Użytkowanie sprzętu spoza rangi gracza
4 4

211 posts in this topic

55 minut temu, dabar napisał:

:) Wierzysz w to co piszesz? Oni nie będą nigdy zdrowo rywalizować. To jest taki rodzaj ludzi, którzy nie umieją "zdrowo" za to doskonale umieją kombinować. Jak im zabiorą sprzęt to konta pójdą w zapomnienie i będą służyć innym tylko jako dostarczyciele $ w pojedynkach.

Właśnie myślę o tych WSZYSTKICH - wszystkich z wyjątkiem kombinatorów i oszustów. Osobiście gram tylko jednym kontem a wędka 350/400 była miją najmocniejszą wędką lata temu więc temat mnie właściwie nie dotyczy.

No i tutaj jest pies pogrzebany....mogę poszukać bo gdzieś screeny mam ( poza tym są chyba w innym poście na tym forum). POSEJDON jak zostało napisane te konta nie grają nic innego poza mistrzostwami!!! Tylko czekają na mistrzostwa morskie z dużymi rybami i jazda - podium murowane....

Idąc dalej z tym co napisał DABAR - nie mówimy to o normalnych graczach. Żeby ich przypadkiem nie znaleźć, wszystkie konta są bez klubu. Wyskakują tylko i wyłącznie na mistrzostwa. Więc o jakiej zdrowej rywalizacji Ty piszesz?

No i właśnie dochodzimy do kwestii banknotów - oni stratni nie będą bo jak okupuje się podium od kilku miesięcy to jest tam tyle że niejeden z Nas chciałby tyle mieć u siebie

I żeby nie być gołosłownym to proszę bardzo...Popatrz kogo próbujesz bronić....policz pucharki ile ma, popatrz na osiągnięcia...Zwracam szczególną uwagę na pucharek z mistrzostw na ostatnim slajdzie ( są chronologiczne ) :D

Screenshot 2016-04-06 03-19-14.jpg

Screenshot 2016-04-06 03-20-26.jpg

Screenshot 2016-04-06 03-20-40.jpg

Screenshot 2016-04-06 03-21-00.jpg

Screenshot 2016-04-06 03-21-28.jpg

1 godzinę temu, dabar napisał:

Jak im zabiorą sprzęt to konta pójdą w zapomnienie i będą służyć innym tylko jako dostarczyciele $ w pojedynkach.

Widzisz od razu zakładasz co będzie... Moim zdaniem nikt nie porzuci konta które jest tak utytułowane. Będzie się starał dalej je rozwijać i utrzymać poziom gry.

Poza tym znowu cofamy się do oskarżenia, że oni są oszustami. To nie oni zrobili nieudolnie "rebalans" i nie oni powinni za to odpowiadać moim zdaniem, tylko administracja. Oni tylko kupili wędki za banknoty, bo chcieli pograć w mistrzostwach i rybach dnia. To samo zrobiło dużo osób kupując ostatnio wędki po 1 perle (dlaczego ich nie nazywacie oszustami skoro poprawili swoje wyniki w miejscu w randze oraz rekordy, które pozostały?). Wędki zabrano, ale perły oddano na konto i tak samo powinno być tutaj jeśli nie będą mogli grać zakupionym sprzętem.

Marcin i dabar dlaczego ciągle nazywacie oszustem kogoś kto kupił legalnie wędkę morską 250 kg na 25 poziomie za parę tysięcy banknotów (bo tego nie rozumiem)?
To przecież po "rebalansie" stała się ona wędką 300 kg dostępną od 58 poziomu, a ich właściciele nie mieli na to żadnego wpływu

Edited by ZŁY_POSEJDON

19 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Marcin i dabar dlaczego ciągle nazywacie oszustem kogoś kto kupił legalnie wędkę morską 250 kg na 25 poziomie za parę tysięcy banknotów (bo tego nie rozumiem)?
To przecież po "rebalansie" stała się ona wędką 300 kg dostępną od 58 poziomu, a ich właściciele nie mieli na to żadnego wpływu

A przepraszam czy widzisz na screenie powyżej pucharki za mistrzostwa eksperta ?? Chcesz mi powiedzieć, że to rebalans....??

Przypomnij sobie zasady tzw "starego resetu" przy okazji...

Edited by Marcin
ortografia

14 minut temu, Marcin napisał:

A przepraszam czy widzisz na screenie powyżej pucharki za mistrzostwa eksperta ?? Chcesz mi powiedzieć, że to rebalans....??

Oczywiście ze tak może być. Widzę, że słabo znasz tą grę. Koleś kupił np wędkę 250kg na 25 poziomie, potem wziął udział w mistrzostwach 3 razy i był w pierwszej dziesiątce. Następnie przyszedł "rebalans" i z rangi experta spadł do profesjonalisty, bo zakresy rang po rebalansie zmieniły się. Ma on więc morską obecnie 300kg (z dawnej 250kg mu się tak zrobiło po rebalansie) i 39 poziom mieszczący się obecnie w randze profesjonalista.

Stary reset zostawiał puchary z wyższych rang, ale tak samo zostały puchary po rebalansie, jesli komuś zmieniła się ranga. Także nie każdy kto ma puchar z wyższej rangi jest reseciarzem i to Ci może nawet administracja odpisać i potwierdzić, że to co piszę jest prawdą. Poza tym przeczytaj sobie wątek od początku dokładnie, jest tam w którymś poście rozdzielenie właśnie na reseciarzy i graczy po rebalansie, widać, ze nawet nie przeczytałeś dokładnie tego tematu a do wyzywania od oszustów jesteś pierwszy.

38 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

dabar dlaczego ciągle nazywacie oszustem kogoś kto kupił legalnie wędkę morską 250 kg na 25 poziomie za parę tysięcy banknotów (bo tego nie rozumiem)?

Nie, ich nazywam kombinatorami, cwaniaczkami itp. Oszuści to inna kategoria ale i jedni i drudzy nie potrafią już grać zdrowo - jak to napisałeś.

29 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Widzisz od razu zakładasz co będzie... Moim zdaniem nikt nie porzuci konta które jest tak utytułowane. Będzie się starał dalej je rozwijać i utrzymać poziom gry.

Poza tym znowu cofamy się do oskarżenia, że oni są oszustami. To nie oni zrobili nieudolnie "rebalans" i nie oni powinni za to odpowiadać moim zdaniem, tylko administracja. Oni tylko kupili wędki za banknoty, bo chcieli pograć w mistrzostwach i rybach dnia. To samo zrobiło dużo osób kupując ostatnio wędki po 1 perle (dlaczego ich nie nazywacie oszustami skoro poprawili swoje wyniki w miejscu w randze oraz rekordy, które pozostały?). Wędki zabrano, ale perły oddano na konto i tak samo powinno być tutaj jeśli nie będą mogli grać zakupionym sprzętem.

Obrońca uciśnionych się znalazł"Oni tylko kupili wędki za banknoty,bo chcieli pograć w mistrzostwach i rybach dnia."A co z tymi którzy kupili wędkę 125 kg??Myślisz że wydali banknoty tylko,po to żeby taką wędkę mieć w plecaku i sobie na nią popatrzeć?Raczej nie,wydali kasę żeby sobie pograć w mistrzostwach i rybie dnia. Niestety stare resety skutecznie im to uniemożliwiają.Ty ciągle o nieudolnym rebalansie,a prawda jest taka że większość tych kont to reseciarze.

6 minut temu, Rybka napisał:

prawda jest taka że większość tych kont to reseciarze.

A skąd ty to możesz wiedzieć? nie masz statystyk, historii profilów ani logów do gry. Dlatego tym powinna zając się administracja. Oddzielnie należy rozpatrywac reseciarzy a oddzielnie rebalans. Bo w jednym było działanie celowe, w drugim przypadek.

Stary reset zostawiał puchary z wyższych rang, ale tak samo zostały puchary po rebalansie, jesli komuś zmieniła się ranga. Także nie każdy kto ma puchar z wyższej rangi jest reseciarzem i to Ci może nawet administracja odpisać i potwierdzić, że to co piszę jest prawdą.

Edited by ZŁY_POSEJDON

2 minuty temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

A skąd ty to możesz wiedzieć? nie masz statystyk, historii profilów ani logów do gry. Dlatego tym powinna zając się administracja. Oddzielnie należy rozpatrywac reseciarzy a oddzielnie rebalans. Bo w jednym było działanie celowe, w drugim przypadek.

Stary reset zostawiał puchary z wyższych rang, ale tak samo zostały puchary po rebalansie, jesli komuś zmieniła się ranga. Także nie każdy kto ma puchar z wyższej rangi jest reseciarzem i to Ci może nawet administracja odpisać i potwierdzić, że to co piszę jest prawdą.

Ty też tego nie wiesz,więc nie pisz o pokrzywdzonych przez rebalans.

3 minuty temu, Rybka napisał:

Ty też tego nie wiesz,więc nie pisz o pokrzywdzonych przez rebalans.

Ale wiem, że zarówno rebalans jak i reset zostawiał puchary z wyższych rang więc może nie należy zaraz wyzywać wszystkich od oszustów? A ty zapewne tego nie wiedziałeś/aś, ale do oskarżeń kolejna osoba jako pierwsza :)

Wiem,że najbardziej pokrzywdzone są osoby które kupują teraz wędki 125 kg,bo niby skąd mają wiedzieć że kiedyś był jakiś tam rebalans,albo reset z zostawieniem sprzętu.Kupuje sobie taki wędkę aby powalczyć sobie w miśkach i co ???? I tu jego walka zakończyła się na starcie,bo jakie ma szanse z wędką 300 kg???No oczywiście ŻADNE.

Zgadzam się na dużych rybach żadne, ale są tez mistrzostwa na mniejsze ryby morskie bardzo blisko rekordu i wtedy można powalczyć.

Ktoś, kto wydał realną gotówkę na wędkę 125 kg,ma teraz według Ciebie czekać cierpliwie,aż będą mistrzostwa na małe rybki to będzie miał szansę powalczyć.Chyba nie po to  kupuje się sprzęt za kasę.Na małe rybki nie potrzeba wędki za banknoty,wystarczy ta za monety. 

Na 125 złowisz maks 375-385 kg a wędka za monety maks w randze profesjonalista to 60 kg na którą złowisz maks 180-190 kg. Weźmy pierwsze z brzegu mistrzostwa (ostatnie chociażby). Perka maks rekord 259,331. Nie da się więc jej złowić blisko rekordu wędką za monety. Moje pytanie brzmi startowałeś/aś skoro tak narzekasz??? Mam tam znajomego w tej randze i jakoś nie widział nikogo o tym nicku w mistrzostwach mimo, że ryby były na tyle duże, że z wędką za monety odpadali z czołówki, a liczyły się jedynie te za banknoty.
Chcemy sprawiedliwości to piszmy obiektywnie i sprawiedliwie i nie nazywajmy wszystkich, którzy wygrywają oszustami. Bo tak jest najprościej, a często wynika to z niewiedzy.

Edited by ZŁY_POSEJDON

8 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Na 125 złowisz maks 375-385 kg a wędka za monety maks w randze profesjonalista to 60 kg na którą złowisz maks 180-190 kg. Weźmy pierwsze z brzegu mistrzostwa (ostatnie chociażby). Perka maks rekord 259,331. Nie da się więc jej złowić blisko rekordu wędką za monety. Moje pytanie brzmi startowałeś/aś skoro tak narzekasz??? Mam tam znajomego w tej randze i jakoś nie widział nikogo o tym nicku w mistrzostwach mimo, że ryby były na tyle duże, że z wędką za monety odpadali z czołówki, a liczyły się jedynie te za banknoty.
Chcemy sprawiedliwości to piszmy obiektywnie i sprawiedliwie i nie nazywajmy wszystkich, którzy wygrywają oszustami. Bo tak jest najprościej, a często wynika to z niewiedzy.

Posejdon startowałem w tych mistrzostwach i w TOP 10 byłem tam....tydzień temu nasz wspomniany kolega był oczywiście na podium...

Dalej bronisz tamtych...oni niewinni to support źle zrobił....no ale czemu są winni gracze, którzy też położyli realną kasę za kije 125 kg i mogą pomarzyć o podium bo jest ono zarezerwowane od kilku miesięcy ??? Czyja to wina?? Tych  graczy czy kogo?? 

Ale zapomniałeś o jednej rzeczy odnośnie starego resetu - oprócz pucharków zostawał sprzęt i nie tylko sławna morska 300 a oprócz tego na konto wracały....woow baksy i perły :D

Edited by Marcin
ortografia

1 minutę temu, Marcin napisał:

Posejdon startowałem w tych mistrzostwach i w TOP 10 byłem tam

Gratki skoro byles w top 10 to pewnie jakbyś więcej czasu i środków poświecił, mógłbyś wskoczyć na podium a możne nawet i wygrać, bo tu przewaga na jego wędce nie miała już znaczenia. Liczy się kto złowi każdą rybę bliżej rekordu.

2 minuty temu, Marcin napisał:

Dalej bronisz tamtych...oni niewinni to support źle zrobił

Nie bronie, staram się myśleć obiektywnie i logicznie. Zakupili sprzęt legalnie tak jak Wy, potem przyszedł rebalans więc jaki mieli na to wpływ? zerowy :)

10 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Ależ ja jestem obiektywna i bronię racji tych,którzy wydali kasę teraz,nie mając świadomości,że wyskoczy im w miśkach jakiś "rebalans" z wędką 300 kg,

7 minut temu, Rybka napisał:

Ależ ja jestem obiektywna i bronię racji tych,którzy wydali kasę teraz,nie mając świadomości,że wyskoczy im w miśkach jakiś "rebalans" z wędką 300 kg,

Dlatego kilka postów wcześniej napisałem:

Podsumowując:
Pomysłów parę padło jak rozwiązać tą sytuację. Każdy z nas ma typy, które pomysły są lepsze, a które gorsze ( i niestety w tym temacie nie udało się nam osiągnąć konsensusu):

Ja i Bandziorno jestem za zabraniem nadmiarowego sprzętu, zwrotem banknotów za ich zakup (tak jak w przypadku ostatniego błędu ze sprzętem za perły) + rekompensata za niedogodności. (rozwiązanie dla wszystkich graczy korzystne, bo od tej pory nie ma już w grze nadmiarowego sprzętu i wszyscy są happy)

GKar i darkiel za zablokowaniem sprzętu kłódeczką do osiągnięcia wymaganego poziomu by go użyć (tak jak w sklepie - niestety rozwiązanie uderza w graczy, którzy kupili legalnie sprzęt za banknoty przed rebalansem, bo nie będą mogli grać bez kolejnego zakupu banknotów ulubionych mistrzostw przez jedną lub dwie rangi)

Może teraz niech wypowie się ktoś z TSG lub administracji na ten temat? (bo jak zwykle cisza)

23 minuty temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Gratki skoro byles w top 10 to pewnie jakbyś więcej czasu i środków poświecił, mógłbyś wskoczyć na podium a możne nawet i wygrać, bo tu przewaga na jego wędce nie miała już znaczenia. Liczy się kto złowi każdą rybę bliżej rekordu.

Oczywiście, że mogłem poświecić więcej czasu żeby walczyć z Charlesami z góry klasyfikacji...bo może Cię zaskoczę ale w niskich rangach ten program też działa :D

7 godzin temu, Bandziorno napisał:

Widzę, że tu każdy walczy o "sprawiedliwość", ale swoją.

Zgadzam się z tym oraz z tym, że taki gracz musi ponownie zainwestować środki aby mógł grać mistrzostwa w danej randze jeśli taka blokada miała by miejsce. Za błędy w grze nie mogą odpowiadać gracze - ani ci którzy kupili sprzęt za banknoty przed rebalansem, ani ci którzy kupili po.

Oni tego sprzętu nie dostali tylko kupili za BANKNOTY a te się kupuję przelewając realne pieniądze więc z tym się nie zgodzę.

Tu już ktoś napisał, że ta walka o niby sprawiedliwość dla wszystkich graczy sprowadza się do tego, że każdy forsuje te pomysły, które pozwolą mu w końcu wygrywać, nie patrząc na innych graczy (w tym wypadku tych sprzed rebalansu)

Nie rozumiem tej logiki.

1. Przed rebalansem gracz zainwestował pieniądze i kupił sprzęt by móc grac w mistrzostwach w swojej aktualnej randze.  Sprzęt ten po przejściu do wyższej rangi i tak by się zdezaktualizował, więc jeżeli ów gracz jeżeli nadal chciałby grac w mistrzostwach musiałby kupić nowy sprzęt.

2. Niechlujnie i bez głowy przeprowadzony rebalans spowodował, że niektórzy gracze uzyskali korzyści za które nie zapłacili.  Zapłacili za możliwość posiadania sprzętu najlepszego w danej randze który umożliwi im równe szanse z pozostałymi graczami dysponującymi takim sprzętem, a po rebalansie okazało się, że dysponują sprzętem z wyższej rangi który w obecnej randze sprawia, ze nie maja konkurencji i są wręcz skazani na zwycięstwa. Za takie cuda nie płacili. Dzięki tym błędom mogli wygrywać i wygrywają na szkodę innych graczy, a wygrane jakie do tej pory odnieśli nieraz wielokrotnie zrekompensowały im koszty nabycia owego sprzętu. Tak wiec mają sprzęt z wyższej rangi i mogą sobie kupić "za darmo" bo bez inwestowania realnej kasy sprzęt właściwy dla rangi po rebalansie.  Nawet gdyby nie korzystali z nieuczciwej przewagi to i tak w przypadku nałożenia poziomowej kłódki nie są w niczym stratni bo będą mogli używać zakupionego sprzętu zgodnie z przeznaczeniem ale od chwili kiedy do niego dorosną.  Kupili sprzęt za BANKNOTY i mają go, nikt im go nie odebrał. Wcześniej czy później do niego dorosną.

Osobna sprawa to bezczelne wykorzystywanie ponadpoziomowego sprzętu.  To jest jawne oszukiwanie innych graczy (z milczącym przyzwoleniem admina). Właściciele którzy skorzystali na rebalansie w nosie maja uczciwa grę. Ciagna korzysci na maxa.  Grają tylko tam gdzie się im opłaca. Mistrzostwa z małymi rybami w których posiadany sprzęt nie dawałby im pewnosci zwycięstwa po prostu odpuszczaja. Po co maja walczyć na równych prawach i nabijac expa? Wszak moga poczekać na mistrzostwa w których po złowieniu jednej wielkiej ryby bez wiekszego wysiłku zgarną 1 miejsce przy okazji smiejąc się w oczy naiwniakom którzy zainwestowali realną kasę w regulaminowy sprzęt mając nadzieje ze dzięki temu będa mieli szanse powalczyć o zwycięstwa.

A jeżeli nie kłódka to co?

Jest inne uczciwe wyjście.

Zamiana ponadpoziomowego sprzętu pochodzącego z rebalansu na odpowiedni (najlepszy sprzet z rangi w której gracz aktualnie jest. To rozwiązanie pewnie tez się nie spodoba, bo rebalansiarze stracą swoje nienależne "przewagi" i beda zmuszeni do rywalizacji na równych prawach. Bedzie płacz. Admin znowu nas oszukał :( :)

Edited by darkiel
2 people like this

15 minut temu, darkiel napisał:

Przed rebalansem gracz zainwestował pieniądze i kupił sprzęt by móc grac w mistrzostwach w swojej aktualnej randze.  Sprzęt ten po przejściu do wyższej rangi i tak by się zdezaktualizował, więc jeżeli ów gracz jeżeli nadal chciałby grac w mistrzostwach musiałby kupić nowy sprzęt

Zgadza się. Zdezaktualizowałby się, ale dopiero w wyższej randze a nie obecnej. Czyli pisząc prościej zostajesz w danej randze bez sprzętu do walki w mistrzostwach, a po to go kupiłeś.

18 minut temu, darkiel napisał:

bez wiekszego wysiłku zgarną 1 miejsce

Niebardzo bo w randze expert jest przynajmniej 5-6 graczy z wędką morską 300kg gdzie największa dostępna w sklepie to 210kg. Także nie 1 miejsce a miejsce w 10 a to jest 200$, a teraz przyłóż to do kosztu zakupu takiej wędki, tych pucharków musieli by miec ze 40 zeby sie zwrocilo...

22 minuty temu, darkiel napisał:

Zamiana ponadpoziomowego sprzętu pochodzącego z rebalansu na odpowiedni (najlepszy sprzet z rangi w której gracz aktualnie jest

Mi się to rozwiązanie podoba :) ciekawy pomysł i nie naraża administracji na wypłatę banknotów, czego oni zawsze się boją :D

29 minut temu, Marcin napisał:

Oczywiście, że mogłem poświecić więcej czasu żeby walczyć z Charlesami z góry klasyfikacji

Mam wrażenie, że cokolwiek się nie dzieje to jest i tak dla Marcina źle. Duże ryby źle, mniejsze źle, najmniejsze jeszcze gorzej bo wtedy gracze z wędkami za monety mogą łowić. Tobie to chyba dogodziłby wtedy jakby Ci każdy dał wygrać, a pozostali gracze zostali by zablokowani, najlepiej rywale z dobrymi umiejętnościami. Odnoszę też wrażenie, że Twoim zdaniem ktokolwiek wygrywa to jest oszustem bo Ty nie potrafisz...

1 minutę temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Mam wrażenie, że cokolwiek się nie dzieje to jest i tak dla Marcina źle. Duże ryby źle, mniejsze źle, najmniejsze jeszcze gorzej bo wtedy gracze z wędkami za monety mogą łowić. Tobie to chyba dogodziłby wtedy jakby Ci każdy dał wygrać, a pozostali gracze zostali by zablokowani, najlepiej rywale z dobrymi umiejętnościami. Odnoszę też wrażenie, że Twoim zdaniem ktokolwiek wygrywa to jest oszustem bo Ty nie potrafisz...

A Tobie dogodzić można wtedy jak wszyscy będą chwalić TSG i nie czepiać się do cudownej gry, w której nie ma żadnego błędu a wszyscy grają fair. Co do moich osiągnięć to są wg mnie więcej niż zadowalające. Natomiast z tonu Twojej wszechwiedzy wnioskuję, że Ty należysz do grona tych którzy zawsze i wszędzie wszystko wygrywają. Zapraszam więc na FB zweryfikujesz swoje umiejętności w starciu z elitą programów i reseciarzy

1 person likes this

16 minut temu, darkiel napisał:

A jeżeli nie kłódka to co?

Jest inne uczciwe wyjście.

Zamiana ponadpoziomowego sprzętu pochodzącego z rebalansu na odpowiedni (najlepszy sprzet z rangi w której gracz aktualnie jest. To rozwiązanie pewnie tez się nie spodoba, bo rebalansiarze stracą swoje nienależne "przewagi" i beda zmuszeni do rywalizacji na równych prawach. Bedzie płacz. Admin znowu nas oszukał :( :)

Tutaj masz całkowitą rację,będzie płacz.TSG nic nie zrobi,bo i po co?Kasa za wędki 125 kg płynie,a że te wędki można sobie w "buty wsadzić",kogo to obchodzi.Gdyby zaraz po rebalansie,było to zgłoszone,to możliwe że coś by z tym zrobili,ale kto miał to zgłosić?Wszyscy Ci co na rebalansie tak skorzystali?Nagle stali się "panami" mistrzostw ze swoimi wędkami i mieliby domagać się równych szans dla wszystkich?Nie zabija się kury znoszącej złote jajka i dlatego jest jak jest.Oni pierwsi wydali kasę i nie mogą być "pokrzywdzeni" przez rebalans.Dla nich puchary dla nich dolary:D:D!!!!A reszta niech sobie popatrzy jak się wygrywa.

2 people like this

Dnia 6.04.2016 at 16:44, Marcin napisał:

Natomiast z tonu Twojej wszechwiedzy wnioskuję, że Ty należysz do grona tych którzy zawsze i wszędzie wszystko wygrywają. Zapraszam więc na FB zweryfikujesz swoje umiejętności w starciu z elitą programów i reseciarzy

Przeceniasz go, nawet zapraszając na weryfikację.. Ja czuję w kościach, że jego sukcesy wynikają z "przewag", które źli i zazdrośni gracze tacy jak ja, czy Ty chcemy mu odebrać.. ;) Być może na tym się opiera cała jego radość z gry i chęć zachowania istniejącego układu, bo nie musi rywalizować w równych warunkach. Ja nie spotkałem jeszcze gracza, który chce pokazać, że jest lepszy i ma to samo co inni, żeby wspierał ten wypaczony układ.. Wnioski nasuwają się same..

Edited by GKar

Wcale nie wygrywam wszystkiego i wszędzie. Często dostaję lanie, to jest gra. Raz sie wygrywa, raz przegrywa i trzeba sie tego nauczyc. A tu widzę, że jak ktoś przegrywa to od razu szuka dziury w całym.
Druga sprawa nie wspieram żadnego wypaczonego układu. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że pomysł darkiela:

Dnia 6.04.2016 at 16:09, darkiel napisał:

Zamiana ponadpoziomowego sprzętu pochodzącego z rebalansu na odpowiedni (najlepszy sprzet z rangi w której gracz aktualnie jest

Jest dla mnie jak najbardziej ok :) wtedy nie pozbawia sie gracza dalszej rywalizacji w danej randze i wszyscy mają równy sprzęt.

Dnia 6.04.2016 at 13:42, ZŁY_POSEJDON napisał:

Kolego Posejdonie a co powiesz na osobe co ma poziom 22 i rekord ryby w mistrzostwach miał ponad 900kg to tez twoim zdanie osoba skrzywdzona przez administracje??

No i sytuacja sie powtarza.. -nie wszędzie da się ukryć małymi rybami do mistrzostw, że już nie ma nadmiarowego sprzętu.. Przykład jak niżej.. Spin 160kg jest od 44 lvl, ale i tak osoba z 1m dużo, dużo wcześniej miała ten rekord.. Teraz tez odstaje wynikami od innych.. Sorry admini i reszta, ale robicie z gęby dupę -wędki z resetu i sprzed rebalansu jak grały, tak grają..

2016.04.16 Suzana Zivadinovic.jpg

Edited by GKar

Przed chwilą, GKar napisał:

No i sytuacja sie powtarza.. -nie wszędzie da się ukryć małymi rybami do mistrzostw, że już nie ma nadmiarowego sprzętu.. Przykład jak niżej.. Spin 160kg jest od 44 lvl, ale i tak osoba z 1m dużo, dużo wcześniej miała ten rekord.. Teraz tez odstaje wynikami od innych.. Sorry admini i reszta, ale robicie z gęby dupę -wędki z resetu i sprzed rebalansu jak grały, tak grają..

Miałem już to wkleić Gkar ale byłeś szybszy ;) no morska to z rebalansu a spin to z czego??? gdzie obrońcy tych wszystkich cudaków??? a najlepsze że wszystkie te magiczne konta z tego klubu są w posiadaniu takiego sprzętu....ale ktoś tu pisał że pozabierał im to...

Na pewno złowił tą rybkę na wędkę morską 125 kg która jest max dostępną na 32 lvlu.

Przechwytywaniemis.PNG

Przechwytywaniemis1.PNG

to jest konto wielkiego 'miscza" tej gry - 'czas wojny". Jełopy z supportu nic takim malutkim ludzikom nie zrobią, bo nie umieją i nie muszą. Szkoda nerwów na tą grę...

3 godziny temu, Rybka napisał:

Na pewno złowił tą rybkę na wędkę morską 125 kg która jest max dostępną na 32 lvlu

3 godziny temu, Rybka napisał:

Przechwytywaniemis1.PNG

Sama się pogubiłam,to rybka na spin,czyli taki rekord na spin 80 kg niezły wynik nie ma co.W obecnie trwających mistrzostwach też całkiem dobrze sobie radzi.

My tutaj piszemy o nieuczciwości graczy, niedopatrzeniach programistów, błędach w grze, a tymczasem na obrazku pełna rozciągłość dziadostwa jakie uprawia TSG..

To promocja zakupu wędki morskiej 125kg.. I fajnie, tyle tylko, że ta wędka jest dostępna dopiero rangę wyżej od 27 lvl, czyli uczciwi gracze, co zakupili w sklepie dostępną za banknoty 85kg nie mają żadnych szans..

Więc pytam -po co wypisujecie bzdury, że niby komuś zabieracie wędki spoza rangi, skoro sami je rozdajecie?  Upsss.. inaczej -sprzedajecie tym, którzy nie chcą, aby ktoś miał szansę z nimi wygrać..

125kg na 21 lvl.jpg

Edited by GKar

To oczywiście z portalu NK -można poznać po walucie.. Thx za screen !

I teraz powstaje pytanie, komu to jest na rękę? a druga sprawa w takim razie trzeba sie mocno zastanowić następnym razem zanim kogoś się wyzwie od oszustów, bo jak widać jest jeszcze jedno źródło pochodzenia nadmiarowego sprzętu - od samego TSG :D
To tylko potwierdza moją teorię, że ta gra jest pełna błędów i niedopatrzeń. Zdarzają się babole i kto sprytniejszy lub bardziej pomyśli jest je w stanie wykorzystać.

Edited by ZŁY_POSEJDON

7 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

I teraz powstaje pytanie, komu to jest na rękę? a druga sprawa w takim razie trzeba sie mocno zastanowić następnym razem zanim kogoś się wyzwie od oszustów, bo jak widać jest jeszcze jedno źródło pochodzenia nadmiarowego sprzętu - od samego TSG :D
To tylko potwierdza moją teorię, że ta gra jest pełna błędów i niedopatrzeń. Zdarzają się babole i kto sprytniejszy lub bardziej pomyśli jest je w stanie wykorzystać.

ale o morską 125 raczej nikt nikogo nie wyzywa....proszę mistrzostwa FB - całe podium z kijem morskim 300Screenshot 2016-05-04 10-17-34.jpg

10 godzin temu, GKar napisał:

To promocja zakupu wędki morskiej 125kg..

Gdyby się ktoś pytał -to jest kompletny zestaw, bo jeszcze ponoć była do tego żyłka i błystka.. Czyli pełnowartościowy zestaw gotowy do łowienia..

1 godzinę temu, Marcin napisał:

ale o morską 125 raczej nikt nikogo nie wyzywa....proszę mistrzostwa FB - całe podium z kijem morskim 300

Ale Ty pokazujesz na screenie rangę ekspert, a pisałeś o amatorze do 24 poziomu.

Mieć 125 kg morską w randze amator to prawdziwy rarytas :) więc może na razie nikt tam nikogo nie wyzywa od "oszustów", ale po tym incydencie na pewno zaczną się zdarzać takowe przypadki, bo ktoś na pewno kupił w tej promocji 125 kg i czeka na odpowiednie mistrzostwa.

gdzie jest ten moderator, który ma podgląd w konta gracza i który tłumaczył kilka miesięcy temu, że nie można używać sprzętu ponadwymiarowego????

Oczywiście żądne zaskoczenie, że konta z jednego klubu i tej samej osoby...jeden kij to słynna morska 300 a drugi to co????

Acha screeny z dziennego z wczoraj i dziś

Screenshot 2016-07-01 02-18-59.jpg

Screenshot 2016-07-01 02-19-18.jpg

Screenshot 2016-07-01 02-16-09.jpg

Screenshot 2016-07-01 02-16-30.jpg

1 person likes this

I tak pewnie nikt z ważniaków tego nie czyta, ale a propos rywalizacji o łowiska: okazało się, że jeżeli państwu z TSG w jakimś stopniu na tym zależy, to nie ma żadnego problemu z ustanowieniem działającego LIMITU WIELKOŚCI WĘDEK dla poszczególnych łowisk. Czyli teoretycznie nic by nie stało na przeszkodzie, aby do regulaminu każdych mistrzostw dołączyć obowiązujący zgodnie z rangą limit wędek ! Jeżeli tego nie zrobiono do tej pory, to znaczy tylko tyle, że TSG pasuje taki układ. A dlaczego pasuje? -bo nie będzie sobie jakiś tam dobry gracz wygrywał za dużo, tylko niech kupuje ! Pomijam fakt, że żaden gracz mający trochę rozeznania i tak nic w związku z tym nie kupi, bo to nie wyrówna szans, co widać chociażby po screenach umieszczonych w tym temacie.. Kto jest bacznym obserwatorem, ten zauważył, że jest pewna stała ekipa, która praktycznie blokuje podium w mistrzostwach dosłownie kilkoma rzutami wędki -jedynie wyższe lvl mają z tym spokój, bo.. nie ma AŻ TAKICH wielkich wędek do blokowania tych największych.. :D

Konkluzja jest jedna: TSG może na pstryknięcie palca rozwiązać problem nadmiarowego sprzętu, ale NIE CHCE tego zrobić, w zamian podstawiając tutaj swoich klakierów snujących pseudo prawniczo-filozoficzne farmazony.. Jeżeli dodać do tego, że sami oferują do sprzedaży za żywą gotówkę ponad nadmiarowy sprzęt (np morską 125kg w randze amator), to możemy przestać już pisać na ten temat.

Konkluzja jest jedna: TSG może na pstryknięcie palca rozwiązać problem nadmiarowego sprzętu, ale NIE CHCE tego zrobić, w zamian podstawiając tutaj swoich klakierów snujących pseudo prawniczo-filozoficzne farmazony.. Jeżeli dodać do tego, że sami oferują do sprzedaży za żywą gotówkę ponad nadmiarowy sprzęt (np morską 125kg w randze amator), to możemy przestać już pisać na ten temat.

Oczywiście że można zrobić ale po co....limity na łowiskach mają za zadanie zrobić jedno - pogonić graczy z lv w górę bo przy limicie wędki grają inne elementy jak większa żyłka no i większy lv....więc lv w górę wszyscy...niestety jednak dla nich część graczy myśli i olewa te walki o łowiska

A Ci którzy posiadają sprzęt z innej rangi będą go posiadać bardzo długo...o ilę kojarzę na kilka razy pokazanych tu kontach to lv tam nie drgnął bo tam konto jest używane tylko do mitrzostw z dużą rybą i dziennego z dużą rybą

a ogólnie wspomniany powyżej gracz sam się przyznaje....

Screenshot 2016-07-05 02-22-40.jpg

Na przykładzie łowiska Maćkowa Struga -wygra tam zespół, który będzie miał 10 graczy z 80kg przyponami i.. nic więcej, bo cała reszta ryb nie waży tyle co jedna największa (624kg) a limitowa wędka malutka..

A co do działalności nietykalnych świętych krów nawet nie chce mi się pisać.. To jakieś mafijne układy i tyle..

dobrze że chociaż cenzura na forum działa :D hahahah

Malkontenci i przegrani widzę nadal snują pomysły i plany uzdrowienia gry aby oni w końcu mogli wygrywać a co najważniejsze "dorabiać się za darmo" jak to napisaliście w innym temacie :D Nie myślcie, że administracja z gry gdzie z przedmiotami premium, które pozwalają wygrywać (wędki za dolary, przypony perłowe) za realną gotówkę wpłacaną na konto, ktoś zrobi grę gdzie mistrzostwa wygrywa się na wędkach za monety ze sklepiku :) a do tego chyba dążycie. Dajcie spokój, szkoda czasu i palców na pisanie takich pomylonych pomysłów :D
Mój znajomy ma wędkę morską 300 kg w randze expert, kupioną za prawdziwe pieniądze przed "rebalansem" (była to morska 250 kg dostępna od 25 poziomu) i chętnie ją odda w zamian za zwrot gotówki lub banknotów na konto w grze tak by mógł sobie kupić największą morską wędke dostępną w tej randze, aby startować w mistrzostwach i rybach dnia. Jednak nie wyobraża sobie sytuacji gdzie ktoś blokuje mu możliwość jej użycia podczas mistrzostw w zamian nie dając nic. Pozbawia go to możliwości używania sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem w momencie zakupu i eliminuje z rywalizacji w tej randze. Nie może być tak że za błędy administracji odpowiadają gracze, którzy takie wędki kupili za prawdziwe pieniądze :) a Wy ciągle swoje i zapominacie o tym jakże ważnym aspekcie. Oczywiście zgadzam sie z tym, ze tez za to nie moga odpowiadac pozostali gracze, ktorzy takiego sprzętu nie mają i wlasnie dla nich o wiele czesciej są mistrzostwa z rybami w zasięgu wędki (mistrzostwa na duzych rybach są bardzo rzadko).

Tylko, że administracja nie chce zwrócić banknotów za taki nadmiarowy sprzęt ani pieniędzy na konto jak to było w słynnej promocji za 1 perłę i to jest moim zdaniem główny problem.

Edited by ZŁY_POSEJDON

5 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Malkontenci i przegrani widzę nadal snują pomysły i plany uzdrowienia gry aby oni w końcu mogli wygrywać a co najważniejsze "dorabiać się za darmo" jak to napisaliście w innym temacie :D Nie myślcie, że administracja z gry gdzie z przedmiotami premium, które pozwalają wygrywać (wędki za dolary, przypony perłowe) za realną gotówkę wpłacaną na konto, ktoś zrobi grę gdzie mistrzostwa wygrywa się na wędkach za monety ze sklepiku :) a do tego chyba dążycie. Dajcie spokój, szkoda czasu i palców na pisanie takich pomylonych pomysłów :D

Za to super gracz Zły posejdon ma rewelacyjne pomysły....morska 300 kg to wszystko jasne ale spining spadł Panu z kosmosu ??? Tylko on na wszystkich kontach w klubie ma nadwymiarowe wędki?? Rzeczywiście ma koleś niewiarygodne szczęście...

tak się składa, że mam konto w randze expert z max dostępnym tam kijem 210 kg i co?? podium przy mistrzostwach z dużą rybą morską od rebalansu jest oblegane przez kije 300...uważasz, zę to jest ok? Położyłem realną kasę na ten kij i on kompletnie nic nie daje, bo jeżeli sukcesem ma być miejsce w 10-tce to dla mnie żaden sukces.

Idąc dalej to cofnij się do drugiej strony tego postu i tam zobaczysz wynik z tego konta...grubo ponad 1000 kg...uwierz mi on nie jest możliwy....

Administracja bez najmniejszego problemu umie wprowadzić limit wędek na łowiskach a nie potrafi zablokować możliwości korzystania z kija z nieswojej rangi?? Przecież to tylko o to chodzi..

43 minuty temu, Marcin napisał:

Za to super gracz Zły posejdon ma rewelacyjne pomysły...

No widzisz -drażnią Cię jego "rewelacje" więc sie pojawia, bo wie, że może liczyć na Twój odzew.. ;)  Ja go traktuję jak rubrykę dla klakierów -taki Damek Pypcio w wersji Forumowej.. Nawet nie czytam co wypisuje, bo próbki przedstawił wcześniej, ale wrósł w krajobraz, więc niech sobie pisze dalej..

1 person likes this

12 godzin temu, Marcin napisał:

podium przy mistrzostwach z dużą rybą morską

Takie mistrzostwa morskie są bardzo rzadko, raz na parę miesięcy, ale bardzo często są na spinning. Dlaczego nie wykazujesz się swoim kijem na mistrzostwach z rybami w zasięgu??? a no tak bo tam z kolei uważasz ze grają programem :D czyli tak czy siak nie umiesz wygrać ;) Tak samo moj znajomy kupił kij za gotówkę i tez chce łowić, a to nie jego wina, ze ma teraz 300 kg tak jak 10 osób w randze, chce również kij oddać za banknoty lub kase na konto i co??? Administracja nie chce tak zrobić.

A przypadek, ktorego print screena wstawiles jest dośc znany na fb. Koleś jest chyba hakerem i umie zakupić dowolny ponadwymiarowy sprzęt.

36 minut temu, Mistrzu napisał:

Konto po resecie  na 100 % ponad wymiarowe kije 

Ponadwymiarowe? -na pewno, ale czy po resecie? Ta wędka morska 250kg (obecnie 300kg) kiedyś była do kupienia od 25 lvl. A że nie zrobiono z tym porządku, to inna sprawa -tak jak z całą stertą innych nie załatwionych spraw..

Kojarzę tego gracza. To stara wędka 250 kg tak jak pisał ten osobnik powyżej... Lepiej prześledz sobie mistrzostwa morskie na duże ryby w randze expert (były niedawno, chyba 2 tygodnie temu). Zobaczysz że tą wędkę posiada około 10-12 osób w tej randze i zdarzają się rodzynki także w randze profesjonalista (chyba jedna czy dwie osoby) :)

Żeby nie być gołosłownym znalazłem tak na szybko parę osób bo są w rankingu najlepszego wędkarza w danej randze. Rekordzista to jogibabu123, który gra tylko takie mistrzostwa (wygrał już 4 z rzędu co widać na załączonym obrazku)

Bez tytułu.jpg

Bez tytułu1.jpg

Bez tytułu2.jpg

Bez tytułu3.jpg

Bez tytułu4.jpg

Bez tytułu5.jpg

Bez tytułu6.jpg

Bez tytułu7.jpg

Edited by ZŁY_POSEJDON

Skoro aż tyle ludzi ma sławną 250 kilówkę to temat nie powinien się nazywać użytkowanie przedmiotów spoza rangi tylko nieumiejętnie przeprowadzony rebalans. Wychodzi na to, że ktoś kto nie pomyślał i tępo walił kijem w wodę żeby nabić poziomy (po rebalansie doświadczenie szło bardzo szybko) ma teraz pretensje do tych co sobie grali na spokojnie lub z innych przyczyn musieli porzucić grę na jakiś czas. Pomyśleli i nie złamali żadnego punktu regulaminu :)