Użytkowanie sprzętu spoza rangi gracza
4 4

211 posts in this topic

Bondziorno rebalans to jedna strona medalu. Ale uwierz mi, ze szczególnie na FB jest masa kont, które dysponują sprzętem nie ze swojej rangi. I nie chodzi tu o słynną morską 250 a teraz 300, nie chodzi o sprzęt, który można było zdobyć jakimś fartem w loterii....Znam min 2 graczy, którzy na każdym ze swoich kont mają sprzęt z rangi min 2 wyżej i to na każdym ze swoich kilku kont.

Pisałem ostatnio s supportem na ten temat i szczerze....to brak mi słów....

bo na zapytanie czy na kij morski 210 można łapać ryby po 960 kg odpowiedź  brzmi TAK ( konto expert lv 42 )

natomiast na spin 160 da radę łapać bieługi po 900 kg

To tyle w kwestii orientacji supportu i działu technicznego o co chodzi w grze

Widocznie da radę - a jak udowodnisz, że się nie da? Może nie umiesz odpowiednio dobrać zestawu siłek itp a oskarżasz niewinnych

Edited by ZŁY_POSEJDON

3 minuty temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Widocznie da radę - a jak udowodnisz, że się nie da? Może nie umiesz odpowiednio dobrać zestawu siłek itp a oskarżasz niewinnych

Zły Posejdon Ty naprawdę jak i TSG traktujesz graczy jak debili. W randze ekspert NIE MA MOŻLIWOŚCI żeby na dostępny tam sprzęt czyli spin 160 , spławik 115 łowić ryby słodkowodne  po 900 kg , a na morskim 210 rzucać po 900 kg

Wyniki jakie można tam zrobić już Ci podaję bo testuję to od ponad miesiąca :

spin 160 kg - lv 53, przypon 10 kg, siła 70/29 bez resetu talentów 495 -502 kg, z talentami siła i fachura 506-514 kg

morska 210 - lv 53, przypon 10 kg, siła 70/29 bez resetu 645-655 kg, po recesie 660-675

Gdzie uciekają dodatkowe kg??????

Na tak niskim lv nie da rady grać samym lv. Owszem na takim sprzęcie arcy wyjmie dużo więcej ale nie EXPERT. Pograj w tej randze i zobaczymy czy Tobie się uda

1 person likes this

10 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Ale to żaden dowód. Jakieś tam Twoje zapiski. Wyślij te pomiary do TSG :D

Oczywiście, że to nie jest dowód ale skoro wszyscy poza Serbem ze swoimi multikontami i Terminatorem ze swoimi multikontami rzucają mniej więcej tyle co ja, a tylko wspomniani rzucają więcej to zapewne oznacza, że tylko ONI UMIEJĄ ŁOWIĆ. Właśnie na to wpadłem. 

P.s. na małych lv szybko policzysz ile dasz radę wyjąć na wędkę. Kij x 3,3 i masz maksymalny możliwy wynik do osiągnięcia.  Jeżeli Ty umiesz inaczej i tyle wiesz, mniemam , że masz konto w wysokiej randze to wstaw screena jak na 590/590/70/29 wyjmujesz nawet z resetem talentów np Orkę o wadze 4500 kg . Czekam z niecierpliwością.  W nagrodę wyślę Ci kod do Google PLay za 200 zł to sobie kuferek kupisz

Ja się w takie rzeczy nie bawię. Nie jestem tu specjalistą od oceniania co jest możliwe a co nie - TSG ma od tego ludzi niech działają, skro odpisali że to jest możliwe to znaczy że jest. Gram swoje i jak ktoś wygra to mu szczerze gratuluję, a nie jęczę na forum wklejając print screeny z dopiskiem "na pewno oszukiwał"... Ale do tego potrzeba klasy i innej mentalności niż maluczkiego zazdrośnika, który nie potrafi przegrywać.

Grałem w niższych rangach, zobaczyłem że łowią większe ryby to zmieniłem range na wyższą i było super :) a Wy tylko tracicie radość z gry i czas na wklejanie tutaj i opluwanie jadem wszystkich, z którymi przegraliście. To jest w/g Was fair? tacy zwolennicy fair play? spójrzcie na siebie

Nie rozśmieszaj mnie człowieku tekstami o braku klasy i nieumiejętności przegrywania. Bo przegrać w uczciwej walce to jedno a przegrać z nieudolnością TSG i hakerami to co innego. A to, że TSG mi odpowiada, że jest to możliwe jest tylko i wyłącznie przejawem totalnej ignorancji i niewiedzą nt swojego własnego produktu.

To jest Twoje zdanie, a TSG ma inne. Od rozstrzygania takich sporów są sądy a nie fora na których obsmarowuje się wszystkich po kolei tylko dlatego, że się przegrało. Może w końcu ktoś Ci wytoczy proces o zniesławienie... A jak tam Twoi koledzy już zeznawali u prokuratora? 6000$ kupuje się za 250 zł a to jest niska szkodliwosc czynu, pewnie prokurator miał niezły ubaw :D

3 godziny temu, Marcin napisał:

Zły Posejdon Ty naprawdę jak i TSG traktujesz graczy jak debili. W randze ekspert NIE MA MOŻLIWOŚCI żeby na dostępny tam sprzęt czyli spin 160 , spławik 115 łowić ryby słodkowodne  po 900 kg , a na morskim 210 rzucać po 900 kg..

Marcin -pisz do niego DRUKOWANYMI LITERAMI, bo zarówno pismo obrazkowe, jak i zwykła pisownia do niego nie docierają.. ;) TSG zatrudniło trolla, aby wypisywał te swoje brednie, albo epatował umyślnym kompletnym brakiem zrozumienia..

Proszę bardzo szanowny kolego Zły Posejdon :

- pisałem wyraźnie kiedy jest spotkanie w prokuraturze i że dotyczyło to więcej niż jednego kuferka za 250 zł więc nie ma mowy o niskiej szkodliwości czynu

- do tego dochodzi też art. 287 par. 1

1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 

Nie martw się o to co piszę bo prawda się zawsze obroni. Tak się niestety dla Ciebie składa, że doskonale wiem o czym pisze bo Serbowie wcale się nie boją i bez skrupułów piszą tak :

Screenshot 2016-08-25 18-15-40.jpg

no fajnie postraszyłeś paragrafem wyrwanym z kontekstu, poczekam co na to prokurator powie :D Marcinie z prawdą jest jak z d*** każdy ma swoją. Dziwie się, że taki wcale niegłupszy ode mnie człowiek jesteś, a tego jeszcze nie wiesz...

Edited by ZŁY_POSEJDON