Użytkowanie sprzętu spoza rangi gracza
4 4

211 posts in this topic

Sorry za offtop, ale powstał kolejny problem - podobny jak w loterii. W nagrodach za szybkie wydarzenia są niedostępne w sklepie przynęty czy zanęty. Błędnie używane dają czasem przewagę. I to też za to kogoś karać?

He heh.. całe szczęście, że każdy może sobie poczytać od początku ta wymianę poglądów -POSEJDON zachowuje się jak małe dziecko, które jak złapano za rękę, to pokazuje drugą niewinną, jak to nie pomaga, to mówi, że to nie jego ręka, aby na końcu powiedzieć, że tak właściwie to sam się złapałem za rękę!  :D  :D

No więc uważny czytelniku przeczytaj sobie od początku tą zabawną historię o POSEJDONIE, który walczy zawzięcie, aby teraz odwrócić wrażenie, że to on jest ta niewinną istotą, a tymczasem właśnie przed chwilą ktoś go zidentyfikował jako reseciarza grającego nadmiarową wędką na niskich poziomach o którym to procederze toczy się właśnie dyskusja. Gdzieś oczywiście po drodze zgrabnie pominął fakt, że odpowiadając na zarzut, że chcę czyimś kosztem zyskać, przyznałem, że sam posiadam taką wędkę, legalnie nabytą ze sklepu i a nie z żadnego podejrzanego procederu  . Ot taki zwykły sfrustrowany troll, który nie może znieść faktu, że ktoś go ignoruje.. ;)

2 godziny temu, Zgred napisał:

To Ty o tym nie wiedziales? tak przy okazji nadal mi nie odpisałeś na priv jaki masz nick w grze ;) 

Nick mam dokładnie taki jak widzisz tutaj -jeżeli nie wierzysz, to zapytaj kolegę @Piotrekkk z którym grałem w jednym klubie -chyba jego po tym co tutaj czytałeś nie będziesz podejrzewał, że kłamie? ;)

hmm to dziwne bo Cię nie kojarzę z żadnej rywalizacji na morską 300 kg, a jaki klub obecnie?

Popieram w 100% GKar. Myślę, że zrównanie szans w rywalizacji (mistrzostwa, ryba dnia, itp.) długofalowo przyniosłoby zyski (biorę pod uwagę aspekt ekonomiczny). Obecnie, nawet jeśli ktoś kupi sprzęt dostępny za banknoty lub perły (najwyższy w swojej randze) nie ma szans z graczami posiadającymi sprzęt spoza rangi (nieważne już, w jaki sposób nabyty). W takim razie po co kupować? A gdyby rywalizacja miała sens, to na pewno sporo graczy zdecydowałoby się zainwestować w lepszą wędkę, ale dopóki to im i tak nic nie da, po prostu rezygnują z udziału w kopaniu się z koniem.

Bardzo dobrym pomysłem, a zarazem najprostszym (technicznie - tak przynajmniej sądzę) i najmniej kontrowersyjnym dla graczy, byłaby modyfikacja gry tak, aby ryby złowione na sprzęt spoza rangi były niezaliczane w zawodach (tak, jak ryby złowione na wędkę nieturniejową). Z taką propozycją wystąpiło tu już kilka osób i wydaje mi się ona najlepsza.  Jeżeli oczywiście dla kogokolwiek znaczą coś jeszcze słowa "sprawiedliwa rywalizacja". W innym przypadku mamy sytuację, w której właścicielowi trabanta przychodzi ścigać się z właścicielem bolidu F1. I tutaj nawet nie chodzi o kwestię, że lepiej mają ci, co płacą. Nawet ci, co płacą lub potencjalnie chcieliby płacić, mogą czuć się wykiwani.

Twoje rozwiązanie nie jest dobre, bo nie gracze powinni ponosić odpowiedzialność za błędnie przeprowadzone zmiany w grze tzw. "rebalans". Ja zostawiłem sobie wędkę celowo. Nikt po rebalansie nie kazał walić wędką w wodę i nabijać doświadczenia. Wystarczyło pomyśleć.

Ale dla dobra gry i rywalizacji jestem w stanie zrezygnować z mojej wędki o ile administracja odda mi włożone banknoty za nią i tylko takie rozwiązanie wydaje mi się słuszne, bo zobacz jeśli zablokujesz wędki spoza rangi i wykluczysz tych graczy z rywalizacji to  nie będą mogli oni w ogole wziąc udziału dopóki nie kupią innej wędki za banknoty (bo piszemy tu o duzych rybach - na malych nie ma tego problemu). Dochodzi więc do sytuacji, gdzie ktos musi wydać dwa razy tyle i to jest też niesprawiedliwe nie sądzisz? Dlatego winy za to i odpowiedzialności nie mogą ponosić gracze tylko administracja i ja wnioskuje za zwrotem banknotów.

Ale teraz właśnie gracze ponoszą odpowiedzialność, tylko inni.

Opcja ze zwrotem banknotów zainwestowanych w wędki, które teraz są poza rangą - też jest dobra, ale tylko w połączeniu z uniemożliwieniem grania tą wędką w zawodach. Ewentualnie wymiana tej wędki na najwyższą dostępną za banknoty w randze (podobnie z osprzętem, ale tylko jeśli ktoś takowy posiadał)

No cóż miałem się nie wypowiadać i olać to forum tak jak TSG olewa wszelkie moje posty i @....jednak nie wytrzymam i wtrącę swoje kilka słów bo widzę to niezwykle ciekawą dysputę

Po kolei :

Siemka Gkar ;)

Na wstępie gram na FB - tam jest najwięcej tego gówna więc temat znam doskonale i śmieszne są argumenty pewnych osób. Dla przypomnienia:

- szanowny Adminie pod nickiem ZENEK mówisz, że reset nic nie daje a to nie do końca prawda bo warunki starego resetu konta były dla graczy zbawieniem - zostawało wszystko a resetowany był tylko sam lv ( mogę podać przykłady wielu osób którego z tego korzystały i się do tego oficjalnie przyznały )

- loteria...no cóż to ziarenko prawdy jest bo można było trafić sprzęt z innej rangi ale niech nikt mi bajek nie opowiada, że jak mam kij 25 kg i żyłkę 25 i trafię np kij 300 to będę na zestawie 300/25 łapał ryby po 300 kg z okładem - to totalna bzdura . tylko kompletny zestaw daje wyniki nie z tej rangi!!!

- stare konta....nie liczcie szanowni włodarze gry że temat zniknie . Klubowe mistrzostwa wyciągnęły trochę tych kont z szafy ale uśpionych jest jeszcze multum i to wcale nie u tych normalnych graczy a u tych,którzy od dawien dawna wspomagali się wszelkimi możliwymi programami i oszustwami. Ci ludzie wiedzą jak grać żeby ze sprzętem który mają siedzieć jeszcze z rok lub dwa tam gdzie są a pomocne w tym jest co??? a no to, że na dużym kiju np z bonusem 60 % exp idzie dużo wolniej...poza tym jest wiele kont grających TYLKO mistrzostwa bo eventy są dla nich zagrożeniem zmiany rangi. Nawet mistrzostwa na zręczność przy dużym kiju idą łatwiej...

Najprostszym rozwiązaniem jest mistrzostwa i granie sprzętem ze swojej rangi - a nie kijami z rangi o 3 wyższej...

Macie mały przykład z FB z wczorajszych mistrzostw...osoba na 1 miejscu to słynna Amelka Andronic, posiadająca o ile kojarzę 8 kont, wszystkie ze sprzętem z wyższych rang...Koleżanka nadal umie robić reset konta....ostatni robiła 2 miesiące temu a to już podobno niemożliwe...

Screenshot 2015-12-21 13-38-00.jpg

1 person likes this

15 minut temu, Zgred napisał:

Smiać mi sie juz chce z tych frustracji. Jedna wkleja screeny z dziennych, ten z mistrzostw. Ludzie jak tak nerwowo będziecie traktować tą grę to nabawicie się wrzodów :D

a mi z Twojej ignorancji...albo pracujesz dla TSG albo grasz byle grać ....osoby, które zainwestowały kasę w tą grę i są brzydko powiem OSZUKIWANI przez graczy - informatyków i nic nie robiący support mają w tej kwestii inne zdanie....

Edited by Marcin
2 people like this

Dziękuję, że ktoś wpadł wreszcie z konkretami, co mnie natchnęło, aby pokazać trochę więcej niż czubek góry lodowej.. No to patrzcie.. -4 mistrzostwa na 4 portalach w randze profesjonalista. Czarnymi kwadratami zaznaczyłem posiadaczy wędek 300kg, którzy na KAŻDYM z tych portali okupują podium mistrzostw. Naprzeciwko gracze, którzy w dobrej wierze zakupili wędki 125kg za banknoty, wydając nierzadko przy tym prawdziwe pieniądze ! Nie trzeba się wysilać, aby dostrzec różnicę w wynikach, a i tak 2 ryby były w zasięgu "sklepowych" wędek..

Zgadnijcie do jakiej rangi przejdą wyżej? -do EXPERTA, gdzie następni nabici w butelkę gracze kupili wędkę 210kg.. A tymczasem mój były klubowy kolega @Piotrekkk będzie pisał, że to kwestia 2-4 tygodni.. :o 

Jedna myśl mi się nasuwa w związku z tym -od dzisiaj nie ma "Mistrzostw" tylko "Róbta co chceta"! -tak powinno się to nazywać..

Oczywiście nie wszyscy gracze posiadają wędki z resetu i tym powinno się oddać banknoty -stratni na pewno nie będą, bo kupowali na promocji 70% albo wylosowali.

Dziękuję kilku kolegom za udostępnienie wyników mistrzostw.

ALL PROFI.jpg

2 people like this

8 godzin temu, Zgred napisał:

Smiać mi sie juz chce z tych frustracji. Jedna wkleja screeny z dziennych, ten z mistrzostw. Ludzie jak tak nerwowo będziecie traktować tą grę to nabawicie się wrzodów :D

ZGRED  a może przyznaj ze jestes podstawiony przez administracje,bo jeszcze niespotkałam nikogo komu by nie przeszkadzała ta nierówna rywalizacja  programy kontra normalni gracze.

To forum po co jest ? Po co sie wypowiadamy? Żeby  administracja miała ubaw z nas ? I  tak czujemy sie jak idioci nabici w butelke. Niejedna osoba dołożyła realną kase mniejsza lub większa i na nic sie to zdało.  Jesli jest tak bardzo nie wygodne to co pisze to proszę mi wrócić wszystkie moje zainwestowane realne pieniadze i wykasowac konto w grze. 

GKar ,zaraz ktos napisze, że to fotoshop albo przypadek :D  Klepki na oczach  i tyle .A gdyby było mniej takich sytuacji to i chetniej by sie inwestowało w gre a tak to szkoda .I tak za dużo 

Na każdym z tych portali wyniki mistrzostw będą "leżeć" do wglądu aż do niedzieli -wystarczy popatrzeć na profile tych graczy i rekordy ryb -minimum 650kg a częściej ponad 750kg.. Poczekam na mistrzostwa na spina z dużymi rybami -tam będzie jeszcze ciekawiej..  Możecie liczyć na podobną tabelę.. ;)

Cos chyba nie do konca ci to wyszło, bo zaznaczasz czarną ramką gościa co ma 2000 kg i gościa co ma 3000 kg - od razu widać ze mają różne wędki. Trzeba w takim razie robić miśki tylko na małych rybach.

11 godzin temu, Ania napisał:

I  tak czujemy sie jak idioci nabici w butelke. Niejedna osoba dołożyła realną kase mniejsza lub większa i na nic sie to zdało

A do Ciebie koleżanko to jedna sprawa podstawowa. Gdzie jest napisane, że jak zapłacisz kasę to będziesz wygrywać? To jest gra losowo-hazadrowa moim zdaniem. Nikt nie daje gwarancji, że jak zapłacisz to będziesz najlepsza :)
Inwestowałaś pieniądze by mieć możliwość grania, a nie wygrywania i musisz to zrozumieć, a pretensje możesz mieć do siebie, chociaż osobiście mi przykro, że tak się czujesz...

1 godzinę temu, Zgred napisał:

Cos chyba nie do konca ci to wyszło, bo zaznaczasz czarną ramką gościa co ma 2000 kg i gościa co ma 3000 kg - od razu widać ze mają różne wędki. Trzeba w takim razie robić miśki tylko na małych rybach.

Coś widzę, że po kilku w miarę wnoszących coś do tematu postach zaczynasz mieszać powietrze i nie czytasz dokładnie tego co piszą inni -skoro sprawdzono, że goście wszyscy mają ponad 650kg rekordy ryb morskich, to wskazuje co najmniej na wędkę 300kg i proponuję tego się trzymać, albo rozmawiać ze mną konkretami, a nie "A może by tak, bo mi się wydaje.."

Druga sprawa, to chyba zaczynasz trollować na równi z kilkoma stałymi bywalcami -po co takie teksty piszesz do @Ania Akurat wiem jakim jest graczem i w jakim klubie grała -możliwe, że po wyrównaniu szans w sprzęcie, niewiele byś już miał do powiedzenia.

Edited by GKar

10 minut temu, GKar napisał:

skoro sprawdziłem, że goście wszyscy mają ponad 650kg rekordy ryb morskich

A skąd wiesz, ze mieli 650 kg rekord? Skoro screeny podobno ci "koledzy" przesłali? Czyżby multikonciarz?

Druga sprawa do dużych ryb liczy się czy ma ktoś siłę 70% + klubową 29%, talent siła, talent zręczność, posiadany przypon, posiadany poziom itp... a ty po rekordzie niby widzisz jaką kto ma wędkę?

Tobię też radzę trochę się wyluzować, bo zbyt poważnie podchodzisz do internetowej gierki flashowej i jak tak dalej pójdzie to z nerwów sobie zęby zjesz :D

Edited by Zgred

6 minut temu, Zgred napisał:

A skąd wiesz, ze mieli 650 kg rekord? Skoro screeny podobno ci "koledzy" przesłali? Czyżby multikonciarz?
Druga sprawa do dużych ryb liczy się czy ma ktoś siłę 70% + klubową 29%, talent siła, talent zręczność, posiadany przypon, posiadany poziom itp... a ty po rekordzie niby widzisz jaką kto ma wędkę?

Tobię też radzę trochę się wyluzować, bo zbyt poważnie podchodzisz do internetowej gierki flashowej i jak tak dalej pójdzie to z nerwów sobie zęby zjesz :D

A prosiłem, żebyś nie mieszał powietrza swoim gdybaniem -nawet nie potrafisz przeczytać uważnie tekstu, a chcesz być dyskutantem i jeszcze oceniać innych graczy. Weź Kolego zapytaj się graczy, którzy coś znaczą w tej grze, ile mozna złowić na obecna w tej randze wędkę 125kg i przestań trollować swoją kompletną nieznajomością tematu.

Innych uczestników zapraszam do dyskusji i pytań odnośnie tabeli, która zamieściłem -także oczekuję ustosunkowania się do tematu przez osoby zarządzające grą.

Edited by GKar

z taj ramki od GKar'a  z Let-fisch cała pierwsza piątka ma rekordy od 744 kg - do 811 kg(pierwszy) biorąc pod uwagę maksymalny dostępny na tym poziomie morski kij 125kg - mają rozmach...

a ich gra polega wyłącznie na graniu w mistrzostwach...

edit

tym bardziej zabawna jest limitowana promocja za 5dyszek na zestaw morski 125kg za papiery - którym i tak powalczyć się w Open nie da...

Edited by lipari

Ale ci gracze zdobyli ten sprzęt w legalny sposób. Zakupili go przed "rebalansem". Dlatego najlepsza opcja to zwrot banknotów dla nich za ten sprzęt lub oddzielne mistrzostwa :)

przed rebalansem te kije i tak nie były dostępne na tych levelach - stary poczciwy numer z resetem konta...

<ciach> Kij morski 250 kg można było mieć przed "rebalansem" na 25 poziomie, obecnie jest to wędka morska 300 kg <ciach>

Edited by Rennard
Twój post został edytowany. Zobacz jak wygląda post, który nikogo nie obraża. - Rennard

ok, przyznam, że mogę się mylić co do tego poziomu, problem w tym, że oni(może nie wszyscy) mieli te kije wcześniej niż na 25 poziomie... wygrywają miśki już na najniższych poziomach łowiąc jedną rybkę. akurat wyniki Open to najłatwiejsza, rzecz do sprawdzenia i jeśli faktycznie komuś zależałoby na porządku w grze to wyłapać takie cuda nie ma najmniejszego problemu - jeśli faktycznie kupili te wędki legalnie, to wędki zabrać i oddać banknoty - proste jak drut - tylko trzeba mieć chęci panowie Administratorzy...

1 person likes this

I tu się zgadzamy :) wystarczy sprawdzić kto na jakim poziomie zakupił ten kij. Jeśli przed 25 poziomem to oznacza, że to resetowiec, a jeśli na 25 poziomie to znaczy, ze legal. Dla informatyka zrobienie takiego zestawienia z bazy danych to godzinka roboty.

1 person likes this

Dnia ‎2015‎-‎12‎-‎22 at 14:31, Zgred napisał:

I tu się zgadzamy :) wystarczy sprawdzić kto na jakim poziomie zakupił ten kij. Jeśli przed 25 poziomem to oznacza, że to resetowiec, a jeśli na 25 poziomie to znaczy, ze legal. Dla informatyka zrobienie takiego zestawienia z bazy danych to godzinka roboty.

no ano godzina tylko to już trwa ponad pół roku  i nie ma reakcji a tylko dalej tworzy się burda i słuszne pretensje o wały i inne :) 

najgorsze jest że nie ma decyzji i pomysłu jak z tego wyjść z twarzą na razie to jest świński ryj taką twarz wybrali i w pomyjach na własne życzenie taplają się :P

1 person likes this

9 godzin temu, mikolajk napisał:

A no ano godzina tylko to już trwa ponad pół rok

Wiesz czasem jest tak, ze moglo by to wyjsc na to, ze administracja dokonala kradziezy wedki...

11 godzin temu, mikolajk napisał:

no ano godzina tylko to już trwa ponad pół roku  i nie ma reakcji a tylko dalej tworzy się burda i słuszne pretensje o wały i inne :) 

najgorsze jest że nie ma decyzji i pomysłu jak z tego wyjść z twarzą na razie to jest świński ryj taką twarz wybrali i w pomyjach na własne życzenie taplają się :P

Ano.. właśnie są mistrzostwa na morskie z dużymi rybami i wiem nawet kto się będzie krzywił, że wydał kasę, a tymczasem ktos proponuje rywalizację, w której już wcześniej rozdano nagrody z całego podium. Dlatego nawet nie komentuję już niektórych śmiesznych komentarzy mających "tłumaczyć" normalność tego zjawiska..

Jestem winien sprawozdanie z ostatnich mistrzostw -trochę się opóźniło zebranie kompletu screenów, ale się udało..

Niżej można zobaczyć, jaka przepaść dzieli wyniki zdobyte wędką 300kg a 125kg.. Niektórzy z zaznaczonych użytkowników nawet się nie wysilali, bo i po co.. za to inni próbowali, ale po co?

Mistrzostwa 2016.01.03 zaznacz.jpg

o tak...FB znane doskonale...na pierwszym miejscu słynna Amelia Andronic z jednym ze swoich 8 kont....wszystkie ze sprzętem z innej rangi. I nie chodzi to o żaden rebalans czy coś takiego....Amelia do perfekcji miała opanowane resetowanie kont z zachowaniem sprzętu :D

Witam w pochmurny Piatek,

Prosze sprawdzic ranking dla najlepszego wedkarza w randze Moczykij - po prostu cudo.  Jaki jest sens rywalizacji i zachecania nowych graczy, kiedy na starcie TSG daje im taki bonus??? Moze znow cos sie pokielbasilo na serwerze tak jak na yahoo, gdyz pucharkow co niektorzy maja cieniutko.Tylko patrzec jak powstana nowe kluby z reseciarzy - i hajda na punkty do nowego rankingu.

Hallo administratorzy - ciagle czekam na odpowiedz na email - za dwa dni mija 2 tygodnie. List do Pana Prezesa gotowy o waszym ignorowaniu graczy - odpowiedz mi sie nalezy jak psu micha (sorry pieski) - tak stanowi regulamin, prawny papier.

Wkrecilem do gry jednego czlonka rodziny juz mu sie cisnienie podnioslo - wlasnie jest moczykijem - chyba pojedziemy na ryby w realu, 

Pozdrawiam cdn.

16 minut temu, waldi46 napisał:

Prosze sprawdzic ranking dla najlepszego wedkarza w randze Moczykij - po prostu cudo.  Jaki jest sens rywalizacji i zachecania nowych graczy, kiedy na starcie TSG daje im taki bonus???

A czy możesz operować konkretami? Gdzie jakiś zrzut ekranu z wynikami ?

łatwo sprawdzić, wystarczy przejść na odpowiednią rangę

duża ilość punktów albumowych u graczy na pierszym poziomie to norma, a teraz widać przybiera na sile

11 minut temu, karakal napisał:

łatwo sprawdzić, wystarczy przejść na odpowiednią rangę

Zajrzyj kilka postów wyżej.. zapominacie, że grę obsługują ze 4 liczące się serwery i te grupy graczy nie widzą swoich wyników, ani nawet nie znają się zupełnie, chyba, że ktoś gra równolegle i ma powtarzalną nazwę i awatar.. Czy naprawdę zrzut ekranu to takie wyzwanie?

Edited by GKar

ranga moczykij, wiele kont z pierwszej dziesiątki i dalej z wysoką liczbą punktów albumowych

obraz.png

4 minuty temu, karakal napisał:

ranga moczykij, wiele kont z pierwszej dziesiątki i dalej z wysoką liczbą punktów albumowych

No tak.. -nawet jeśli to przeniesione, czy zresetowane konta bez korzyści sprzętowych, to i tak sprawia to, że nie ma sensu utrzymywać fikcji, jaką jest ranking na najlepszego wędkarza..

1 godzinę temu, waldi46 napisał:

Hallo administratorzy - ciagle czekam na odpowiedz na email - za dwa dni mija 2 tygodnie. List do Pana Prezesa gotowy o waszym ignorowaniu graczy - odpowiedz mi sie nalezy jak psu micha (sorry pieski) - tak stanowi regulamin, prawny papier.

Zgodnie z prawem brak odpowiedzi w ciągu 14 dni jest uznawane jako rozpatrzenie roszczenia na korzyść petenta....więc tylko słać reklamację bo im czasu brak...tak zapracowani naprawianiem gry....żartowałem - wymyślaniem nowych sposobów na wyrwanie kasy

2 godziny temu, GKar napisał:

A czy możesz operować konkretami? Gdzie jakiś zrzut ekranu z wynikami ?

Jak widze koledzy z forum przeslali co trzeba, z amatorami jest podobnie - lvl 23 a punktow ponad 51000 - miejsce 1.  Co do fikcji jak pisze GKar to duzo jest fikcji w tej grze, ktos udaje ze kontroluje gre, ktos udaje , ze gra uczciwie inni znowu udaja , ze to wszystko rozumieja.

Co do odpowiedzi na email nie byla to reklamacja, a konkretne pytania na powazne tematy - do supportu i na ten email powinni odpowiedziec.

cdn

Szybko wystartowali....FB ranga Profesjonalista....lv zawodnika 28 czyli MAX sprzęt jaki może mieć to spławik 61 kg ( nawet nie spin 80 bo za niski lv ) no i wynik imponujący jak na taki kijek...rekord ryby też ;) zresztą jak pamiętam takich kont w tym klubie jest więcej....56ed25f98c47b_Screenshot2016-03-1911-07-56ed2608a3047_Screenshot2016-03-1911-08-56ed260a3f674_Screenshot2016-03-1911-08-56ed260be5725_Screenshot2016-03-1911-09-

Edited by Marcin
brak nazwy portalu

Dnia 19.03.2016 at 11:12, Marcin napisał:

Szybko wystartowali....FB ranga Profesjonalista....lv zawodnika 28 czyli MAX sprzęt jaki może mieć to spławik 61 kg ( nawet nie spin 80 bo za niski lv ) no i wynik imponujący jak na taki kijek...rekord ryby też ;) zresztą jak pamiętam takich kont w tym klubie jest więcej....

56ed2608a3047_Screenshot2016-03-1911-08-

Typowy reseciarz z zachowanym sprzętem z wyższych rang.. Być może ma tak wysokiego spina, że łowi bez siłek, aby waga ryby nie rzucała się tak w oczy.. I pytanie: dlaczego "z urzędu" nie można by zrobić inspekcji profilu, tylko mamy najpierw wykłócać się z innymi graczami, że to jest złe, później targać za rękaw moderatora, aby coś zrobił z tym graczem, z kolejnym i jeszcze kolejnym, a tymczasem nadal nie można grać normalnie w mistrzostwach, a nagrody z podium są z góry zarezerwowane dla przekręciarzy.. I proszę Państwa robicie pod siebie, bo ci gracze, którzy już mają jakieś doświadczenie przestaną kupować wędki premium, bo po co, skoro za chwilę wyskoczą kolejne dziesiątki zresetowanych kont? Jak podejrzewam ktoś robił na tym niezły interes i może to trwać bez końca..

Edited by GKar

Dnia 18.03.2016 at 11:28, GKar napisał:

No tak.. -nawet jeśli to przeniesione, czy zresetowane konta bez korzyści sprzętowych, to i tak sprawia to, że nie ma sensu utrzymywać fikcji, jaką jest ranking na najlepszego wędkarza..

TSG nic sobie z tego nie robi, gdyz ranking sie nie zmienia - a co z yahoo??. Panie i Panowie nikogo to nie obchodzi co my tu wypisujemy, mamy radoche ze sobie ponarzekamy na innych graczy na TSG a i tak to nic nie zmieni. A pro po , gdzie sa admini czytajacy forum i wszystkie te zgloszenia - wymiotlo - brak zainteresowania

cdn

No jakoś nasz moderator ucichł....za to my będziemy mieli okazję sprawdzić czy mówił prawdę odnośnie zabrania ( zablokowania ) sprzętu....Mistrzostwa to zweryfikują - to rybki z profi.....ja stawiam na minimum 5 "innych" ze sprzętem spoza rangi :D 56f2ae29d212d_Screenshot2016-03-2315-50-

Wiesz jeśli ktoś sobie zostawił wędki sprzed "rebalansu" (miał miejsce ponad rok temu) i nie nabijał levelu np słynna morska 250 kg dostępna od 25 poziomu, która zamieniła się podczas rebalansu w morską 300 kg dostępną od 58 poziomu to tak naprawdę nie złamał regulaminu. Nikt nie kazał wszystkim innym po rebalansie tłuc poziomów. Takim graczom nie można zabronić używać tego sprzętu, tymbardziej, że był on za realne pieniądze ( $$$ banknoty) a nie za monety. Są jeszcze ludzie, którzy po prostu porzucili grę na jakiś czas, a teraz do niej powrócili i tez nie są winni zaistniałej sytuacji. To tak jakbyś sobie kupił wędkę realną za pieniądze a nie mógł jej używać zgodnie z przeznaczeniem...

Natomiast druga grupa graczy ze sprzętem spoza swojej rangi to sa ci ludzie po resetach, którzy zostawiali sobie w loterii możliwość kupna dużego sprzętu np będąc na 100 poziomie, a potem resetowali swoje konta. Dochodziło do sytuacji, ze po resecie wykupywali oni z maszyny losującej sprzęt (wtedy się jeszcze nie zmieniał, teraz podobno jest to juz naprawione) i mieli np spining  160 kg na 20 poziomie. Takich graczy należy karać.

A żeby odróżnić jednych od drugich łatwo to sprawdzić (podpowiedź dla administracji), wystarczy zczytać logi danego UID czy logował się jeszcze przed "rebalansem" czy już po :)

oczywiście że są dwie różne sytuacje jednak przynajmniej na FB sytuacja z używaniem sprzętu spoza rangi jest prosta. W 99% przypadków to konta po resecie na starych warunkach, które teraz z premedytacją wykorzystują to co mają w dziennych czy mistrzostwach. Oni nie grają eventów czy turków - tylko rywalizację najbardziej prestiżowe. Podam przykład gracza Comro Haseum ( był pokazany kilka postów wyżej ) - jego poziom podniósł się o.....1 przez ostatnie 9 miesięcy.....gra tylko mistrzostwa morskie gdzie może sobie z palcem w nosie medalik ugrać. Natomiast druga sytuacja czyli konto odkopane po długim okresie bezczynności - takich też kilka widziałem min Polaka, który kompletnie nie wiedział o co chodzi , dzięki kijkowi 300 robił po 25 lv dziennie i tyle ugrał :D

Rennard szanowny administratorze....

Pokazać Ci co sobie robią z Nas i z Was ??

56f2dd6ea6624_Screenshot2016-03-2319-13-

wiem szanowni Administratorzy i szanowny supporcie, że już pewnie święta macie ale proszę....dzienny na FB i cóż za pokaz siły....i żeby była jasność....konto należy do tego samego gracza, który jest pokazany na poście trochę wyżej ( z 9 stycznia mistrzostwa i konto Mihai De La Ziare ). Tam była morska, która po rebalansie została w plecaku....a tutaj co zostało?

Podać odpowiedź ? proszę bardzo - kilka kont tej postaci znam doskonale i od kiedy gram widziałem już kilka resetów tychże konta na starych zasadach ( czyli z zachowaniem sprzętu ). Konta Amelki rywalizowały dawno dawno temu z moimi klubowiczami w randze wyga a teraz żadne nie ma takiego lv :D 

Screenshot 2016-03-25 14-03-24.jpg

5 godzin temu, Marcin napisał:

wiem szanowni Administratorzy i szanowny supporcie, że już pewnie święta macie ale proszę....dzienny na FB i cóż za pokaz siły....i żeby była jasność....konto należy do tego samego gracza, który jest pokazany na poście trochę wyżej ( z 9 stycznia mistrzostwa i konto Mihai De La Ziare ). Tam była morska, która po rebalansie została w plecaku....a tutaj co zostało?

Podać odpowiedź ? proszę bardzo - kilka kont tej postaci znam doskonale i od kiedy gram widziałem już kilka resetów tychże konta na starych zasadach ( czyli z zachowaniem sprzętu ). Konta Amelki rywalizowały dawno dawno temu z moimi klubowiczami w randze wyga a teraz żadne nie ma takiego lv :D 

Screenshot 2016-03-25 14-03-24.jpg

Nie sadze aby Administrator tym sie zainteresowal. Na forum poruszylem podobny temat (gracz z mniejszym lvl) i jedna osoba na forum przekonywala mnie , ze to jest mozliwe - taki pokaz sily, gdyz wedke mozna juz nabyc. Pisalem tez , ze Administrator zna graczy , ktorzy robia podobne rzeczy, ma informacje o graczach uzywajacych programow - I CO? Byly problemy z przeniesieniami z Yahoo - I CO, gracze dalej zgarniaja co sie da, mozna tutaj mnozyc przyklady , ale to nic nie da. Dlatego na poczatku napisalem, ze Administrator nic w tej sprawie nie zrobi.

Wesolych swiat

cdn

A ja mam tutaj pana, który już dzisiaj rozstrzygnął kwestię podium w mistrzostwach -to nie tylko wędka morska 300kg, bo 1061kg rekordu ryby taką się nie zrobi w tej randze.. A może to jeszcze większa wędka?

@Rennard -czy to nie miało być tak, że ten gracz miał już mieć zabraną tą wędkę i prawdopodobnie przypon, alebo jeszcze większą wędkę niż nam się wydaje? A co będzie z jego bieżącym wynikiem? Co to za konkurs, skoro na podium już jest napisane: "ZAJĘTE" ?

Sladjan Zivadinovic  expert -300kg.jpg

Sladjan Zivadinovic  expert -1061kg.jpg