Wielkie oszustwo
9 9

348 posts in this topic

Tak myślę że nie zdziwi mnie jak gra przestanie istnieć ażeby uniknąć konsekwencji prawnych,jednak nie wzieli pod uwagę najwazniejszej sprawy że to nie Firma TSG odpowiada prawnie tylko jej zarząd czyli osoby z krwi i kości,czyli te na które zarejestrowana została firma.^_^

A ja sie pytam kiedy zostaną mi zwrócone licencje 30 dn,i które zabrano z plecaka nie były za perły a piszac ,odpisuje maszyna ze nie mozna oddac zawartosci plecaka bo był bład czyli całe promo 70% to błąd, wiec prosze oddać wydane pieniądze które na promo wydałem

Mnie z początku zdaje się chcieli wyrolować, proponując mi swój żal za błąd, ale po użyciu dosyć jednoznacznej "argumentacji" zobowiązali się oddać pieniądze. I tak jestem stratny, ale do dziadostwa w tej grze zdążyli mnie już przyzwyczaić, natomiast na pewno nie będę tego dodatkowo finansował z własnej kieszeni.

1 person likes this

8 godzin temu, GKar napisał:

Mnie z początku zdaje się chcieli wyrolować, proponując mi swój żal za błąd, ale po użyciu dosyć jednoznacznej "argumentacji" zobowiązali się oddać pieniądze. I tak jestem stratny, ale do dziadostwa w tej grze zdążyli mnie już przyzwyczaić, natomiast na pewno nie będę tego dodatkowo finansował z własnej kieszeni.

A jakich argumentów trzeba użyć, żeby te złodzieje oddali pieniądze, jeśli można wiedzieć ?

1 godzinę temu, qwerty napisał:

A jakich argumentów trzeba użyć, żeby te złodzieje oddali pieniądze, jeśli można wiedzieć ?

Po prostu zagroziłem przyłączeniem się do pozwu zbiorowego, jako że jednostronnie odstąpili od warunków sprzedaży przedmiotów a nie zamierzali oddać pieniędzy, które w tym celu wpłaciłem..

Z góry jednak mówię, że bardzo mnie zażenowała ta sytuacja i takie teksty piszę tylko w ostateczności -jak ktoś już jedzie na bezczelnego.. Pierwsze co, to powinni zaproponować zwrot pieniędzy z jakimś zadośćuczynieniem lub zaoferować alternatywnie coś wartościowego aby się opłacało. Jak wiadomo wobec części graczy tak zrobili, ale z niewiadomej dla mnie przyczyny podzielili graczy na tych, którym nic nie zaproponowali (nawet zwrotu kasy) i tych, którym wcisnęli rekompensatę nawet bez pytania.. To dosyć dobitnie świadczy, że ich szacunek dla gracza jest przeliczany tylko według wpłaconych złotówek.

2 minuty temu, GKar napisał:

Po prostu zagroziłem przyłączeniem się do pozwu zbiorowego, jako że jednostronnie odstąpili od warunków sprzedaży przedmiotów a nie zamierzali oddać pieniędzy, które w tym celu wpłaciłem..

Z góry jednak mówię, że bardzo mnie zażenowała ta sytuacja i takie teksty piszę tylko w ostateczności -jak ktoś już jedzie na bezczelnego.. Pierwsze co, to powinni zaproponować zwrot pieniędzy z jakimś zadośćuczynieniem lub zaoferować alternatywnie coś wartościowego aby się opłacało. Jak wiadomo wobec części graczy tak zrobili, ale z niewiadomej dla mnie przyczyny podzielili graczy na tych, którym nic nie zaproponowali (nawet zwrotu kasy) i tych, którym wcisnęli rekompensatę nawet bez pytania.. To dosyć dobitnie świadczy, że ich szacunek dla gracza jest przeliczany tylko według wpłaconych złotówek.

Masz racje, nie można im tego puścić płazem.

1 godzinę temu, GKar napisał:

Super ;) Prawda jest taka, że przez rekompensatę przyznają się do błędu...dziwne jest jednak po raz kolejny traktowanie graczy z podziałem na lepszych i gorszych - chyba lepiej napisać tych co dużo włożyli i mało włożyli. U nas podobnie - części graczy coś zaoferowano , część dostała odpowiedź z automatu. Ja sprawdzam natomiast inną formę rozwiązania tej sytuacji.

Skoro unieważniono zakup znaków to prosimy o zwrot złotówek, a nie znaków w postaci pereł. Myśmy kupili znaki pereł, gdyż była promocja na sprzęt, skoro promocji nie było - PROSIMY O ZWROT ZŁOTÓWEK.  Regulamin został złamany przez ekipę Lets Fish,a nie przez graczy.

1 person likes this

Agent TSG (tensquaregames)

3 kwi, 11:40

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Zestaw obejmuje:
KUFEREK 
PRZEDMIOT ZA PERŁY SZTUKI
Sonar 4
Bonus do siły 70% 4
Magiczna przynęta 40
Magiczna błystka 40
Magiczna błystak morska 40

PRZEDMIOT ZA BANKNKOTY SZTUKI
Niespotykana zanęta na najwieksze ryby 15

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum -
https://lets-fish.com/community/forums/

Z wyrazami szacunku,
Zespół Ten Square Games Support

www.tensquaregames.com

coś się dzieje, już kradną, sprzątają nasze plecaki, przed chwilą wcieło mi magiczne przynęty, miałem w dwóch pozycjach a gdy chciałem zmienić przynęte zobaczyłem że jest tylko jedna pozycja, gdzie są przynęty z drugiej pozycji. CO JUŻ KOMBINUJĄ

ZŁY_POSEJDON co Ty za głupoty wypisujesz. dawno pisałem,  ze gdyby nie promocja na sprzęt za perły - nikt by tych pereł nie kupował. Perły schodzą ADM. bardzo słabo dlatego taki numer wycieli z zimną krwią - ŻADNA POMYŁKA.

Gdzie zakupiony sprzęt - obebraliście - to oddajcie pieniądze. 

Proszę oddać pieniądze na konto albo zakupiony sprzęt, w innym wypadku przyłączę się do pozwu zbiorowego oraz wysyłam pismo do Rzecznika Praw Konsumenta. Czekam do piątku, do północy.!! 

1 person likes this

To co wyszczególniłeś proponują wszystkim mnie też, napisałam że owszem wezmę to jako rekompensatę ale żądam też zwrotu zakupionych przedmiotów to mi napisali że albo biorę co mi dają albo nie,bo cytuję rekompensata nie podlega negocjacjom,to im odpisałam że mają to sobie wsadzić w cztery litery.Powiem szczerze nie będę łazić do prokuratury bo mi wstyd za 20zł ale jeśli ktoś to ruszy chętnie złożę zeznania.

1 person likes this

Jak nasza sprawa - ADM. zwróć pieniądze na konta. Zwrócone perły w tej ilości nie nadają się do niczego. 

1 person likes this

Więcej nie zapytam o mój zakup gdzie on jest.  Będę załatwiał inaczej.  Wielu się oferowało nie robiąc NIC.

No to Zły Posejdon jesteś w błędzie - ha ha. Przy przestępstwie oszustwa nie liczy się kwota - wystarczy 1 (JEDEN) grosz. JEDEN GROSZ powtórzę. Znikoma szkodliwość społeczna czynu ??? OSZUSTWO co najmniej kilkuset ludzi nazywasz nikłą szkodliwością? Mam wrażenie, że należysz do zespołu TSG he he- no to się zdziwicie :)))). Poczytaj o różnicy pomiędzy kradzieżą a oszustwem - tylko ze zrozumieniem - bo pajacujesz.

1 person likes this

Odebraliście zakupiony sprzęt i robicie mistrzostwa na wielkie ryby - chamstwo.

11 godzin temu, qwerty napisał:

Czy złodzieje oddali komukolwiek pieniądze ?

Ja otrzymałem zwrot kasy w kilka dni po tym jak powiadomili mnie, że zwrócą.. Wpłacałem kasę w dniu promocji.

56 minut temu, HenGW58 napisał:

ADM. to jednak oszuści.

Jeszcze jacy...

A mnie 12-04-2016 oddano kasę za zakupione perły na promocję z 28 marca.

watpie by komukolwiek oddali kase chetnie przyłacze sie do pozwu zbiorowego 

czekam na informacje od innych

mineło juz tyle czasu i nikt nic sensownego nienapisał a tyle było krzyku ja jednak złoze powiadomienie do prokuratury o mozliwosci popełnienia oszustwa niewiem czy cos na tym wygram ZOBACZYMY

Daj spokój, nic nie wygrasz, a tylko się ośmieszysz. Prokurator będzie miał dzięki Tobie poprawiony humor na parę dni ;)

...kolego Rennard,,,,dlugo potrwa jeszcze wyeliminowanie Twoich kolegow!!!!!!!!!!!!!! z gry.....?Juz sie na wymioty zbiera ogladajac te same nicki wszedzie....codziennie....!!!!!!!!!!Przechwytywaniettttt.PNG

Przechwytywanieuij.PNG

Przechwytywanie1 (3).PNG

50.PNG

Przechwytywanie17.PNG

Przechwytywanie22.PNG

:)  Już to "tłumaczę" -oni zapłacili za program, więc mogą go wykorzystywać, bo w ich mniemaniu jest to legalne (kupiłem=używam), a TSG.. nie potrafi zrobić porządku ze sprzętem spoza rangi, więc jakim cudem spodziewasz się, że zareagują na wyniki zrobione programami ?!

Jest tutaj na forum kilka osób, które już przedstawiły wykładnię i sposób rozumowania TSG, czyli:

-można zresetować konto za używanie nielegalnych programów i nikt się nie boi konsekwencji prawnych, ale nie można zabrać nieuprawnionego sprzętu z lvl sprzed resetu bo... obawiają się konsekwencji prawnych..  Oczywiście nie można też przywrócić ich do rangi sprzed resetu, nie można zrobić zmian w regulaminie, które to ukrócą, nie można tego, tamtego, ale można zrobić z gry idealny inkubator do nieuczciwych machinacji i tego się nikt nie obawia..

1 person likes this

Oni już chyba zapomnieli, że jest to forum? Nie odpowiadają na nic! Pewnie dlatego, że nic "nie wiedzą" hihi

Dnia 7.05.2016 at 22:47, Burzanov napisał:

Wiedzą, ale co mają Ci napisać?

No jak to co? ze "dziekujemy za zgloszenie, na twoją prosbe usunelismy gracza z gry, ograbilismy go ze sprzętu hehehehe"

Dnia 7.05.2016 at 22:47, Burzanov napisał:

Wiedzą, ale co mają Ci napisać?

Wystarczy prawdę. ..

Nie umiemy sobie z tym poradzić... poza tym układ taki nam pasuje bo reszta pakuje kasę 

Nie umiemy/nie chcemy... reszta dokładnie jak napisałeś. Po co zmieniać coś co działa (czyli wpływy na konto)?

Tylko po co mają to pisać? Lepiej zamknąć oczy i być niewidzialnym.

Dnia 31 marca 2016 at 10:34, Piotrekkk napisał:

Na nk.pl info jest w momencie zakupu eurogąbek.

Na fejsie przy zakupie jest link do warunku płatności na fb https://www.facebook.com/payments_terms gdzie jest info, że zrzeka się kupujący do tego prawa.

Na stand alone jest zawsze w regulaminie operatora pośredniczącego przy wybranej opcji płatności.

Administratorze codziennie wchodzę i korzystam z okienka darmowych banknotów. Dzisiaj obejrzałam 19 filmików, czyli 38 banknotów. DOSTAŁAM 20. WCZORAJ I NIE TYLKO ZOSTAŁAM OSZUKANA. O CO TU CHODZI!!! KIEDY BĘDĄ UZUPEŁNIONE? CZEKAM!!!

1 godzinę temu, renata 11 napisał:

Administratorze codziennie wchodzę i korzystam z okienka darmowych banknotów. Dzisiaj obejrzałam 19 filmików, czyli 38 banknotów. DOSTAŁAM 20. WCZORAJ I NIE TYLKO ZOSTAŁAM OSZUKANA. O CO TU CHODZI!!! KIEDY BĘDĄ UZUPEŁNIONE? CZEKAM!!!

Nie łudź się, że kiedykolwiek będą uzupełnione. Prawda jest taka, że na każdym kroku próbują nas wy... kiwać.

Administratorze teraz obejrzałam 10 filmików a banknoty dostałam za 5. ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!! CZEKAM NA WYRÓWNANIE NIE TYLKO Z DZISIEJSZEGO DNIA!!!

Ilość banknotów chyba zależy od posiadanego sprzętu (bez skojarzeń :) ) , na stareńkim tablecie z Androidem nie zawsze dostaję pełną "pulę" 20 banknotów, często mniej, natomiast na emulatorze androida zainstalowanym na PC-cie zawsze 20. A żeby było ciekawiej, na ios-ie limit jest 40 banknotów i zawsze tyle dostaję.

caspa

6 cze, 20:06 CEST

Administracjo co to ma znaczyć samoczynnie okradacie ze zrobionych lel, miałem juz 252 a teraz 250 , z drugiego konta UKRADLIŚCIE mi ponad 100 mln monet. OPANUJCIE się ZŁODZIEJE - boście sprzęt wycofali a realne pieniądze ukradliście z czterech kont. Podejrzewam, że z każdego konta podkradacie jakieś banknoty czy monety - prawdopodobnie nikt z nas nie notuje po zakończeniu gry ile ma na koncie ( zwłaszcza ci co mają wile kont) dlatego wam się udaje - JESTEŚCIE ZWYKŁYMI ZŁODZIEJAMI.

17 godzin temu, Marek Mówiński napisał:

Gdzie jest moje 29 poziomów? wszystko się skasowało

Albo uruchomiłeś aplikację na telefonie z opcją "od nowa", albo.. testowałeś sobie jakiś zupełnie niewinny program do przyśpieszania łowienia jakich wiele na necie..

Czy /abstrahując już od gównianych nagród za cały event/ ten super wypasiony potworny sprzęt musi nie działać na Hornie - przypadek czytaj nieudolność programistów? czy celowe działanie administracji? - 20 minut machania 2 sztuki pomimo tego, że to jedyna potworna ryba na łowisku - za to pięknie biorą wszystkie inne....

ZGŁASZAM  BŁĄD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może ktoś z administracji wypowie się dlaczego nie działa świat SUM???? Zero informacji jak zwykle na ten temat, ludzie powpłacali kasę i co?????????? Nawet jeśli zacznie dzialac wieczorem to co z tego? jak nie bedzie mozna ukonczyc eventu zaczetego bo bedzie brakowalo czasu !!! jest to oszustwo w bialy dzien !!! żądamy przywrocenia SUMa natychmiast oraz zaliczenia ostatniego dnia eventu 3 gwiazdkowego przez Wasz błąd !!!