Nagrody za turnieje
0

7 posts in this topic

Witam
Wszyscy gracze, którzy biorą udział w turniejach powinni pisać do supportu o zmianę nagród do turniejów.

Przecież to  żenujące grać w turnieju, w którym za pierwsze miejsce , czyli nagrodę główną w stanowi bonus 60 % skoro taki sam bonus można za darmo wylosować, bez żadnej rywalizacji w losowaniu dziennym.  Przecież to zupełnie nielogiczne, a nawet dość głupie. Po co cała ta rywalizacja, pomiędzy kilkunastu konkurentami, skoro nie ma o co walczyć! ?

Uważam, że nagrody bezwzględnie muszą ulec zmianie:

np: do bieżących nagród dodać:

1 miejsce radar 15 minut
2 miejsce radar 15 minut
3 miejsce radar 5 minut.

lub inaczej:

1  miejsce  6x magicznych przynęt , magicznych blach, magicznych blach morskich
2  miejsce  5 x..."magiczne przynęty .......
3  miejsce  4 x magiczne przynęty .......

Tym bardziej, że bywa po 10-15 graczy, którzy biorą udział w walce o zwycięstwo. ( co jest akurat dobre )  Niestety z takimi nagrodami, rywalizacja nie będzie zbyt atrakcyjna, przez wzgląd na  nagrody. Są zbyt mało prestiżowe, szczególnie za 1 miejsce.

Jeżeli ktoś myśli podobnie, niech napisze swoje sugestie do supportu , może coś ulegnie zmianie na lepsze.

Nie wierze w to , aby np sonar nie ucieszył szczęśliwego zwycięscy turnieju. ( choćby 5 minut) Medal to stanowczo za mało...

Jestem stanowczo ZA -ten radar pozwoli wykryć z daleka nawet nisko latające ryby i będzie stanowił nieoceniony oręż ostrzegający przed niespodziewanymi nalotami.. ;)

A już tak poważniej -zobacz jakie są nagrody za turniej tygodniowy na najlepszego wędkarza, gdzie masz 21 takich turniejów i 7x ryby dnia -nie sądzę, aby były w związku z tym szanse na coś lepszego w pojedynczym turnieju..

Edited by GKar

Niedawno cynicznie śmiałem się z owych nagród proponując obniżenie z 60 % do 20 % bonusu do siły , jako nagroda za pierwsze miejsce w turnieju. Nawet na czasie napisałem coś w tym stylu. Ponieważ rzeczywiście bonus 60% można wylosować za darmo, a w turnieju to już nie takie proste. Po drugie mało prawdopodobne , aby jedna rozgrywka 15 minut , względnie 18 minut dała zwycięstwo lub drugie miejsce, gdy pretendentów jest wielu. Po trzecie i tak więcej się wkłada, niż „zabiera”. Natomiast bez magii, zanęt itp. miejsce na podium , a już samo zwycięstwo jest  niemożliwe. 

Przyznanie bardziej użytecznych nagród typu wspomnianego „ radaru”  nie sprawi , że będą one  więdnąć jak listek figowy lub siusior mężczyzny . Nie , będzie to o tyleż właśnie więcej zabawy i tym bardziej ochoczo używany, co powinno także zwiększyć ( $ $ ) w przypadku ich deficytu- przyzwyczajenie. Chciałbym aby nagrody wyglądały następująco:

1 radar 15 minut    2 radar 5 minut

Z cała pewnością zwiększyłaby się frekwencja graczy w turnieju + 300 % , bo mieliby argument. Piszmy do suportu, tylko w ten sposób będzie się nam milej grało no i wygrywało. Prawdę mówiąc ja już wiele miesięcy temu napisałem do administracji sugestię, która dotyczyła tej kwestii. Myślę , że wiele osób już to zauważyło i pod tym względem jesteśmy jednomyślni. Doceniam fakt, iż pewne kroki zostały JUŻ poczynione. Dla przykładu kiedyś był bonus 50 % teraz jest 60. Zmieniła się również zanęta wpierw była "na największe ryby" , teraz jest "zanęta królewska" . Jednak brakuje takiej nagrody, która byłaby argumentem do tego, aby o nią powalczyć. 

Dla mnie porąbane w tej grze jest to, że niejednokrotnie są przyznawane nagrody, których nie powinno być w danych rangach, a z drugiej strony zupełnie bezsensownie niskie nagrody, które w żaden sposób nie premiują zdobycia np 1 miejsca w Evencie na niskim lvl, w turnieju tygodniowym (najlepszy wędkarz-tylko 3 miejsca z sensownymi nagrodami)), czy w zwykłym turnieju, gdzie 3 pierwsze miejsca dostają tą samą nagrodę.

Rozwijając pierwszy z przypadków, mamy sytuację, kiedy np ktoś np. z rangi profi zdobywa przypon 10kg, albo bonus siły 70% ,więc w następnym rozdaniu już nie będzie miał wymagającej konkurencji, bo sprzęt sam zagra za niego ! To samo dotyczy "starego" sprzętu i "poresetowego".

Każdy system nagród powinien się opierać na dawaniu więcej, ale przedmiotów czy bonusów dostępnych choćby za realną kasę, natomiast tutaj jest to postawione na głowie, a zarządzanie grą bardziej przypomina grzebanie w strzelankach 3D z wszelkimi możliwymi "cudami" jakie się tam dzieją.

Edited by GKar

Abstrahując od turnieju;  czy wiecie jakie są nagrody za skończony event  199 - 200 poziom? Mam na myśli awans kategorii guru - weteran.  Mianowicie chodzi o banknoty i sonary.   ( Reszta mnie nie interesuje bo mam grubo ponad 100 bonusów 60 % i nawet nie potrzebuje wykorzystywać, bo mam silne przypony a tych przybywa..) Kolega mnie się pyta, ale nie wiem co mu odpowiedzieć, bo nie mogę znaleźć stosownych informacji. 

Ja miałem 4 sonary i trochę mniej banknotów 600 $  na 750$  przy jakiejś kategorii , gdy w trakcie eventu awansowałem na wyższą kategorię dostałem lepsze nagrody...takie rzeczy się pamięta :)) Również  interesuje mnie , jak wyglądają nagrody  za dwie ostatnie kategorie przy robieniu ewentów.  Czyli weteran, arcymistrz. Napisałem do supportu...czekam 10 godzin, chyba tez nie wiedzą....

Gkar. Masz rację, ale ja widzę to nieco inaczej. Nagrody jeszcze uszłyby , (  turniej tygodniowy ) gdyby zastosowane  były wyłącznie do bliżej określonej kategorii

( co podpowiada logika, ale ponieważ rządzi komercja) trzeba  wrzucać wszystkich do jednego wora. To bardzo negatywnie rzuca się w oczy....

Zresztą zaraz napisze do supportu w tej sprawie również i liczę , że nie będę sam, który to zrobi...bo warto trochę zwiększyć szansę wszystkich graczy, aby coś mieli z tego tygodniowego rankingu turniejów.