kilka pytań związanych z turniejami i mistrzostwami
1 1

8 posts in this topic

1.2 tygodnie temu wróciłem do gry. Dawniej była możliwość wzięcia udziału w turnieju na dowolną wędkę z swojej rangi. Teraz nie ważne jaką mam założoną przypisuje mnie do największej posiadanej. Czy to błąd?

2. punkty prestiżu z mistrzostw przypisywane są do tygodnia w którym trwały mistrzostwa, czy do następnego już nadchodzącego?

Ad. 1 Turnieje zawsze były pod największą posiadaną wędkę. Kiedyś bez względu na rodzaj połowu, potem dali możliwość wyboru morska/spin/spławik.

Chyba, że mówimy o sytuacji sprzed trzech lat :)

Ad. 2 Ranking klubowy kończy się w poniedziałek, co dwa tygodnie, czyli zawsze mistrzostwa wpadają do bieżącego rankingu.

Dnia 26.03.2016 at 19:11, Burzanov napisał:

Ad. 1 Turnieje zawsze były pod największą posiadaną wędkę. Kiedyś bez względu na rodzaj połowu, potem dali możliwość wyboru morska/spin/spławik.

Chyba, że mówimy o sytuacji sprzed trzech lat :)

Ad. 2 Ranking klubowy kończy się w poniedziałek, co dwa tygodnie, czyli zawsze mistrzostwa wpadają do bieżącego rankingu.

tak mowa o sytuacji sprzed 3 lat. Dzięki za pomoc

Moim zdaniem gracze co maja wędki za monety lub pieniadze i gracze którzy maja wędki za perły to powinna byc inna rywalizacja w mistrzostwach lub turniejach bo to nie fer! Administrator powinien cos z tym zrobić ! Dzieki

Ania nic nie staje na przeszkodzie , abyś wymyśliła sobie podobną grę i będziesz w niej robić co ci się żywnie podoba jesteś żenująca .

Mistrzu, za to Ty zabłysnąłeś odpowiadając we wrześniu na post z maja, refleks zajebiaszczy.