Wielkie oszustwo
9 9

348 posts in this topic

Jak dla mnie ta sprawa jest już zamknięta, administracja już zajęła stanowisko, nikt niczego nie zrobi i gra potoczy się dalej. Użytkownicy dalej będą kupować perły oraz inne dziadostwo i tylko wąska grupa osób jest i będzie najbardziej zadowolona z tej "POMYŁKI".

outlaws4.jpg

Darku , ja dziś nie złowiłam żadnej rybki , chcę głowy tego co się pomylił z imienia i nazwiska :o) tak stanowi prawo , lub adresu firmy 

Agent TSG (tensquaregames)

3 mar, 09:57

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Nie dokonujemy zwrotów ani refundacji zakupionego sprzętu.

skoro nie dokonujecie zwrotów sprzętu to czemu nie mam zakupionego sprzętu w plecaku?? ja poniosłam odpowiedzialność za swój błąd a administracja co?? raz nie można dokonać zwrotu a za chwile juz można?? złodzieje i oszuści 

4 godziny temu, ona.91 napisał:

W związku z powyższym wsadźcie sobie regulamin w buty , gdyż nie może on podważać prawa . Jeżeli ktokolwiek  usunie mój wpis (screen mam ) będzie kolejny paragraf , ja nie żartuję . Jutro idę do prokuratury zgłosić możliwość popełnienia przestępstwa przez TSG.

Watek ciągnie się od rana i nikomu z TSG nie przyszło do głowy poinformowanie graczy o przysługujących im prawach ,  

Jakby co, to możecie na mnie liczyć ;-) Cały wątek starannie kopiuje i służę w razie niemca jego zawartością.

18 minut temu, ona.91 napisał:

chcę głowy tego co się pomylił z imienia i nazwiska :o) tak stanowi prawo , lub adresu firmy 

KRS TEN SQUARE GAMES SP Z O O masz obu winnych :)) całego zamieszania

gregory7372:

prawda jest taka że tysiące graczy wydało 20 zł. na 51 pereł tylko dla promocji i co??? Zostali z niczym bo za tę ilość pereł nie kupi się nic za to Twórcy gry obłowili się jak nigdy dotąd.Zabraliście zakupy więc oddajcie realne pieniądze. Bo to jest jawna kradzież!!!

Na czacie dalej wpisy w powyższym stylu , ale oszuści z TSG nie widzą problemu. Ja już mam Wasze imiona, nazwiska oraz adresy , będziemy publikować niech sąsiedzi wiedzą kim jesteście 

1 person likes this

I jest tak jak przypuszczalem, caly zapal "wojenny" upada - wystarczy poczytac czat. Cale zamieszanie umrze smiercia naturalna, co napewno przewidzieli tworcy przekretu. Zgadzam sie z palaszem, ze skorzystali na tym nieliczni. A moze bylo tak , ze to pod presja tych nielicznych cala ta promocja wziela w leb

ona.91 - takie pogrozki sa bardzo niebezpiecznie, taka akcja jest prawnie zabroniona.

cdn

Waldi46, bez obaw to są jawne dane , i nie są to pogróżki . wejdź w krs firmy i wszystko tam masz , Szmatławce typu FAKT czy SUPER EXPRESS są głodne takich sensacji i zrobią to w zgodzie z prawem,  w odróżnieniu od wczorajszej promocji . Oszustów trzeba tępić i pokazywać publicznie . Nawet honoru nie maja , aby się do błędu przyznać

Przepraszam bo nazwałam kradzież błędem, ale tym niech się martwią inne organy . Zmykam bo o 10:00 otwierają drzwi pewnego urzędu , gdzie mam , aż 300m do przejścia :o)

26 minut temu, ona.91 napisał:

Przepraszam bo nazwałam kradzież błędem, ale tym niech się martwią inne organy . Zmykam bo o 10:00 otwierają drzwi pewnego urzędu , gdzie mam , aż 300m do przejścia :o)

Daj znać co powiedział,bo też się noszę z takim zamiarem.Nie jestem tylko pewien,czy nie trzeba czekać na odpowiedź (lub jej brak w ciągu 14 dni) z supportu.

ona.91, jeżeli masz zamiar się tam przejść, idź, to wolno każdemu, ale straszenie prokuraturą i publikacją danych osobowych, itp. to groźby karalne, więc lepiej działaj, jak uważasz za stosowne, a nie gadaj.

Co do meritum, uważam, że to był faktycznie skok na nasza kapuchę. Z początku myślałam, jak większość, że to taka super promo "na zająca", obliczona głównie na to, żeby wydoić kasę i skusić ludzi, którzy nigdy nie kupują pereł za real pieniądze, do inwestycji. Tym bardziej, że współtowarzyszyła comiesięcznej wyprzedaży -70%.

Najlepiej byłoby skorzystać z regulaminowej możliwości zwrotu zakupionych pereł, jak tutaj napisał darkiel. Sprawa nadaje się do przekazania odpowiednim organom w momencie, gdyby TSG odmówiło zwrotu kasy, choć ma taki obowiązek (wynikający zarówno z regulaminu, jak i z odpowiednich przepisów nadrzędnych). I wydaje mi się, że od tego trzeba zacząć. Może, gdy będą musieli oddać pieniądze setkom osób, na drugi raz zastanowią się, co robią.

A tak na marginesie, czy ktoś już zwrócił się do TSG o oddanie pieniędzy za zakupione perły i dostał odp. odmowną?

Alkione to są jawne dane i ogólnodostępne bardzo proszę  http://www.krs-online.com.pl/ten-square-games-sp-z-o-o-krs-712127.html

Ja niczym nie straszę tylko zgłosiłam fakt możliwości popełnienia przestępstwa , a co zrobią z tym stosowne organy to nie moja sprawa.

I nie są to groźby karalne , tylko normalna reakcja oszukanych , nie mi będzie dane ferowanie wyroków , ale mam prawo mieć własny pogląd , to  nie jest karalne. Publikacja prasowa ???? ogarnij się to też nie jest karalne

Kilka wypowiedzi wyżej masz posta od enjan_1983 , więc chyba sprawa jest jasna. Kto, Kogo w jajo Wielkanocne zrobił.

2 people like this

Reasumując. Administracja nie odda kasy, nikt nie złoży doniesienia bo nikomu nie będzie się chciało telepać po sądach dla kilku złotych. Musiałby nastąpić pozew zbiorowy, może wtedy byłaby szansa, w innym przypadku czarno to widzę. Tak jak wcześniej napisałem - wąska grupa osób na pewno na tym skorzystała - tymczasem  - " psy szczekają a karawana jedzie dalej".

2 godziny temu, leo55555 napisał:

Daj znać co powiedział,bo też się noszę z takim zamiarem.Nie jestem tylko pewien,czy nie trzeba czekać na odpowiedź (lub jej brak w ciągu 14 dni) z supportu.

Nic nie powiedział bo nawet nie widziałam człowieka , tylko złożyłam zawiadomienie o możliwości....... (a nie doniesienie :o) ) w kancelarii i dostałam , wezwanie na czwartek , co dalej zobaczymy :o)

Wysłałem żądanie odstąpienia od umowy zakupu pereł - treść poniżej. Do czasu zwrotu pieniążków rezygnuję z gry. Jeśli dojdzie do sporu zbiorowego z przyjemnością dołączę się do skarżących. Spodziewałem się nowego sprzętu czy nowej waluty - w każdym razie nowego sposobu wyciągnięcia kasy ale nie tak obrzydliwego wyłudzenia!! Była już akcja z NC+ która przyniosła pożądane efekty zatem mam nadzieję, że i tu znajdą się osoby potrafiące odpowiednio i adektwatnie nagłośnić to zdarzenie - według mnie zaplanowane i przemyślane.

"Rzekomy błąd zaistniały z winy właściciela gry Na ryby (promocja na sprzęt za "perły"),  doprowadził w konsekwencji do zakupu przeze mnie wirtualnej waluty gry w celu skorzystania z tejże promocji. Wyjątkowy termin jej uruchomienia -dzień Zmartwychwstania Pańskiego oraz jedynie częściowa obniżka cen artykułów za walutę gry (zarówno perły jak i monety) wskazywała na przemyślane działanie. Oferta promocyjna nie budziła żadnych wątpliwości co do celowości działania TSG - maksymalizacji zysków - i w żaden sposób nie wskazywała na jakikolwiek błąd w grze! Większość graczy( w tym i ja) spodziewała się wprowadzenia większych wędek, nowej waluty gry itd i nie podejrzewała żadnego błędu! Wycofanie się z tej reklamy promocyjnej w taki sposób nosi znamiona czynu zabronionego polskim prawem.

W związku z powyższym żądam anulowania transakcji zakupu o nr ................................. i zwrotu wpłaconych pieniędzy z jednoczesnym usunięciem wszystkich skutków na moim profilu gry (usunięto jedynie część przedmiotów zakupionych za perły).

1 person likes this

Jedynie pozew zbiorowy przyniesie pożądany efekt - każde inne działanie będzie bezowocne. Administracja skutecznie odmawia działania na rzecz graczy co udowodniła wielokrotnie, więc tylko takie działanie może spowodować, że skopana zostanie część ciała administratora na której siedzi i pierdzi w stołek podziwiając strumień gotówki jaka spłynęła na jego konto!!:D

Witam Adasiu.

Fajnie, że dołączyłeś do nas. Pałasz (nie znam imienia), kilka (a może kilkadziesiąt, kilkaset) skarg do supportu już poszło. Podobnych do tych, o których pisze Adam (

Tuturututu)

Paulina (ona.91) wykonała stosowny krok na drodze prawnej. Zobaczymy jakie będą efekty tych ruchów? Jeśli TSG w dalszym ciągu będzie nas olewało zapewne trzeba będzie wykonać kolejny krok. Pewnie taki o jakim Ty piszesz, czyli "pozew zbiorowy".

Pałasz , Darku , piszemy o dwóch różnych rzeczach , bo Ty piszesz o pozwie cywilnym , a ja zgłosiłam zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa , a to jest ścigane z urzędu . Jeżeli chodzi o zwrot , realnie wydanych pieniążków to każdy z osobna powinien, wystosować żądanie odstąpienia od umowy , dopiero bezskuteczność takich działań , daje podstawy dochodzenia swoich roszczeń na drodze sądowej

Pamiętam ,że kiedyś nie było perełek za doładowanie telefonem komórkowym , ale czego się nie robi dla wygody grających . Akcja wygląda na szczegółowo zaplanowaną  i wykonaną . Data , też chyba nie przypadkowa . Może ktoś pamięta od kiedy pakiet pereł jest za sms-a?

Dlaczego nikt z modów itp nie raczy tu nic napisać?? tak to tacy mądrzy a milczą i jedynie wpisy kasują ... zero kompetencji!

Przed chwilą, kleks89 napisał:

Dlaczego nikt z modów itp nie raczy tu nic napisać?? tak to tacy mądrzy a milczą i jedynie wpisy kasują ... zero kompetencji!

Bo mają wszystko i wszystkich w GŁĘBOKIM  poważaniu ( czyt. w dupie).

ona.91 - mnie natomiast bardzo ciekawi, od kiedy jest dostępny pakiet pereł za 19,99 zł, bo dość długo najmniejszym pakietem był ten za 49,99 zł. Jeśli jest od niedawna, to też by wskazywało na celowe działanie, bo kwota 19,99 jest poniżej jakiejś bariery psychologicznej, natomiast wydanie 50 zeta na wirtualne gadżety to dla niektórych już przesada i nie udało by się zrobić akcji na taką skalę. 

Że nikt z modów nie pisze, to akurat mnie nie dziwi. Ja do tej pory nie mam odpowiedzi na zgłoszenie, mój mąż również (bo on też się połakomił na tę "świąteczną promocję"). Przypuszczam, że mają świadomość, że przegięli i teraz kombinują, co będzie lepsze - oddawać kasę czy iść w zaparte.

Prosta sprawa dlaczego nikt z modow i innych "oficieli" nie pisze - oni czekaja i sprawdzaja co sie dzieje. Wcale bym sie nie zdziwil jak nagle cos sie pojawi aby sprawie leb ukrecic. Jak czytamy (oni tez), ze ona91 zlozyla zawiadomnienie to daje to do myslenia. Napewno maja swoich prawnikow i analizuja sytuacje. Kwestia tylko czy bedzie "w jednosci sila" czy tez jak pisze palasz - bedziemy jak te psy

cdn

To jeszcze coś takiego :

Art. 543 K.C.

Wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży.

Dodali do sklepu jakiś nędzny kuferek za 5 monet jako rekompensata za ten "niby" błąd i myślą że tym kuferkiem ludziom usta zamkną......żałosne.......

kuferek dostaną WSZYSCY - zatem nie jest to jako "osłoda" to wybieg aby trochę przycichło.

Witam

Ja również padłem ofiarą świątecznej promocji perlowej-stosowne skargi do suportu  napisalem.Jezeli bedziecie szykowali pozew zbiorowy-chetnie sie pod nim podpiszę

Kto w ciągu 14 dni nie wyśle wniosku o odstąpienie od umowy zakupu pereł ten później nie będzie mógł podjąć żadnych kroków prawnych w tej sprawie. Po prostu transakcja się uprawomocni  a kupujący straci jakiekolwiek prawa do reklamacji.

Dwie dzisiejsze informacje w panelu gry wyraźnie pokazują, że jednak poczuli smród koło tyłeczka i raczej nie lekceważą tej sytuacji. Pomijam oczywiście samą merytorykę i treść tych wiadomości, które niewiele wyjaśniają. Chociaż ... ?

Wszędzie tylko błąd, błąd, błąd...

No to niech mi ktoś wyjaśni, promocje raz w miesiącu są robione od kilku lat. Ile razy była taka promocja? 40? 50? Zawsze było ok i nagle... Nikt tego nie sprawdził zaraz po północy? Trzeba było czekać do godziny 16 czy 17?

"Szanowna" administracjo, baaaardzo mocno to naciągane.

I wiecie co jest najlepsze? Nadal możecie wyjść z tego "z twarzą". Tylko musicie odrobinę chcieć.

1 person likes this

Wiele osób pierwszy raz zainwestowało jakaś kase w grę internetową i się na tym grubo przejechali? Więcej tego zapewne nie zrobią. A co do tego kuferka ... brak słów.

3 godziny temu, ona.91 napisał:

To jeszcze coś takiego :

Art. 543 K.C.

Wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży.

Ten paragraf nie dotyczy rzeczy wystawianych w sklepie  z gry. Tu masz handel wymienny i nikomu nic do tego jak się to odbywa, to wszystko reguluje regulamin gry i jej mechanika. Są gry w które dopuszczają nawet oszustwa w takich sklepach. 

To o czym piszesz może dotyczyć ofert sprzedaży pereł i banknotów czyli transakcji za realne pieniądze.

Edited by darkiel

11 minut temu, aj napisał:

Wiele osób pierwszy raz zainwestowało jakaś kase w grę internetową i się na tym grubo przejechali? Więcej tego zapewne nie zrobią. A co do tego kuferka ... brak słów.

Oj tam, tego typu zachowanie dosyć często praktykowano w przeszłości i to w przypadkach znacznie mniej szkodliwych.  Nie wyciągałbym z tego jakichś daleko idących wniosków. Zajrzyj na portal xaafansite  do archiwów a znajdziesz sporo przypadków takich zadośćuczynień   czy jak to zwać.

Co do zwrotu pieniędzy to z komunikatu supportu wnioskuje , ze admin będzie zwracał pieniądze za niedzielne zakupy pereł ale każdy musi indywidualnie sie o to upomnieć czyli po prostu skorzystać z regulaminu i zwrócić się o odstąpienie od umowy kupna. :)

Inaczej support nawet jakby chciał nie może zwrócić pieniędzy. Po prostu żeby legalnie zwrócić pieniądze musi mieć przewidziana prawem podkładkę, czyli dokument stwierdzający odstąpienie od umowy.

Szanowny - tfu - administratorze - a wsadż pan sobie ten kuferek głęboko w żyć, mam również w nosie pańskie przeprosiny !! Jedno i drugie to virtualne gadżety, a kuferkiem chce pan kupić spokój. Życzę panu tysięcy pozwów o zwrot BEZPRAWNIE  zagarniętej kasy. Ciekawe jak pan chce rozpatrywać INDYWIDUALNIE wnioski ze skargą?? zrobi pan szablon i wszystkim jednakowo odpisze? zatem kiedy mi pan odpisze na mój list ( skargę), za rok?? Tu nie chodzi o kasę, którą wydali gracze - ktoś dał dupy i niech pan na klatę to weżmie i odda towar, który został  bezprawnie zagarnięty z plecaka. Wystawiony towar  " omyłkowo" był dostępny przez 16 godzin - jakim kretynem trzeba być aby nie zauważyć tej "pomyłki " w miarę szybko, gdzie byli pańscy pracownicy??. 

Bez poważania.

Screen Shot 03-29-16 at 05.37 PM.JPG

Darek, admin ma maks. 14 dni czasu na ustosunkowanie się do reklamacji.  Jeżeli odstępujesz od umowy kupna pereł to po podjęciu pozytywnej dla Ciebie decyzji sprzedawca powinien NIEZWŁOCZNIE przelać pieniądze na Twoje konto.

15 minut temu, darkiel napisał:

Co do zwrotu pieniędzy to z komunikatu supportu wnioskuje , ze admin będzie zwracał pieniądze za niedzielne zakupy pereł ale każdy musi indywidualnie sie o to upomnieć czyli po prostu skorzystać z regulaminu i zwrócić się o odstąpienie od umowy kupna. :)

Inaczej support nawet jakby chciał nie może zwrócić pieniędzy. Po prostu żeby legalnie zwrócić pieniądze musi mieć przewidziana prawem podkładkę, czyli dokument stwierdzający odstąpienie od umowy.

Administracja idzie po najmniejszej linii oporu. Może przez grzeczność za spowodowany problem , zamiast usuwać zakupiony sprzęt mogliby indywidualnie napisać do każdego , przyznać się do błędu i poprosić o odsprzedanie feralnych dóbr wirtualnych.

Jako , że owe wędki były już w wirtualnych plecakach graczy , to przytoczę fragment wywiadu z prawniczką

,,......Komputer Świat: Kradzież wirtualnych towarów z prawnego punktu widzenia jest trudnym tematem. Dlaczego?

Natalia Gaweł: Z kradzieżą mamy do czynienia wyłącznie, gdy ktoś przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą, energię, kartę bankomatową lub uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wirtualny przedmiot nie wpisuje się w ten zakres. Stąd problemy z zakwalifikowaniem jako kradzieży procederu przywłaszczenia postaci z gry komputerowej.

Więc przestępca nie musi bać się kary?

Jak pokazuje praktyka - powinien. Niedawno Sąd Rejonowy w Sławnie wydał wyrok, na mocy którego skazał osobę, która przywłaszczyła sobie zbroję wirtualnej postaci gry Metin2, na podstawie art. 287 § 1 Kodeksu karnego, a więc za oszustwo komputerowe. ......"

Paulina ale ta wirtualna zbroja z Metina to przypadkiem nie była kupowana za realne pieniadze? Nie miała realnej wartosci?

W naszym przypadku odpowiednikiem takiej zbroi byłyby perły. Ich kradziez byłaby kradzieża w sensie prawnym.

Sprzęt z gry to tylko piksele nie mające żadnej realnej wartości. Tu nawet trudno byłoby wycenić szkodę.

P.S.

Aj dopiero teraz doczytałem, ze chodziło o oszustwo komputerowe :)

Jednak w tym przypadku ciezko bedzie mówic o oszustwie bo wszystko działo sie zgodnie z regułami gry. A w regulaminie jest odpowiedni paragraf pozwalajacy adminowi robic "porzadki" w plecaku gracza :(

Edited by darkiel

ale te pixele maja swoje przewalutowanie na perły - szkoda zatem nastąpiła, bo ludzie kupili konkretne " pixele" >:)

7 minut temu, pałasz napisał:

ale te pixele maja swoje przewalutowanie na perły - szkoda zatem nastąpiła, bo ludzie kupili konkretne " pixele" >:)

Ludzie kupili perły.  Na to są faktury i inne dowody w postaci zapisów ksiegowych a także konsekwencje w postaci podatków. To jak bedziesz uzywał zakupione przedmioty (perły) nikogo nie obchodzi. Mozesz zrobic z nimi co chcesz, pod waruniem że nie odsprzedasz ich za realne pieniądze. Wtedy znowu mamy do czynienia z transakcją , fakturami,podatkami itp itd.

Dlatego prawdopodobnie support nie może ot tak bez żadnej podkładki zwracać pieniędzy. Oni mają zaksięgowane faktury i teraz żeby zwrócić pieniądze muszą mieć podkładkę w postaci odstąpienia przez klienta od umowy kupna.

Edited by darkiel

przepraszam darkiel ale sprawiasz takie nieodparte wrażenie jakbyś się na tą promocję nie załapał :) ..  moim zdaniem nikt (albo prawie nikt ) nie będzie domagał się zwrotu tych dwudziestu złotych bo nie o to tym wszystkim graczom chodzi .. znakomita większość chce z powrotem w plecaku to co ( moim skromnym zdaniem ) legalnie zakupiła na tej niesamowitej promocji a dzisiejsza wiadomość w kopercie świadczy o tym , że ktoś tam w TSG im wytłumaczył iż rewizja plecaków nie do końca była dobrym posunięciem .. ja rozumiem tych co wydali po kilka tysięcy złotych na perłowy sprzęt , że nie chcą teraz rywalizować z plebsem ale to właśnie im administracja powinna zaproponować rekompensaty za błąd w promocji a nie całej reszcie ten kuferek za 5 miedziaków .. na ten moment ja to widzę tak : w niedzielę to był " krytyczny problem dotyczący serwerów " (czyli maszyny ) haha .. dziś : " niefortunny błąd " ( czyli wina fizycznej osoby ) .. a indywidualne rozpatrywanie to raczej chodzi o to czy ktoś im jest wstanie udowodnić , że miał magiczne przedmioty w plecaku czy nie ... mam nadzieję , że wielu porobiło zrzuty ekranu tego co mają w niedzielę w plecaku .. 

obecna sytuacja to nie są pomylone wagi rybki w ewencie czy jakaś inna błahostka przemilczana przez TSG i zapomniana przez graczy

osobiście nie bardzo sobie umiem wyobrazić , że są to wstanie jakoś logicznie wyprostować ze względu na zasięg tego wszystkiego

..

jak dla mnie gra może się rozlecieć po tej akcji .. może by nawet dobrze było bo smród zrobiony na cały świat jeszcze długo będzie się ciągnął :)

pozdrawiam wszystkich i życzę udanego popołudnia 

Darkiel bardziej mi chodziło o ludzi którzy nigdy wcześniej nie dokonywali takich "zakupów" w necie. Ludzi którzy naprawdę myśleli że to co pisze to tak ma być i koniec. Mi nie szkoda paru euro, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Setki ludzi a między nimi są Ci którzy nigdy jeszcze nie płacili nawet esem za cokolwiek. Moim zdanie cała akcja byla dośc dobrze przygotowana, tzn paręnaście dni wcześniej był również "błąd servera" gdzie można było zakupić np. exp x 40 czy siłę x 20 za 1 coint. Nikt nikomu nic nie zabrał wtedy a ludzie pokupowali po parę tysięcy exp x 40. Wiadome że ma to się ni jak do ostaniego "krytycznego błędu serwerów" z perłami ale jak dla mnie super zagrane.

teraz - awansem zagarnęli WSZYSTKO.  Banda oszołomów i to wszystko, nie mam ochoty z nimi walczyć, nie zbiednieję, ale jak przedmówca napisał, tysiące osób, które po raz pierwszy dokonało zakupu zostało OSZUKANE - to jedno wielkie skurwysyństwo co zrobiła administracja.

Edited by pałasz

Zurawie Origami no ja nie mam wątpliwości, że wieloma graczami kieruje cheć wykorzystania ewidentnego błedu admina. Moim zdaniem niezdrowa chęć bo to nie ma nic wspólnego z obiektywizmem, a jest podyktowane jedynie chęcią osobistych i nienależnych korzyści  ( czy to sie nie nazywa pazernosć???? ) i przy okazji puszczenia admina z torbami.  Uczciwe postawienie sprawy to moim zdaniem: domaganie sie zwrotu poniesionych w wyniku owego błędu w grze kosztów. W tym wypadku moim zdaniem sprawę rozwiązuje cofniecie transakcji zakupu pereł. 

A ty pewnie byś chciał        żeby dla odmiany  pokrzywdzeni byli ci co nie skorzystali bądź nie mogli wykorzystać tego błędu bo wcześniej kupili sprzęt po cenach 100 razy wyższych??? :( 

Edited by darkiel

a tak na marginesie to co robi zapisany na tych zawodnych serwerach ( nie za bardzo się na tym znam ) ten znaczek ??

znaczek.jpg.397aebba1a5d6b1403586c37c7d7

przecież gdyby nie był zapisany w kodzie gry ( tak jak mówię : nie znam się na tym ) to by nie było tego "niefortunnego błędu "

gram jakieś trzy i pół roku i może i pamięć zawodzi ale jakoś sobie nie przypominam promocji -100% na cokolwiek w sklepie .. znaczy to tanie doświadczenie  ostatnio to widziałem 

Osobny temat to udowodnienie adminowi przekrętu i ściganie sądowne z tytułu nienależnych zysków jakie ewentualnie stały sie jego udzialem w wyniku dysponowania gotówka zdobytą w wyniku oszustwa.

7 minut temu, darkiel napisał:
7 minut temu, darkiel napisał:

A ty pewnie byś chciał        żeby dla odmiany  pokrzywdzeni byli ci co nie skorzystali bądź nie mogli wykorzystać tego błędu bo wcześniej kupili sprzęt po cenach 100 razy wyższych??? :( 

Różnimy się tym że Ty nadal uważasz iż to BŁĄD . Pozdrawiam

Nie wszystko co jest napisane w umowach i regulaminach jest prawnie obowiązujące ,  mamy w polskim prawie coś co nazywa się ,,Zapis Umowy niezgodny z Prawem" , może by tę umowę wysłać do RPK i zobaczyć , jakie kwiatki , powypisywała profesjonalna strona umowy .

Swoją drogą jeżeli bank , pomyli się na korzyść klienta i przeleje na jego konto , nienależne korzyści, to pomimo całego wachlarza środków prawnych, zawsze wystosowuje prośbę  o możliwość cofnięcia transakcji wraz z przeprosinami , nikt nie grzebie na koncie klienta bez jego zgody i wiedzy.

Konto w grze to nie jest konto bankowe. Nie można tego porównywac.

Przeczytajcie dokładnie regulamin. Dowiecie się wielu ciekawych rzeczy :(/ Przy okazji jak juz dojdzie do jakichś procesów to pamiętajcie, że admin broniąc się wykorzysta wszystkie regulaminowe haki jakie będzie mógł na was znaleźć. czytając regulamin mogę sobie wyobrazić , ze na prawie każdego z nas można by jakiegoś haka znaleźć.

a wracając do regulaminu to znalazłem taki dosyć ciekawy fragment , który pozostawiam bez komentarza, bo zdaje sobie sprawę, ze pojecie "celowe wykorzystywanie błędów w grze jest nieścisłe i trudno coś takiego udowodnić.  Równocześnie zastanawiam się ilu graczy korzystając z owej promocji równolegle wysłało do supportu zgłoszenie podejrzenia błędu. Wszak dla wielu z nas owa 100 % promocja była od samego początku bardzo podejrzana. 

4. Zawarcie Umowy upoważnia Użytkownika do nieodpłatnego, z zastrzeżeniem § 6 poniżej, korzystania z Gry i Usług, wyłącznie w celach prywatnych, związanych z rozrywką oraz na zasadach określonych Umową. Użytkownik nie jest uprawniony do tłumaczenia, przystosowywania, zmiany układu lub dokonywania jakichkolwiek innych zmian w Grze, w tym poprawiania ewentualnych błędów. Zakazane jest także celowe wykorzystywanie błędów w Grze, wszelkie zauważone błędy należy niezwłocznie zgłaszać Usługodawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres support_pl@tensquaregames.com.

Edited by darkiel

4 minuty temu, darkiel napisał:

. Zakazane jest także celowe wykorzystywanie błędów w Grze, wszelkie zauważone błędy należy niezwłocznie zgłaszać Usługodawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres support_pl@tensquaregames.com.

ten ostatni fragment, który przytoczyłeś został w pospiechu napisany " na kolanie" , a po drugie, nie jesteś stroną więc nie widzę potrzeby abyś bronił administrację. powiedz to rodzicom dzieci, które poprosiły o trochę kasy na super promocję!!!!

.. ja twierdzę , że to nie był ani odrobinę błąd tylko celowe działanie mające na celu zachęcić jak największą liczbę osób do zakupu znaków (pereł) 

co się ( jak widać po różnych forach ) udało

tylko teraz niech TSG się tłumaczy przed tymi co wydali kilka tysiaków na sprzęt i przed tymi co się nie załapali na promocję 

a nie grzebie ludziom w plecakach nocą ...

i nie gadaj o pazerności .. wielu graczy zwyczajnie nigdy nie będzie na ten sprzęt stać ze względu na kiepską sytuację finansową 

więc skoro dostali możliwość zakupu po 1 perle to niby czemu nie mieli skorzystać ?

Ty będąc na ich miejscu zapewne byś się przed zakupem powstrzymał

TSG oszukało tysiące ( setki tysiące ludzi ) na całym świecie .. nie rozumiem dlaczego ich bronisz ?

zresztą nie istotne .. Ty masz zwoje racje a ja swoje .. zbyt mocno się nasze zdania różnią abyśmy się mogli dogadać

jestem offline