NIEUCZCIWI GRACZE GRY NARYBY
6 6

144 posts in this topic

Witam serdecznie jestem starym graczem gram w grę od około 2.5 roku widziałem dużo zmian i nieuczciwości w grze. Obserwuję jak Moderatorzy zmieniają i udoskonalają grę . jednak od dłuższego czasu  nurtuje mnie wyciąganie rekordowych ryb ogromnych nie dostępnych dla przeciętnego wędkarza.  Wiem że sporo zrobiono by ukrócić oszustwa jednak nadal gracze używają moim zdaniem programów hakerskich do połowu ryb w grze lub łapania rekordowych okazów lub do wyciągania potężnie dużych ilości ryb. W ten sposób przeciętny gracz niema możliwości w takich turniejach jak mistrzostwa, tygodniowe rankingi ryba dnia itp. Bo niemożna udowodnić że gracz gra nieuczciwie jak łowi ryby rekordowe.  Jednak od jakiegoś czasu wprowadzono nowy konkurs - Szybkie zadanie ja po zrobieniu zadań klubowych czy eventach wchodzę na szybkie zadania lecz nie łowie by dojść do czołowych miejsc tylko na minimum a dla czego?   Opisze pokrótce takie szybkie zadanie .  Do zrobienia w takim konkursie miałem za zadanie złapać 39800kg konkretnej ryby której waga wynosi max 2000kg i gdybym miał najszybszy komputer to pewnie bym łapał około 4-5 szt na minutę ,  więc było by to 10.0000kg na min by złapać 39800kg trzeba łapac około 4 min a tu w rankingu po 4.5min pojawia się wynik na pierwszym miejscu z wynikiem 97.101kg ryb o wadze do 2000kg więc rachunek jest prosty gracz na pierwszym miejscu musiął wyjmować rybę co 3 sek. co moim zdaniem jest nie możliwe sprawdziłem w rożnych czasach  i poi 20 min gry na 10 min przed końcem turnieju gracz na pierwszym miejscu złapał 400.942kg ryb ponad 10x więcej niż wymagano i myślę że jest to niemożliwe, to nie jest żaden błąd bo ja też gram i komputer dobrze liczy. To jest porostu oszustwo z wykorzystaniem jakiegoś programu hakerskiego. Jak mamy grać i wygrywać turnieje czy mistrzostwa lub zajmować dobre miejsca jak gracze z levelami powyżej 300 grają na programach hakerskich. Drodzy gracze proszę o wasze opinie i spostrzeżenia.  Pokarzmy Moderatorom dokąd zmierza gra naryby.wp.pl  WPISUJCIE WASZE OPINIE I UWAGI.

ps. ZOBACZCIE SPRINTSKRINY5690145bac6a0_Szybkiezadaniepo4.5min.thu

Szybkie zadanie po 15min.png

Po 20min 10x wiecej niż 39800.png

1 person likes this

Widzę, że na portalu Let's Fish macie to samo co u mnie na Fejsie.. Cóż.. muszę Cię chyba zmartwić -po początkowym wybuchu entuzjazmu związanego z uruchomieniem tego forum, jak dobrze sie rozejrzysz, to znacznie więcej tutaj zalega pytań bez odpowiedzi niż deklaracji rozwiązania problemów, nie mówiąc już o konkretach. Na kilku grupach w FB widziałem już screeny, gdzie normalni gracze mieli wyniki 2x mniejsze niż cudotwórca na pierwszym miejscu lub nawet dwóch.. Widocznie jesteśmy kiepscy.. ;)

2 people like this

witam.

akurat jestem zdania , że nie ma sensu pisać tu co jest nie tak , bo tak samo jak przy zgłoszeniu zawsze będzie jedna i ta sam odpowiedź .. po przeanalizowaniu (blabla) nie stwierdzono zgłaszanego problemu :) / natomiast chciałem zwrócić uwagę , że ryba o której piszesz ma trochę inną wagę maksymalną

co oczywiście nie zmienia faktu , że wałek jest 

pozdrawiam

Eurhinosaurus.jpg

1 person likes this

Wielkość ryby to jest nic bo ta jest dużo mniejsza i trzeba by było jej złapać lekko 100% więcej niż opisałem.  Co do opisanego spostrzeżenia to napisałem reklamacje do suportu i oczekuje na odpowiedz.  Poza tym jestem tego zdania że jak będziemy o tym pisać to w końcu admin coś z tym zrobi. Połamania kijka I powodzenia w grze.

1 person likes this

przepraszam juzek45 , ale może ja czegoś nie rozumiem ..

ja tylko zwracam uwagę , że ryba ma max wagę ponad 5 ton .. zawodnik , który jest pierwszy w obrazkach , które wstawiłeś - ma tą rybę w albumie 5342,494

nie wiem jaką miał ilość kilogramów na koniec wydarzenia .. ale w ciągu 20 minut złowił 400 ton i załóżmy , że odpalił wszystko na max i łowił takie po 5 ton 

to wychodzi 4 sztuki na minutę - czyli realnie

aczkolwiek nie posiadam wędki morskiej 1000 więc nie wiem czy jest możliwe uzyskanie takiej średniej

a druga sprawa to sens odpalania w szybkim wydarzeniu 2 x 70% + 2 x 29% + 2 x zanęta .. i tak dalej - ale akurat jak ma i chce to ja mu nie zabronię 

..

widzisz .. ja łowię te rysunkowe rybki od trzech lat i dwóch miesięcy i nie wierzę , że to pisanie tu czy gdzieś indziej coś zmieni

oczywiście bardzo bym się chciał mylić

ale ..

i już dziś mogę Ci napisać to co dostaniesz w odpowiedzi od supportu w poniedziałek 

mniemam , że coś w stylu :

56911b5dad40d_odpowied..thumb.jpg.0553b5

ot taka nasza wirtualno-wędkarka rzeczywistość

pozdrawiam  

wiesz to tylko przykład w którym myśle ze jest to nie możliwe,  ale gram w szybkich sporo i widze co sie dzieje. 

Wyżej wymienione problemy lepiej widać na wydarzeniach punktowych. Zwłaszcza na małych rybkach, gdy na danym łowisku oczywistym celem jest  konkretna rybka do której można tak ustawić sprzęt że będzie się łowiło wyłącznie rybki grubo powyżej 90  pkt. (na przykład płoć na Maćkowej Strudze). Tam bardzo łatwo obliczać co ile sekund trzeba by wyławiać rybkę żeby na przykład osiągnąć wynik 25000 punktów podczas gdy normalnie grający gracz kończy w okolicach 16000-17000. Przy jakiejś okazji postaram się zrobić dokumentacje takiego dziwnego przypadku.  Takich sytuacji raczej nie da się wytłumaczyć szybkimi kołowrotkami albo super podbierakami. Ale może się mylę. Jeżeli tak to chętnie wysłucham wyjaśnień.  

Znam pewnego gracza który z miażdżąca przewagą (kilka tysięcy punktów) zwycięża w praktycznie każdym wydarzeniu punktowym w którym bierze udział.

1 person likes this

witam 

z całym szacunkiem nie dość że z ortografią jest pan do tyłu  ( wybrany nick zawiera błąd ortograficzny "Józek" to poprawna forma )  to z matematyki nie zabłysnął pan.Ryba do złowienia jaką pan przedstawił ma 5582 rekord . Gracz , któremu pan zarzuca oszustwo ma rekord tej ryby 5362 tak więc jeśli w przeciągu 4,5 minut ( 270 sekund) złowił 97110 kg i zakładając że wyłowił ryby o wadze 5000 to złowił w tym czasie 20 ryb co daje 13,5 sekundy na rybę. Także na przyszłość proszę lepiej liczyć a potem szukać niewiarygodnych rezultatów 

1 person likes this

Podam przyklad wydarzenia którego wynik trudno zrozumieć.

Wydarzenie punktowe na łowisku Bajkał.

Oczywistość: łowimy okonia (JO, hak 50, konik polny).  Taki zestaw gwarantuje ze wpadają same dziewięćdziesiątki, a dokładniej rybki w okolicach 99 pkt.  Średnia waga punktowa łowionych rybek mniej wiecęj ok 95 pkt. Hol ryby jest błyskawiczny,  ciągnie sie na jeden raz bez "pompowania".  Normalni gracze na tego typu wydarzeniach osiągają wyniki w granicach 16000 -17000 tys punktów.  Jak wytłumaczyć wyniki  powyżej 19000 a nawet powyżej 22000 pkt? Ostatnio kilka razy zdarzyło mi sie że kilku graczy z pewnego klubu regularnie osiąga takie właśnie  "niebotyczne"  i trudno wytłumaczalne wyniki.

Konkretny przykład: 

Łowisko Bajkał, zestaw na okonia jak powyżej, dodatkowo dorzuciłem podbierak 15 %. Łowiłem od 1 do ostatniej sekundy. Mój wynik: 16930 pkt (mój absolutny rekord w punktowanym wydarzeniu).

Rywal zdobył 19306 punktów czyli o 2376 pkt więcej niż ja. Zakładając ze także łowił od 1 do ostatniej sekundy oszacujmy o ile ryb więcej musiał złowić by osiagnąc taką przewagę.

Jeżeli przyjąć, że średnia punktacja za rybę wynosi 95 pkt to musiał wyłowić o 25 sztuk okonia więcej. 25 sztuk ryby w sytuacji gdy na spławik łowi się max 6 ryb na minutę daje mu przewagę ok 4 minut czyli tak jak bym zatrzymał łowienie na 4 minuty!.  

Licząc, inaczej tzn przy założeniu, że obaj łowiliśmy ryby bez przerwy i z tą sama czestotliwoscią przy czym u mnie ryba warta była średnio 90 pkt (załozenie bardzo pesymistyczne) a u rywala średnio 100 (założenie bardzo optymistyczne) pkt wyjdzie ze aby uzyskać przewagę 2300 punktów rywal potrzebował wyłowić ponad 230 ryb czyli łowić średnio 7.6 ryby/minutę. 

Powyższe założenia są bardzo skrajne, bo faktycznie wypadłoby założyć średnia różnice wartości złowionych ryb na poziomie dużo niższym, on raczej nie łowił samych setek a u mnie średnia wartość raczej zbliżona była do 95 punktów. 

Mozna jeszcze spróbować oszacować ile ryb złowił mój rywal by osiągnąć wynik 19306 pk w 30 minutowym wydarzeniu.

Przy realistycznym założeniu ze średnia wartość łowionych przez niego ryb wynosiła:

95 pkt musiał złowić 203 ryby  czyli 6.77 na minutę

Gdyby łowił średnio 6 rybek na minutę to średnia wartość złowionej rybki musiałby wynieść: 19306/180= 107.25 pkt. Dla porównania w moim przypadku: 16930/180=94.05 pkt.

wydarzenie.JPG

1 person likes this

21 minut temu, darkiel napisał:

Rywal zdobył 19306 punktów czyli o 2376 pkt więcej niż ja. Zakładając ze także łowił od 1 do ostatniej sekundy oszacujmy o ile ryb więcej musiał złowić by osiagnąc taką przewagę.

To jednak trochę kiepski przykład, możliwy do wytłumaczenia np znacznie szybszym podbierakiem -były już publikowane screeny na ponad 30000 punktów..

4 godziny temu, GKar napisał:

To jednak trochę kiepski przykład, możliwy do wytłumaczenia np znacznie szybszym podbierakiem -były już publikowane screeny na ponad 30000 punktów..

Przykład jak przykład, akurat taki miałem pod ręką. ;)

Czy super szybki podbierak jest na tyle istotny przy rybce którą wyciąga się bez puszczania spacji? Poza tym nie wiemy czy ów gracz grał od 1 do ostatniej sekundy, być może grał od o kilka minut krócej. Ja tez widziałem wyniki ponad 24000 punktów.  Zastanowił mnie styl w jakim zostałem wyprzedzony ok 6-stej minuty gry. Normalnie w tego typu wydarzeniu jak mnie wyprzedzają albo jak ja wyprzedzam walczącego gracza wymieniamy się pozycjami na przestrzeni kilku a nawet kilkunastu złowionych ryb.  Sytuacja oczywista bo na jednej rybce da się zarobić ok 5-10 punktów przewagi a praktycznie nie zdarza się aby dwaj gracze łowili w jednej fazie. W tym przypadku rywalowi wystarczyła jedna czy dwie ryby. Wyszedł na prowadzenie i od razu straciłem z nim kontakt.  W zasadzie zakładając , ze przy normalnej grze trudno przekroczyć 17 000 punktów,  18000 -19000 punktów wydaje się być całkowicie bezpiecznym przedziałem po osiągnięciu którego można spokojnie zakończyć walkę w wydarzeniu.

Po najbliższej promocji zakupię 60% podbieraki. Zobaczymy wówczas czy a jeżeli tak to o ile można poprawić dzięki nim wynik łowiąc małe rybki (5 kg) które holuje się bez popuszczania spacji.

1 person likes this

witam cie darkel ja opisałem w początkowym poście zupełnie inne szybkie zadanie a przez nieuwagę wstawiłem s.kriny z innego zadania ale zapisze takie zadanie gdzie bedzie oczywiste że grają na maszynach (Botach)  i wylicze tak jak ty bo oni cały czas maja pierwsze miejsca nawet kiedy chodzi o połów na magie przecież nikt nie poświęci 30szt magi na dwa wiaderka innej zanęty czy z 15 punktów prestiż.

1 person likes this

6 godzin temu, darkiel napisał:

Przykład jak przykład, akurat taki miałem pod ręką. ;)

Czy super szybki podbierak jest na tyle istotny przy rybce którą wyciąga się bez puszczania spacji? Poza tym nie wiemy czy ów gracz grał od 1 do ostatniej sekundy, być może grał od o kilka minut krócej. Ja tez widziałem wyniki ponad 24000 punktów.  Zastanowił mnie styl w jakim zostałem wyprzedzony ok 6-stej minuty gry. Normalnie w tego typu wydarzeniu jak mnie wyprzedzają albo jak ja wyprzedzam walczącego gracza wymieniamy się pozycjami na przestrzeni kilku a nawet kilkunastu złowionych ryb.  Sytuacja oczywista bo na jednej rybce da się zarobić ok 5-10 punktów przewagi a praktycznie nie zdarza się aby dwaj gracze łowili w jednej fazie. W tym przypadku rywalowi wystarczyła jedna czy dwie ryby. Wyszedł na prowadzenie i od razu straciłem z nim kontakt.  W zasadzie zakładając , ze przy normalnej grze trudno przekroczyć 17 000 punktów,  18000 -19000 punktów wydaje się być całkowicie bezpiecznym przedziałem po osiągnięciu którego można spokojnie zakończyć walkę w wydarzeniu.

Oczywiście. Jest bardzo istotny. Proszę zrobić porównanie z okoniem bez podbieraka i z podbierakiem 70%.

1 person likes this

6 godzin temu, juzek45 napisał:

witam cie darkel ja opisałem w początkowym poście zupełnie inne szybkie zadanie a przez nieuwagę wstawiłem s.kriny z innego zadania ale zapisze takie zadanie gdzie bedzie oczywiste że grają na maszynach (Botach)  i wylicze tak jak ty bo oni cały czas maja pierwsze miejsca nawet kiedy chodzi o połów na magie przecież nikt nie poświęci 30szt magi na dwa wiaderka innej zanęty czy z 15 punktów prestiż.

A niby dlaczego nie? Wyobraź sobie, że ludzie mają po kilka tysięcy magicznych blach albo magicznej przynęty.

Rzucać oskarżeniami jest bardzo prosto, gorzej z udowodnieniem.

24 minuty temu, Burzanov napisał:

Oczywiście. Jest bardzo istotny. Proszę zrobić porównanie z okoniem bez podbieraka i z podbierakiem 70%.

Nie przesądzam, że to o czym piszę to wynik nieuczciwej gry. Po prostu zastanawiam się. Napisałem również, ze przy najbliższej okazji (promocja 70 %) zakupię 60 % podbieraki bo tylko takie są dostępne w sklepie dla mojej rangi. (70 % nigdzie nie widziałem) i wówczas podzielę się wynikami. 

Ze swojej strony, byłbym bardzo zainteresowany gdyby inni gracze podzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami w temacie ile  mniej więcej punktów można zdobyć w 30 minutowym wydarzeniu punktowym przy założeniu ze dysponuje się optymalnym sprzętem.  Bajkał ze swoim okoniem to dobre łowisko testowe, ale równie dobrze może to być każde łowisko na którym  da się łowić małą rybkę (wielkość ważna bo niweluje zmienną związaną z czasem holowania przy użyciu "pompowania").

To, ze szybki podbierak ma decydujący wpływ przy połowie dużych ryb jest oczywiste. Dlatego badam przypadki dotyczące połowu małych rybek, gdzie łatwość łowienia raczej nie powinna mieć zbyt wielkiego znaczenia bo praktycznie nie ma walki z rybą. W połowach spinningowych ma znaczenie szybkość zwijania żyłki (kołowrotek),  w spławikach kołowrotka nie ma. Wydaje się, że podbierak ma znaczenie jedynie podczas walki z dużą rybą gdyż podobnie jak wzmacniacz zmniejsza liczbę "pompek" a tym samym skraca czas walki z nią.

P.S.

Znam Twoje opinie z innego portalu i cenię je, dla mnie to co piszesz jest wiarygodne więc z dużym zainteresowaniem zapoznałbym się z wynikami przeprowadzonego przez Ciebie eksperymentu odnośnie wpływu podbieraków na wynik końcowy , o  ile chciałbyś zadać sobie taki trud. Ja obiecuję, że w na początku lutego postaram się przeprowadzić eksperymenty porównawcze przy zastosowaniu 60 % podbieraków. Zobaczymy czy możliwe są wyniki w okolicach 20000 pkt a nawet 24000 bo taki najwyższy wynik zdarzyło mi się osobiście napotkać.

Podbierak=kołowrotek. Ta sama zasada.

Pytałeś o max wynik. Na spławiku nie przekroczę 21 000. Na spina nie wiem. Nie bawiłem się, a trzeba by "trafić" na zestaw gdzie targasz za pierwszym razem rybę. Gdybym taki znalazł, wynik byłby powyżej 25 000. Przy założeniu 99pkt/sztukę za każdym razem.

1 person likes this

I taki szybki przykład. Małe jeziorko, hak 60/mucha/jaź. Bez podbieraka 6 ryb 1.00.2. Po dołożeniu podbieraka 70%, 6 ryb było po 0.49.3.

Dam radę wyciągnąć ponad 7 sztuk na minutę.

Przy spinie można lepiej, ale trzeba wiedzieć co, gdzie i na jaki zestaw:)

1 person likes this

18 minut temu, Burzanov napisał:

Podbierak=kołowrotek. Ta sama zasada.

Pytałeś o max wynik. Na spławiku nie przekroczę 21 000. Na spina nie wiem. Nie bawiłem się, a trzeba by "trafić" na zestaw gdzie targasz za pierwszym razem rybę. Gdybym taki znalazł, wynik byłby powyżej 25 000. Przy założeniu 99pkt/sztukę za każdym razem.

I to jest bardzo  ciekawy i merytoryczny głos w dyskusji. Rozumiem,  owa granica 21 000 pkt to nie jest jedynie oszacowanie na podstawie kilkuminutowej próbki,  tylko że udało Ci się osiągnąć wynik ponad 20 000 w konkretnym wydarzeniu? 

W tej sytuacji z tym większą niecierpliwością czekam kiedy będę mógł opublikować swoje doświadczenia z podbierakami 60 %. 

Nie wiedziałem, ze podbierak działa tak samo jak kołowrotek.

P.S.

Gdzie można zdobyć 70 % podbieraki?  Na loterii? 

Nie, to sprawdzenie jednej, piętnastominutowej próbki. Wyszło 10 197 pkt. Ale zakładam, ze gdyby się udało to te 210 ryb w 30 minut mógłbym wyciągnąć.

Ale to raczej nieprzekraczalna u mnie granica.

70 teraz pewnie tylko w loterii i za logowanie. Kiedyś były w sklepie. Chociaż dziwne, że nie władowali jeszcze podbieraków za perły ;)

15 godzin temu, Burzanov napisał:

A niby dlaczego nie? Wyobraź sobie, że ludzie mają po kilka tysięcy magicznych blach albo magicznej przynęty.

Rzucać oskarżeniami jest bardzo prosto, gorzej z udowodnieniem.

Wiesz co co kto ma w plecaku to mnie nie interesuje ale jak wszystkie zawody wygrywają i eventy czy szybkie zadania z miażdżąca przewagą to mnie w kurza. I nie rozumiem jak to się dzieje morze ja grać nie umiem ? na pewno przez 2.5 roku choć pewnie włożyłem w tą grę kilkaset  złotych niczego konkretnego nie zdobyłem a i w turniejach nawet do pierwszej 10 trudno się załapać, z n takimi przeciwnikami. No ale do usłyszenia 

3 godziny temu, juzek45 napisał:

to mnie w kurza. I nie rozumiem jak to się dzieje morze ja grać nie umiem ?

Widzisz sam sobie odpowiedziałeś. To to na pewno. Na szybkość łowienia ma wpływ podbierak, szybkość kompa, szybszy kołowrotek (w przypadku spina), a Ty tylko oskarżasz innych o oszustwa, bo przegrywasz... To forum takie właśnie jest i w grze nie brakuje takich ludzi. Nie możecie wygrać? uczcie się tajników gry zamiast szykanować niewinnych ludzi.

Dnia 18.01.2016 at 09:12, darkiel napisał:

Oczywistość: łowimy okonia (JO, hak 50, konik polny)

Oczywiste ale jednak nie.

Bajkał to najlepsze łowisko do łowienia ryb na punkty , ponieważ nie trzeba na nim łowić ryb po 99 punktów, ale same 115, czyli gołomianki na haku 50 i magicznej przynęcie. Jest to nie opłacalne ale niektórzy chcą wygrać za wszelką cenę i mogą tak robić. W ten sposób łowi się same ryby 115 , czyli o 16 punktów więcej niż normalnie.Z szybkością łowienia 6 ryb na minutę można złowić 180 ryb po 115 punktów czyli 20700 punktów , więc wszystkie wyniki na Bajkale w tym zakresie mogą być wynikiem łowienia na magiczną błystkę a nie grania na bocie. Każdy gracz tym zestawem jest w stanie złowić ryby w granicach 20 tysięcy punktów in nie jest to nic niezwykłego na tym łowisku.Nie mówiąc jeszcze o podbieraku 70%.

Na innych łowiskach wyniki powyżej 20 tysięcy mogą dziwić ale nie na Bajkale.

Edited by wojtek111333
1 person likes this

Dnia 8.01.2016 at 20:57, juzek45 napisał:

Witam serdecznie jestem starym graczem gram w grę od około 2.5 roku widziałem dużo zmian i nieuczciwości w grze. Obserwuję jak Moderatorzy zmieniają i udoskonalają grę . jednak od dłuższego czasu  nurtuje mnie wyciąganie rekordowych ryb ogromnych nie dostępnych dla przeciętnego wędkarza.  Wiem że sporo zrobiono by ukrócić oszustwa jednak nadal gracze używają moim zdaniem programów hakerskich do połowu ryb w grze lub łapania rekordowych okazów lub do wyciągania potężnie dużych ilości ryb. W ten sposób przeciętny gracz niema możliwości w takich turniejach jak mistrzostwa, tygodniowe rankingi ryba dnia itp. Bo niemożna udowodnić że gracz gra nieuczciwie jak łowi ryby rekordowe.  Jednak od jakiegoś czasu wprowadzono nowy konkurs - Szybkie zadanie ja po zrobieniu zadań klubowych czy eventach wchodzę na szybkie zadania lecz nie łowie by dojść do czołowych miejsc tylko na minimum a dla czego?   Opisze pokrótce takie szybkie zadanie .  Do zrobienia w takim konkursie miałem za zadanie złapać 39800kg konkretnej ryby której waga wynosi max 2000kg i gdybym miał najszybszy komputer to pewnie bym łapał około 4-5 szt na minutę ,  więc było by to 10.0000kg na min by złapać 39800kg trzeba łapac około 4 min a tu w rankingu po 4.5min pojawia się wynik na pierwszym miejscu z wynikiem 97.101kg ryb o wadze do 2000kg więc rachunek jest prosty gracz na pierwszym miejscu musiął wyjmować rybę co 3 sek. co moim zdaniem jest nie możliwe sprawdziłem w rożnych czasach  i poi 20 min gry na 10 min przed końcem turnieju gracz na pierwszym miejscu złapał 400.942kg ryb ponad 10x więcej niż wymagano i myślę że jest to niemożliwe, to nie jest żaden błąd bo ja też gram i komputer dobrze liczy. To jest porostu oszustwo z wykorzystaniem jakiegoś programu hakerskiego. Jak mamy grać i wygrywać turnieje czy mistrzostwa lub zajmować dobre miejsca jak gracze z levelami powyżej 300 grają na programach hakerskich. Drodzy gracze proszę o wasze opinie i spostrzeżenia.  Pokarzmy Moderatorom dokąd zmierza gra naryby.wp.pl  WPISUJCIE WASZE OPINIE I UWAGI.

ps. ZOBACZCIE SPRINTSKRINY5690145bac6a0_Szybkiezadaniepo4.5min.thu

Szybkie zadanie po 15min.png

Po 20min 10x wiecej niż 39800.png

Kolego ja mam konto z najwyzszej pułki i zgodze sie z toba ale wiedz ze wlasciciel gry na to pozwala bo goscie kase laduja w gre ci co oszukuja i na tym sie ta gra opiera tak ze masz wszystko wytłumaczone dlaczego tak sie dzieje a nie inaczej szkoda czasu na pisanie o tym bo i tak to nic nam nieda.

Chciałem jeszcze jedno dodac jak to okradaja zwyklych graczy ze sprzetu i banknotow tez tak sie dzieje w tej grze wielka uczciwosc nawet slowa przepraszam nieuslyszymy to gra na kase i nic wiecej.

Dnia 18.01.2016 at 21:14, Burzanov napisał:

Burzanov mam super konto i wszystko co najleprze i tak nielowie kazdej ryby na 99% jakos niewiem jak sa takie osoby co lowia takie ryby i tylko wiem ze sa to osoby co wykorzystuja jakims sposobem luki w grze i smieja sie z nas tych co by chcieli normalnie grac wlasciciele gry dobrze wiedza napewno o tym ale lepiej udawac ze jest wszystko wporzadku mozliwe ze sa to osoby specjalnie podstawione bo innego wytlumaczenia na to niema wiadomo ze tu chodzi o kase i nic wiecej ale wszystko rozumie ale takie dzialanie to juz nierozumie utrudniac gre zwyklym graczom

27 minut temu, Sciagnik napisał:

Dlaczego mnie cytujesz? I to jeszcze słowami, których nie napisałem?

Wlasnie sie sam dziwilem przepraszam cie za to dziwie sie ze tak mozna zmienic komus komentarz.

A tak apropo po kupieniu najmocniejszych przyponow niewidze roznicy miedzy 10 kg a tymi za perly to dopiero jest oszustwo placic za badziew.

Dnia 3.02.2016 at 15:38, Sciagnik napisał:

A tak apropo po kupieniu najmocniejszych przyponow niewidze roznicy miedzy 10 kg a tymi za perly to dopiero jest oszustwo placic za badziew.

Ja po zakupie największego kija i tak widzę że gracze w szybkich zadaniach są lepsi od mojego wyniku o około 100% więc czego używają do gry??

Burzanov jak dobrze wiesz niekazdy konkurs jest na punkty tez sa i na ryby o podanym gatunku tez jest rozbieznosc w punktacji przy lowieniu sprawdzalem to ustawilem sie dobrze pod konkurs i jakos nielowilem wszystkich na 99% reszte juz mysle ze wiesz jak to jest w programach a takowe sa.

Dnia 18.1.2016 at 09:12, darkiel napisał:

Podam przyklad wydarzenia którego wynik trudno zrozumieć.

Wydarzenie punktowe na łowisku Bajkał.

Oczywistość: łowimy okonia (JO, hak 50, konik polny).  Taki zestaw gwarantuje ze wpadają same dziewięćdziesiątki, a dokładniej rybki w okolicach 99 pkt.  Średnia waga punktowa łowionych rybek mniej wiecęj ok 95 pkt. Hol ryby jest błyskawiczny,  ciągnie sie na jeden raz bez "pompowania".  Normalni gracze na tego typu wydarzeniach osiągają wyniki w granicach 16000 -17000 tys punktów.  Jak wytłumaczyć wyniki  powyżej 19000 a nawet powyżej 22000 pkt? Ostatnio kilka razy zdarzyło mi sie że kilku graczy z pewnego klubu regularnie osiąga takie właśnie  "niebotyczne"  i trudno wytłumaczalne wyniki.

Konkretny przykład: 

Łowisko Bajkał, zestaw na okonia jak powyżej, dodatkowo dorzuciłem podbierak 15 %. Łowiłem od 1 do ostatniej sekundy. Mój wynik: 16930 pkt (mój absolutny rekord w punktowanym wydarzeniu).

Jeżeli przyjąć, że średnia punktacja za rybę wynosi 95 pkt to musiał wyłowić o 25 sztuk okonia więcej. 25 sztuk ryby w sytuacji gdy na spławik łowi się max 6 ryb na minutę daje mu przewagę ok 4 minut czyli tak jak bym zatrzymał łowienie na 4 minuty!.  

Licząc, inaczej tzn przy założeniu, że obaj łowiliśmy ryby bez przerwy i z tą sama czestotliwoscią przy czym u mnie ryba warta była średnio 90 pkt (załozenie bardzo pesymistyczne) a u rywala średnio 100 (założenie bardzo optymistyczne) pkt wyjdzie ze aby uzyskać przewagę 2300 punktów rywal potrzebował wyłowić ponad 230 ryb czyli łowić średnio 7.6 ryby/minutę. 

Powyższe założenia są bardzo skrajne, bo faktycznie wypadłoby założyć średnia różnice wartości złowionych ryb na poziomie dużo niższym, on raczej nie łowił samych setek a u mnie średnia wartość raczej zbliżona była do 95 punktów. 

Mozna jeszcze spróbować oszacować ile ryb złowił mój rywal by osiągnąć wynik 19306 pk w 30 minutowym wydarzeniu.

Przy realistycznym założeniu ze średnia wartość łowionych przez niego ryb wynosiła:

95 pkt musiał złowić 203 ryby  czyli 6.77 na minutę

Gdyby łowił średnio 6 rybek na minutę to średnia wartość złowionej rybki musiałby wynieść: 19306/180= 107.25 pkt. Dla porównania w moim przypadku: 16930/180=94.05 pkt.

wydarzenie.JPG

a dlaczego łowisz okonia ja łowię jesiotra bajkalskiego ( wyciągam za pierwszym pociągnięciem )  na spina i jestem w stanie wyciągnąć więcej ryb niż na spławik. łowiąc na spławik tracisz od 2 do 3 sekund w zależności  jaki masz stary sprzęt komputer czy laptop 

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

a dlaczego łowisz okonia ja łowię jesiotra bajkalskiego ( wyciągam za pierwszym pociągnięciem )  na spina i jestem w stanie wyciągnąć więcej ryb niż na spławik. łowiąc na spławik tracisz od 2 do 3 sekund w zależności  jaki masz stary sprzęt komputer czy laptop 

Widzicie więc, że problemem tych szybkich wydarzeń i wyników z nimi związanych są umiejętności danego gracza oraz założenia (błędne), że każdy gracz łowi tą samą rybę w ten sam sposób. Zachęcam do szkolenia się i testowania łowienia rożnych gatunków na różne wędki, a nie tylko tych , które jak się nam wydaje (czasami błędnie) dadzą najlepszy wynik. A temat ten, powinien zostać usunięty. Nikogo nie można nazwać nieuczciwym dopóki mu się czegoś nie udowodni.

2 godziny temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Popatrz na lvl. Na tym levelu chyba nie jest w stanie kupić takiego spina żeby ciagnął bajkała za 1 razem a jeżeli nawet ustawi tak sprzęt to będzie miał ryby 60 punktowe.

aj tam....macie magię na FB, wynik był po 4 minutach bo chwilkę mi zabrało odpalenie screenshot56bc727b51bf4_Screenshot2016-02-1112-30-

Edited by Marcin

A gdzie tu magia? Cretoxyrhina nawet licząc po 4 tony to 23 ryby. Po 4500 to ok 20 ryb. W 5 minut 20-23 ryby... nierealne? Jeśli wynik był po 4 minutach to wychodzi 5-6 ryb na minutę.

Edited by Burzanov

1 godzinę temu, Burzanov napisał:

A gdzie tu magia? Cretoxyrhina nawet licząc po 4 tony to 23 ryby. Po 4500 to ok 20 ryb. W 5 minut 20-23 ryby... nierealne? Jeśli wynik był po 4 minutach to wychodzi 5-6 ryb na minutę.

Oczywiście, ze to wynik realny, ale dla kogoś kto nie ma pojęcia jak to zrobić to oczywiście oszustwo...

2 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Oczywiście, ze to wynik realny, ale dla kogoś kto nie ma pojęcia jak to zrobić to oczywiście oszustwo...

i ryba 4 -tony z zarzuceniem i holem 10 sekund na rybę?? kojarzę co to za ryba i to nie jest gołomianka....

poza tym Posejdon i Burzanow ja i mój klub nie jesteśmy z pierwszej łapanki...naprawdę wiemy kto kiedy sobie leci w ....

Edited by Marcin

graczu zły posejdon wytłumacz jak to zrobiłeś.Na łowisku Nil złapałeś 385989,817 kg ryg gdzie największa jest ryba  nguma monene waży 1234,206-liczymy- na bank ją łapałeś

385989,817:1234,206=312,743 zaokrąglamy na Twoją korzyść do 312,740 i dzielimy przez 30 (czas,minuty) co otrzymujemy 10,42 rekordowy wynik ,zobacz że to jest wynik jak byś łapał same 115 dołączam zrzut ,to ty na minute już po 10-11 ryb łapiesz a nie jak sugerowałeś 9

Bez tytułu 2.png

9 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Jak już zauważył kolega dabar na moim poziomie nie mam takiego sprzętu by ciągnąc bez pompowania jesiotra bajkalskiego.  Poza tym zrobiłem odpowiednie testy na łowisku Kuku  Noor i wyszło mi że jednak przynajmniej na moim poziomie łowienie na spławik jest efektywniejsze (szybsze) niż na spinning.  Na wspomnianym łowisku łowiłem na spina z najszybszym możliwym na moim poziomie kołowrotkiem (45%) małą rybkę (tajmień syczuański rek nieco ponad 4 kg) a na spławik płoć chińską.  Takich wyników jakie osiąga się przy zastosowaniu podbieraka 60% (czyli ok 19000-20000 pkt) nie dało się osiągnąć metoda spinningową. Może na wyższych levelach gdzie są dostępne dużo szybsze kołowroty dałoby się zbliżyć na spiningu do granicy 20000 pkt na moim poziomie nie dało rady. Na spławik łowiłem 7 (z ułamkiem) rybek na minutę na spina nie przekraczałem 6 ryb/min.

Kołowrotek 60% (a w przypadku morskiej 70%) to podstawa. I trzeba trafić w zestaw (ryba/sprzęt) gdzie nie będzie pustych przebiegów. Wtedy spławik nie ma szans (nawet z podbierakiem 70%).

1 person likes this

2 godziny temu, darkiel napisał:

Jak już zauważył kolega dabar na moim poziomie nie mam takiego sprzętu by ciągnąc bez pompowania jesiotra bajkalskiego.  Poza tym zrobiłem odpowiednie testy na łowisku Kuku  Noor i wyszło mi że jednak przynajmniej na moim poziomie łowienie na spławik jest efektywniejsze (szybsze) niż na spinning.  Na wspomnianym łowisku łowiłem na spina z najszybszym możliwym na moim poziomie kołowrotkiem (45%) małą rybkę (tajmień syczuański rek nieco ponad 4 kg) a na spławik płoć chińską.  Takich wyników jakie osiąga się przy zastosowaniu podbieraka 60% (czyli ok 19000-20000 pkt) nie dało się osiągnąć metoda spinningową. Może na wyższych levelach gdzie są dostępne dużo szybsze kołowroty dałoby się zbliżyć na spiningu do granicy 20000 pkt na moim poziomie nie dało rady. Na spławik łowiłem 7 (z ułamkiem) rybek na minutę na spina nie przekraczałem 6 ryb/min.

Robisz błąd kiedy stawiasz na małe rybki w wydarzeniach.

I zostaw spławik w spokoju, potestuj spina, koledzy dali wskazówkę, ale nikt nie poda dokładnych rozwiązań, bo takiej wiedzy nie przekazuje się tak po prostu.

Nie przywiązuj wagi do kołowrotka, bardziej ustawiania sprzętu się liczą.

Ja mam kołowrotek 40% i robię na bajkale 24tys. pkt(148 level) grając na maksa przez 30 min.

Dnia 19.01.2016 at 19:07, wojtek111333 napisał:

1 person likes this

11 godzin temu, karakal napisał:

Nie przywiązuj wagi do kołowrotka, bardziej ustawiania sprzętu się liczą.

Ja mam kołowrotek 40% i robię na bajkale 24tys. pkt(148 level) grając na maksa przez 30 min.

12 godzin temu, Burzanov napisał:

Kołowrotek 60% (a w przypadku morskiej 70%) to podstawa. I trzeba trafić w zestaw (ryba/sprzęt) gdzie nie będzie pustych przebiegów. Wtedy spławik nie ma szans (nawet z podbierakiem 70%).

Czy dobrze zrozumiałem, powiedzieliście, że jest możliwe  tak dobrać zestaw na spina/morską by nie było pustych rzutów (każdy rzut kończy się braniem) ?  Przyznam, że trochę eksperymentowałem ze spinem,jednak udało mi się dojść tylko do 50% skuteczności. Gdybym wiedział ze możliwe jest zbliżenie się do 100% to zapewne poświęciłbym więcej czasu na eksperymenty.  A może taką skuteczność można uzyskać tylko na dużych wędkach?

10 minut temu, seamasteromega napisał:

a skąd kołowrotek morski 70% ? , w sklepie nie ma, sprzed zmian czy może w loteryjce bywa ?

Był do wygrania w mistrzostwach jako nagroda specjalna
Na załączonym obrazku bardzo stara wersja kołowrotka 75%. Mój screen z mojego konta na NK. Konto nie używane od wprowadzenia pereł w grze

Notatka20160212123944.png

2 godziny temu, darkiel napisał:

Czy dobrze zrozumiałem, powiedzieliście, że jest możliwe  tak dobrać zestaw na spina/morską by nie było pustych rzutów (każdy rzut kończy się braniem) ?  Przyznam, że trochę eksperymentowałem ze spinem,jednak udało mi się dojść tylko do 50% skuteczności. Gdybym wiedział ze możliwe jest zbliżenie się do 100% to zapewne poświęciłbym więcej czasu na eksperymenty.  A może taką skuteczność można uzyskać tylko na dużych wędkach?

duża ryba to większa wędka, mała ryba mniejsza wędka... no byle nie zbyt mała ta ryba, bo żaden kij nie będzie pasował

pamiętaj, że rozwiązania są zależne od poziomu konta i możliwości sprzętu, u arcymistrzów wszystko musi być na maksa, na niższych poziomach wiele rzeczy można nadrobić innymi, choćby i techniką samego łowienia(klawiatura+mysz)

1 godzinę temu, matiX napisał:

Na załączonym obrazku bardzo stara wersja kołowrotka 75%.

Niestety nawet sławny kołowrotek 75% nie ma najmniejszych szans w starciu z programem jakim dysponują niektórzy gracze...jak działa? a działa tak, że ryba jest złowiona w momencie gdy tylko blacha lub haczyk dotknie wody. Teraz już wiecie skąd są wyniki z kosmosu w szybkich wydarzeniach