NIEUCZCIWI GRACZE GRY NARYBY
6 6

144 posts in this topic

8 godzin temu, seamasteromega napisał:

a skąd kołowrotek morski 70% ? , w sklepie nie ma, sprzed zmian czy może w loteryjce bywa ?

Era "przedperłowa" ;)

Dzień dobry :o)

Miałam tu nie wchodzić , ale tak mnie dziś rozsierdzili, że nie wytrzymałam.

16 lut, 09:45

To znów ja. Ręce i nie napisze co opadają jak się widzi cuda tej gry. Oto dzisiejsze cuda z jednego szybkiego wydarzenia
Cud 1. Złap 9300 kg ryb na łowisku Zatoka Myrada poziom do 69 maksymalny hak to 225 a trzeba by złapać około 180 ryb pod rekord
Cud 2. Na 4min i 40 sek przed końcem pojawia się gracz z wynikiem 4997,219, Pytanie ILE NAPRAWDĘ TRZEBA BYŁO ZŁAPAĆ ???
Cud 3. W/w gracz w ciągu 4 minut i 40 sekund łapie ponad 4000 kg ryb
czyli 4000/4,66/52,5 to około 16 karpi na minutę ( karp to największa tam ryba, 4,66 to 4min 40sek, a 52,5 to maksymalna waga karpia)
Proszę o wyjaśnienie mi dlaczego dopuszczacie do takich sytuacji

To jest tekst mojego e-mail do TSG

Zawsze byłam przeciwna upublicznianiu screenów bez zamazywania, oraz oskarżania kogokolwiek  , tym razem nie wytrzymałam. Proponuję , żeby może powstał dział na wzór największej ryby , ale nazwany najszybszy bot (to już chyba jednak bot?). Oczywiście oczekuję krytyki w stylu "ustawień wędki" oraz że "nie potrafię w to grać" Liczę , że skomentują to ZŁY...... oraz karakal, tak od serca, w swoim stylu Panowie. Albo może choć Robert napisze, że to na pewno BOT

Pozdrawiam :o)

myrad.png

myrad1.png

myrad3.png

no ja też czekam na specjalistów od szybkich wydarzeń, którzy zaraz napiszą że na Hornie takie rzeczy da radę zrobić ( oczywiście uczciwe grając )56c310023a531_Screenshot2016-02-1612-24-

Dnia 11.02.2016 at 17:45, spider napisał:

graczu zły posejdon wytłumacz jak to zrobiłeś.Na łowisku Nil złapałeś 385989,817 kg ryg gdzie największa jest ryba  nguma monene waży 1234,206-liczymy- na bank ją łapałeś

385989,817:1234,206=312,743 zaokrąglamy na Twoją korzyść do 312,740 i dzielimy przez 30 (czas,minuty) co otrzymujemy 10,42 rekordowy wynik ,zobacz że to jest wynik jak byś łapał same 115 dołączam zrzut ,to ty na minute już po 10-11 ryb łapiesz a nie jak sugerowałeś 9

Bez tytułu 2.png

witam już ci tłumaczę łowiona ryba to ngume na dobrze dobrany zestaw wyciągasz tą rybę w 6-7 sekund od naciśnięcia "zarzuć wędkę" do wyłowienia jej za pierwszym pociągnięciem i zamknięciem okna ( o informacji o złowionej rybie ) klawiszem Esc i pojawieniem się następnego komunikatu "zarzuć wędkę Czynniki mające  wpływ na szybkość łowienia :

SPRZĘTOWE :

Im nowszy komputer laptop tym lepiej  (  procesor minimum i5 )

Wyczyścić historię przeglądarki, wyłączyć wszystkie programy działające w tle ( nie widać ich ale są  one aktywne i obciążają pamięć  )

aktualna  defragmentacja dysku

NA GRZE

najnowsza wersja Adobe Flash Player ( włączyć w ustawieniach przyspieszenie sprzętowe  )

dobór odpowiedniego zestawu do łowienia ryby tak dobieramy zestaw aby :

1.po zarzuceniu i wyciąganiu ryby musi ona złowić się za pierwszym rzutem

2. ciągniemy rybę do końca jednym ruchem ( przy rybach większych od 1500 kg  wzwyż decyduje wysokość lvl i jakich bonusów się urzyje

2 godziny temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

dobór odpowiedniego zestawu do łowienia ryby tak dobieramy zestaw aby :

1.po zarzuceniu i wyciąganiu ryby musi ona złowić się za pierwszym rzutem

2. ciągniemy rybę do końca jednym ruchem ( przy rybach większych od 1500 kg  wzwyż decyduje wysokość lvl i jakich bonusów się urzyje

A może podałbyś ten jeden raz konkretny zestaw który umożliwia realizacje punktu 1 :) bo to jest clue i prawdziwe uzasadnienie takiej dużej liczby złowionych ryb. 

Cała reszta czyli gadanie o sprzęcie i przeglądarkach nie ma wiekszego wpływu. Do tej pory jedynie słyszę o cudownych zestawach pozwalających łowić bez pustych rzutów. Chciałbym zobaczyć chociaż jeden taki zestaw. 

Z tego co piszesz łowisz rybkę w czasie 6-7 sek. przyjmując 6.5 sekundy wychodzi że łowisz 9.23 rybki na minutę to trochę za mało jeżeli uznać za prawdziwe wyliczenia spidera który obliczył ze potrzebowałeś łowić 10-11 rybek na minutę (konkretnie 10.42/min) czyli ponad średnią o której piszesz  i ponad max 10 (przy założeniu że nie potrzebujesz 6-7 ale tylko 6 sekund. A Ty nie ustosunkowałeś się do tych wyliczeń. Ani nie zaprzeczyłeś ani nie potwierdziłeś.  

Edited by darkiel

5 godzin temu, ona.91 napisał:

To jest tekst mojego e-mail do TSG

Zawsze byłam przeciwna upublicznianiu screenów bez zamazywania, oraz oskarżania kogokolwiek  , tym razem nie wytrzymałam. Proponuję , żeby może powstał dział na wzór największej ryby , ale nazwany najszybszy bot (to już chyba jednak bot?). Oczywiście oczekuję krytyki w stylu "ustawień wędki" oraz że "nie potrafię w to grać" Liczę , że skomentują to ZŁY...... oraz karakal, tak od serca, w swoim stylu Panowie. Albo może choć Robert napisze, że to na pewno BOT

Pozdrawiam :o)

przede wszystkim trudno komentować coś co jest oczywistym błędem gry, bo skoro było do złowienia 9300kg ryb, wynik tego gracza nie powinien się znaleźć w rankingu

to pytanie do supportu

czy możliwy jest taki przyrost wagi złapanych ryb w ciągu 5 minut?

na tym łowisku jest to bardzo trudne, ja oprócz paru trików z ustawieniem sprzętu i samym łowieniem pewnie nie dałbym rady, ale czytając wpis Posejdona o samym sprzęcie i podkręcaniu ustawień programu Adobe nie wykluczam takiej możliwości

13 godzin temu, karakal napisał:

na tym łowisku jest to bardzo trudne, ja oprócz paru trików z ustawieniem sprzętu i samym łowieniem pewnie nie dałbym rady, ale czytając wpis Posejdona o samym sprzęcie i podkręcaniu ustawień programu Adobe nie wykluczam takiej możliwości

To wyklucz taką możliwość, ponieważ na tamtym łowisku największa ryba to karp, a reszta to max 20 kg. Jest to fizycznie niemożliwe, bo średnio na branie na spławiku czeka się około 3 sekund.

1 person likes this

17 godzin temu, karakal napisał:

a oprócz paru trików z ustawieniem sprzętu i samym łowieniem pewnie nie dałbym rady, ale czytając wpis Posejdona o samym sprzęcie i podkręcaniu ustawień programu Adobe nie wykluczam takiej możliwości

W dobie wielowątkowych procesorów i kilku-GB pamięci ustawienia sprzętu i programu adobeflash maja marginalne znaczenie. "Sprzęt" może mieć zauważalny wpływ na szybkość łowienia ale  tylko w części dotyczącej jakości łącza internetowego. To nie jest gra 3D, to zwykły flash player więc nie mówcie tu o wymaganiach typu minimum procesor  i5. :)

Darkiel,zobacz że Zły sam napisał że na swoim wypasionym sprzęcie może złapać max 10 rybek na minutę,a w wydarzeniu opisanym wyżej musiał złapać minimum 11 na minutę więc sam sobie dopowiedz jak to możliwe:)))

te wyliczenia dotyczą tego jak by łapał same 115,a on legendarnej tej ryby nie ma czyli coś nie tak,ale to do czasu

Dnia 19.01.2016 at 19:07, wojtek111333 napisał:

Oczywiste ale jednak nie.

Bajkał to najlepsze łowisko do łowienia ryb na punkty , ponieważ nie trzeba na nim łowić ryb po 99 punktów, ale same 115, czyli gołomianki na haku 50 i magicznej przynęcie. Jest to nie opłacalne ale niektórzy chcą wygrać za wszelką cenę i mogą tak robić. W ten sposób łowi się same ryby 115 , czyli o 16 punktów więcej niż normalnie.Z szybkością łowienia 6 ryb na minutę można złowić 180 ryb po 115 punktów czyli 20700 punktów , więc wszystkie wyniki na Bajkale w tym zakresie mogą być wynikiem łowienia na magiczną błystkę a nie grania na bocie. Każdy gracz tym zestawem jest w stanie złowić ryby w granicach 20 tysięcy punktów in nie jest to nic niezwykłego na tym łowisku.Nie mówiąc jeszcze o podbieraku 70%.

Na innych łowiskach wyniki powyżej 20 tysięcy mogą dziwić ale nie na Bajkale.

miałem właśnie takie zdarzenie, łowiłem 99 i 115 a mimo to przegrałem o ponad 2000pkt z osobą która w swoim atlasie ryb nie miała żadnej 99 /łowiłem ok.4-5 ryb/min / zgłosiłem ten fakt u moderatora i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi mimo zapewnienia że ją dostanę w ciągu max 14 dni

Jeżeli więc chodzi nam o zabawę a nie chorą rywalizację to powinniśmy dać sobie z tym spokój, ja osobiście łowię tyle ile pkt jest potrzebne do zdobycia zanęt,

pozdrawiam wszystkich łowiących ze zdrowym rozsądkiem:)

4-5 ryb na minutę (szczególnie małych) to bardzo słaby wynik. Nawet jeśli rozmawiamy o spławiku.

Słuchajcie, teoretycznie to bardzo prosta sprawa sprawdzić kto gra uczciwie a kto nie.

Osoby odpowiedzialne za kod gry wiedzą, jaka jest maksymalna teoretyczna wydajność. Wszystko co powyżej jest złapane przy pomocy programu. Proste prawda?

Chyba, że oni nie mają zielonego pojęcia co można a czego się nie da zrobić.

Jest jeszcze jedna możliwość. Przy ciągłym grzebaniu w kodzie gry ilość występujących błędów jest ogromna. A teraz wyobraźcie sobie, że na waszym koncie na każdym spinie nie ma pustych przebiegów a na spławiku czas oczekiwania na branie jest skrócony do minimum.

Skoro u niektórych przy każdej złowionej rybie mogły wpadać banknoty a u innych przy wyborze zręczności mogła dodatkowo uruchamiać się siła, to już tutaj niczego nie można wykluczyć.

1 person likes this

Wg. mnie coś da się wykluczyć przynajmniej na moim poziomie (69) Na spinningu trzeba wybrać: albo 99pkt , albo bez pustych przebiegów. Niedowiarkom proponuję starą błystkę magiczna czerń zapewniającą 100% skuteczności na małym jeziorku, ale są niestety puste przebiegi. Jeśli ktoś potrafi zrobić przynajmniej 5/10 rybek na 99 pkt bez pustego przebiegu to poproszę filmik na YT

I co , mistrzowie, posprawdzali swoje cudowne zestawy ???? Nie da się na jednym pociągnięciu bez pustego przebiegu wyłowić rybki na 99 pkt . Admin też o tym wie , więc nie róbcie z Juzka45 debila, i nie próbujcie grać w pomidora z administracją. Norbert , graliśmy przez chwilkę razem w BiR i tylko z tego powodu nie wywlekę tu pewnych faktów. Zresztą ciężko pisać o tej grze nie używając słów powszechnie uważanych za obelżywe

Życzę miłego weekendu :o)

podobno jest jakaś przeglądarka czy program który pozwala wyciągać szybciej ryby jak się dowiem co to jest i kto tego używa  napisze 

1 godzinę temu, ona.91 napisał:

I co , mistrzowie, posprawdzali swoje cudowne zestawy ???? Nie da się na jednym pociągnięciu bez pustego przebiegu wyłowić rybki na 99 pkt . Admin też o tym wie , więc nie róbcie z Juzka45 debila, i nie próbujcie grać w pomidora z administracją. Norbert , graliśmy przez chwilkę razem w BiR i tylko z tego powodu nie wywlekę tu pewnych faktów. Zresztą ciężko pisać o tej grze nie używając słów powszechnie uważanych za obelżywe

Życzę miłego weekendu :o)

ale głupio gadasz, właśnie skończyłem łowić w wydarzeniu mając 20 tys. pkt na pięć minut przed końcem

przelicz sobie jak chcesz jakie ryby musiałem wyciągnąć, żeby uzyskać taki wynik

jeśli Tobie to ulży możesz donieść na mnie do administracji, ale proszę zamknij już ten temat

P.S. zapomnij o filmikach na YT, za proste by to było

Oj karakal, chyba oczka Ci bielmem zaszły, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałam , że na moim poziomie (poniżej 70 ) rybki na 99 pkt oczywiście wchodzą , ale są puste przebiegi. Twój wynik jak najbardziej możliwy nie wskazuje na łapanie samych 99, więc pochwal się czymś innym, może znaczki lub motyle zbierasz :o)

2 godziny temu, ona.91 napisał:

Oj karakal, chyba oczka Ci bielmem zaszły, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałam , że na moim poziomie (poniżej 70 ) rybki na 99 pkt oczywiście wchodzą , ale są puste przebiegi. Twój wynik jak najbardziej możliwy nie wskazuje na łapanie samych 99, więc pochwal się czymś innym, może znaczki lub motyle zbierasz :o)

a co wg. Ciebie oznacza mój wynik, że łowiłem 20 ryb na minutę po 50pkt.??

podałaś super zestaw na Małym Jeziorku, a to chyba najgorsze łowisko do próbowania takich rozwiązań

No to teraz mnie rozbawiłeś. Są dwa wyjścia , albo nie potrafisz w to grac i masz niebywałe szczęście , albo jest jak napisałeś , że łapiesz 20 rybek ( do drugie odrzucam bo przy 16 karpiach na spławik wymiękłeś) Wystarczy dodać więcej siły niż jest wymagane i ciągniesz rybki za pierwszym pociągnięciem, ale nie 99pkt, bo nie na błystkę ograniczającą dolny limit ryby. Twój wynik pokazuje np 9 rybek na minutę po 89 pkt . Zresztą Ty masz poziom 100+  być może u Was takie cuda są normalne, a mi chodziło raczej aby może darkiel (podobny poziom ) się wypowiedział

57 minut temu, ona.91 napisał:

No to teraz mnie rozbawiłeś. Są dwa wyjścia , albo nie potrafisz w to grac i masz niebywałe szczęście , albo jest jak napisałeś , że łapiesz 20 rybek ( do drugie odrzucam bo przy 16 karpiach na spławik wymiękłeś) Wystarczy dodać więcej siły niż jest wymagane i ciągniesz rybki za pierwszym pociągnięciem, ale nie 99pkt, bo nie na błystkę ograniczającą dolny limit ryby. Twój wynik pokazuje np 9 rybek na minutę po 89 pkt . Zresztą Ty masz poziom 100+  być może u Was takie cuda są normalne, a mi chodziło raczej aby może darkiel (podobny poziom ) się wypowiedział

a czy ja napisałem, że łowię 20 ryb na minutę?? to było pytanie do Ciebie, którego jak widać nie zrozumiałaś, tak samo jak nie rozumiesz gry w wydarzeniach podając zestaw, który nawet ze spławikiem nie wygra

Podałam zestaw , który nigdy nie wyciąga bez pustych przebiegów , ale gwarantuje rybkę na 99pkt. Na moim poziomie nie ma zestawu spinningowego lub morskiego, który wyciąga rybki 99pkt bez pustego przebiegu. Idąc dalej , bo w innym wątku ktoś przyczepił się do konta z pieskiem w awatarze ( to nie jest moje konto ), że tak niski poziom i tyle wygranych. Więc biorąc powyższe za prawie pewne, osoba ta rwie wszystkie rybki na pierwszym przebiegu oraz ........ wyławia tylko te które mogą dać sukces, a pozostali bawią się w nabijanie lvl.

Ja bardzo dobrze rozumiem szybkie wydarzenia i wiem jak dobrać ten Wasz "CUDOWNY ZESTAW" , który łowi prawie bez pustych przebiegów, ale są to rybki średnio w okolicach 90 pkt , co przy szybkim kołowrotku, oraz zamykaniu informacji o rybie klawiszem Esc być może daje olbrzymie szanse na wygraną .

5 godzin temu, ona.91 napisał:

2 godziny temu, ona.91 napisał:

Podałam zestaw , który nigdy nie wyciąga bez pustych przebiegów , ale gwarantuje rybkę na 99pkt. Na moim poziomie nie ma zestawu spinningowego lub morskiego, który wyciąga rybki 99pkt bez pustego przebiegu. Idąc dalej , bo w innym wątku ktoś przyczepił się do konta z pieskiem w awatarze ( to nie jest moje konto ), że tak niski poziom i tyle wygranych. Więc biorąc powyższe za prawie pewne, osoba ta rwie wszystkie rybki na pierwszym przebiegu oraz ........ wyławia tylko te które mogą dać sukces, a pozostali bawią się w nabijanie lvl.

Ja bardzo dobrze rozumiem szybkie wydarzenia i wiem jak dobrać ten Wasz "CUDOWNY ZESTAW" , który łowi prawie bez pustych przebiegów, ale są to rybki średnio w okolicach 90 pkt , co przy szybkim kołowrotku, oraz zamykaniu informacji o rybie klawiszem Esc być może daje olbrzymie szanse na wygraną .

Jeżeli prosisz mnie o opinię. Na moim poziomie (60) nie udało mi się znaleźć zestawu spinningowego który łowiłby bez pustych przebiegów i jeszcze dodatkowo gwarantował rybki 99 pkt.

W ogóle nie udało mi się nawet zbliżyć do 100 % skuteczności. Może słabo szukałem, może kiepski ze mnie grajek ale tak jak pisałem najlepsze wyniki jakie osiągałem na spinie to skuteczność rzutów w okolicach 60 %.. 

P.S. Możesz zdradzić o którego gracza z "pieskiem w awatarze chodziło" albo przynajmniej w podać link do wątku w którym o nim mowa?  Sam mam pieska w awatarze i 70 zwycięstw w krótkich wydarzeniach (grałem wyłącznie punktowe, od pewnego czasu przestałem grać aktywnie) jednak nie sądzę aby ktoś kto śledził moje wyniki mógł mieć podejrzenia, że posuwam się do nieuczciwych metod.  Żadne ze zwycięstw nie było osiągnięte przy pomocy kosmicznego wyniku i każdy swój wynik byłbym w stanie udokumentować (podać zestaw i strategię) tak żeby każdy kto chce mógł się osobiście przekonać czy można dany wynik zakwestionować.

9 godzin temu, ona.91 napisał:

ok, skoro tak to nie rozumiem tego wywodu na temat możliwości wyciągania ryb po 99pkt za pierwszym rzutem, skoro jak piszesz masz niższy poziom i jeszcze nie wiesz co jest możliwe dla wysokich leveli

choć jak dla mnie na Twoim poziomie można uzyskać już całkiem przyzwoity wynik na wzorcowym łowisku Zatoka Myrada w granicach średnio 95pkt bez pustych rzutów

mówisz, że wiesz jak to działa więc doradź koledze darkielowi i zamknijmy temat

Kolego może byś zwrócił uwagę na to co piszesz.Nie życzę sobie aby ktoś mnie oczerniał z jakiegoś powodu bo mam level ponad 300 .Zastanów się proszę nad tym co i do kogo piszesz,bo nie wszyscy,a Ty nie napisałeś tego,są nieuczciwi

Dnia 18.01.2016 at 21:14, Burzanov napisał:

Podbierak=kołowrotek. Ta sama zasada.

Pytałeś o max wynik. Na spławiku nie przekroczę 21 000. Na spina nie wiem. Nie bawiłem się, a trzeba by "trafić" na zestaw gdzie targasz za pierwszym razem rybę. Gdybym taki znalazł, wynik byłby powyżej 25 000. Przy założeniu 99pkt/sztukę za każdym razem.

Dnia 18.01.2016 at 21:23, Burzanov napisał:

I taki szybki przykład. Małe jeziorko, hak 60/mucha/jaź. Bez podbieraka 6 ryb 1.00.2. Po dołożeniu podbieraka 70%, 6 ryb było po 0.49.3.

Dam radę wyciągnąć ponad 7 sztuk na minutę.

Przy spinie można lepiej, ale trzeba wiedzieć co, gdzie i na jaki zestaw:)

Dnia 18.01.2016 at 21:47, Burzanov napisał:

Nie, to sprawdzenie jednej, piętnastominutowej próbki. Wyszło 10 197 pkt. Ale zakładam, ze gdyby się udało to te 210 ryb w 30 minut mógłbym wyciągnąć.

Ale to raczej nieprzekraczalna u mnie granica.

70 teraz pewnie tylko w loterii i za logowanie. Kiedyś były w sklepie. Chociaż dziwne, że nie władowali jeszcze podbieraków za perły ;)

Biorąc pod uwagę powyższe spostrzeżenia, chciałbym zaprezentować przykład i poprosić o skomentowanie:

Na 1 miejscu mamy gracza z 67 poziomu. Łowisko: Zimowe jeziorko. Można tu łowić tylko na spławik. Spośród zestawu ryb z tego jeziorka w albumie tego gracza legendarna jest tylko jedna: karaś.

gracz uzyskał wynik 22 171 pkt.

Łowiąc same 115 ( na tym łowisku to raczej niemożliwe)  musiałby złowić 192. 79 ryb czyli w aokragleniu 193 co daje predkość 6.43 ryby na minutę

realne załozenie to: gracz łowi same 99.

wtedy mamy odpowiednio: 224 ryby i predkość 7.46/min.

Moim zdaniem na 60% podbierakach ciężko by było taka prędkość osiągnąć.Niejako potwierdzają to spostrzeżenia kolegi Burzanowa, który podaje przykłady dla podbieraka 70 %.

Niestety z braku sprzętu nie mogłem sprawdzić podbieraków 70 %. Na 60 % udawało mi sie osiagac wyniki w okolicach 21 000 pkt.

head.jpg

Witam wszystkich,

Jest to moj pierwszy wpis, ale do dyskusji na forum zmusil mnie administrator, a wlasciwie support (Pan Edward), ktory powinien odpowiadac na pytania i reagowac na informacje o nadurzyciach. Zgadzam sie z Juzek45 na temat oszustw (duze ryby). Dam przyklad - gracz z lvl 66 wyciaga rybe w Kraterze ponad 900 kgs - nie powinien , gdyz sa ograniczenia sprzetowe. I co robi administrator (czytaj support) -nic. Gracz dalej wyciaga "grube ryby". Nie ladnie mi to pachnie, gdyz czuje sie oszukiwany przez tworcow gry - dlaczego?Otoz podejrzewam , ze cos musi byc pomiedzy takimi graczami a tworcami gry, a ja 'uczciwy glupek' wydaje realne pieniadze, Ten Square Games sie bogaci i interes sie kreci. Tak sie akurat sklada ,z e ja jako czlowiek przed emerytura, wedkarz, lubiacy nawet takie gry na dotatek plywajacy, mam czas i podraze temat razem ze znajomymi prawnikami jakie to prawa i obowiazki ma producent (te akurat sa znane), ale czy producent je stosuje. Dotyczy to wulgaryzmow na czacie, oszustw, baku odpowiedzi itd. Poczekam jeszcze troche i bede sie musial sie zapytac Pana Prezesa M.J Popowicza, gdyz moze nic o tym nie wie.

Pozdrawiam

waldi46

1 godzinę temu, waldi46 napisał:

Dam przyklad - gracz z lvl 66 wyciaga rybe w Kraterze ponad 900 kgs

Waldi46:  to jest bardzo zły przykład , obecnie od lvl 58 dostępna jest morska wędka 300 kg (za banknoty), którą spokojnie wyłowisz rybki 900 +, kiedyś ta wędka była dostępna od poziomu 25 . Pozdrawiam :o)

Dnia 18.02.2016 at 20:37, ona.91 napisał:

Wg. mnie coś da się wykluczyć przynajmniej na moim poziomie (69) Na spinningu trzeba wybrać: albo 99pkt , albo bez pustych przebiegów. Niedowiarkom proponuję starą błystkę magiczna czerń zapewniającą 100% skuteczności na małym jeziorku, ale są niestety puste przebiegi. Jeśli ktoś potrafi zrobić przynajmniej 5/10 rybek na 99 pkt bez pustego przebiegu to poproszę filmik na YT

Przeczytałem ten komentarz kolejny raz i stwierdziłem , że albo jest w nim jakaś niekonsekwencja albo nie rozumiem słowa pisanego. Piszesz, ze na małym jeziorku magiczna czerń gwarantuje 100 % skuteczności  co ja rozumiem, ze łowi sie na nia bez pustych przebiegów :)   a za chwile, że są niestety puste przebiegi.

Sprawdziłem błystka tak jak i inne daje ok 50 % skuteczności  (czyli połowa rzutów to puste przebiegi). Jeżeli wiesz jak dobrać zestaw dla tej blaszki to proszę napisz mi na prive, Chciałbym wreszcie zobaczyć chociaż jeden zestaw spinningowy na który można łowić bez pustych przebiegów bo jak do tej pory nie udało mi sie na taki trafic i juz zaczynam watpić ze taki zestaw w tej grze istnieje (oczywiście poza zestawami obsługiwanymi przez boty ) 

!00 % skuteczności w złapaniu rybki na 99pkt , gdyż na starą magiczną czerń biorą tylko jazie powyżej 6 kg , ale nie złapiesz, ani jednej bez pustego przebiegu. Mam już zestaw na 99pkt bez pustego  przebiegu ,ale nie podam go ani tu , ani na priv. Rozwiąż łamigłówkę sam, powodzenia  :o)

10 godzin temu, ona.91 napisał:

!00 % skuteczności w złapaniu rybki na 99pkt , gdyż na starą magiczną czerń biorą tylko jazie powyżej 6 kg , ale nie złapiesz, ani jednej bez pustego przebiegu. Mam już zestaw na 99pkt bez pustego  przebiegu ,ale nie podam go ani tu , ani na priv. Rozwiąż łamigłówkę sam, powodzenia  :o)

A może chociaż zdradzisz łowisko i na jaka rybę? ;)

3 godziny temu, darkiel napisał:

A może chociaż zdradzisz łowisko i na jaka rybę? ;)

no też mam zestaw dobry jeden - gwarantuję prawie 100% skuteczność na wydarzeniach wagowych. Przez 30 minut trafiło się 8 pustych strzałów a wyciągana rybka to około 700 kg

13 godzin temu, ona.91 napisał:

Brawo! Czyli to co pisałem od samego początku. Zestaw sprzęt/łowisko/ryba, tak dobrany aby nie było pustych przebiegów. Gdybyś jeszcze napisała ile punktów nabijesz w ciągu 30 minut. Chyba, że nie chcesz się podzielić tą informacją ;)

26 minut temu, Burzanov napisał:

Brawo! Czyli to co pisałem od samego początku. Zestaw sprzęt/łowisko/ryba, tak dobrany aby nie było pustych przebiegów. Gdybyś jeszcze napisała ile punktów nabijesz w ciągu 30 minut. Chyba, że nie chcesz się podzielić tą informacją ;)

Punkty będą zależały od szybkości kołowrotka. W sumie od punktów (zależą od tego jakie rozmiary ryb się łowi) ważniejsza jest informacja jaką częstotliwość  brań osiąga (liczba złowionych ryb na minutę) .

Edited by darkiel

Nie wiem zatrzymałam się około 17300 , bo nikt mnie nie gonił , sprzęt/łowisko/ryba to chyba nie wszystko . myślę że jeszcze lvl i talenty , moim zdaniem nie ma cudownego zestawu dla wszystkich , dlatego nie podaję . Poczytajcie czasami , Kajmanka i spróbujcie złapać na jego zestaw , albo Twój zestaw Robercie który tu podałeś na jakąś małą rybkę eventową wg mnie jest niemożliwe złapanie takich okazów na tych zestawach , ale wg innych jest to realne. Tak więc reasumując, zestawy są indywidualną sprawą i dla każdego konta mogą być inne

Koleżanko Ona91 niewiem czy wiesz ale jest program do łowienia rybek ustawia sie jaka trzeba łowic i ten program to robi widac to gołym okiem jak w mistrzostwach w ciagu godzinki robia rekordy tak zeby nikt inny niewygrał zawiele ale tu mi sie jedna mysl nasuwa ze to jest sponsorowane i te konta wiadomo do kogo naleza wiele razy juz tu pisalem i juz wszystko poruszyłem i tak to nic niedało jak grochem o sciane wiadomo zwykły gracz musi to przełknąć albo sie całkiem usunac z gry to juz nie jest gra uczciwa tak samo jak to forum chyba tylko do narzekania i tak nikt tego nieczyta a jak czytaja to powtarzaja sie jak małpy chodzi o moderatoròw moim zdaniam tylko całkowity bunt wszystkich graczy by cos dał jak by widzieli ze nikt niegra w ich gierki to by troszke z kaski odchudzili i wrescie by naprawili to co zepsuli zamiast uleprzyc cos to kłody gracza rzucaja pod nogi kiedys czestotliwosc wyławiania danej ryby była wiekrza a dzis na jednej zanecie mozna wyłowic ledwo srednio 2 gòra 3 sztuki a nieraz zdarzyło mi sie niezłowic ani jednej przez 15 minut błedy sa okropne w sprzecie np błystka amazonka i rio negro na amazonce wypawia sie na nia sama aprime czy jak tp sie ta ryba tam zwie inne sie niełowia jak by tak popatrzyc to pewne błedy w grze niezostały naprawione nawet po 4 latach juz sie głubią z ta gra olali nas bo maja tez inne gry tak ze im zlewaja nasze narzekania trzeba jasno na to patrzec wiadomo o co chodzi kasa i tylko kasa juz widze wpisy osòb co beda bronic tego zeby im cos spłyneło na konto.Ja juz ani centa niewłoze w ta gre tak ze niema co w to inwestowac zycze administracji bankructwa moze wtedy zrozumieja zeby cos miec to trzeba tez i dac a nie tylko brac.

Są zestawy na spinning bez pustych przebiegów, nie będe za bardzo Wam ułatwiał ale łapcie łososia szlachetngo:)

Edited by Tupak

Sciagnik, czy mógłbyś postarać się używać przynajmniej kropek i przecinków, bo wszystko się zlewa :)

Sorki za takie pisanie ale pisałem z fona a to nie jest takie łatwe z tad tez niewszystkie wyrazy dokładne ale wiadomo w czym rzecz.Zresztą ta gra nie zmieni sie na leprze,mozemy narzekac i tak nic nam to nieda maja nietylko ta gre i zlewaja to ze komus cos sie niepodoba,szczere ale prawdziwe.Pozdrawiam wszystkich bywalcòw tego forum.

Nic na to nie poradzę, każdemu zdarzy się jakiś błąd, zresztą ja tu nikomu nie wytykam jak ktoś pisze, ale widzę że ciebie kolego to boli, a o mój wiek się nie bój. Sorki, ale zmusiłeś mnie do tego żebym ci tak odpisał.

Na czerwono masz zaznaczone błędy. Postaraj się trochę nad swoimi wpisami, naprawdę ciężko się to czyta. - Rennard

17 godzin temu, Sciagnik napisał:

Nic na to nie poradzę, każdemu zdarzy się jakiś błąd, zresztą ja tu nikomu nie wytykam jak ktoś pisze, ale widzę że ciebie kolego to boli, a o mój wiek się nie bój. Sorki, ale zmusiłeś mnie do tego żebym ci tak odpisał.

Na czerwono masz zaznaczone błędy. Postaraj się trochę nad swoimi wpisami, naprawdę ciężko się to czyta. - Rennard

Panie i Panowie skupcie sie na sednu sprawy, a nie wyliczacie sobie bledy ortograficzne i inne. Sam uzywam klawiatury UK i nie przeszkadza to nikomu, no chyba ze szanowny Rennard chce zrobic korekcje - prosze sie nie krepowac. Problem moze jest gdzie indziej - Sciagnik porusza kilka waznych spraw i to moze jest nie na reke niektorym graczom - wroce do tego w pozniejszym czasie. Starczy, inna sprawa - gracz (a wlasciwie dwoch)  z USA na poziomie 74 ma tylko - pierwszy 3690 i drugi 3673 punktow - super. Tak a pro po panowie admisnistratorzy co wy na to - czy jest to mozliwe??? Rozumiem , ze to sojusznik, ale nie do przesady. Pamietam sojusznikow/sportowcow dawno , dawno temu.

Tak na marginesie szanowny Rennardzie, gdzie ty piszesz na forum, gdyz odszukac nie moge????

21 godzin temu, Sciagnik napisał:

Jeszcze wroce do szanownego Rennarda - wreszcie znalazlem wpisy na forum i co sie okazalo, ze nalezy do firmy, gdyz wypowiedzi sa wiazace - jak MODERATOR. No coz, jak widze szanowny Rennard czyta wypowiedzi i ciekawe jak zareaguje na powyzsza informacje, jak rowniez inne wczesniejsze - prosze sie wykazac. Mam nadzieje , ze dzialanie bedzie lepsze od szanownego Edwarda z supportu i dzialu technicznego, ktorzy nie potrafia odpowiedziec na email - zostalo im jeszcze 5 dni. Sznowny Rennardzie ponizej twoj wpis - na forum znajdzieszduzo informacji - czy cos zrobisz w tym temacie?

==

Teraz już nie pamiętam, ale ten gracz posiadał wędkę oraz cały sprzęt do niej, które normalnie dostępne są od poziomu 75 albo 79 Z tego co rozumiem, screeny poza pierwszym mają pokazać, że dane wędki nie są dostępne na niskim poziomie  Najbardziej zastanawiający był w tym momencie bardzo wysoki wynik, dlatego prosiłem o info, jeśli podobne sytuacje będą się powtarzać.

==

Jako, ze siedze w domu i mam duzo czszu, jak rowniez spodobalo mi sie pisanie na forum bede prawie codziennie punktowal administratorow, moderatorow itp. za brak dzialania, rzucal przykladami, informacjami i zobaczymy jak szanowni producenci i cytowany powyzej Rennard sobie z tym poradza. 

Tak naprawde jaki cel mialo "zgluszenie" Sciagnika???

6 godzin temu, waldi46 napisał:

Panie i Panowie skupcie sie na sednu sprawy, a nie wyliczacie sobie bledy ortograficzne i inne. Sam uzywam klawiatury UK i nie przeszkadza to nikomu, no chyba ze szanowny Rennard chce zrobic korekcje - prosze sie nie krepowac. Problem moze jest gdzie indziej - Sciagnik porusza kilka waznych spraw i to moze jest nie na reke niektorym graczom - wroce do tego w pozniejszym czasie. Starczy, inna sprawa - gracz (a wlasciwie dwoch)  z USA na poziomie 74 ma tylko - pierwszy 3690 i drugi 3673 punktow - super. Tak a pro po panowie admisnistratorzy co wy na to - czy jest to mozliwe??? Rozumiem , ze to sojusznik, ale nie do przesady. Pamietam sojusznikow/sportowcow dawno , dawno temu.

Tak na marginesie szanowny Rennardzie, gdzie ty piszesz na forum, gdyz odszukac nie m

Widze ze tu nie mozna uzywac znakow polskich tak mnie zastanawiaja te bledy jakie popelnilem gdzies indziej ktos czlowieka opierdziela ze poprawnie polszczyzna niepisze a jak juz pisze to mowi sie ze pisze z bledami tak ze ci co komus wyliczacie te bledy radze zastanowic sie nad soba ja jako pierwsza osoba zostalem poinformowany o tym moze dlatego ze duzo tu pisalem o roznych sprawach niewygodnych dla wlascicieli tak czy tak i tak sobie z tego nic nierobia leje juz na to cieplutkim loto mi to naiwniakiem juz niebede jedna wielka sciema to forum tak ze nara all....

Szanowy Panie Rennardzie jak dla pana w słowie się ę jest bledem to prosze mi wytłumaczyc dlaczego pan to słowo pisze tak samo jak ja jak według pana tam jest blad.

Panowie Administratorzy,Moderatorzy,Szanowny Rennardzie,

Tak sobie mysle jak to mozliwe - gracz Jamast, lvl 66, pod avatarem 1701 pkt, ale w rankingu Najlepszego wedkarza 38902 pkt. Generalnie wszyscy gracze z flaga USA maja takie czy tez inne dziwne informacje. Dziwne,ze tak otwarcie to eksponuja.Dobranoc

Dodam do poprzedniego watku - cytowany gracz Jamast z lvl 66 jest w rankingu na najlepszego wedkarza dla Expertow (lvl 40-54)

w temacie "Rybka dnia" jest o tym mowa

to ponoć konta przerzucone z portalu Yahoo, mają sporo błędów

11 godzin temu, karakal napisał:

w temacie "Rybka dnia" jest o tym mowa

to ponoć konta przerzucone z portalu Yahoo, mają sporo błędów

A ja myślę, ze to kolejne oszustwo. Dorwali się do jakiegoś programu, którym potrafią zmienić level danej postaci na yahoo, a kto wie może tez i dodają sobie po 100000 banknotów. Potem przenoszą to konto na letsfish i gra robi się piękna (dla nich oczywiście). Jak zwykle administracja nie chce tego wiedzieć, ani widzieć, bo to kolejny "problem"... Dla mnie zarządcy tej gry stracili nad nią panowanie. Gra nie wytrzymała ataków hakerskich, którzy obecnie w niej rządzą i zajmują wszędzie czołowe miejsca. Czas zakończyć przygodę z lets fish.

1 person likes this