NIEUCZCIWI GRACZE GRY NARYBY
6 6

144 posts in this topic

Thank you my friend. Can you also show some links using Charles proxy? I heard that this is still possibile but in another version.

Mamy tu więc czysty dowód, że zarówno program Charles proxy jak i Cheat engine są używane przez graczy do łowienia ryb pod rekord i 115stek, jak tez i do nabijania poziomów. Czego więcej żądasz od nas graczy administracjo? Mamy za Was poprawić skrypt tej gry? powłączać filtry oraz szyfrowania informacji wysyłanej/otrzymywanej przez użytkownika? My płacimy za grę realne pieniądze, a oszuści śmieją się z nas na zagranicznych czatach. Oni włączają program i w minute wygrywają turniej, rybę dnia, parę minut i mistrzostwa tez na 1 pozycji... Jesteście bezradni? czy szkoda Wam pieniędzy na porządnych informatyków, którzy tą grę odpowiednio zabezpieczą i poprawią?

1 person likes this

Dowodów mamy aż nadto.  Na przykład wczoraj pewien bardzo znany gracz dostał bana za oszukiwanie podczas szybkich wydarzeń. Wystarczyło przesłać supportowi odpowiednie zrzuty ekranu na których dobrze było widać , ze oszukuje nawet pomimo tego, ze próbował maskować oszustwo kończąc połowy na kilka minut przed końcem wydarzenia. Wcześniej gracz ten wyróżniał się regularnym robieniem wyników na poziomie 22500-23500 pkt.

kończenie wydarzenia na kilka minut przed końcem to norma jeśli inni  przeciwnicy nie naciskają

wynik 22tys. pkt to żadna rewelacja na spina, chyba że chodzi o spławik to już jest mocno podejrzane

Człowieku co Ty tu o szybkich wydarzeniach? Są ważniejsze sprawy ! Charles proxy pozwala na wyławianie ryb pod rekord, każdej jednej ! w minute jestes 1 w rybie dnia, turnieju, pare minut i mistrzostwa tez na 1 a Ty o jakichs szybkich wydarzeniach piszesz za ktore sa jedynie jakies smieszne zanety i pkt prestizu... Czy Ty sobie nie zdajesz sprawy z powagi sytuacji?

ZŁY_POSEJDON człowieku czy ty nie zdajesz sobie sprawy, ze oszustwo jest oszustwem?  Czy w twojej główce nie mieści się myśl, ze ktoś może używać tego zakazanego programu również w wydarzeniach?  CZŁOWIEKU myś! , Myślenie ma przyszłość.

Poza tym punkty prestiżu są śmieszne chyba tylko dla Ciebie, bo widocznie nie wiesz, że owe punkty zarabiane między innymi w szybkich wydarzeniach przekładają się na   ranking klubów a także na wewnętrzny ranking klubowy, a te rankingi przekładają się na czesto pokaźne nagrody, porównywalne z tymi za mistrzostwa.  Skoro są tacy co oszukują w wydarzeniach ( a są) to widocznie jest to opłacalny proceder. A że przy okazji szybkich wydarzeń dosyć łatwo jest takiego nieuczciwego gracza namierzyć to czy to źle?. Nie ważne czy wpadnie oszukując w OPEN,  szybkich, rybie dnia czy turkach. Zaręczam Ciebie , ze jak ktos oszukuje to będzie to robił na wszystkich frontach. Myśl CZŁOWIEKU. Myślenie nie boli. ;)

oszustwo to oszustwo, ranga nie ma znaczenia, ścigać i karać trzeba na każdym poziomie, czy to mistrzostwa czy wydarzenia

problem polega na tym, że łatwiej administracji skasować gracza, który nigdy nic do gry nie dołożył i co jakiś czas pojawia się w mniej istotnych rozgrywkach, a dużo trudniej regularnie płacącego, który postanowił odbić sobie zainwestowaną gotówkę w miśku

1 person likes this

Dla pokrzepienia serc, zacytuje odpowiedź supportu w sprawie o której pisałem a dotyczacej gracza oszukujacego w szybkich wydarzeniach:

Witamy!

Dziękujemy za wiadomość.
Sprawdziliśmy konto gracza i znaleźliśmy nieprawidłowości.
Podany gracz został na obecną chwilę wyeliminowany z gry.

----------------------

Co prawda nie wiadomo na jak długo został ukarany (może tylko na 24 h ), ale jeżeli ów dosyć dobrze znany gracz powróci do gry na tym koncie (a nie jest to jego główne konto) lub na innych to dwa razy zastanowi się czy ponownie dopuszczać sie procederu za który spotkała go kara. Na razie, z tego co widze jednym ze skutków wspomnianej kary jest to , że na tym koncie nie będzie mógł ukończyć tygodniówki 1v1 :) 

1 person likes this

33 minuty temu, darkiel napisał:

Co prawda nie wiadomo na jak długo został ukarany (może tylko na 24 h ), ale jeżeli ów dosyć dobrze znany gracz powróci do gry na tym koncie (a nie jest to jego główne konto) lub na innych to dwa razy zastanowi się czy ponownie dopuszczać sie procederu za który spotkała go kara. Na razie, z tego co widze jednym ze skutków wspomnianej kary jest to , że na tym koncie nie będzie mógł ukończyć tygodniówki 1v1 :) 

Pierwsza ban to 24 godziny, potem 72 godziny , co jest trzecią gradacją kary jeszcze nie wiem... Na FB ludzie mieli już po 2 o ostatniej jeszcze nie słyszałem

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Człowieku co Ty tu o szybkich wydarzeniach? Są ważniejsze sprawy ! Charles proxy pozwala na wyławianie ryb pod rekord, każdej jednej ! w minute jestes 1 w rybie dnia, turnieju, pare minut i mistrzostwa tez na 1 a Ty o jakichs szybkich wydarzeniach piszesz za ktore sa jedynie jakies smieszne zanety i pkt prestizu... Czy Ty sobie nie zdajesz sprawy z powagi sytuacji?

No i tutaj też się nie zgodzę....każde oszustwo jest oszustwem...bo program do szybkich wydarzeń można przecież używać i do eventów czy mistrzostw...mi się już nie chce nawet słać @ ze screenami...dzień w dzień widzę jak wydarzenia na wagę wygrywa gracz z kijem 590 ( tych z perłowym 1000 kg przebija np o 100 ton ), widzę turki z wynikami o kilka gram od rekordu ( oczywiście po 1 rzucie ), dzienne tylko pewna grupa umie łapać ( inni nie albo są ale około miejsca 20 i w dół ), widzę jak gracze chwalą się zrobionym kolejnym dniem eventu 10 minut po godzinie 24....a o mistrzostwach to już nie chce mi się nawet wspominać

I ja popieram, że nie można traktować wybiórczo tego co nam pasuje a co nie.. Dalej mam zastrzeżenia do regulaminu turnieju tygodniowego 1vs1, dalej są programy łamiące wyniki rekordowych ryb, czy prędkości łowienia i dalej jest niejasna polityka dotycząca nadmiarowego sprzętu. W tym ostatnim chodzi nie tylko o brak "urzędowego" blokowania nadmiarowego sprzętu, ale również np ustanawianie nagród w konkursach, które w następstwie destabilizują późniejsze rozgrywki (przykład: rangę wyższy przypon na spina). Nagroda powinna zwiększać szanse, a nie eliminować konkurencję..

Dnia 18.03.2016 at 13:00, GKar napisał:

I ja popieram, że nie można traktować wybiórczo tego co nam pasuje a co nie.. Dalej mam zastrzeżenia do regulaminu turnieju tygodniowego 1vs1, dalej są programy łamiące wyniki rekordowych ryb, czy prędkości łowienia i dalej jest niejasna polityka dotycząca nadmiarowego sprzętu. W tym ostatnim chodzi nie tylko o brak "urzędowego" blokowania nadmiarowego sprzętu, ale również np ustanawianie nagród w konkursach, które w następstwie destabilizują późniejsze rozgrywki (przykład: rangę wyższy przypon na spina). Nagroda powinna zwiększać szanse, a nie eliminować konkurencję..

Witam, 

Inna perelka, turniej dla amatorow, gdzie poziom jest do 24 lvl , atutaj mamy "spadochroniarzy" z wyzszego lvl. Przed koncem turnieju bylo takich graczy wiecej. 

cdn

Turniej dla amatorow  wedka 1.jpg

Turniej dla amatorow  wedka 2.jpg

Dnia 15.03.2016 at 23:49, karakal napisał:

w temacie "Rybka dnia" jest o tym mowa

to ponoć konta przerzucone z portalu Yahoo, mają sporo błędów

TSG mial zrobic z tym porzadek (blad przy przeniesieniu) i jakos nic sie nie dzieje. Amerykance graja w najlepsze, a my sie przygladamy. Oby nie skonczylo sie na status - squo

cdn

9 godzin temu, waldi46 napisał:

Witam, 

Inna perelka, turniej dla amatorow, gdzie poziom jest do 24 lvl , atutaj mamy "spadochroniarzy" z wyzszego lvl. Przed koncem turnieju bylo takich graczy wiecej. 

cdn

Turniej dla amatorow  wedka 1.jpg

Turniej dla amatorow  wedka 2.jpg

Turnieje są pod wędki, nie pod rangi.

47 minut temu, Burzanov napisał:

Turnieje są pod wędki, nie pod rangi.

Fakt , wylecialo mi to z glowy. Tak na marginesie, jak dlugo mozna lapac wedka za walute po awansie na wyzszy poziom - to tak dla ciekawosci???

12 godzin temu, waldi46 napisał:

Inna perełka, turniej dla amatorów, gdzie poziom jest do 24 lvl , a tutaj mamy "spadochroniarzy" z wyższego lvl..

To raczej niefortunny przykład - turnieje nie są przypisane do rangi gracza, tylko do wędki turniejowej, której ważność jest związana z tzw "zastępującą wędką". Dlatego np. wędki "premium" mają o wiele dłuższą "ważność" w turniejach, bo zmieniają się tylko raz w danej randze. Układ nie jest idealny, bo mieszają się w skrajnych przypadkach rangi od moczykija do profi, czy amatora z expertem, ale alternatywą jest chroniczny brak frekwencji w turkach, co i tak już ma już miejsce dla niektórych wędek.

PS. Sorry Burzanov -przez to, że "zacytowałeś" obrazki -zamaskował się Twój txt z pierwowzorem.. ;)

Edited by GKar

Przykładowo spinning za banknoty 260kg na portalu FB, ranga mistrz. W ciągu ostatnich dwóch tygodni ani razu nie odbył się turniej z braku minimalnej liczby graczy.

19 minut temu, matiX napisał:

Przykładowo spinning za banknoty 260kg na portalu FB, ranga mistrz. W ciągu ostatnich dwóch tygodni ani razu nie odbył się turniej z braku minimalnej liczby graczy.

Wszystko ma swoją przyczynę -po tym jak źli ludzie z FB skasowali mi mój profil razem z kontem, następne zrobiłem już typowo pod Event, olewając kompletnie udział w mistrzostwach, bo skoro i tak zresetowane konta, czy zhakowane procedury połowu dają znikome szanse na sukces, to po co kupować wędki premium? Stąd coraz gorsza frekwencja na takich wędkach, bo znam coraz więcej ludzi, którzy pomyśleli w podobny sposób..

2 godziny temu, Mistrzu napisał:

Mam pytanie od którego lvl można mieć taki spławik ?? 61 

Turniej.jpg

Od 25 poziomu jest dostępny kuferek z wędka 61kg

Hi , hihihihi , myślę Szanowny Moderatorze , że to było pytanie retoryczne , a ten gracz ma poziom 20

10 godzin temu, matiX napisał:

Od 25 poziomu jest dostępny kuferek z wędka 61kg

Ale kiedyś była dostępna za banknoty od 16 czy 17 lvl jako 50kg -wystarczyło na początku rangi z rok temu kupić taką wędkę i zachować na lepsze czasy.. Inna sprawa, że bez sensu robić nią teraz turnieje -wystarczy siedzieć sobie na mistrzostwach i rybkach dnia zgodnie z trendem.. :/

Edited by GKar

4 minuty temu, GKar napisał:

Ale kiedyś była dostępna za banknoty od 16 czy 17 lvl jako 50kg -wystarczyło na początku rangi z rok temu kupić taką wędkę i zachować na lepsze czasy.. Inna sprawa, że bez sensu robić nią teraz turnieje -wystarczy siedzieć sobie na mistrzostwach i rybkach dnia zgodnie z trendem.. :/

Końcówka października 2014. Tak gwoli ścisłości ;)

1 person likes this

Wędka 61 jest za banknoty , jeżeli została  przemianowana , to powinno być tak jak z wędką morską  400 oraz spinningiem 160: za monety jest inny turniej , za banknoty inny . 

Cóż by  tu nie napisać o nieuczciwości graczy, hihihihi , to nieuczciwość TSG przebija wszystko  . Jak dla mnie wczorajsza promocja to typowy skok na kasę  , graczom cofnięto zakupy , ale pieniądze pozostały na kontach TSG . Zatem Wielkanocnie, życzę wielu pozwów oraz wielu milionów kary , tak abyście upadli mając wyroki do zapłaty i odsiedzenia . Znikam na dobre , bo to i tak długo już nie potrwa , przynajmniej mam taką nadzieję

To tylko niektóre skopiowane wypowiedzi na czacie

ElleoNora:

to jest celowy przekręt

dominoart:

Oszustwo jest przestępstwem.

Amanita rubescens:

ale sobie z nas zakpili....

che_guevara:

to porównywalne z Amber Gold

golum33387:

dominoart:i tu masz rację a zrobili potężny przekręt a tłumaczą się stanem krytycznym serwerów,a to ewidentny szwindel

Wybrałam te bez wulgaryzmów , obyście zgnili w więzieniu

Kto gra w ta gre dlugo to wie ze to niejeden przekret jaki zrobili tak ze oni sa panami i oni tu rozdaja karty a my zwykli gracze mozemy nazekac sobie dowoli.Jedno mi niedaje spokoju jak administracja nazywa oszustow w grze dobrymi graczami tu tez jest przekret po to zrobiomy zeby zwykly gracz wydawal prawdziwe pieniadze na banknoty i perly ale i tak nigdy niezdobedzie czolowych miejsc i moim zdaniem tu jest najwiekrzy przekret trudno w to uwierzyc ale sama administracia daje powod do tego zeby tak sadzic ze tak to sie dzieje.

1 person likes this

czytam was i Roberta i posejdona nie wiem czy udajecie czy wam ktoś ciemnotę wciska przeciez graja programami i to prawie wszyscy a wyciaganie ryb w szybkich to parodia 300 ryb potrafia specjalisci i co po 10 szt 5 ton mi ktos powie

1 person likes this

Mały quiz -dwa pierwsze miejsca to uczciwy gracz, czy nie? Wyjaśniam, że pierwsze miejsce to "legendarna" ryba, drugie gram mniej.. Rzecz się dzieje dzisiaj na Let's Fish.

@Rennard -weźmiesz też udział w konkursie?  ;)

Loulou 40 4040.jpg

Na FB Francuzi nie wychylają się mocno z Charlesem - jest kilka osób o których wiadomo, że operują nim ale nie odgrywają czołowych pozycji. Jest jeden klub i tam są prawdziwy eksperci szybkich wydarzeń z wynikami z ....kosmosu....

a powyżej no cóż.....nawet na hak 395 trafić takie ryby jest ciężko...a co dopiero dwie i na jednym koncie...

ale już słyszałem kilka razy, że grać nie umiem więc to może o to chodzi ;)

14 minut temu, Marcin napisał:

.....nawet na hak 395 trafić takie ryby jest ciężko...a co dopiero dwie i na jednym koncie...

:D -no własnie.. a tutaj jaki mogą mieć hak 25kg? 61kg (sprzed rebalansu)? Albo jaką błystkę -odpowiednik 100kg w postaci błystki na suma lub żarłacza? Na Let's Fish można wiele, bo robi się konto na pstrykniecie palca -na FB już nie tak szybko.. Więcej można stracić..

Edited by GKar

2 godziny temu, GKar napisał:

:D -no własnie.. a tutaj jaki mogą mieć hak 25kg? 61kg (sprzed rebalansu)? Albo jaką błystkę -odpowiednik 100kg w postaci błystki na suma lub żarłacza? Na Let's Fish można wiele, bo robi się konto na pstrykniecie palca -na FB już

Edited by Sciagnik
błąd

2 minuty temu, Sciagnik napisał:

Ja rozumie fart raz na jakis czas ale tyle razy to juz nie tez łowie na magiczne i uzywam sonaròw i jakos takie mi sie nietrafiaja ryby ale wiadomo to sa uczciwi gracze grajacy botem bo tylko w tym programie mozna ustawic z dokładnoscia do grama łowiona rybe.Wystarczy poszukac w necie a znadziecie opisy jak uruchomic i lowic tym programem takie ryby a i tez mozna sobie banknoty doładowac na czym administrator traci ciezkie pieniadze,ale zreszta ja w tej grze tylko rybki lowie i niegram o wysokie miejsca.

Dnia 9.04.2016 at 16:59, GKar napisał:

Mały quiz -dwa pierwsze miejsca to uczciwy gracz, czy nie? Wyjaśniam, że pierwsze miejsce to "legendarna" ryba, drugie gram mniej.. Rzecz się dzieje dzisiaj na Let's Fish.

@Rennard -weźmiesz też udział w konkursie?  ;)

Gkar a tutaj jak widzisz ranking? chyba wszystko ok?Screenshot 2016-04-12 04-34-54.jpg

Jak najbardziej Marcin :P 2 pierwsze miejsca to 115 i ekipa z tego samego klubu.. 3 wynik gram mniej.. no pięęękne to jest.. szkoda że ja tak nie potrafię na zawołanie legend do dziennego łapać..

Edited by AvengerX

Tu też oczywiście wszystko gra ;) (jeśli dobrze pamiętam to suma tych legendarnych wynosi 1797.919)
6d6fdddfe.png

I jak to wygląda rangę wyżej 

d016a9d0.png

....smiech tsg usuwa moje posty....kolesiostwo....?

Przechwytywanie22.PNG

1 person likes this

....Rennard...znow wycofasz moj post???????

Przechwytywanie22.PNG

1 person likes this

są programy przyśpieszające gry one line nie mylić z botami dużo graczy te programy ma nie ingerują w grę tylko przyśpieszają wyciąganie ryb i szybciej poziomy można robić a do rekordowych ryb to gracze zamieniają talenty np zręczność na fachurę a to kosztuje 2-tys baksów 

1 godzinę temu, edmundel napisał:

są programy przyśpieszające gry one line nie mylić z botami dużo graczy te programy ma nie ingerują w grę tylko przyśpieszają wyciąganie ryb i szybciej poziomy można robić a do rekordowych ryb to gracze zamieniają talenty np zręczność na fachurę a to kosztuje 2-tys baksów 

Może się mylę,ale wydaje mi się że talent zręczność to podstawa w tej grze,bez tego talentu łowi się rybki na 97 punktów,czyli zamiana zręczności na fachurę aby wyciągać rekordowe ryby na 99 punktów lub 115 to raczej zły pomysł.

5 minut temu, Burzanov napisał:

94 pkt. Reszta się zgadza :)

a jednak się pomyliłam:)

Dnia 30.05.2016 at 17:48, edmundel napisał:

Rzeczywiście.. jak coś "tylko" przyśpiesza wyciąganie ryb, to już nie jest brzydkim botem, bo ten oprócz przyśpieszania może robić jeszcze inne brzydkie rzeczy.. Idąc tym tropem: co tam jakaś wędka, której nikt inny nie ma w randze, bo ona "tylko" pozwala łapać kilka razy większe ryby, co oczywiście tylko przyspiesza proces łowienia..

Ktoś jeszcze ma jakieś genialne pomysły na szybsze wyciąganie lub większe rybki?