Wielkie oszustwo
0

412 posts in this topic

28 minut temu, seba napisał:

Wiraj Edek sumienie jeszcze masz do tak gray cisnac z kaxdej zlotówki to jak bym podkojnie sprac nie mógł a tu jak swini luj jej w ryj a ona mowi ze jej krew lecy .

Poraz kolejny przez twoje błedy placa gracze pytam sie ile jescze ;Koledzy powysylali mi przerenty oczywiscie byl ma nich blsad musialem dac odzuc i nagle bach kolowrotek strarzytny w plecaku domnoczego noe potrzebny ? wsadz se ten kołowrotek wiesz gdzie i oddaj pieniadze oszuscie jak byl blad za perle to bardzo szybko umiliales odebrac wezdki a tu nawaliles baboli gdzie czlowiek nie kliknie to jest blad a Ty smiesz napisac za zakupiony przed nie zrwacasz to nie byl sprzed zakupiony tylko wyludodzony . Wali mnie to mozesz mnie blokowac dla mnie jestes zwyklych zachanym padalcem i szacunku do ciebiebnie mam bo do takich ludzi miec go nie moze a c najgorsze takie ludzie do boga przychodza jak juz naprawde upadna na rtj oby cie wysluchal moze za pozno nie bedzie. i Swoje promocje wsadz sobie w byty bo jak promo ladowalem pakiet tak od wczoraj juz nie zaladuje nic baw sie dobrze oszywscie mozesz mnie podac do sadu za oszusta to ci wygarne w 4 oczy co o tobie mysle jak kaczynski se zrobiles panstwo w panstwie

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Niestety nie dokonujemy zwrotów ani refundacji zakupionego w grze sprzętu.
Z wyrazami szacunku,
Zespół Ten Square Games Support
taka odpowiedz dostalem od ciebie i brawo ty zaplacisz za to w zucuy bo kazdego oszuta spotyka to na co zasluzyl ja swiety nie bylem ale ty jestes btdle dla mnie ktory kroiprzecietnych ludzi ile sie da a teraz idz do sadu oszycscie a ja wszyskie oszustwa ci udowodnie

masz ten swoj wspanialy kolowroten zabierz mi go z oplecaka pieniedzy nie oddawaj tylko go zabiesz i sie nim udlaw

Bez tytułu.jpg

Ja
i jeszcze jedno DTC co promo laduje Ci prawie srednio 2000 baksow wiec w duzej mierze tak gra istnienie dzieki takim graczom ktorych nie szanujesz wiec my te stracilismy do ciebie szacunek sam i wpiesy np ponurek to jak tommygas karpie wytrenowal to wbij sobie w ten swoj leb ze walczylismy z real teraz i chlopak wywalil 6000 tys baksow na przyspieszenie aby lowisko wygrac i nie siej propagadny do wasza zawisc nie zna ngranic przyjdz jeden z drugin zagraj u nas sezon to to zbaczysz wsztszko a oskrzanie bezpozpodstawne to tylko nastepny ktog do zalatwienia sprawy wsadzie bo kazdy chce sie tym bawic przepijaczone spaczone zalosne ludki wysuwają jakies bajki jakmaja wizje w deliece wola kase przepic a nie kupic sobie gazet aby cos w grze osiagnac i niech admin udostepni przelewy z dtc i skonczmy ta farse bo ani jeden z was nas nie zna niktogo z tych ludzi a sa tam rozni ludzie od presezow po lezakzy i juz maja dosc oczernian i pora to zakonczyc a propagandy siejejecie no stop z fusow i pora aby admin upublicznil przelewy mojego klubu i wam mordy zamknal bo jak by klub cos odwalal to Edek by tez klub juz dawno skasowal wiec sie zastanowcie co piszecie i zapraszm pojedynczo do klubu na sezon bo obrazacie ludzi wogole ich nie znajacych a jak byc cie zobaczyli przelewt to moze by sie ta farsa skonczyl zawziete ludki a teraz mozecie se pisac na mnie co chcecie juz to po mnie splywa

Edited by seba

47 minut temu, seba napisał:

AAAAMoja Gabi
Witaj Edek sumienie jeszcze masz do tak graj cisnac z kaxdej zlotówki to jak bym podkojnie spac nie mógł a tu jak swini pluj jej w ryj a ona mowi ze jej krew leci

Poraz kolejny przez twoje błedy placa gracze pytam sie ile jescze ;Koledzy powysylali mi prezenty oczywiscie byl ma nich blad musialem dac odrzuc i nagle bach kolowrotek starozytny w plecaku do niczego nie potrzebny ? wsadz se ten kołowrotek wiesz gdzie i oddaj pieniadze oszuscie jak byl blad za perle to bardzo szybko umales odebrac wędki, a tu nawaliles baboli gdzie czlowiek nie kliknie to jest blad a Ty smiesz napisac za zakupiony sprzęt nie zrwacasz to nie byl sprzet zakupiony tylko wyludodzony . Wali mnie to mozesz mnie blokowac dla mnie jestes zwyklych zachanym padalcem i szacunku do ciebiebnie mam bo do takich ludzi miec go nie moze a c najgorsze takie ludzie do boga przychodza jak juz naprawde upadna na rtj oby cie wysluchal moze za pozno nie bedzie. i Swoje promocje wsadz sobie w buty bo jak promo ladowalem pakiet tak od wczoraj juz nie zaladuje nic baw sie dobrze oszuście mozesz mnie podac do sadu za oszusta to ci wygarne w 4 oczy co o tobie mysle jak kaczynski sobie zrobiles panstwo w panstwie
Dziękujemy za wiadomość.
Niestety nie dokonujemy zwrotów ani refundacji zakupionego w grze sprzętu.
Z wyrazami szacunku,
Zespół Ten Square Games Support
taka odpowiedz dostalem od ciebie i brawo ty zaplacisz za to w zucuy bo kazdego oszuta spotyka to na co zasluzyl ja swiety nie bylem ale ty jestes btdle dla mnie ktory kroiprzecietnych ludzi ile sie da a teraz idz do sadu oszycscie a ja wszyskie oszustwa ci udowodnie

masz ten swoj wspanialy kolowroten zabierz mi go z oplecaka pieniedzy nie oddawaj tylko go zabiesz i sie nim udlaw

Bez tytułu.jpg

37 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Oto przykład frustrata dla którego ta gra to całe życie :D:D:D

gdzie tu widzisz flustracje ? ktos mnie okrada to walcze o swoje na tyle Cie stac ? Wiec zamilcz i nie pisze bo jakos w grze nie błyszczysz ale od pisania duperel owszem. Jak był blad ja jego niekozysc to w momecie umial zabrac wszystko jak czlowiek kupuje duperele nie ze swojej wiby bo wiecej w tej grze bledow niz w serze to ci odpissze ze nie zwraca gdzybym go kupil swiadomie ani sloweb bym sie nie odezwał i tyle z wami rozmowy

Edited by seb38l

wystarczy ze ty nie bełkoczesz nieszczesliwy samotny człowieczku

nie musze umiec pisac kto jest wrednym zawzietym człowiekiem samotnym desperatem który co by nie było to wszyscy sa zli i skoncz juz te swoje marne wypociny bo zalosny jestes czytam tu te twoje posty to az dziw ze w ogole wiesz jak w klawiature stukac

Edited by seb38l

Ale on ma rację. Loteria wyskakująca zaraz po zalogowaniu się to zakała tej gry. Nieraz wyskakuje kilka okien, jakieś prezenty, promocje i inne dziadostwo, szybko się zamyka i odruchowo, klik, zostaje się z kupionym omyłkowo mega kijem i już jest po koncie. Kołowrotek starożytny to mały pikuś.

Loteria nie powinna otwierać się automatycznie, a jedynie na życzenie gracza, po kliknięciu w kostkę. Ale te cwaniaczki dobrze wiedzą, jak łatwo jest kupić niechcący sprzęt a potem nie da się go zwrócić. Więc może człowieka ...eee, szlag trafić.

Dlatego powinni zrobić z tym porządek i rozpatrywać takie reklamacje a nie olewać graczy znam kilka osób co trafiły wędkę 590 i tym samym zrezygnowało z gry po świetnym potraktowaniu przez tsg

7 godzin temu, Juzek zpod usemki napisał:

Cweluchy z TSG  nie od dzisiaj oszukują i do tego trzeba przywyknąć, wyzysk tylko się nasilił ostatnimi czasy. 

A ty to niby nie oszukujesz ? Zapomniałeś arcyMiszczu wykadrować screenshot tak żeby nie było widać twoich multikont. Ruchają cie tak jak ty ich ruchasz

Multikonciarz.jpg

Edited by BJ Blazkowicz

I przyłączam się do uwagi ZŁEGO i Jacka - bełkot jakich mało. Naucz się poprawnej polszczyzny.

Edited by BJ Blazkowicz

Bełkot bełkotem ale porusza jednak jedną kwestię....loteria i jej umiejscowienie służy tylko jednemu....odbierając prezenty klikniesz raz za dużo i kupisz coś zupełnie niepotrzebnego...

co więcej o ile wchodząc do sklepu chcesz kupić blachę zieloną a masz ją w plecaku to się nie uda kupić

w loterii się da....możesz kpić wszystko podwójnie czy potrójnie :P

ot taki mały sposób na zabranie kilku baksów z konta

1 godzinę temu, BJ Blazkowicz napisał:

Zapomniałeś arcyMiszczu wykadrować screenshot tak żeby nie było widać twoich multikont.

Z poprawną polszczyzną jest na bakier,ale to nie jego multikonta.Takie avki ma prawie cały jego klub.Taki znak rozpoznawczy.

2 godziny temu, BJ Blazkowicz napisał:

A ty to niby nie oszukujesz ? Zapomniałeś arcyMiszczu wykadrować screenshot tak żeby nie było widać twoich multikont. Ruchają cie tak jak ty ich ruchasz

Multikonciarz.jpg

nastepny modry co Ty bierzesz daj troche tez sprobuje :) nastepny propagandowiec i wez sie tez nie wypowiedaj do punie na 100% nie bedziesz wiedział ze cos madrego napiszesz bo własnie takie madre ludzie tu ryje dra zenada juz nie pisz nic rozbwaiłeś mnie bys dobrze popatrzył to klub DTC ma prawie wszytski avatart u Edek zrób z nim pozradek bo takie pustaki obrażaja ludzi w ogóle ich nie znają. A co do mojej pisowni wole pisć atak jak pisze niz zacjwywać sie jak inteligenvja która zycie zna z ksiazki nie znasz mnie wiec jape zamknij bo ja Ci nie pisze ze twoje wypocina sa jak  by cie inkubator pizna wiec idz grac czy tam nie grac bo z gra to wy macie malo wspolnego

Edited by seb38l

14 godzin temu, seb38l napisał:

nastepny modry co Ty bierzesz daj troche tez sprobuje :) nastepny propagandowiec i wez sie tez nie wypowiedaj do punie na 100% nie bedziesz wiedział ze cos madrego napiszesz bo własnie takie madre ludzie tu ryje dra zenada juz nie pisz nic rozbwaiłeś mnie bys dobrze popatrzył to klub DTC ma prawie wszytski avatart u Edek zrób z nim pozradek bo takie pustaki obrażaja ludzi w ogóle ich nie znają. A co do mojej pisowni wole pisć atak jak pisze niz zacjwywać sie jak inteligenvja która zycie zna z ksiazki nie znasz mnie wiec jape zamknij bo ja Ci nie pisze ze twoje wypocina sa jak  by cie inkubator pizna wiec idz grac czy tam nie grac bo z gra to wy macie malo wspolnego

Nie wiem. Nie znam się na klubach. Niech ci będzie z tymi awatarami. Ale nadal obstaję za swoim - że bełkoczesz - naucz się poprawnie pisać po polsku.

Tak patrząc na te wypociny, to gość bez składu i bez zastanowienia wciska guziczki w amoku. Nie ma co się dziwić , że czasami coś zakupi i nawet o tym nie wie. Zamiast paczki banknotów polecam terapię uspakajającą :)

Dnia 9.02.2018 at 11:54, ZŁY_POSEJDON napisał:

What? nic nie rozumiem z tego Twojego bełkotu. Może najpierw naucz się pisać po polsku?

Nie trzeba mieć wysokiego IQ żeby przeczytać i zrozumieć ten jak to piszesz "bełkot"

Dnia 9.02.2018 at 13:23, Jacek_E napisał:

Nawet tłumacz elektroniczny nie rozpoznaje w jakim języku ten bełkot jest napisany :D

a tu kolega potrzebuje tłumacza elektronicznego żeby się doczytać?? żałosne

19 godzin temu, BJ Blazkowicz napisał:

I przyłączam się do uwagi ZŁEGO i Jacka - bełkot jakich mało. Naucz się poprawnej polszczyzny.

kolejna błyskotliwa odpowiedź

Ja wiem, że hejtowanie jest teraz w modzie, ale nic nie wnosi oprócz tego, że odpisujecie nie na temat i tylko nabijacie sobie nic nie warte punkciki.

Kolega seb38l jest w temacie "wielkie oszustwo" i może na tym warto się skupić.

Prosiłbym o odpowiedź sprawców tego zamieszania bo domyślam się, że  też to czytacie, czy chwytem poniżej pasa nie jest co zrobiliście z umiejscowieniem przycisków w oknach które się nakładają w takim celu, żeby pozbawiać ludzi banknotów przez przypadkowe kliknięcie i nabywanie w ten sposób niechcianego sprzętu?? Dlaczego negatywnie rozpatrujecie reklamacje? Za zakup rzeczy materialnych o ile dobrze pamiętam jest 14 dni na zwrot zakupu bez podania przyczyny, czy nie powinno to się odbywać przy zakupach wirtualnych?? Wystawiacie sobie wizytówkę krętaczy i oszustów, może warto by zadbać o swoje dobre "imię", a nie tylko o kieszeń??

Tak na marginesie to o ile seb38l podpisał się swoim loginem z gry to jest liderem jednego z czołowych klubów, a zakupiony przez niego kołowrotek to w obecnych czasach koszt około 10-15 gazetek co pozwoli może moczykijowi wygrać turek i nie sądzę żeby taka ilość banknotów robiła na nim wrażenie w stosunku do tego co wydaje. Zwrócił uwagę na problem, bo tak jak pisali poprzednicy czytający ze zrozumieniem (nie hejterzy) przez takie działanie dużo ludzi wycofało się z gry i tu jest problem. Szanowne TSG zależy Wam na tym?? Zyski zaćmiły umysł?? Czy informatycy potrzebują dodatkowych szkoleń, żeby potrafili rozsunąć okienka prezent/loteria ??

Dziękuję wszystkim graczom,którzy ze zrozumieniem odczytali mój post i wychwycili w nim isniejący problem wszystkich graczy nie tylko  mój. Tak  jak Tomek S słusznie zauważył,hejterzy to tylko  potrafią się wyśmiewać i szydzić i nic nie wnoszą w dyskusje o kolejnym naciąganiu TSG .

27 minut temu, seb38l napisał:

Dziękuję wszystkim graczom,którzy ze zrozumieniem odczytali mój post i wychwycili w nim isniejący problem wszystkich graczy nie tylko  mój. Tak  jak Tomek S słusznie zauważył,hejterzy to tylko  potrafią się wyśmiewać i szydzić i nic nie wnoszą w dyskusje o kolejnym naciąganiu TSG .

Gdybyś tu częściej zaglądał,to wiedziałbyś że problem niechcianych zakupów z loterii był tu poruszany jak tylko wprowadzili nowe okienko z prezentami.

Witaj Saro może bym  zaglądał, ale jak czytam tę propagandę o podbijaniu ryb charlesem ,ze sa programy do gazetek itd to mi sie chce śmiać.  Ciekawe, dlaczego jeden z drugim co tu te niby screny podawali nie nagrał filmiku jak podbił te punkty na tych rybach.  Mój klub jest w czołówce to jest non stop szykanowany, oskarżany. W  tę gę grają ludzie wykształceni - prezesi ,lekarze etc. i są obrażani systematycznie.  Z tym tez bedzie pora zrobić porządek, bo nie znaja nikogo z nas a wyzywaja od cw... i różnych innych.  Nasze dzieci czesto dochodza do komputerów i to czytaja a admini nic z tym nie robia .Dadza knebel na pare dni to jeden z drugim zalozy 10 innych kont, wiec niech sie tym zajmą . Edek wie jakie przelewy wpływają na jego konto  z mojego klubu.. Co do coowona to jestem pewien ze 80% graczy gra ta przegladarka, bo widac wyniki w  sw ale jak ktos z dtc jest 1 to juz jest bot oszust to nie jest normalny kraj ,sory  ,ale wole tu juz nic nie pisac. A klubu bedę bronił zawsze bo to super ludzie ,których mi poprostu szkoda jak takie śmieszne ludki co chcą tak zabłysnąć wypisują bzdury ze tak napisze psuja to co nam daje jakąs radość i odskocznie od codziennego życia. Okradany i okłamywany nie lubi byc nikt.Ci wszyscy co nas obrażaja itd niech sie ciesza ze tu graja, bo graja dzieki nam  dlatego iż tyle pieniedzy wplacamy.   Bez nas by tej gry nie było i wiecej szacunku prosze, my nikomu do portfeli nie zagladamy.

6 godzin temu, seb38l napisał:

.Ci wszyscy co nas obrażaja itd niech sie ciesza ze tu graja, bo graja dzieki nam  dlatego iż tyle pieniedzy wplacamy.   Bez nas by tej gry nie było i wiecej szacunku prosze, my nikomu do portfeli nie zagladamy.

No tu to chyba Cię trochę poniosło,nie tylko Twój klub wpłaca na tą grę grubą kasę,znajdzie się wiele innych.Moim skromnym zdaniem,żeby nie te wysokie wpłaty to gra działałaby dużo lepiej.TSG zależałoby na graczach,błędy byłyby naprawiane,a tak po co mają się wysilać jak i tak  kasa płynie.Dzięki tej kasie gra jest taka jaka jest,pełna niedoróbek i błędów.

9 godzin temu, seb38l napisał:

Witaj Saro może bym  zaglądał, ale jak czytam tę propagandę o podbijaniu ryb charlesem ,ze sa programy do gazetek itd to mi sie chce śmiać.  Ciekawe, dlaczego jeden z drugim co tu te niby screny podawali nie nagrał filmiku jak podbił te punkty na tych rybach.  Mój klub jest w czołówce to jest non stop szykanowany, oskarżany. W  tę gę grają ludzie wykształceni - prezesi ,lekarze etc. i są obrażani systematycznie.  Z tym tez bedzie pora zrobić porządek, bo nie znaja nikogo z nas a wyzywaja od cw... i różnych innych.  Nasze dzieci czesto dochodza do komputerów i to czytaja a admini nic z tym nie robia .Dadza knebel na pare dni to jeden z drugim zalozy 10 innych kont, wiec niech sie tym zajmą . Edek wie jakie przelewy wpływają na jego konto  z mojego klubu.. Co do coowona to jestem pewien ze 80% graczy gra ta przegladarka, bo widac wyniki w  sw ale jak ktos z dtc jest 1 to juz jest bot oszust to nie jest normalny kraj ,sory  ,ale wole tu juz nic nie pisac. A klubu bedę bronił zawsze bo to super ludzie ,których mi poprostu szkoda jak takie śmieszne ludki co chcą tak zabłysnąć wypisują bzdury ze tak napisze psuja to co nam daje jakąs radość i odskocznie od codziennego życia. Okradany i okłamywany nie lubi byc nikt.Ci wszyscy co nas obrażaja itd niech sie ciesza ze tu graja, bo graja dzieki nam  dlatego iż tyle pieniedzy wplacamy.   Bez nas by tej gry nie było i wiecej szacunku prosze, my nikomu do portfeli nie zagladamy.

Poruszasz temat, który ja niejednokrotnie poruszałem . Wpłaty fajna rzecz szczególnie dla Zenka...

Wpłaty i ich wysokość nie są kluczem do sukcesu ( mój klub w czasach walki rzucał 30/50 tys miesięcznie co na FB czasami dawało podium....)

A jeżeli poruszasz temat oszustw to już widzę że nie grasz na FB. Realia każdego portalu są trochę inne a FB to akurat ten serwer gdzie było i jest najwięcej oszustw.

Duels, Charles, Cheat Engine. Lets Vish V50 itd.....

Nie mam kompletnie zamiaru się powielać ale scrennów z Karola było tutaj mnóstwo i opisane co on dawał ....dawał dużo co Ci gwarantuje....poszukaj tylko scrennów z legendami pewnego konta sprzed gazet.....kilakdziesiąt sztuk kilkaset kg ryb.....

Lets fish V 50 i z 323 na 358 w jeden dzień....można ? na fb wszystko można ....

Mistrzostwa nowe łowisko i kończą się 6 rybami na 18 lv....u Ciebie w klubie też macie co mistrzostwa, co nowe łowisko takie lv????

O innych portalach nie wiem może zbyt wiele ale bez wielkiego kłopotu pokaże Ci cowanna albo bocika.

13 godzin temu, seb38l napisał:

Witaj Saro może bym  zaglądał, ale jak czytam tę propagandę o podbijaniu ryb charlesem ,ze sa programy do gazetek itd to mi sie chce śmiać. 

My za to śmiejemy się z Ciebie -naiwność i ignorancja są takie bezbronne.. A na poważnie: siedź w takim razie tam gdzie siedzisz i nie wpychaj się z grą na FB, bo spotkanie z rzeczywistością będzie bolesne dla Ciebie i Twojego portfela.. Na LF też można było wiele omawianych tutaj rzeczy zauważyć, ale lepiej nie wiedzieć, że ktoś Cie robi w konia -prawda?  ;)

Dnia 11.02.2018 at 09:09, seb38l napisał:

Tak z ciekawości zapytam,dlaczego nagle zaczęliście narodowość na turecką zmieniać?Czyżby jakiś kancik w tak szacownym klubie się szykował?I Ty o szacunku bredzisz,nie ośmieszaj się.

dtc.JPG

dtc1.JPG

dtc2.JPG

dtc3.JPG

dtc4.JPG

dtc5.JPG

10 minut temu, maxus napisał:

Tak z ciekawości zapytam,dlaczego nagle zaczęliście narodowość na turecką zmieniać?Czyżby jakiś kancik w tak szacownym klubie się szykował?I Ty o szacunku bredzisz,nie ośmieszaj się.

No najwyraźniej zmiana flagi zbiegła się z czasem promocji na banknoty.Widocznie w Turcji taniej niż u nas.Wystarczy zmienić IP na tureckie i baksy kupujesz jako turek :D.

czas.JPG

13 minut temu, maxus napisał:

Tak z ciekawości zapytam,dlaczego nagle zaczęliście narodowość na turecką zmieniać?Czyżby jakiś kancik w tak szacownym klubie się szykował?I Ty o szacunku bredzisz,nie ośmieszaj się

Jak to po co???

Teraz wiesz?

26909918_2038715453084130_475019326_o.jpg

26937444_2038715443084131_1482394319_o.jpg

3 godziny temu, Marcin napisał:
3 godziny temu, maxus napisał:

dtc.JPG

dtc1.JPG

dtc2.JPG

dtc3.JPG

dtc4.JPG

dtc5.JPG

3 godziny temu, Marcin napisał:

Jak to po co???

Teraz wiesz?

26909918_2038715453084130_475019326_o.jpg

26937444_2038715443084131_1482394319_o.jpg

Brawo !!!

Krytykę nazywają hejtowaniem a sami cwaniakują.

A właściwie to co złego w kupowaniu taniej ??? W realu też każdy szuka, gdzie taniej coś można kupić. 

2 godziny temu, vitekga napisał:

A właściwie to co złego w kupowaniu taniej ??? W realu też każdy szuka, gdzie taniej coś można kupić. 

Pytanie dlaczego tak zrobili? Czyżby dlatego, że Turcy to biedni ludzie? Raczej wątpię. Jakiś cwaniak z TSG wprowadził taką opcję żeby swoi mogli kupować taniej. To taka inna wersja Tanganiki. Gdy sprawa się rozniesie, to tańsze zakupy będą w jakimś innym, egzotycznym kraju (oczywiście kraj taki musi "udostępniać" swoją flagę i cwaniak musi jeszcze pracować). Wygląda na to, że kto pracował nad kodem tej gry, ten wsadził coś od siebie xD

5 godzin temu, maxus napisał:

I jak robisz zakupy taniej,to też na czas zakupów zamieniasz się w Turka???

haha ,maxus   takie pytanie  ile  realnej  kasy  włozyłeś  w  gierke?  pewnie  nic,  albo  jak  juz  to  100 zl  na  rok ,więc  po  co  masz  szukać  oszczędności:P proponujue poczekać  na  zwrot z podatku  moze  tgs  jeszcze  cos  odda  z  tych  ewentualnych  100 zl:)   pozdrawiam zawistnych  ludzi co  najwiecej  do  powiedzenia  mają  a grają za darmoche:)))

HAha ja przynajmniej w Tureckiej fladze nie paraduję,jak Twój "wielki' i 'bogaty" klub,skoro tyle na grę walicie to po co w Turków się bawicie,taka kasa,a oszczędności szukacie???A i jeszcze jedno jak tak bardzo was boli,że inni są tacy bezczelni i grają za darmo,to może z tej zaoszczędzonej wczoraj kasy prywatny serwer tylko dla płacących sobie zróbcie:D.

7 minut temu, maxus napisał:

HAha ja przynajmniej w Tureckiej fladze nie paraduję,jak Twój "wielki' i 'bogaty" klub,skoro tyle na grę walicie to po co w Turków się bawicie,taka kasa,a oszczędności szukacie???A i jeszcze jedno jak tak bardzo was boli,że inni są tacy bezczelni i grają za darmo,to może z tej zaoszczędzonej wczoraj kasy prywatny serwer tylko dla płacących sobie zróbcie:D.

Człowieku, takich jak ty powinno się utylizować na dzień dobry. Przykład. Idziesz do galerii i chcesz kupić spodnie i widzisz fajne spodnie za 350 zł a obok w sklepie identyczne za 250 zł tyle, że u Turka. To które kupisz? I co tu ma flaga do rzeczy?

Może przeczytaj jeszcze raz,poooowoli to zrozumiesz.Zmiana IP na tureckie,żeby taniej kupić banknoty,a zakupy u Ciebie na bazarku,to dwie różne rzeczy.

Józiu coś ci się łękotka z łechtaczką pomyliła. Taniej jest dla Turków a podszywanie się pod Turka za pomocą programu jest zwykłym oszustwem :)

1 godzinę temu, maxus napisał:

Maxus,  kazdy  szuka  oszczędności - normalny  odruch  ludzki i jakby  nie  Ci ludzie wplacajacy  olbrzymia  kasę   to  wierz  mi Tobie  pozostaloby  grać  w szachy albo  pasjansa na  lapku:)) chyba  nie  wierzysz  w  to,ze te  serwery  sa  za  darmo i  informatycy  pracuja  harytatywnie,ale Wy  tylko  potraficie  jeczęć i  szukać  sensacji  a  założe się ,ze gdybyś znalazl  jakis  bład  z  korzyscia  dla Ciebie  nie  wahalbys  sie  ani  sekundy  aby  go  wykorzystać :)!

16 minut temu, gabino71 napisał:

Maxus,  kazdy  szuka  oszczędności - normalny  odruch  ludzki i jakby  nie  Ci ludzie wplacajacy  olbrzymia  kasę   to  wierz  mi Tobie  pozostaloby  grać  w szachy albo  pasjansa na  lapku:)) chyba  nie  wierzysz  w  to,ze te  serwery  sa  za  darmo i  informatycy  pracuja  harytatywnie,ale Wy  tylko  potraficie  jeczęć i  szukać  sensacji  a  założe się ,ze gdybyś znalazl  jakis  bład  z  korzyscia  dla Ciebie  nie  wahalbys  sie  ani  sekundy  aby  go  wykorzystać :)!

Wiem,że to nie koncert życzeń,ale nie życzę sobie abyś mierzyła mnie swoją miarą.Jeśli według Ciebie używanie programu do zmiany IP i podszywanie się pod inną narodowość żeby taniej kupić banknoty-to normalny ludzki odruch,to nie chcę nawet się domyślać jakie są te mniej ludzkie.

gabino71 to nie jest żaden błąd. To celowo wprowadzona opcja w grze dla "zorientowanych" Kiedyś TSG wciskało kit że promocja 100% to błąd. To wytłumacz mi skąd pojawiła się tabliczka graficzna z napisem -100%? Czyżby program tej firmy był tak inteligentny że sam wygenerował taką grafikę? Bank Tanganika też był celową zagrywką dla "swojaków" i nie mów że ktoś przypadkowo odkrył tego buga tuż po otwarciu łowiska. Ktoś kto płaci powinien mieć z racji tego przewagę, ale nie specjalne traktowanie z udostępnianiem opcji oszukańczych i nielegalnych. Do tego mianują się uczciwymi i ubliżają innym graczom.

maxus, mylisz pojęcia, narodowość nie ma tu nic do rzeczy, istotna jest lokalizacja, taki np Turek będąc w Polsce zapłaci w złotówkach, mimo swojej "tureckości" :) 

Chyba że sobie IP na tureckie zmieni:).Oszczędne zakupy były dla osób przebywających na terenie Turcji,chyba nie myślisz że DTC teleportowało się do Turcji na 10 minut i wróciło z powrotem do Polski.

witam

czytam od czasu do czasu te wasze wpisy i zastanawiam się kto jest tu GORSZY  czy ten co poświęcił trochę czasu w wyszukaniu jakiś ulepszeń dla siebie  czy ten co donosi na innego gracza do twórców gry

I stwierdzam  że najgorszym gatunkiem człowieka jest donosicielstwo  i pod..... lanie.

Twórcy gry robią wszystko aby ich gra przynosiła zyski walą na każdym kroku nas wszystkich a tacy donosiciele pomagają im 

Jeden drugiego to by utopił w łyżce wody za wirtualny pucharek. Opamiętajcie się to tylko gra ,która na dobrą sprawę jest bublem i jest tylko po to aby wyciągnąć jak największe zyski dla TSG

Od samego początku jest to bubel wśród gier w jakie grałem  . Niedopracowana pełna błędów itd ( można by tu wiele wymieniać)

Także skończcie z donosicielstwem , lepiej zapytaj innego gracza lub poświęć trochę czasu i sam czerp korzyści z błędów w grze a naprawianiem i sprawdzaniem swojej gry bublowej "Gry na Ryby "zostaw tym 100 osobom  z TSG niech pracują nad swoimi błędami 

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Od samego początku jest to bubel wśród gier w jakie grałem

Skoro to taki bubel to po co grasz grasz w niego od 5 lat?Najlepiej bronić kombinatorów,którzy próbują być cwańsi od tsg,tylko za to cwańactwo płacą później wszyscy,bo tsg tracić nie może i śrubuje Wszystkim nie tylko kombinatorom.

34 minuty temu, olka napisał:

Skoro to taki bubel to po co grasz grasz w niego od 5 lat?Najlepiej bronić kombinatorów,którzy próbują być cwańsi od tsg,tylko za to cwańactwo płacą później wszyscy,bo tsg tracić nie może i śrubuje Wszystkim nie tylko kombinatorom.

Niestety ale nie mogę się z Tobą do końca zgodzić :D

Od samego początku walczyłem z wszelkiego rodzaju kombinatorstwem i oszustwami w grze. Pisałem na support , tutaj i.....grochem o ścianę. Z biegiem czasu zrozumiałem, że trzeba kombinować w tej grze i szukać pola do tego żeby  jakoś grać bez konieczności ciągłego dokładania. Nie mylmy pojęć- kombinowanie to nie zawsze oszustwa.

Bo kombinowaniem będą ustawki w wyzwaniach, zmiana lokalizacji na zakupy czy Coowan itd. To wg mnie dopuszczalne chociaż kiedyś byłoby to dla mnie nie do pomyślenia....

Z drugiej strony masz grupę oszustów :

- ustawki w zamkniętej grupie duels

- granie Charles Proxy

- zrywka do gry

- podkręcanie liczby pkt w gazetach

To nie jest to samo z dwóch przyczyn. Efekty kombinowania i oszustw są zgoła odmienne. Kombinatorstwo tsg tępi i z nim walczy. Oszust wygrywa wszystko i jest bezkarny. Ot taki paradoks.

Na koniec i tak cierpi ten szary gracz bo zyski spadają i trzeba śrubę dokręcić....

P.S. Polityka TSG przynosi pewne pozytywy. Już nawet konta tych rewelacyjnych wędkarzy mają dość - na FB konto arcy z lv 300/350 i max sprzętem można kupić bez kłopotu za 300/400 euro

olka gram dla zabawy za free

co do Twojej wypowiedzi 

Najlepiej bronić kombinatorów,którzy próbują być cwańsi od tsg,tylko za to cwańactwo płacą później wszyscy,bo tsg tracić nie może i śrubuje Wszystkim nie tylko kombinatorom.

To właśnie dzięki  donosicielom  i kapusiom  doprowadzają do tego że TSG  zmienia wszystko na niekorzyść graczy. 

Przykładów takich zmian jest wiele i za wszystkie niekorzystne zmiany  odpowiadają donosy graczy ( taki paradoks i zawiść " ja  nie mam to inni też nie będą mieli " )

I trzeba podzielić ten POST  na  tematy  "Oszustwa TSG " jak i na "Uprzejmie donoszę na gracza"

To kapusie i donosiciele podsuwają zmiany w grze dla TSG

cytuje Marcina:

"Od samego początku walczyłem z wszelkiego rodzaju kombinatorstwem i oszustwami w grze. Pisałem na support , tutaj i.....grochem o ścianę. Z biegiem czasu zrozumiałem, że trzeba kombinować w tej grze i szukać pola do tego żeby  jakoś grać bez konieczności ciągłego dokładania. Nie mylmy pojęć- kombinowanie to nie zawsze oszustwa."

Napisałeś się a TSG i tak cię olało , a teraz musisz się pogodzić ze świadomością że:

Ty  zostałeś już na zawsze forumowym kapusiem i donosicielem i nie zmienisz już tego

A TSG z blokadami niedozwolonych programów i tak nic nie zrobi

Zauważ,że wszystkie afery jakie wybuchają zazwyczaj dotyczą najlepszych graczy w top klubach.Wy chyba uważacie,że Wam się wszystko należy,a reszta ma siedzieć cicho.Arcy broni arcy jakie to naturalne:D.