Naciaganie graczy i podejście supportu
0

3 posts in this topic

Jakiś czas temu brałem udział w turnieju :

aby było ciekawiej wykorzystałem sonar, bonus do siły , licencję itp  Najważniejsze, że zakupiłem zanętę na rekiny ( 20 S) i okazała się całkowicie bezużyteczna, ponieważ nie złowiłem

ani jednego żarłacza śledziowego.  Chodzi o łowisko fiord - na spławik. Pomimo opisu :

"dzięki tej zanęcie częściej wyławiasz rekordowe rekiny" .

Jak się okazało ; nie tylko " częściej czy rzadziej" , ale w ogóle nie mogłem złowić  żarłacza z prostej przyczyny :

zanęta nie jest zgodna z opisem i na spławik na fiordzie po prostu nie działa.

Natomiast w supporcie jakiś cwaniak odpowiedział, że  " zanęta nie daje gwaranci i nie otrzymam zwrotu utraconych przedmiotów."

Pomimo  faktu iże opis na zanęcie jasno stanowi  WYŁAWIASZ CZĘŚCIEJ REKINY.

W ten sposób traktuje się uczciwych graczy, zamiast naprawić błąd, EWIDENTNE błędy których nie brakuje w grze.

Zrobiłem też zdjęcia ,  aby wykazać , że ani jeden nie wszedł a wcześniej  zdjęcie  że wspomniane przedmioty  zostały użyte., które zachowałem i zrobiłem jako dowód.

Pisze że zanęta na rekiny i to chyba jakaś specjalistyczna zanęta na rekiny, bo brało wszystko inne...

Jest to marnowanie banknotów i nasza strata a support podchodzi do tego jakby nie było błędy lub zanęta była zgodna z opisem, który jest zwykłą mistyfikacją!

żarłacz śledziowy bierze chyba tylko na "specjalną przynętę na rekiny", zanęta pomaga przy łowieniu na spina lub morską

Masz rację. Nie tylko "chyba" , raczej to jest aksjomat. U mnie dzieje się ta samo.  Jak kiedyś kupiłem tą przynętę, to 100% brał.

Niestety zanęta na rekiny ( potwierdzam) działa tylko w przypadku łowienia na spinning., czy morską ( fiord) 

Na spławik nie złowimy ANI JEDNEGO  żarłacza śledziowego, dlatego ostrzegam uczciwych  graczy przed wyrzucaniem banknotów w BŁOTO  CZYLI NA 

" specjalna zanętę na rekiny" , czy też marnowania całego zestawu z dodatkami , aby złowić tą rybę na spławik z użyciem tej zanęty, która zawiera błąd

- niedostrzegalny jedynie dla supportu.