Przykład nieuczciwego gracza
1 1

9 posts in this topic

Długo się zastanawiałem przed napisaniem tego postu, ale wyniki mówią same za siebie.  

Czy możliwe jest uzyskanie 45 poziomu oraz wysokie miejsce w tygodniowym rankingu turniejów przy: 
- rozegranych   719 turniejach ( 1,2,3 -10 dziesiątka) 
- rozegranych  340 pojedynkach
- wygrać już  28 konkursów eventowych
 Przecież to nie jest możliwe przez wzgląd na nieunikniony awans poziomu. Nie wspominam już o drugorzędnych grach, które poziom nabijają jak talenty, aby robić eventy lub rzeczy pozostałe. Nawiasem mówiąc, wspomniany gracz , który ma psa w awatarze - był już nie raz przedmiotem kontrowersji na czacie. Chodzi więc o to, że gracze są świadomi że nie wszyscy są równi.  

W przypadku nadużyć, programów hakerskich itp wykorzystywań błędów w grze, czy nie powinno się takie konta likwidować? 

Odrazu konto powinno byc usuniete ale widocznie cos w tym jest ze wlasciciel gry nic niewidzi w tym bo chyba ma okulary stepnia z 13 posterunku he he.

10 godzin temu, Adullek napisał:

Czy możliwe jest uzyskanie 45 poziomu oraz wysokie miejsce w tygodniowym rankingu turniejów przy: 
- rozegranych   719 turniejach ( 1,2,3 -10 dziesiątka) 
- rozegranych  340 pojedynkach
- wygrać już  28 konkursów eventowych

Stanowczo powinieneś bardziej się rozejrzeć po profilach graczy i nauczyć rozróżniać typy kont. Zwykle przeciętnemu graczowi nie przychodzi do głowy, że ktoś może łowić wyłącznie na zrywki i niskimi wędkami, co daje efekt taki jak wymieniłeś w tym profilu.

Dla przykładu na jednym z kont w moim klubie: 34 pelnych Eventów, 290 wygranych turniejów, kilka z mistrzostw, ryb dnia, narodowy puchar tygodniowy

Na innym koncie ok 500 turniejów 1lub 2 miejsce z kilkanascie Eventów, mistrzostwa, ryby dnia -to wszystko konta ok 40 lvl

Faktem jest, że popularność takich kont zacznie spadać, bo nie ma po co grać na tak niskich lvl -kiedyś się opłacało, a teraz co najwyżej aby robić szybko talenty..

17 godzin temu, GKar napisał:

Stanowczo powinieneś bardziej się rozejrzeć po profilach graczy i nauczyć rozróżniać typy kont. Zwykle przeciętnemu graczowi nie przychodzi do głowy, że ktoś może łowić wyłącznie na zrywki i niskimi wędkami, co daje efekt taki jak wymieniłeś w tym profilu.

Słaby argument.  Obala go posiadanie wcześniejszych kont i granie w ten sposób na kolejnym, następnym koncie. Jednak nie chodzi tutaj o samą wiedzę, ale o techniczne normy. Mówiąc precyzyjniej, chodzi o tożsamą normatywność jaką można uzyskać w turniejach.  Jeżeli dla "nieuczciwych graczy" norma jest wyższa, posiadają lepszy sprzęt, niż dopuszcza aktualny poziom, kategoria , czy w jakiś inny sposób deklasują graczy w turniejach, to powinni być  eliminowani. Niech tam sobie mają ( dla siebie) te konta, ale we współzawodnictwie nie powinni być dopuszczeni. Tylko o to chodzi. Ja znam takie konta, ale nawet jak ktoś uzasadnia, że zrywa, to nie jest przekonywujący argument, ponieważ awans jest nieunikniony. Wiem, że z tym awansem to różnie bywało, raz szybciej, potem spowolnili postęp poziomu w związku z protestem graczy. 

Ja jak mam wątpliwości , czy uzasadnione podejrzenie co do jakiegoś gracza, to zgłaszam go do weryfikacji odpowiednio argumentując dlaczego jest podejrzany. Natomiast zdaje się , że konta w ogóle nie są usuwane, raczej resetowane. Co dokładnie to znaczy, tylko się domyślam. To w związku z tym potem  powstają sytuacje , które normalnie nie są przewidziane, oczywiście na tych kontach. 

Typy kont? Może coś szerzej napiszesz wskazując jednocześnie kilka dla przykładu. Byłoby to użyteczne dla wielu. 

W tej rozmowie to ja podałem argumenty, a TY tylko swoje domniemania -nawet nie wiesz, że podajesz odwrotne zupełnie przykłady w celu dowiedzenia swoich racji, więc skoro nie masz podstaw, to jak mam z Tobą rozmawiać? Ja piszę o niskich wędkach i zrywkach, a Ty o ponadnormatywnym sprzęcie, co się ma jak pięść do nosa..

Mam Klubowicza, który w czasach, kiedy nie było sonarów, ani podpowiedzi o wyciąganych rybach, czy nawet powtórek, miał na 24 lvl setki wygranych turniejów, kilka wygranych tygodniówek, dziesiątki wygranych ryb dnia, a TY twierdzisz, że nie można tego zrobić do 46 lvl i to teraz, kiedy masz wszystkie możliwe podpowiedzi i ułatwienia??! Stanowczo mocniej się rozglądaj.

21 godzin temu, GKar napisał:

W tej rozmowie to ja podałem argumenty, a TY tylko swoje domniemania -nawet nie wiesz, że podajesz odwrotne zupełnie przykłady w celu dowiedzenia swoich racji, więc skoro nie masz podstaw, to jak mam z Tobą rozmawiać? Ja piszę o niskich wędkach i zrywkach, a Ty o ponadnormatywnym sprzęcie, co się ma jak pięść do nosa..

Normalnie. Skoro twierdzisz, że jest to osiągalne to w porządku. Jak nie jestem pewien to pytam, bo inaczej zostają domniemania, których przecież nie ukrywam.  Samo rozglądanie się za wiele nie daje. Tym bardziej , że pisałem też o innej kwestii. Zamiast zwracać na to uwagę " co ma pięść  do nosa"  trzeba było się w niej wypowiedzieć. W przeciwnym razie rozglądanie się traci sensowność. Dlatego zostają właśnie domniemania. Twoje słowa są enigmatyczne i nie są żadnym argumentem, który daje zrozumienie np:

"Stanowczo powinieneś bardziej się rozejrzeć po profilach graczy i nauczyć rozróżniać typy kont. "

- Twierdzenie takie może mieć zastosowanie jedynie w kazuistyce, teologii lub sofistyce. W praktyce jest bezużyteczne przez wzgląd na deficyt eksplikacji, dzięki czemu można odnieść z takowych zdań jakiś pożytek, wgląd.   Jak dla przykładu cechy  charakterystyczne w ekspozycji kont. 

7 godzin temu, nikt napisał:

Adullek  Wyjątkowo, słaby ten Twój gracz 46 poziom i tylko 413 zwycięstw w turniejach . biorąc pod uwage fakt że od 13 lewela może mieć zręczność bo inaczej na wędce 7 się nie da wygrać , grałem i sam złapałem dwie 115 w turniejach na lewelu poniżej 20.

Bzdura! Wielu jest graczy z wiele wyższym poziomem doświadczenia, a nie mają tylu zwycięstw co wspomniany gracz. Dlatego sytuuje go na pozycji zdecydowanie ponadprzeciętnej. Pisanie "słaby" to zwykła aberracja. 

@Adullek -Twoje ocena sytuacji lubi być ubierana w ładne słowa, ale niestety nie przydaje jej to wiarygodności, bo trzeba ją ubrać jeszcze w fakty.. Nie bez powodu pisałem, abyś analizował profile graczy w grze, a szczególnie w tych, które rzuciły się w Twoje oczy.. Jeżeli już zauważysz w nich pewien powtarzający się schemat, to odpowiem dlaczego. Nie idź na skróty -własne rozumienie jest cenniejsze i będzie o wiele bardziej wiarygodne dla Ciebie samego.

Edited by GKar

Dnia 8.02.2016 at 01:59, GKar napisał:

@Adullek -Twoje ocena sytuacji lubi być ubierana w ładne słowa, ale niestety nie przydaje jej to wiarygodności, bo trzeba ją ubrać jeszcze w fakty.. Nie bez powodu pisałem, abyś analizował profile graczy w grze, a szczególnie w tych, które rzuciły się w Twoje oczy.. Jeżeli już zauważysz w nich pewien powtarzający się schemat, to odpowiem dlaczego. Nie idź na skróty -własne rozumienie jest cenniejsze i będzie o wiele bardziej wiarygodne dla Ciebie samego.

Własne rozumienie nie jest najistotniejsze. Może być błędne, może być słuszne. W zasadzie nie da się ustalić uwzględniając jeszcze masę zmian, które nastąpiły w grze. 

Jednak uzyskałem zadowalająca odpowiedź iż jednak jest mozliwe to osiagnięcie. Ten temat co prawda zamykam, bo już wiem. 

________________________________________________________________________________________

Interesuje mnie pewna kwestia. Pojedynki. Dwa razy grałem i dwa razy przegrałem. Mam małe wędki do eventów morska np; 200 kilo. I 200 poziom ( aktualnie).

Czytałem co prawda , że wybór przeciwnika jest wg. najsilniejszej posiadanej wędki. Czyli rozumiem jak mam rozpieęość np spining - morska, to moge trafić na małą wędkę z która będzie mnie dość trudno podbić wagę...

Macie jakieś ciekawe sugestię w kwestii pojedynków, bo turnieje trwają długo - razem z kolegą- nie bierzemy udziału w pojedynkach. Ciężko coś konkretnego o nich sie dowiedzieć. Coś praktycznego, co zwiększy szanse wygranej.   Jestem bardzo otwarty na wasze pomysły. Ile jest punktów prestiżu za wygrany pojedynek? I czy informacje o pojedynkach są aktualne? Wahamy się czy aby nie zacząć w nie grać i dodatkowo  nie wzmocnić klubu. 

Hey!