 $.  oczywiście takie okazje nie zawsze dadzą sie wykorzystać w Szaleństwie bo trzeba trafu zeby się pojawiły w trakcie trwania Szaleństwa, ale czasami można takie wczesniej nabyte gazetki przetrzymac nieczytane i odczytać podczas trwania szaleństwa. Perłowe gazety  które można wykorzystać w Szaleństwie mozna także zdobyć w niektórych eventach.  Trudne do wykonania i wymagajace szczęścia (bo nie zawsze taki event jest dostepny podczas trwania szaleństwa)  ale mozliwe.

Edited by darkiel