Wielkie oszustwo
10 10

348 posts in this topic

Darku, jestem stroną  bo byłem żywotnie zainteresowany decyzją o cofnięciu skutków "promocji". Pod tym względem każdy gracz jest strona w tej grze. Nie wszyscy sa po tej samej stronie.

Za cofnięcie skutków promocji jestem adminowi wdzięczny. Jednoczesnie trzymam stronę graczy domagających się zwrotu ponieniesionych kosztów. Rozumiem także tych którzy nie wierzą w błąd i doszukują sie przekrętu mającego na celu pozyskanie przez "admina" krótkoterminowej nienależnej  gotówki. 

Chyba nie tylko Ty jesteś mu wdzięczny!!!>:) he,he. Cała rzesza starych odetchnęła z ulgą.:) Byłby dopiero pogrom, skończyłyby się wieczne zwycięstwa, wieczna dominacja.

Edited by pałasz

Czy ktos z was zauwazyl, ze promocja byla bledem??? No coz TSG tez nie zauwazylo i ten "blad" egzystowal 16 godzin. Ile to support dostal informacji o bledach w grze, czytaj - nieuczciwi gracze, programy, boty etc, etc, etc i co poprawione zostaly, jakos nie widze. Zly przyklad ten punkt regulaminu.

13 minut temu, darkiel napisał:

Darku, jestem stroną  bo byłem żywotnie zainteresowany decyzją o cofnięciu skutków "promocji". Pod tym względem każdy gracz jest strona w tej grze. Nie wszyscy sa po tej samej stronie.

Za cofnięcie skutków promocji jestem adminowi wdzięczny. Jednoczesnie trzymam stronę graczy domagających się zwrotu ponieniesionych kosztów. Rozumiem także tych którzy nie wierzą w błąd i doszukują sie przekrętu mającego na celu pozyskanie przez "admina" krótkoterminowej nienależnej  gotówki. 

Fajnie, że jesteś wdzięczny i dziwne, że w każdym poście tak mocno bronisz TSG stawiając regulamin gry jako jedyne słuszne prawo...

Odnośnie cofnięcia skutków promocji to jesteś albo naiwny albo za mało wiesz o grze....bo jak ktoś tu napisał - kto miał kupić sprzęt za 1 perełkę ten kupił i go ma... i taka jest prawda o czym mam nadzieję się przekonasz.

i jeszcze jedna kwestia....krytyczny błąd serwera....każdy portal stoi na swoim odrębnym serwerze

Edited by Marcin
ortografia

Jawne oszustwo w sobotę już było wiadomo o tej promocji która dziwnym trafem nie objęła sonarów. TSG nie róbcie z graczy  debili, na czacie od rana było głośno  o mega promocji, Wy dziwnym trafem dopiero o 17 zablokowaliście Ten błąd  czyli po 17 godzinach a plecaki wyczyściliście w parę godzin wszystkim w nocy jak PISOWCY śmiech na rybach.........................

1 person likes this

po przeczytaniu wpisów i po dzisiejszej reakci administracji jestem juz pewny ze zadnego błedu niebyło i było to celowe działanie

a jezeli nawet TSG bedzie zwracac za zakup pakietu pereł to na tym strarci jeszcze wiecej bo po pierwsze to były siweta i wiekszosc banków niepracowała gracze kupowali przes smsa a on kosztował nie 19,99 tylko cos około 24 zł skad TSG wezmie te brakujace pieniadze ??

Marcin co w tym dziwnego że trzymam sie regulaminu?  Wole rozmawiać konkretnie powołując się na obowiązujące nas prawo niz mleć jęzorem nie mając żadnych merytorycznych argumentów. Nie podoba ci sie regulamin na który zgodziłeś się zakładając konto? To wytłumacz dlaczego się zgodziłeś? Wszak chyba wiedziałeś na co co się godzisz? Albo pokaż w którym miejscu właściciel gry złamał zawarta z graczami umowę która jest regulamin.  Ewentualnie postaraj sie wykazać, ze regulamin gry jest niezgodny z obowiązującym w Polsce prawem. 

A co do owej promocji to ja takze wykorzystałem "błąd/niebład" admina.  Wszak zakupiłem kilkaset sztuk 20% siłek po 1 monecie sztuka. I nie uwazam sie za poszkodowanego tym, ze admin zabrał mi te siłki. 

4 minuty temu, Tupak napisał:

Jawne oszustwo w sobotę już było wiadomo o tej promocji która dziwnym trafem nie objęła sonarów. TSG nie róbcie z graczy  debili, na czacie od rana było głośno  o mega promocji, Wy dziwnym trafem dopiero o 17 zablokowaliście Ten błąd  czyli po 17 godzinach a plecaki wyczyściliście w parę godzin wszystkim w nocy jak PISOWCY śmiech na rybach.........................

Dokładnie....dziwnym trafem sonary nie były w promocji....a to jakże potrzebny sprzęt do tych perłówek :D i jak się kolega Darkiel przejmował - ta promocja na pewno nie puściłaby TSG z torbami - oni mogą tak w grze pogrzebać zw ustawieniach, że na sonary, zanęty itd dalibyśmy krocie w kolejnych tygodniach.

Poza tym można było zawsze wprowadzić nowy sprzęy i wyrównać te ewentualne "straty"

Darek, nie zapominaj , że była to Wielkanocna Niedziela , wiele osób mogło to potraktować jako , prezent od zajączka :o)

WG mnie wszystko składa się w jedną całość

1. obniżenie pakietów cenowych za perły do poziomu 19,99

2 . Zezwolenie na dokonywanie transakcji za perły przez SMS

3 Zrobienie promocji w nieprzypadkowym terminie Wielkanocnej Niedzieli aby bardziej ją uprawdopodobnić

4 wiele osób wiedziało o tym już w sobotę

5 Czas trwania promocji to kilkanaście godzin pozwolenia na przelewy

6. sonary i kuferki nie były nią objęte , to trochę dziwny i bardzo wybiórczy błąd

Ile tej przypadkowości, czy może świadomego działania??? Ile osób machnie ręką i nie będzie domagało się odstąpienia od umowy ???

Ile jest prawdy , w tym o czym pisze TSG , a ile obłudy ???

Dlaczego wysyła jakieś dyrdymały w liścikach do graczy , zamiast jasno i dobitnie napisać , jakie prawa , przysługują konsumentowi zawierającemu umowę , na odległość??? (zamiast ukrywać to w załącznikach)

Jak dla mnie taka promocja w tym dniu , była jak najbardziej prawdopodobna

1 person likes this

• Jakby nie było gracze sonary by wykorzystali do eventu i opena i byłby error:) kasa by się nie zgadzała

4 minuty temu, darkiel napisał:

Marcin co w tym dziwnego że trzymam sie regulaminu?  Wole rozmawiać konkretnie powołując się na obowiązujące nas prawo niz mleć jęzorem nie mając żadnych merytorycznych argumentów. Nie podoba ci sie regulamin na który zgodziłeś się zakładając konto? To wytłumacz dlaczego się zgodziłeś? Wszak chyba wiedziałeś na co co się godzisz? Albo pokaż w którym miejscu właściciel gry złamał zawarta z graczami umowę która jest regulamin.  Ewentualnie postaraj sie wykazać, ze regulamin gry jest niezgodny z obowiązującym w Polsce prawem. 

A co do owej promocji to ja takze wykorzystałem "błąd/niebład" admina.  Wszak zakupiłem kilkaset sztuk 20% siłek po 1 monecie sztuka. I nie uwazam sie za poszkodowanego tym, ze admin zabrał mi te siłki. 

Proszę bardzo :

W ramach Serwisu zabronione jest korzystanie z wirusów, botów, robaków bądź innych kodów komputerowych, plików lub programów (w szczególności automatyzujących procesy skryptów i aplikacji bądź innych kodów, plików lub narzędzi)

Może to był zamierzony przekręt. Nie wykluczam tego. Jednak uczciwie przyznam  i mam na to dowody w postaci archiwalnych rozmów, ze ja od początku podejrzewałem że  promocja to kolejny błąd admina.  Z błędu tego skorzystałem na tyle na ile mogłem licząc na to    ze admin przerażony skala strat szybciej anuluje skutki tej "promocji".

Nawiasem mówiąc jaki cel miało promowanie zakupu 20% siłek po 1 monecie? Jeżeli to nie był ewidentny błąd to tylko teoria o przekręcie mogłaby to tłumaczyć. Bo zyków z akurat tej promocji admin nie miał żadnych , jedynie straty.

A co do puszczenia z torbami, to bardziej chodziło mi o bankructwo gry spowodowane masowym odchodzeniem graczy dla których w wyniku tej promocji gra straciłaby sens. Trudno mi wyobrazić sobie gracza który kupowałby sprzęt mając świadomość że rywale nabyli ten sprzęt za friko. Jaki sens miałaby rywalizacja z takimi graczami? Bzdurą jest ze ci co obkupili sie darmowym sprzętem utrzymaliby grę z zakupów sonarów.  Ja od początku zadeklarowałem: czekam na odkrecenie promocji albo kończę z ta grą. Dlatego decyzja o odkręceniu mnie ucieszyła.

i jeszcze jedno napewno czesc graczy albo niebedzie chciała albo niebedzie umiała dochodzic swoich praw ale terz napewno znajdzie sie grupa graczy a wszyscy wiedza gdzie jest siedziba fifmy i kto nia zazadza i wlasnie ta garstka graczy fizycznie bedzie chciała odebrac co swoje  i odwiedza siedzibe firmy co wtedy zrobi TSG przeciez sa gracze ktuzy skacza sobie do gardeł za gifta z prezentów darmowych a co dopiero jak sie bedzie rozchodziło o sprzet wartosci kilku tysiecy zł po normalnych cenach dojdzie do tragedi i taki bedzie finał tej sprawy niech to sobie wezma do serca twurcy tego mega przekretu

Nie ma co płakać nad rozlanym piwerkiem po prostu przestać sponsorować ten cyrk bo nawet jak wydasz 20000 pesos na sprzęt mogą Ci w każdej chwili zaje.... i nic Im nie udowodnisz, strach coś kupić do plecaka.....................

To nie pierwszy przekret jaki zrobili ja pamietam jak podczas konkursu zmienili wage pewnej ryby a regulamin konkursòw dobrze znam i wiem ze podczas trwania niemozna nic zmienic tak jest w rzeczywistosci ale w tej grze niema regulaminu administrator widocznie tu moze wszystko i jego chyba zadne prawo nieobowiazuje jednym słowem wolna amerykanka.

56 minut temu, darkiel napisał:

Może to był zamierzony przekręt. Nie wykluczam tego. Jednak uczciwie przyznam  i mam na to dowody w postaci archiwalnych rozmów, ze ja od początku podejrzewałem że  promocja to kolejny błąd admina.  Z błędu tego skorzystałem na tyle na ile mogłem licząc na to    ze admin przerażony skala strat szybciej anuluje skutki tej "promocji".

Nawiasem mówiąc jaki cel miało promowanie zakupu 20% siłek po 1 monecie? Jeżeli to nie był ewidentny błąd to tylko teoria o przekręcie mogłaby to tłumaczyć. Bo zyków z akurat tej promocji admin nie miał żadnych , jedynie straty.

A co do puszczenia z torbami, to bardziej chodziło mi o bankructwo gry spowodowane masowym odchodzeniem graczy dla których w wyniku tej promocji gra straciłaby sens. Trudno mi wyobrazić sobie gracza który kupowałby sprzęt mając świadomość że rywale nabyli ten sprzęt za friko. Jaki sens miałaby rywalizacja z takimi graczami? Bzdurą jest ze ci co obkupili sie darmowym sprzętem utrzymaliby grę z zakupów sonarów.  Ja od początku zadeklarowałem: czekam na odkrecenie promocji albo kończę z ta grą. Dlatego decyzja o odkręceniu mnie ucieszyła.

i jeszcze jedno napewno czesc graczy albo niebedzie chciała albo niebedzie umiała dochodzic swoich praw ale terz napewno znajdzie sie grupa graczy a wszyscy wiedza gdzie jest siedziba fifmy i kto nia zazadza i wlasnie ta garstka graczy fizycznie bedzie chciała odebrac co swoje  i odwiedza siedzibe firmy co wtedy zrobi TSG przeciez sa gracze ktuzy skacza sobie do gardeł za gifta z prezentów darmowych a co dopiero jak sie bedzie rozchodziło o sprzet wartosci kilku tysiecy zł po normalnych cenach dojdzie do tragedi i taki bedzie finał tej sprawy niech to sobie wezma do serca twurcy tego mega przekretu

Darkiel. Wcześniejsze argumenty o których pisałeś po trosze nawet do mnie przemawiały, ale im dalej w las tym mniej mnie  przekonują, a nawet w wielu aspektach mam zupełnie inne zdanie, ale pisałem o tym wcześniej. Dlaczego nie chcesz zauważyć argumentacji Pauliny? Dlaczego nie możesz uwierzyć, że większość graczy była przekonana o prawidłowości promocji, wśród nich i ja? O jakim błędzie piszesz i jego zgłaszaniu? Ileż to błędów, żeby nie powiedzieć dosadniej już zgłaszaliśmy i co? Echo! Przyjmujesz język i ton wypowiedzi od TSG? To oni z uporem maniaków piszą o BŁĘDACH. Tak jak pisała Paulina: skąd wielu graczy wiedziało już o tej promocji w sobotę (między innymi "mój szef" z klubu), czas trwania tej promocji (kilkanaście godzin), dlaczego promocją nie były objęte kufry i sonary (czyli najbardziej atrakcyjny towar - widać tutaj dobitnie ustawianie promocji wybiórczo, a nie z klucza tak jak zawsze) itp, itd.  PRZEKRĘT I JESZCZE RAZ PRZEKRĘT. Nachapali się już dostatecznie dużo. Są zapewne milionerami, ale widać ciągle im mało. Apetyt rośnie przecież w miarę jedzenia. To nie są ułomki i dobrze przemyśleli tą akcję w każdym szczególe. Łącznie z tym bablaniem o błędach, próbach rekompensaty etc.

ps. jeśli usunięcie to informuję, że ja w dalszym ciągu kopiuje cały wątek

Edited by Riki76
1 person likes this

2 godziny temu, darkiel napisał:

Uczciwe postawienie sprawy to moim zdaniem: domaganie sie zwrotu poniesionych w wyniku owego błędu w grze kosztów. W tym wypadku moim zdaniem sprawę rozwiązuje cofniecie transakcji zakupu pereł.

Zgadzam się z Tobą. O przestępstwie to można by mówić dopiero wówczas, gdyby TSG nie oddało tej kasy. Myślę, że akurat piszesz do rzeczy, a nie jak dzieciak, któremu zabrali zabawkę.

ona.91, jeśli w prasie publicznie nazywasz z imienia i nazwiska kogoś przestępcą, zanim zapadnie prawomocny wyrok w tej sprawie, to możesz mieć kłopoty. Tylko tyle zasugerowałam, a z Twojej wypowiedzi odniosłam, że zamierzasz właśnie działać mniej więcej w ten sposób. Generalnie nawet, jeśli leci się z jakąś rewelacją do prasy, to pewne rzeczy muszą być niepodważalnie udowodnione. Była kiedyś głośna sprawa kobiety, której szpital wytoczył proces o pomówienie w gazecie. Czym innym jest napisać, że tysiące graczy czują się oszukani lipną promocją, a czym innym, że pan Jan Kowalski (konkretnie z imienia i nazwiska) z TSG jest oszustem.

A w ogóle nie lubię donosicielstwa i popieram jedynie rozsądne starania, aby dochodzić swoich praw (np. w formie pozwu zbiorowego), gdyby administracja nie chciała odstąpić od umów zakupu pereł, ale o tym pisał kilkakrotnie darkiel. :)

Myślę, że jeżeli teraz będą musieli setkom osób zwrócić pieniądze za zakupione wcześniej perły, na drugi raz nie będą tak nonszalancko podchodzić do kwestii technicznych. Może w przyszłości sprawdzą sto razy, czy nie ma błędu. Może jednak będzie zawsze ktoś "na dużurze" w weekendy i dni świąteczne, kto będzie nadzorował poprawne funkcjonowanie gry. Może w przyszłości inaczej rozwiążą sprawę, jeśli wyjdzie na jaw jakaś awaria/błąd serwera, choć tutaj dobrego rozwiązania, które wszystkich by usatysfakcjonowało, nie ma, jak pisze darkiel.

Ten kufer niech wsadza sobie w D..e wiadomo ze to co sie dostało to sie zuzyje teraz chca sie zrekompensowac tym kon by sie usmiał bu hahaha.

Witam wszystkich oszukanych!!!

Czytam to wszystko i doszłam do wniosku że trzeba Wam powiedzieć że sprawa jest do wygrania,każda prokuratura przyjmie zgłoszenie,sprawdziłam u adwokata,według niego to ewidentny przykład wyłudzenia w celu osiągnięcia korzyści i to za pomocą oszustwa,bo zwalanie całej sytuacji na błąd to właśnie oszustwo.Napisał mi też że jeżeli prokuratura zacznie węszyć na pewno znajdą się też sprawy związane z prawem handlowym,a jak przypnie się do tego skarbówka a na pewno tak będzie jak dojdzie do nich że są  takie sytuacje jak oszustwa to na pewno nie są uczciwi tez wobec takich instytucji.Tym bardziej że jak wiadomo sytuacja miała miejsce właśnie w święta i to go umocniło w tym że jest to działanie przemyślane a nie przypadek,Ja ze swej strony jutro przejdę się do naszej prokuratury rejonowej i porozmawiam z prokuratorem,tym bardziej że takie zgłoszenia są darme.Pomimo że nie wydałam dużo bo tylko 20 złotych ale niejednokrotnie byłam oszukiwana na sms-ach wysyłałam sms a kodu nie otrzymywałam a jak pisałam stwierdzali że mam im wysłać wyciąg z rachunku że moje konto zostało obciążone tym sms jakby nie wiedzieli że za sms opłata jest pobierana od razu po wysłaniu.Zawsze jak jest sprawa na ich korzyść oni nie są winni zawsze ktoś,jak wszyscy wiemy ta promocja była w święta trwała od północy 27.03 do godziny 15.00 czyli jak spadł popyt na perły nagle dopatrzyli się błędu jak cały czat od  razu jak tylko wskoczyło czyli o 00.00 huczał tym że jest promocja 100% za perły.Posiadam scryny z ich wiadomości w których piszą jaka sytuacja miała miejsce oraz te dzisiejsze a także te ze swojego plecaka zanim mi jeszcze pozabierali wszystko nawet to za złoto oczywiście a także perły za to co wykorzystałam.Pomimo jak pisałam ja wydałam tylko 20 PLN nie odpuszczę bo czuję się tak bardzo wkurzona tym bardziej że były święta a karty w domu nie miałam więc syn pojechał samochodem poszukać punktu gdzie można kupić paysafe card i mi przywiózł zdążyłam kupić i zrobić zakupy i koniec.Przez tę całą sytuację omierzła mi ta gra i tylko się loguję po to że czekam finału tej sprawy.W związku z tą całą sytuacją życzę WSZYSTKIM oszukanym ZWYCIĘSTWA W WALCE O SWOJE szkoda tylko że inne narodowości NAS niczemu nie winnych graczy tak samo oszukanych obrzucają błotem,ale tak już jest znajdzie się jedna menda wśród porządnych ludzi i wszyscy dostają cięgi.Nie wiem czy przepuszczą ten mój wpis,ale nadzieja że się ukarze bo żaden z tych od koryta nic nie pisze i być może przepuszczą bo nie zauważą.

1 person likes this

18 minut temu, Sciagnik napisał:

Ten kufer niech wsadza sobie w D..e wiadomo ze to co sie dostało to sie zuzyje teraz chca sie zrekompensowac tym kon by sie usmiał bu hahaha.

Dużo dobrej, rzeczowej i  podpartej obserwacją argumentacji. Wszystko przemawia za tym iż był to EWIDENTNY zamach na kasę graczy, przygotowany w najdrobniejszych szczegółach. O ŻADNEJ POMYŁCE SERWERÓW TUDZIEŻ BŁEDÓW NIE MOŻE BYĆ MOWY. Tylko co z tego. Ta banda pazernych ludzi nigdy nie przyzna się do tego i najgorsze NIE ODDA  ANI NIE ZREKOMPENSUJE bezprawnie wyłudzonej kasy od graczy. A kuferek - patrz wyżej, niech sobie ten  " gest dobrej woli wsadzą w dupę" Ponieważ jest dostępny dla ogółu graczy, nie czuje się przez to w jakiś sposób wyróżniony.

Edited by pałasz

W związku z tym ŻĄDAM ZWROTU ZAKUPIONEGO SPRZETU W WIELKANOCNEJ PROMOCJI, SPRZĘTU, KTÓRY W NOCY ZOSTAŁ USUNIĘTY Z MOJEGO PLECAKA.

beznazwy.png

Edited by pałasz
1 person likes this

równiez zadam zwrotu zakupionego sprzetu w wielkanocnej promocji nawet niezdażyłem sie nacieszyc bo niebyło jak jszkoda ze mistrzostw niebyło na gigantach to by sie działo dopiero

1 godzinę temu, darkiel napisał:
7 minut temu, Alkione napisał:

ona.91, jeśli w prasie publicznie nazywasz z imienia i nazwiska kogoś przestępcą, zanim zapadnie prawomocny wyrok w tej sprawie, to możesz mieć kłopoty. Tylko tyle zasugerowałam, a z Twojej wypowiedzi odniosłam, że zamierzasz właśnie działać mniej więcej w ten sposób. Generalnie nawet, jeśli leci się z jakąś rewelacją do prasy, to pewne rzeczy muszą być niepodważalnie udowodnione. Była kiedyś głośna sprawa kobiety, której szpital wytoczył proces o pomówienie w gazecie. Czym innym jest napisać, że tysiące graczy czują się oszukani lipną promocją, a czym innym, że pan Jan Kowalski (konkretnie z imienia i nazwiska) z TSG jest oszustem.

Nigdy nie zamierzałam nikogo z imienia i nazwiska nazywać kimkolwiek, tym bardziej w prasie publicznej , artykuł można tak napisać aby wszyscy byli zadowoleni .

To już tak na koniec tej dyskusji , jeśli ktokolwiek z Nas robiłby w swojej pracy tyle błędów rocznie co zespół (czytaj zepsuł) TSG dziennie, to nie chciałabym oglądać miny szefa. Ile błędów w jednym produkcie ? Aż dziw , że ktoś chce za to płacić. Swoja droga płacący mogą domagać się od sprzedawcy usunięcia wad towaru . Ile było takich żądań grających , czyli TSG o wszystkim wie , ale nie robi nic , a to jest świadome działanie w celu osiągnięcia wyższych przychodów z działalności. W jednym przyznam Ci racje Alkione, Salomonowego rozwiązania , chyba nie ma , ale tak jak napisał Robert , jeszcze można wyjść z twarzą

Alkione

Amateur

Ehh

Tego co napisałaś to nawet nie chce mi się czytać, ale przeczytałem ponieważ śledzę cały wątek. Nie będę nawet tego kontrargumentował, bo i tak wiem, że nic z tego by do Ciebie nie dotarło. Ale ok. Masz prawo do swojego zdania i ani mi się śni wyprowadzać Cię z błędu. Pozdrawiam.

Tak poza tym, to moim zdaniem cała promocja powinna być powtórzona już w najbliższy weekend. OCZYWIŚCIE W NORMALNYM TRYBIE, CZYLI -70%

Dlaczego? Już wyjaśniam.

Choćby dlatego że: wiele rzeczy zakupiłem np za 1 monetę, które zostały mi zabrane, a tak czy siak miałem je zamiar kupić w normalnej przecenie -70%, a dzisiaj nie mam ich wcale; pozbyłem się również mniejszych ilości magicznych błystek, aby mieć możliwość zakupy ich w cenie "promocyjnej 1 perły" w ilości 99 szt. itd

Zbyt wiele krzywdy wyrządzili "twórcy" tej gry w ten piękny świąteczny dzień, żeby przeszło im to płazem. Te rekompensaty, którymi próbują nam zamknąć usta są nic warte. Nie warte krzywd, które nam wyrządzili.

WSTYD, HANIEBNY WSTYD TSG

Niektórzy piszą tu że kasy nikt nie odda a sprzętu tym bardziej,obawiam się że jesteście w błędzie była głośna kilka miesięcy temu w prasie sprawa zakupu na aukcji internetowej samochodu przez pana K wygrał licytację auta za kwotę 23.100 zł osoba sprzedająca wystawiła to auto na aukcji od 1zł,gdy gość pojechał po auto wpłacił przedpłatę na konto sprzedającego okazało się że takowego nie ma,sprawa trafiła do sądu i pan K sprawę wygrał,mimo że sprzedający tłumaczył że jak się zorientował że się pomylił i auto wystawił za 1zł sprzedał je  komuś innemu a aukcję wycofał po 24godz..Sąd nawet nie przesłuchał rzekomego kupującego tylko sprawdził kiedy aukcja została wycofana okazało się że w godzine po ofercie pana K stwierdził że nie wycofał aukcji od razu bo działał z rozmysłem tym bardziej że miał jak sprawdzono mnóstwo tl w tej sprawie stanu technicznego i wogóle,więc gdyby jego intencje były nie zamierzone zamiast sprzedawać auto komuś innemu wycofałby aukcję.Nakazał sprzedającemu dopełnić formalności czyli sporzadzenia umowy kupna sprzedaży auta marki jaką pan K zakupił na aukcji,panu K przelać resztę pieniędzy na konto pana sprzedającego,także nie jest to wszystko takie oczywiste nie może gracz ponosić szkody gdy sie kupuje za realne pieniądze perły a za nie kołowrotki czy coś innego ma zostać zwrócone to co sie zakupiło za pieniądze a nie coś innego,w/w sytuacji sąd mógł nakazać przekazać inne auto ale nie pan K kupił jakieś auto japonskie i takie same nakazem sądu miał dostarczyć.U nas było to samo za realne pieniądze kupiliśmy walutę gry/perły/ za które kupiliśmy wystawione na aukcji przedmioty i to one powinny zostać nam zwrócone,bo jak w tym opisanym wypadku sprawę wycofano po kilkunastu godzinach a zamiast telefonów czat huczał o promocji.

1 person likes this

To tak na Dobranoc , aby przekonać niedowiarków . Pytanko do Alkione oraz Darka (darkiel) Do jakiej kwoty odpowiada spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ? Odpowiedź w screenie Dla informacji Alkione doszukującej się przestępstwa informuję , że to są jawne informacje. Więc , jak będziesz chciała sobie zakląć ubierając przy tym w epitet Admina , to ulżyj sobie :o), ale nie przy synku :o) Ciekawe ile pieniędzy jest jeszcze na kontach TSG ???

tsgkrs.png

jako spółka zoo odpowiadają na kwotę kapitału początkowego, więc możemy im naskoczyć!! :) szybciej grę zlikwidują ogłaszając bankructwo jak wypłacą odszkodowanie:)

taka jest polska zeczywistos jak spułka z tak niskim kapitałem poczatkowym moze obracac comiesiac kwatami żedu kilkaset tysiecy 

dotej pory uzad skarbowy im na to pozwalał  aż dziw bieze 

Paulina a czego się spodziewałaś?  Milionów?  :)   W sumie uprzedziłaś mnie bo zastanawiałem się czy nie napisać czegoś o odpowiedzialności spółek zoo :).

Taka spółka w każdej chwili może zakończyć swoja działalność i  ewentualne roszczenia gracze będą mogli zaspokoić jedynie na sumę kapitału zakładowego.

Oczywiscie, zakończenie działalności wcale nie musi oznaczac przekrętu. Działalność spółka zoo może zakończyć legalnie zgodnie z prawem.  Tak sobie myśłe , ze motywacje graczy sa w tym przypadku rózne: jedni chca ukarać spólke i doprowadzic do jej bankructwa lub zakończenia działalności - tym graczom nie zależy na grze, chcą mieć satysfakcję, inni chcą doprowadzić do uznania promocji -tym graczom zależy na grze ale tylko po odniesieniu niespodziewanych korzyści dających im  przewagę nad resztą która z tego błędu nie skorzystała bądź nie mogła skorzystac, są i tacy którzy chcieliby jedynie zwrotu poniesionych kosztów i powrotu do dotychczasowego status quo i ja do tej trzeciej grupy należę.

Edited by darkiel

38 minut temu, pałasz napisał:

jako spółka zoo odpowiadają na kwotę kapitału początkowego, więc możemy im naskoczyć!! :) szybciej grę zlikwidują ogłaszając bankructwo jak wypłacą odszkodowanie:)

Darek ale przecież nikt nikogo nie zmusza do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez dowolna spółkę zoo. Po to są spółki zoo (wystarczy rozszyfrować skrót) by ograniczyć odpowiedzialność ich założycieli. A każdy świadomy uczestnik życia publicznego powinien wiedzieć co to jest spółka zoo i ocenić czy  opłaca się robić z nią interesy czy nie. 

Poza tym czy uważacie, ze taka spółka ma obowiązek prowadzić tę grę do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej? Mogą w każdej chwili zwinąć manatki. Przyczyna może być dowolna: znudzi im się, interes przestanie przynosić satysfakcjonujące korzyści,  śmierć wspólnika, konflikt miedzy wspólnikami itp itd. 

A  poza tym to spółki zoo są zakładane po to żeby ograniczyć odpowiedzialność wspólników i zrzucić ja na członków zarządu. Jeżeli członkowie zarządu będą majętni to mogą zostać zmuszeni do pokrycia całkiem pokaźnych roszczeń wierzycieli spółki ze swoich prywatnych majątków. :)

Poczytajcie sobie. Ciekawa lektura :)

http://www.spolka-w-organizacji.pl/odpowiedzialnosc-czlonkow-zarzadu/

Kuferek dali, mają wspaniałe serca, wszyscy bardzo się ucieszyli nie ma co. Wsadźcie sobie ten kuferek, zresztą on jest dla wszystkich dostępny a nie dla oszukanych. Sprawa 2 będziecie rozpatrywać zgłoszenia reklamacyjne indywidualnie?? W ostatnim czasie złożyłem 2 reklamacje które mieliście w dup..!! Czekam już 2 miesiąc bez słowa odzewu. Okradliście ludzi i w zamian za to chcecie im dać zasrany kuferek, oddawajcie pieniądze na konta, miejcie jaja i zachowajcie się profesjonalnie, a jak nie to oddajcie sprzęt zakupiony w promocji on was i tak nic nie kosztuje. Ja  jak w pracy się mylę to nie karają klienta, tylko sam ponoszę konsekwencje swojego czynu jak człowiek z honorem i nie stękam jak ciota tylko płacę na dodatek muszę przeprosić bo tak wypada!!!! 

10 godzin temu, darkiel napisał:

4. Zawarcie Umowy upoważnia Użytkownika do nieodpłatnego, z zastrzeżeniem § 6 poniżej, korzystania z Gry i Usług, wyłącznie w celach prywatnych, związanych z rozrywką oraz na zasadach określonych Umową. Użytkownik nie jest uprawniony do tłumaczenia, przystosowywania, zmiany układu lub dokonywania jakichkolwiek innych zmian w Grze, w tym poprawiania ewentualnych błędów. Zakazane jest także celowe wykorzystywanie błędów w Grze, wszelkie zauważone błędy należy niezwłocznie zgłaszać Usługodawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres support_pl@tensquaregames.com.

Skoro wczoraj było na Dobranoc to dziś będzie na Dzień Dobry.

W takim razie Darku , za chwilę i tak przestaniesz grać , bo gra stanie się jednym wielkim błędem , a takich rzeczy nie wolno wykorzystywać.

Kolejna sprawą jest to , że zapisy Kodeksu Cywilnego , dotyczące Umów Wzajemnych , mówią o należytym i starannym ich wykonywaniu , a jak nazwiesz poprawkę promocji , bez jakiejkolwiek poprawki we wcześniejsze wyciąganie sieci , opłaty dalej nie są pobierane , a część graczy robi sobie osiągnięcia tym prostym sposobem  .  Czy  można to nazwać należytym i starannym ??? Ile razy gracze pisali o banowaniu , a w zakładce gra istnieje możliwość zbanowania gracza który tylko się pochwalił złapaną rybką lub osiągnięciem, bez jakiegokolwiek wpisu na czacie głównym. Co z graczami , grającymi niedozwolonymi środkami ??? czują się wyśmienicie , a TSG dokłada wszelkich starań, aby czuli się jeszcze lepiej . Piszesz , że promocja była niewiarygodna , to jak się odniesiesz do rybek eventowych po 1kg . I takich błędów jest tu setki jeśli nie tysiące. A wracając do promocji , to niestety ale w prowadzenie działalności gospodarczej , zawsze wpisane jest ryzyko, różnorodne , błędów w sztuce też , jednak nie wolno tego ryzyka dzielić , to przedsiębiorca jako profesjonalna strona umowy ma ponieść konsekwencje w 100% . Ciekawe jakbyśmy się czuli gdyby mleczarz dolewał 50% wody do mleka.

W jakimś innym wątku pisałam , już o tym , ale przypomnę się Ty jako mistrz szybkich wydarzeń może mi wytłumaczysz , dlaczego jako polecane przedmioty do szybkiego wydarzenia są : sonar , bonus do doświadczenia lub nawet siła 70% , czasami zdarzają się nieistniejące w sklepie błystki na jesiotra , zamiast szybkiego kołowrotka, podbieraka czy innych potrzebnych rzeczy. Dlaczego w ramach nagród można dostać przynętę na Iphone , lub inne na rybki z nieistniejących łowisk. I tak można o tej staranności TSG pisać bez końca , jak widać robią wszystko na odczepnego lub po prostu nie radzą sobie , a może to celowe działanie ?

Aha , TSG dokładnie wie , że bardzo wielu graczy nie złoży stosownych reklamacji bo nie ma dostępu do e-maili , a tam są dane potrzebne do odstąpienia od umowy , Pamiętajcie jednak , że wydruki bankowe obciążenia kart kredytowych oraz bilingi , też mogą być dowodem

No dobrze, powiedziano tu już wiele. Z powyższego wynika, ze najlepiej się czujemy wyszukując kruczki prawne aby skopać dupsko administratorowi.  Widzę, ze nie jest to realne, tak w świecie virtualnym jak i rzeczywistym. Kapitał początkowy spółki jest tak mizerny, że wytoczenie mu procesów niczego nie załatwi. Spółka przestanie istnieć a gracze niech sobie dochodzą - tylko do czego? Jedynym honorowym  wyjściem z tego chaosu byłoby przywrócenie na konta zagrabionego towaru, ale znając realia oraz brak honoru oraz wieloletnie machlojki dokonywane przez twórców tej gry -WĄTPIĘ. Temat szybko zniknie ze sceny, gracze jeszcze po marudzą i wszystko wróci do normy, do kolejnego wielkiego skoku na kasę .

Szykuje się słoneczny dzień, czas na spacer z psem brzegiem oceanu. Miłego dnia.

I teraz zadajcie sobie pytanie dlaczego administracja nic sobie nierobi z tymi co oszukuja programami widac i ze na tym kase czerpali niezłą dawali promocje gracza normalnym zeby sie złapali jak osioł na marchewke wydał realna kase i tak nic tym nie osiagnoł bo wiadome jakie jest działanie całego sprzetu.Ja jestem jednym z tych osłòw co dali sie tak nabrac miałem przypony 10kg i przy promocji kupiłem leprze myslałem ze bedzie sie cos lepiej łowic ale niewidze ròżnicy miedzy 10kg a 40kg tylko kase władowałem w błoto tak ze niemam juz złudzen zeby co kolwiek wygrac w tej grze jak gra opiera sie na promowaniu oszustòw ktòrych nazywa sie dobrymi graczami.Oni tylko widza ile im wpływa na konto i nic wiecej.Pozdrawiam wszystkich uczciwie grajacych.

Darkiel

A Ty z uporem maniaka ciągle o tym "błędzie".

W zasadzie to już przestaje czytać twoje posty, ze względu na to, że w każdym z nich piszesz to samo. Już nawet sam zacząłeś sobie na nie odpowiadać. Odnoszę wrażenie jakbym czytał rzecznika prasowego TSG, a nie jednego z graczy, który podobnie jak tysiące innych został zrobiony w "wielkanocne" jajo. Z resztą po raz kolejny. Kogo Ty starasz się bronić? Krezusów, którzy mają nas za nic? Którzy już tyle razy zrobili nas na szaro, którzy nasze uwagi zgłaszane do supportu mają głęboko w du.pie, którzy popierają oszustów, bo przecież prawie nic w tym temacie nie zrobili, którzy wystawili na odstrzał (pewnie za marne grosze) tych wszystkich edków i innych modów, a sami pewnie codziennie wachlują się zielonymi, które głębokim i szerokim strumieniem codziennie spływają na ich konta ... ? itd

4 people like this

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź:

"

Agent TSG (tensquaregames)

30 mar, 13:03

Szanowny graczu,

Dziękujemy za wiadomość. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Ceny przedmiotów były spowodowane błędem technicznym, w związku z tym musieliśmy przywrócić stan przedmiotów sprzed czasu pojawienia się błędu oraz zwrócić wydane na nie perły. Chcielibyśmy zaproponować Państwu opcję specjalnego zestawu przedmiotów w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację. Wartość tego zestawu to równowartość około 150 PLN. Zestaw jest dodawany za darmo. Prosimy o informację, czy są Państwo zainteresowani zestawem bonusów.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Ten Square Games Support

www.tensquaregames.com "

Ciekawe co to za przedmioty.

Paulina

Prawdę wszyscy znamy, gra ma mnóstwo bugów i równie wiele wypaczeń (niesprawiedliwości) wynikających z fatalnie przeprowadzonej ewolucji. Prawdopodobnie nie znajdziemy gracza który miałby dobre zdanie o umiejętnościach programistów którym zawdzięczamy znakomitą większość wymienionych błędów. Najlepszy przykład to funkcjonowanie w grze ponadpoziomowego sprzetu.  Wydaje się, że akurat tę usterkę można by wyeliminować jedną procedurą która by konfrontowałaby dostępność danego sprzętu z levelem gracza i po prostu uniemożliwiałby mu jego użycie w przypadku jeżeli sprzęt wymaga wyższego poziomu. Proste prawda? 

I podobnie jest w wielu innych przypadkach, wystarczyłoby trochę więcej staranności i dobrej woli właścicieli gry i wielu problemów można by uniknąć.  

Słusznie przewidujesz, ze lada chwila mogę przestać grać. Gra jest mocno wypaczona. Jeżeli wypaczenia przekroczą pewną miarę to przestanę grać. Tak by sie stało gdyby admin nie wycofał skutków tej promocji. A co do samych wypaczeń, to staram się ich unikać na różne sposoby. Na przykład widząc wypaczenia związane  z botami jak również nieskuteczną walkę z ponadpoziomowym sprzętem dałem sobie spokój z udziałem w mistrzostwach i w  rankingu dziennym (gdy waga ryby przekracza możliwości mojego sprzętu) bo w tych konkurencjach nie mam żadnych szans z baciarzami i reseciarzami. :( . Oczywiście , żadna rywalizacja pvp nie jest wolna od botów i  reseciarzy ale wydaje się, że w szybkich i turkach tych wypaczeń jest dużo mniej i tam jeszcze idzie pograć.  Jak by chcieć całkowicie uwolnić sie od oszustw to trzeba by zrezygnować z interakcji z innymi graczami i grac tylko eventy :( 

Rybki eventowe po 1 kg? To jest ta sama historia jak wczorajsze kuferki. Admin w ten sposób próbuje naprawiać swoje błędy. Dobre i to.  Szkoda , ze nie każdy event w ten sposób naprawia. Podawałem juz przykład eventu którego w ogóle nie naprawił i wielu graczy  (tych którzy mieli wędki morskie 20 kg) nie ukończyło ewentu.  Błędy w eventowych rybach zdarzają sie bardzo często, zawsze chodzi o to samo (błędne ustawienie parametrów ryby) to jest dowód na niechlujstwo osób przygotowujących eventy.  Widocznie sprawdzenie poprawności przekracza ich możliwości :(.

Inne bugi o których piszesz, większość graczy o nich wie i z nich korzysta. Support tez chyba o nich wie i nic nie robi. O sieciach dowiedziałem się całkiem niedawno.  To nie jest bug wypaczający rywalizację,  jeżeli ktokolwiek ponosi straty z jego tytułu to chyba tylko  admin, a skoro on nie chce zadbać o swój interes  to dlaczego gracze mają się tym przejmować?  :) 

A ów wytłuszczony fragment regulaminu to przytoczyłem nie po to aby pokazać, ze jestem święty bo nie jestem i jak do tej pory nie znam żadnego gracza który byłby święty tylko po to, żeby co niektórym uświadomić, że tego typu zapis istnieje w dokumencie spełniającym role umowy między graczem a właścicielem gry i że w związku z tym właściciel w każdej chwili może na taki zapis się powołać i wykorzystać go przeciwko każdemu z nas. Podobnie jak i kilka innych zapisów z cytowanego regulaminu gry.

O banowaniu na czacie to nawet nie chce mi się pisać. Ja nie uważam tego za błąd. Dla mnie to jest element tej gry. Zabawka oddana graczom.  Admin świadomie dał graczom nieograniczoną możliwość wyrażania swoich negatywnych uczuć względem innego gracza przy pomocy przycisku  "zgłoś nadużycie" i to wszystko. W grach RPG można innego gracza okraść,  zabić  jego postać i nikt tam nie protestuje.  Gracz może obrabować sklep, okraść drogocenna zbroję (która później może sprzedać na allegro)  i może za to nie ponieść konsekwencji ale może tez zostać złapany przez wirtualną policje i osadzony w wiezieniu na "dożywocie" co w praktyce równa się zakończeniu gry. Są gry w których już na początku gracz jest uprzedzany, ze nie spotka go w tej grze nic przyjemnego.  Wszystko zależy od konwencji. I  system banowania na czacie uważam za taką właśnie konwencję. Sami siebie karzemy i nie ma tu żadnych ograniczeń.  Decyduje widzimisię każdego z nas. 

A co do reklamacji. Tak już jest w życiu. Chcesz dochodzić swoich praw musisz wykorzystać ścieżki przewidziane w tym przypadku przez regulamin. Jeżeli tego nie zrobisz to to dobrowolnie rezygnujesz z praw do zadośćuczynienia.  Tu nie chodzi o to , ze możesz nie doczekać się odpowiedzi. Chodzi o to, żeby mieć dokument potwierdzający zgłoszenie.  Dopiero mając taki dokument możesz próbować dochodzić swych praw w sądzie.  Maja racje, ci którzy uważają, ze w tym przypadku jedynie pozew zbiorowy miałby jakieś szanse. Dla pojedynczego gracza ścieżka sadowa raczej jest nieopłacalna. Szkodliwość czynu z jego punktu widzenia jest niewielka (kilkadziesiąt złotych) a koszty, strata czasu i nerwów będą olbrzymie. 

Gdybym był na miejscu tych co dokonali w niedziele zakupu pereł to skorzystałbym z możliwości jaka daje regulamin i do której wydaje się zachęcać admin i wystąpił o zwrot kosztów zakupu tychże pereł.  lepsze to niż pozostać z niechcianymi perłami na koncie. Ale to jest moje zdanie. Ktoś inny może mieć inne i próbować walczyć o przywrócenie "promocji". Moim zdaniem na to nie ma szans bo prawo jest tu po stronie właściciela gry.  Oczywiście mogę nie mieć racji.  Czas pokaże.   I na koniec powtórzę: czym innym jest domaganie sie przywrócenia skutków promocji (tu uważam że admin ma rację) a czym innym jest ewentualne udowodnienie adminowi przekrętu polegającego na wyłudzeniu od graczy szybkiej gotówki. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.  Jeżeli był przekręt to winni mogą i powinni ponieść  konsekwencje prawne, ale to nie oznacza, że zostanie przywrócona "promocja". Moim zdaniem, sąd czy tez prokurator będzie interesował się głównie obiegiem realnego pieniądza i czy pieniądze zostały wyłudzone czy nie. Kwestie jak kto dysponował perłami sądu nie będą interesowały, wystarczy że liczba pereł nabytych przez gracza  będzie zgodna z fakturą.

P.S.

Niestety wyszedł długaśny elaborat. Nie wiem czy  gdyby chodziło o cudzą  wypowiedź chciałoby mi się zagłębiać w takie wypociny  ;) . Pozdrawiam wszystkich którym zechce się przez to przebrnąć.

Szanowni Gracze!

W nawiązaniu do zaistniałej sytuacji związanej z błędnie wygenerowaną promocją na perły, które stanowią środek płatniczy w naszej grze, chcieliśmy poinformować, że trwają prace nad formą zadośćuczynienia w związku z tą usterką. Chcemy zaznaczyć, że zależy nam na Waszym zadowoleniu i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Was mógł czerpać radość z grania w „Na Ryby” oraz bierzemy pod uwagę wszystkie Wasze wypowiedzi, również te krytyczne. Dlatego bardzo przepraszamy za błędne wskazanie promocyjnych cen i wyrażamy swoje ubolewanie, że taka usterka miała miejsce. Ponownie podkreślamy, że działanie to w żaden sposób nie było przez nas zamierzone. Prosimy też o wyrozumiałość w kontekście czasu przygotowywania zadośćuczynienia ze względu na rozległy obszar prac.

Zespół TSG

Widzę światełko w tunelu.  ŻĄDAĆ PEŁNEGO ZWROTU BEZPRAWNIE ZAGRABIONEGO SPRZĘTU Z KONTA. --- BEZWARUNKOWO ----.Jeżeli dobierze im się do tyłka prokurator, więcej stracą. ( BTW - też taki mail otrzymałem) .

13 minut temu, Zenek napisał:
Szanowni Gracze!

W nawiązaniu do zaistniałej sytuacji związanej z błędnie wygenerowaną promocją na perły, które stanowią środek płatniczy w naszej grze, chcieliśmy poinformować, że trwają prace nad formą zadośćuczynienia w związku z tą usterką. Chcemy zaznaczyć, że zależy nam na Waszym zadowoleniu i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Was mógł czerpać radość z grania w „Na Ryby” oraz bierzemy pod uwagę wszystkie Wasze wypowiedzi, również te krytyczne. Dlatego bardzo przepraszamy za błędne wskazanie promocyjnych cen i wyrażamy swoje ubolewanie, że taka usterka miała miejsce. Ponownie podkreślamy, że działanie to w żaden sposób nie było przez nas zamierzone. Prosimy też o wyrozumiałość w kontekście czasu przygotowywania zadośćuczynienia ze względu na rozległy obszar prac.

Zespół TSG

To pomyślcie też o zadośćuczynieniu dla tych którzy nie mogli skorzystać z perłowej "promocji" z racji niskiego levelu a takze o tych którzy nie skorzystali z tej promocji ponieważ wczesniej zakupili promowany sprzęt po normalnych cenach.  Zadbajcie o równowagę a nie żeby zadowoleni byli tylko ci co wydali 20 złotych na perły tylko po to by skorzystać z ewidentnego błędu.

Poza tym niskolewelowi gracze także mieli swoją "promocję" na siłki 20 % po 1 monecie. Wiec tez zasługuja na zadościuczynienie jezeli juz na cos takiego się decydujecie.

Edited by darkiel

9 minut temu, Zenek napisał:
Szanowni Gracze!

Zespół TSG

Dobrze, że czytasz, śledzisz co tutaj wypisujemy. Zatem jeszcze raz - ŻĄDAM PEŁNEGO ZWROTU ZAGRABIONEGO - LEGALNIE KUPIONEGO SPRZĘTU PODCZAS TRWAJĄCEJ W WIELKANOC PRZECENIE NA SWOJE KONTO. Tylko takie rozwiązanie będzie mnie satysfakcjonowało a was nauczy szacunku dla graczy!!!

Edited by pałasz
1 person likes this

17 minut temu, Zenek napisał:
Szanowni Gracze!

Zespół TSG

Szanowny Zenku, nie tylko perly stanowia srodek platniczy w grze, ale rowniez monety i banknoty. Promocja byla rowniez na monety i duzo graczy tez z niej skorzystalo i zostali oszukani przez wasza firme. Czy to sa jacys inni gracze??

cdn

20 minut temu, Zenek napisał:
Szanowni Gracze!

Zespół TSG

Wieść niesie, że zamierzacie zadośćuczynić w formie prezentu wartości ok 150 PLN.

Jeżeli zależy wam na zadowoleniu wszystkich a przynajmniej znakomitej większości graczy to może po prostu przelejcie na konto każdego gracza po 650 pereł (wartość 150 PLN) wtedy nie będzie premiowania cwaniactwa i nie będą się czuli oszukani ci co nie skorzystali lub nie mogli skorzystać  z owej błędnej promocji w pełnym jej wymiarze.

Poza tym kwestia terminologii. To nie była  błędna promocja na perły bo perły można było kupić bez żadnych błędów. To była błędna promocja na perłowy sprzęt ale także na sprzęt za złoto i być może za banknoty także (tu nie mam pewności). Wielu graczy zakupiło tysiące sztuk siłek 20%. Przeliczcie ich wartość na banknoty a banknoty na PLN tez wyjdzie spora kwota. ;)

27 minut temu, Zenek napisał:
Szanowni Gracze!

Zespół TSG

Na wasze konto wpłynęła realna kasa, towar został zakupiony ( a pod osłoną nocy WYKRADZIONY Z KONTA ) - zatem tylko pełne przywrócenie stanu posiadania przywróci mi wiarę, że coś chcecie zrobić dla graczy. 

1 person likes this

Każdy kto kupił perły jest wkurzony ale podchodząc bez emocji do tego co się stało należy pomyśleć co by się stało z grą gdyby nie cofnęli tych zakupów w promocji za perły.

1. Dalsza gra dla wszystkich którzy nie kupili pereł i nie skorzystali z tej tzw promocji byłaby bez sensu.

2. Gracze do 50 poziomu (brak możliwości zakupu pereł) czy jak kto woli LVL też by nie grali po przekroczeniu 50 poziomu - gra bez sensu.

3. Gracze z poziomów powyżej np 200 ( nie wnikając w szczegóły), którzy mieli możliwość zakupu max przyponów i pozostałego sprzętu w tzw promocji za 1 perłę byliby poza zasięgiem graczy którzy takiego sprzętu kupić nie mogli ponieważ mieli niższy poziom.

Oczywiście można wymienić jeszcze kilkanaście powodów dla których powinni cofnąć te zakupy za 1 perłę ale to nie znaczy że autorzy gry nie są odpowiedzialni za swój ewidentny błąd.

I teraz co powinni zrobić autorzy gry czy też właściciele gry:

1 zwrócić niezwłocznie (natychmiast) wszystkim graczom zapłacone pieniądze za kupione perły wraz z odsetkami ustawowymi do dnia ich zwrotu ( mogą dodać opcję rezygnacji z odsetek - niech każdy gracz decyduje sam),

2. równocześnie ze zwrotem pieniędzy niech zabiorą sobie perły które zostały za nie kupione,

3 przywrócić stan przedmiotów do stanu posiadanego przed promocyjnymi zakupami za perły ( tu może być problem ponieważ żeby kupić magiczne błystki trzeba było mieć stan zero - cześć graczy także ja posiadane magiczne błystki zużyło aby kupić 99 nowych),

4. zaproponować graczom którzy kupili perły na te promocyjne zakupy tzw rekompensatę za szkody moralne - kuferek za 5 monet, który dano wszystkim graczom jest OK ale to dla wszystkich graczy - powinno być jeszcze coś ekstra dla tych co kupili perły i skorzystali z tej tzw promocji.

Reasumując jeżeli chcemy dalej grać w tą grę to moim zdaniem tego typu podejście jak wyżej jest jedynym logicznym - nie uwzględnia oczywiście rozwiązania wszystkich sytuacji, które zaistniały przed i w trakcie tej tzw promocji oraz po jej cofnięciu.