Jump to content
Let's Fish Community

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. lupiprobaki, nie widzisz, że to jest gotowanie żaby? Jeśli na to pozwolimy, Zenki nas ugotują, jak nic. Nie chodzi o to co admin dał, ale co ZABRAŁ graczom. Gdyby NIGDY WCZEŚNIEJ nie była dawana magia w żadnych bonusach i OD ZAWSZE byłaby tylko do kupienia za prawdziwe pieniądze, oferta byłaby może rzeczywiście fajna. Obecnie admin zabrał możliwość korzystania z konkretnej opcji w grze tym, którzy nie płacą (magia w bonusach). To chyba normalne, że gracze protestują i dlatego popieram kolegę Darkiel. W obecnej formie to nie jest "oferta dla graczy" tylko "wymuszenie zakupu". Czy jeśli admin np. wprowadzi opłatę w perłach za zrobienie ewentu, za dedyki, za wstęp na łowiska, itp. - co na to powiesz? Zaprotestujesz, czy jeśli będzie można kupić perły odpowiednio tanio, polecisz, kupisz i ucieszysz się, że łaskawie pozwolono Ci wyskoczyć z kasy? I nie, nie chodzi o to, czy ten pakiet magii jest tani, czy drogi. Chodzi o to, że nie służy on ułatwieniu gry tym, którzy chcą szybciej, krócej, więcej, tylko zastępuje coś zabranego graczom wcześniej, co funkcjonowało od wielu lat (ja gram od 2015 r.) Nie zgadzajmy się, aby metodą małych kroczków Zenek ugotował nas jak te żaby. Za rok okaże się, że bez inwestowania prawdziwych pieniędzy to w tej grze nawet zadań dziennych nie zrobisz.
 3. Today
 4. A Tobie się należy gra za darmo? Ci co ją robią i obsługują powinny pracować za darmo dla Twojej przyjemności? No to tym się różnimy. Ja szanuję pracę innych i jeżeli korzystam z jej efektów to jestem gotów za to zapłacić. Tak samo piekarzowi który upiecze mi bułki na śniadanie, krawcowi który mi portki uszyje i temu co robi tę grę żeby mi rozrywkę zapewnić. Pozostaje tylko kwestia ceny i wyceny tej pracy. Tak jak piekarzowi nie zapłacę 20 zł za jedną bułkę, tak samo nie zapłacę TSG jeżeli potraktuje mnie nieuczciwie i będzie próbowało mnie naciągnąć. Gra w pełni płatna? Bzdura. Można robic wiele rzeczy nie płacąc. Nawet rywalizować z innymi graczami. Chcesz więcej to zapłać tym którzy Tobie to organizują. Argument, że wcześniej zabierał. Ile dostawałeś tych magików za 5 dzień. Raz w tygodniu? I to przy dużym szczęściu. No bywały to fakt, ale co z tym można było zrobić? Niewiele. Teraz dał 125 i 250 za 5 zł. Skoro za to 5 zł ( mniej niż pół paczki papierosów) mogę miło się pobawić to będę to robił bo moim zdaniem jest to dobra cena. Cena nie za te magiki, ale za moją rozrywkę. Jeżeli przesadzą z ceną to pierwszy zwrócę na to uwagę. Jezeli niczego to nie zmieni to albo będę grał na tyle na ile mozna bez płacenia, albo poszukam innej rozrywki. Proste. Nigdy i nigdzie, nie napisałem, że to są moje oczekiwania/ zyczenia. Więc używaj argumentów zgodnych z prawdą. Oczekujesz gry całkowicie bezpłatnej? To poszukaj takiej którą twórcy z takim założeniem stworzyli. Wrzucili do sieci i dalej żyje ona swoim własnym życiem. Np. propilkki czy fishing simulator. Tutaj jednak ktoś siedzi cały dzień i coś robi, żeby gra się toczyła. To jest jego praca, tak zarabia na chleb. I ja to szanuję. Ale w zamian za to oczekuję, że będę traktowany uczciwe i poważnie. Jeżeli ten ktoś robi coś co uważam za uczciwe to pochwalę to i z tego skorzystam. Jeżeli ktoś chce mnie naciągnąć to nigdy się z tym nie zgodzę. I dlatego mam baaaaardzo dużo krytycznych uwag do tej gry, ale nie oznacza to, że w 100% mam do niej zastrzeżenia, bo wtedy moje siedzenie tutaj nie najlepiej świadczyłoby o moim stanie umysłowym. No chyba, że byłaby to jakaś pokuta. I na koniec. Uważa, że taka dyskusja tutaj nie służy temu, żeby gra działała uczciwiej, a co najwyżej spowoduje radość u drugiej strony, że są jakieś zgrzyty między graczami. Dlatego dziękuję za rozmowę, wyjaśniłem swoje podejście i pozostanę przy swoim zdaniu i na tym dyskusję na ten temat zakończyłem. Dziękuję i życzę miłego weekendu.
 5. Darkiel za 20 zl kupiłem 1000 magików starczy mi to na długo i jestem zadowolony
 6. Widzę, że niczego nie rozumiesz. Admin najpierw zabrał magie która można było zdobyć za friko a teraz wspaniałomyślnie oferuje ją za PLN. Zabierając zmusza ludzi do tego żeby płacili za piksele albo skończyli granie jeżeli nie chcą wydawać pieniędzy. Co innego byłoby gdyby wczesniej nie zabierał i teraz dał te ofertę która tak Ciebie ucieszyła. Wtedy byłoby OK. A tak jest to jedynie incydentalne zastąpienie czegoś co gracz miał za darmo czymś za co musi płacić. Tu chodzi o postępujaca zmiane filozofii. Gra z "za friko" powoli staje sie gra w pełni płatną. Coraz więcej jest ujmowane z czesci za friko i zastępowane częscią płatną. Pewnego dnia obudzisz się i dostaniesz informację że od dzisiaj zamiast złotem placisz za makaron 1 grosz. I zapewne będziesz zadowolony że płacisz tak mało. To właśnie po takich wpisach jak ten Twój później Pan Zenon może napisać "spełniliśmy oczekiwania/życzenia graczy". A samo wydawanie pieniędzy na tę grę jest bez sensu. Nie jest istotne czy wydajesz 1 zł czy 1000000. Inwestowanie realnej kasy prowadzi do nikąd. Takie sa zasady tej gry. Kto inwestuje realna kasę w końcu dochodzi do wniosku że stał się frajerem. Znam wielu którzy płacili niemało i w końcu poczuli się oszukani bo okazało sie, że wyrzucili kase w błoto nic za nią nie zyskując.
 7. No tak jedni kupia sobie pare tys. błystek a inni nic.Ale niech im bedzie chociaz inni skorzystają.Inni maja pakieciki za 152 eurogąpki 4 gazetki zwykle i 70 magii.
 8. Odpowiedzi mogą być tylko dwie: 1. Po dokładnej analizie nie stwierdziliśmy zaistniałego problemu lub jest on elementem rozgrywki 2. "gracze tak chcieli".
 9. Dlaczego ta oferta magia za 4.99 nie jest dostępna dla wszystkich ????
 10. fajna fajna i mozna brać do bolu dzieki Zenek za podział na lepszych i gorszych nawet na mikołajki potraficie ludzi wkur......
 11. Za co? Za to co na screenie. Do kina też idziesz za frico przechodząc pod nogami bileterki? 125 i 250 ( niektóre konta mają więcej, inne mniej) magików za 5 zł to nie jest majątek. Gry nie robi caritas tylko ludzie dla których to jest praca. Każda rozrywka kosztuje, ta też. Kwestia jest taka, żeby była to uczciwa cena, uczciwe i zgodne z prawem traktowanie gracza-konsumenta-usługobiorcy. Mam około 1000 screenów z "błędami" w tej grze, "błędami" których koszty zawsze my-gracze ponosimy. Jestem pierwszy który podniesie krzyk na każdy przewał ze strony TSG, o czym świadczą nie tylko setki maili z uwagami jakie wysłałem od początku tej gry, ale również to co piszę tutaj jako lupropibaki i zenekspil. Za co zresztą zarobiłem kilka banów od TSG i kilkanaście skasowanych postów. Ale wchodząc do tej gry zgadzałem się na to, że gra będzie płatna. Jak każda rozrywka. Ale cena i stosunek do graczy muszą być współmierne do usługi jaką nam (graczom) się oferuje. Jeżeli gra będzie znowu grą, a nie serwisem aukcyjnym to jestem gotów znowu zapłacić uczciwą cenę tak jak płacę za bilet do kina czy książkę. A jeżeli to Cię nie przekonuje to spójrz na to z innej strony. Ta ofert się powtarza, nie znika po jednym zakupie. Czyli za równowartość paczki papierosów można kupić trochę magii która z kolei ułatwi zrobienie eventów i zdobycie nagród ( mam nadzieję, że takich jakie były). Ta oferta, na którą stać praktycznie każdego, pozwala nie tylko na wyrównanie szans w grze, le na odrobinę rywalizacji. I mam nadzieję, że w zamian za np. zniknięcie "piątego dnia" z magią i sonarami pojawi się czasami taka oferta. Dostępna dla każdego. I właśnie za to dziękuję. No i mam nadzieję, że nie okaże się to pomyłką jak sławetna "jedna perła". p.s. A gdy uznam, że wolę jednak całkowicie bezpłatną grę to wrócę do ProPilkki II i łowienia pod lodem.
 12. Za co tu dziękować? Za to, że admin oferuje za realne pieniądze to co do tej pory gracze mogli uzyskać z gry czyli za darmochę? To jest prezent który admin robi sam sobie, a dokładniej to próbuje zmusić aby gracze mu go podarowali. Prezent dla gracza to by był jak by oddali graczom to co zabrali czyli możliwość pozyskania magii z dziennych i banknoty w nagrodach za ewenty.
 13. Yesterday
 14. Dziękuję za ofertę specjalną - magiczne przynęty za 4.99zł. Rozumiem, że jest to prezent mikołajkowy dla graczy. Ale niestety znowu mały zgrzyt. Nie wszystkie konta dostały tę ofertę. Mam nadzieję, że do rana będzie to uzupełnione. Podobnie jak będzie poprawione zadanie w evencie. Dziękuję.
 15. Zenek każe mi złowic na Mikołajki Moraka Argentyńskiego o wadze 255 kg. Problem w tym, ze rekord tej ryby to 255 kg. O tym że liczba banknotów za eventy drastycznie zmniejszona chyba nie warto wspominać, bo i po co skoro według Pana Zenka gracze tak sobie zażyczyli.
 16. Na litość boską, teraz chcesz, abyśmy złapali Codlings Patagonian DWUKROTNIE rekordową wagę. Zupełnie niemożliwe, idioci.
 17. Jutro Mikołajki, ciekawe, czy Zenków stać na coś więcej, niż zasypanie nas dziesiątkami "pakietów św Mikołaja" (czy czegoś w ten deseń) za jedyne kilkaset zeta lub za tysiące pereł.
 18. Ach. Kolejna sprawa. Tyle tych kwiatków w tej "grze", że człowiek już się gubi. Rozumiem, że radykalne obcięcie, kilka miesięcy temu, nagród za poziomy w magazynowych gorączkach, to też na prośbę, sugestię, oczekiwanie i żądanie graczy. O jakże jesteśmy wdzięczni!
 19. To jest bardzo prosty test na uczciwość i rzekome wsłuchiwanie się prośby i oczekiwania graczy. No panie Zenon. Stać Was na to? Czy może jednak nie, bo wartość jałmużny jaką szumnie nazywacie nagrodami jest tylko matematyczna, a de facto guzik warta i taka uczciwa zamiana na perły i banknoty wg cen sklepowych za bardzo by Was ukuła? I prosiłem, żeby nie traktować graczy jak niedorozwiniętych idiotów. Zdrapki jako propozycja "zakupu" przynęt? Wolne żarty. Zupełnie jak kufry z wędkami, Kilka lat temu kufry były uczciwą propozycją, teraz stawiam 100 zł przeciwko zgniłemu orzechowi, że jeżeli ktoś kupił tak kufer w ciągu ostatnich dwóch lat to tylko przez przypadek lub po pijaku, a potem klął na czym świat stoi, że się "załapał" na taki cud badziew.
 20. Drogi Zenonie jeżeli macie wole by wysłuchać postulatów graczy to zróbcie tak: Przeliczcie wszystkie nagrody eventowe na waluty obowiązujące w grze i wypłacajcie ich równowartość (ani mniej ani więcej) w perłach, banknotach, PW i w złocie. Nie zwiększajcie ani nie zmniejszajcie dotychczasowych nagród. Po prostu zamiast rzeczy dajcie waluty. Teoretycznie nic na tym nie tracicie. Gracz zamiast dostawac od was niechciane losowe barachło sam zadecyduje na co wydawać wygrane środki. Za takie podejście gracze postawią wam pomniki i nie w głowie będzie im domaganie się podwyżek.
 21. Oczywiscie nie pominęliscie banknotów. Gdybyście je pominęli to byście ich nie ruszali zamiast obcinać. W jaki sposób zwiekszyliscie wartosc nagród w eventach? Jedno barachło czyli gwiazdki zastąpiliście obcięciem banknotów i w ramach "rekompensaty" dodaniem kilku gazetek z losowymi rybami na losowe łowiska. Gdzie tu zysk gracza? Kazdy gracz widzi, że na tej nowince traci. Nawet jeżeli po przeliczeniu pula nagród się zwiększyła? Gracz woli mieć banknoty i wydać je na co chce a nie żeby admin decydował za niego jak sie dzieje w tym przypadku. Zabrał nam czesć banknotów i zadecydował ze w zamian da gazetki które majac banknoty sami moglibyśmy kupić gdyby były potrzebne. Proszę doprecyzować: dowolna przynęta niespodzianka oznacza także dedykowane błystki i magię? Jezeli nie to znowu próbujecie eis wykręcić sianem. Zamiast załatwić główne postulaty rzucacie graczom nieistotne ochłapy. A nuż zapomną o magii i o zabranych banknotach. P.S. Czyżby admin wreszcie otwarcie przyznał, że do tej pory w tzw. niespodziankach z premedytacja oferował bezwartościowy chłam?
 22. Zenek jak od teraz to jest od dawno chyba cos cie omineło . Chyba ze jako przynete mozna teraz wygrac magiczna przynete
 23. Czołem Panie i Panowie! Od teraz wszystkie miejsca, w których znajdują się przynęty i zanęty niespodzianki można wygrać dowolną z nich na dowolną rybę w grze. Nie tylko w bonusach dziennych, ale także w: 1) Zdrapkach 2) Szybkich Wydarzeniach 3) Rankingu Dziennym Dziękuję za zwrócenie uwagi @Alkione i dziękuję Wam wszystkim za Wasze zaangażowanie i konstruktywną krytykę. Przekażę ją do naszego działu zajmującego się rozwojem gry.! Połamania kija, Zenek
 24. Zenek i wydy.... graczy na 3 eventach na 1000 banknotów , dla nie których graczy to spora ilosc . Ja składam też prosbe zabierz wszystkie bankontoy i daj te swietne gazetki po co mi te banknoty jak je zastapisz czyms innym .
 25. Na takie szaleństwo TSG niemoże sobie pozwolić.Przecież nowe łowiska sa poto żeby gazetki schodziły,a wszyscy wiedzą jak oni są pazerni.Zapomnij że nowe łowiska niebedą.
 26. Panie Zenku z TSG,pisze Pan ,że tak spełniacie proźby graczy,zmieniliście nagrody niby na korzyść graczy.Teraz pytanie Panie Zenku,gracze piszą o nie dawanie nowych łowisk od 2 lat,czemu tej prośby nie spełnicie??
 27. Last week
 28. Na to samo zwracałam uwagę wielokrotnie. Nie każdy musi mieć kasę na walkę z najbogatszymi. Ale może mieć kasę na powalczenie np. o miejsce w pierwszej dziesiątce, dwudziestce, itp. (w różnych rankingach). Jeśli za miejsce, dajmy na to, 11-te nagroda jest taka sama, jak za 50-te, które można osiągnąć grając za darmo, to po co płacić? Jeśli za 3 miejsce w jakimś rankingu są banknoty, magia, wypasione gazety, a od 4-go - pucharek i nagroda niespodzianka typu podbierak plus początkujący wędkarz - to walka staje się bez sensu, jak również próba poprawienia wyniku za realne pieniądze.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...