Ranking turniejowy
0

5 posts in this topic

Witam

Gram już w grę długi kawałek czasu jednak sposób naliczania punktów do rankingu turniejowego to czarna magia. Wie ktoś dokładnie jak naliczane są punkty do niego bo co tydzień jak bym nie liczył nie wychodzi to co powinno..Analogicznie a nawet jeszcze bardziej pokręcony jest system naliczania punktów w turniejowym Polskim rankingu. Wie ktoś coś mądrzejszego niż ja?

Skoro ten temat już jest "ruszony" to jeszcze raz przypomnę -turniej tygodniowy na najlepszego wędkarza jest najcięższym z wszystkich jakie są: składa się z 21 pojedynczych "małych" turniejów, które teraz jeszcze wymagają licencji lub pojazdów, oraz 7 konkursów na rybę dnia. Jedna wpadka z brakiem czegokolwiek: frekwencji, pojazdu, licencji, dostępu do łowiska (lvl) i szanse na "10" w turnieju maleją drastycznie. Oprócz tego trzeba z całego tłumu grających coś ugrywać w rybach dnia, co mając na uwadze dziwne sprzęty i programy jakie posiadają niektórzy gracze -nie jest łatwo..

Do czego zmierzam? Nadal zakres nagród jest śmiesznie mały.. Wystarczy porównać mistrzostwa na duże ryby: 15 minut grania dla niektórych i są w 10-100 premiowanych nagrodami, a tymczasem w tygodniówce owszem: 1-3 miejsce coś znaczy, ale wystarczy spojrzeć w dół, a tam już beznadzieja, a to przecież konkurs w którym uczestniczą WSZYSCY i to jeszcze na takim portalu jak Facebook, to są setki tysięcy graczy! To powinno być nagradzane jak w układzie mistrzostw co najmniej, a przecież mistrzostwa są jeszcze osobno do każdej rangi!

No i wspomniany już puchar "narodowy" -jest przyznawany tylko pierwszemu miejscu na dany kraj, a nawet suchej gałęzi nikt za to nie dostanie -rażący przykład skąpstwa.. Ciekawy jestem, czy jakakolwiek osoba związana z zarządzaniem grą, grywała w ogóle takie turnieje i oceniała ich trudność, albo próbowała coś ugrać? Tydzień siedzenia przed kompem, to komu by się chciało -prawda?

Edited by GKar

Teoria tak mówi....w praktyce oczywiście można przenieść punkty z niedzieli :P 

1 godzinę temu, Marcin napisał:

Teoria tak mówi....w praktyce oczywiście można przenieść punkty z niedzieli :P 

Co do turnieju tygodniowego, to wiem, że był kiedyś problem z końcówką turnieju i doliczaniem do wyniku końcowego turniejów zaczętych w niedzielę i kończących się w poniedziałek (teoretycznie nawet 3 turnieje) ale to zlikwidowano min po interwencji naszego wspólnego kolegi z klubu.. Co do możliwości manipulacji "otwarcia" jednak nic nie wiem, choć przyznam, że nie obserwowałem ostatnio tygodniówek z powodów wymienionych w poście wyżej.. Jakieś konkrety?