oszustwo w rankingu tygodniowym
1 1

17 posts in this topic

1.thumb.png.5ad28fb77bd9c27f5755dcb97f012.thumb.png.4802a94a3549d07dc047c0dd3a293.thumb.png.31b58a4acf06538a5a2c6f089aa4

Ewidentne oszustwo w grze gracz suka 12 i jej pucharki i niemożliwe z takimi pucharkami 2960 punktów.Znajdzie się jakiś mądry gracz lub moderator który wytłumaczy jak ?

Edited by wojtek111333

Widzę,że "szanowna" administracja skrzętnie udaje że nie widzi tego tematu i nie kwapi się aby odpowiedzieć.Każdy kto potrafi liczyć i widzi pucharki za rybę dnia wie, że zdobycie tylu punktów jest niemożliwe.Niestety niewygodne tematy są  przez administrację usuwane,albo ignorowane.

administracja nie zajmuje się takimi pierdołami administracja liczy ile kasy przybyło z wpłat naiwnych graczy dopóki będą wpływy nikt niczym się nie zajmie  Płaćcie dalej i nie narzekajcie oto odpowiedź administracji tej wspaniałej gry 

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Płaćcie dalej i nie narzekajcie oto odpowiedź administracji tej wspaniałej gry 

Nigdy nie płaciłem i nie zamierzam płacić.Jak admin nie naprawi błędu to rzucam tą grę i polecam to zrobić innym . Jeśli są oszustwa w rankingu tygodniowym to są także w mistrzostwach turniejach i innych tylko tych nie da się udowodnić.Nie ma sensu grać jeśli i tak zawsze wygrają ludzie admina.

witam szanownych graczy!   przykre jest , że wciąż pisane sa tylko obelgi pod adresem administarcji. która stara sie panować nad zmianami , ulepszeniami też na dobre,,,,nie jest w stanie na już wyjaśnić i poprawic wszystkich błędów w grze,,,to nie plac zabaw na którym bawi sie kilka dzieci, Dlaczego nigdy nikt nie napisze tu pochwał????  przeciez  jeżeli gra by się Wam nie podobała to byście w nią nie grali.   Myślę, że najlepiej jest podejśc do tego na spokojnie i dać czas na poprawianie i wyłapanie błędów grze administratorom. Tyle z mojej strony,,,pozdrawiam    Magda

38 minut temu, MAGDA M napisał:

witam szanownych graczy!   przykre jest , że wciąż pisane sa tylko obelgi pod adresem administarcji. która stara sie panować nad zmianami , ulepszeniami też na dobre,,,,nie jest w stanie na już wyjaśnić i poprawic wszystkich błędów w grze,,,to nie plac zabaw na którym bawi sie kilka dzieci, Dlaczego nigdy nikt nie napisze tu pochwał????  przeciez  jeżeli gra by się Wam nie podobała to byście w nią nie grali.   Myślę, że najlepiej jest podejśc do tego na spokojnie i dać czas na poprawianie i wyłapanie błędów grze administratorom. Tyle z mojej strony,,,pozdrawiam    Magda

Ale korci, aby wejść w polemikę... tylko po co? Pochwał? A zasłużyliście? Burdel z roku na rok coraz większy, kompletne olewanie graczy, itp, itd...

Ile potrzebujecie czasu na "poprawianie i wyłapanie błędów"? Rok? Dwa? Więcej? I cieszcie się, że tylko garstka graczy wylewa tu swoje żale...

Zobaczcie, stworzyliście oficjalne forum gry, a na nim tylko wytykanie błędów, oszustw, itp. Przecież gdyby nie było problemów z grą takich tematów nikt by nie poruszał.

Takimi wpisami administracja tylko dolewa oliwy do ognia. Pochwały? Proszę bardzo, kapitalnym posunięciem było wprowadzenie kolorowych pasków (rekordowe ryby). Niestety, nawet to później spieprzyliście. Była informacja z waszej strony, że niedługo poprawiony zostanie układ pucharów. Już jest marzec i dalej nic w tym temacie. A wystarczyło nie ruszać... Niejaki ESOX podał informację, że będzie podwójny exp dzisiaj tj 03.03. Dlaczego nie dodał, że podwójny exp nie będzie działał całą dobę? To jest właśnie wasze podejście do graczy.

I na koniec, chcecie pochwał? Zasłużcie na nie, serio. Będą pochwały wyrażone również w bardziej materialny sposób. Tylko niestety same chęci nie pomogą.

Edited by Burzanov

@MAGDA M Zgadzam się w 100% z Burzanovem.

Dodam tylko jeszcze jedno: Ten nie robi błędów, kto nic nie robi. Wiadomo, że będą się zdarzać. Chodzi o to żeby były naprawiane w pierwszej kolejności (np. zamiast tworzyć Dunaj poprawić puchary) a po drugie i chyba ważniejsze żeby były REKOMPENSOWANE!!!!!!!!!
Na powyższych screenach ślepy zauważy, że jest coś nie tak. Pytam czy gracz z 2 pozycji (zakładając, że u niego jest wszystko OK) dostał nagrody za 1 miejsce miejsce? a gracz z 3 miejsca za 2 miejsce?
Odpowiadam: NIE dostali. Nie znam tych ludzi, nie mam z nimi kontaktu ale dam sobie głowę uciąć, że nie dostali.

O punktach prestiżu już nie wspomnę. Być może kluby graczy na niższych miejscach walczyły o miejsce w ranku klubowym i być może te kilkaset punktów zabrakło im do lepszego miejsca.

Takimi błędami niszczy się dwutygodniowa pracę 50 a może więcej osób i oczekuje się za to pochwał?

A wystarczyło wstrzymać rozdanie nagród naprawić błąd i rozdać nagrody później ale za to takie jakie się należą.

54 minuty temu, MAGDA M napisał:

MAGDA M chcecie pochwał?????? a niby za co?????? za to że nie umiecie zapanować nad tym żeby gra działała poprawnie??Takim wpisem tylko się kompromitujesz.

to dla sprostowania dodam, że my to nie tylko administracja lecz także deweloperzy od których też jesteśmy zalezni, i nie mamy wpływu kiedy i jak inne błędy poprawią

@MAGDA M

2 minuty temu, MAGDA M napisał:

my to nie tylko administracja lecz także deweloperzy od których też jesteśmy zalezni

Wiem o tym ale Wy macie możliwość wywierać na nich wpływ (może za duże słowo) ale chociaż macie z nimi kontakt a my nie. Podajcie ich adresy @ to się tym zajmiemy.

UWAGA chwalę Was:

Dobry pomysł z ta nową ikonką, wiadomo chociaż kiedy zacznie się event

KONIEC POCHWAŁ

Takich rzeczy nie robi nie robi się wtedy kiedy jest exp x2 bo ludziom ucieka czas a gwiazdki pracują.
Ikonka PLECAK trochę za mała a niektórzy w ogóle jej nie mają.

Burzanov muszę niestety przyznać Ci rację...chyba tylko moja głupota i ogromne zżycie z klubowiczami trzyma mnie przy tej grze...na szczęście idzie sezon na realne łapanie więc gra pójdzie w odstawkę.

A tak na poważnie to owszem szanowna Magda gra jest bardzo fajna pod wieloma względami - dużo łowisk, sprzętu, kluby itp itd. Każdy kto chce rywalizować może to robić, łowcy legend bawią się w legendy itd itp.

Niestety jednak do większości można się przyczepić - smutne to ale prawdziwe. Ja nie wylewam żali tylko suche fakty:

- kluby wędkarskie weszły w życie już dawno. Dzięki nim naprawdę cały syf w postaci "cudownych " graczy wypłynął na powierzchnię - wszystkie programy , reseciarze od dobrych kilku miesięcy przynajmniej na FB koszą wszystko co tylko możliwe. Ilu w tym czasie graczy za łamanie regulaminu gry zostało ukaranych ? Żaden !!! Za to nowe łowiska i ryby powstają jak grzy po deszczu. Żeby nie było proszę zrzut trochę stary 56d80c5de6a49_Screenshot2016-03-0311-02-

Pozycja numer 1 prawie 3 lata temu...Ma się dobrze i gra oczywiście w Terminatorach. Mało czasu było żeby coś z kolesiem zrobić?? No w sumie 3 lata to może być mało czasu

- kluby programy nie utrzymają gry możecie mi w to wierzyć. Oni nie wkładają kasy. Do programu nie trzeba sonarów a nawet gdyby było trzeba to mają magików, sonarów i bonusów 70 takie ilości i jakich się nie śniło co niektórym graczom ( oczywiście dzięki wykorzystywaniu wszelkiego rodzaju kombinatorstwa). A skąd wiem że nie pakują kasy? Mam konto w klubie programów z nadzieję, że się czegoś dowiem bo sami niestety nie potraficie zlikwidować problemu. Klub informatyków w tygodniu kupuje około 20 kuferków i z tego może 1-2 perłowe ( wcale nie najwyższe ). To dużo?? W porównaniu do tego co my kupowaliśmy jak graliśmy to kropelka malutka...Nie przypisujcie sobie też zlikwidowania Charlesa bo gdyby nie nawrócony Terminator i jego instrukcja wysłana do Was to dalej by grali starym programem a tak Tordi musiał zrobić nowy

- takie drobiazgi jak układ pucharków, niedziałający exp x2 a właśnie dostałem odpowiedź, że jest wszystko cacy

I co Magda uważasz podobnie jak support, że jest wszystko cacy? Mogę dalej pisać ale mój przedmówca napisał o dolewaniu oliwy do ognia i ja tego nie robił

Poza tym my jako klub gramy już pod hasłem : " My już odpuszczamy - na programy i TSG kasy nie wykładamy" i różnicę widać. Zamiast 30-50 kuferków na ranking teraz były 4...

Powodzenie w poprawianiu błędów. A skoro na to tyle czasu trzeba to już będzie za późno....

Mnie też nikt nie wmówi, że te kilkadziesiąt osób używających nielegalne programy są filarem sponsoringu dla Twórców gry.. Ile razy są zmuszani do kupna wędek za perły? Inne rzeczy mogą pozyskać z kombinatorstwa lub z gry, co im przyjdzie bardzo łatwo, bez uciekania sie do dopłacania z kieszeni.. Mafia, układy, lewe zyski jakiejś grupy decyzyjnej?

Wskazywałem już na tych forach wiele możliwości ukrócenia takiego, czy innego procederu i nawet nie podjęto żadnej dyskusji, nie mówiąc już o zastosowaniu w praktyce.. Tylko jakieś bezimienne konta ujadają, jakby im kość zabierali..

A dlaczego jeszcze tutaj siedzimy? Nadzieja umiera ostatnia -zawsze..

Edited by GKar

38 minut temu, GKar napisał:

A dlaczego jeszcze tutaj siedzimy?

Bo to jest fajna gra. Ale bez wszystkich oszustów i błędów była by o wiele lepsza.

3 godziny temu, GKar napisał:

A dlaczego jeszcze tutaj siedzimy?

Bo gra wciąga... jak bagno ;)

I faktycznie, ciężko zostawić coś w co gra się od trzech lat albo i dłużej.

Dnia 3.03.2016 at 09:58, MAGDA M napisał:

Myślę, że najlepiej jest podejśc do tego na spokojnie i dać czas na poprawianie i wyłapanie błędów grze administratorom.

Poczekałem spokojnie 14 dni . Nikt nie raczył mi nawet odpisać na meila , nie dostałem żadnej rekompensaty. Oszukano tylko 3 graczy więc nikomu się nie chce nawet poprawić 1 błędu.Brawo za ciężką pracę i życzę dalszych sukcesów .