Jump to content
Let's Fish Community

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Całe TSG to wybitni lingwiści. Prof. Miodek płacze gdy ich czyta. A prof. Bralczyk drżącymi rękoma, ostatnie włosy z brody w warkocze zaplata. O ichtiologii nie wspomnę, bo już szykuje się Nobel dla TSG za odkrycie nowych gatunków.
 3. Poza tym p. Orki nawet nazewnictwo TSG przekręca: napisał "bezkres oceanów" a łowisko zwie się "bezkres oceanu", skoro przy takim duperelu się mylą, to co się dziwić poważniejszym wpadkom, olewactwo totalne z ich strony.
 4. Przecież ten Orki3210 to jakiś forumowy pionek robi tu za moda za kilka expa x 40 miesiecznie , widać to po jego wypowiedziach nie udziela się ale jak nie raz cos odpowie to klekajcie narody , dostaje informacje wczesniej co ma wkleic , TSG cos zmieni i go nie racza po informowac i wkleje takie bzdury , czym graczy moze wprowadzić w bląd oraz narazic na koszty. Zenek po raz kolejny prosze zrobic z pacjetem orki3210 bo oszukuje graczy , naraża na niepotrzebne koszty !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 5. To tylko świadczy o ich inteligecji i podejściu do graczy.Jesteśmy tylko marionetkami w tej grze.TSG tylko pakiety umią dawać tego nigdy nie spiepszą a my jesteśmy tylko od tego zeby im kase dawać takie mają podejście do graczy to smutne ale prawdziwe.Przez swoja chciwość tylko gre zniszczyli.Jak gra padnie to niewiem czy ktoś bedzie grał w wasze gry juz tak sobie renome zepsuliście że już gorzej c hyba niemoże być.Wszyscy wiedzą ze gracze was nieinteresuja tylko ich kasa.ŻAL mi was TSG,że takie podejście do graczy macie.
 6. Yesterday
 7. Pan Orki napisał: "Mistrzostwa w dniu 21.01.2020 odbędą się na łowisku - Wybrzeże Szkieletowe. Mistrzostwa w dniu 22.01.2020 będą kontynentalne.- Afryka. Mistrzostwa w dniu 23.01.2020 odbędą się na łowisku - Jeziora Ounianga. Mistrzostwa w dniach 24.01.2020 do 25.01.2020 odbędą się na łowisku -Bezkres Oceanów. Mistrzostwa w dniach 26.01.2020 do 27.01.2020 będą kontynentalne - Australia ." A co mamy? Mistrzostwa trzy dni. Nie, no w gruncie rzeczy się zgadza. Takie wash & go. 3 w 1. Co prawda żaglon i wrakon to W-y Kanaryjskie, ale uznajmy , że to jest jako Afryka. Ale szzzza, bo i tak jest postęp, bo 20 grudnia miała być Islandia, a wyszła Wyspa Wrangla. No dobra. Jedno i drugie było na północy. Można powiedzieć obok siebie. Jak Madryt koło Sosnowca. Ja tylko dziękuję Bogu, że przy tych oszołamiających kompetencjach i powalającej dokładności Pan Orki nie jest np. chirurgiem. Bo gdyby człowiek na takiego trafił i przedtem se gnatów nie ponumerował to po operacji nogą kapelusz z głowy by zdejmował. Ale co tam. Gra i buczy orkiestra z Kampuczy ))))).
 8. Event " Świat Ryb " w dniach od 20.01.2020 do 22.01.2020. Event " Spokojne Wędkowanie " w dniach od 20.01.2020.do 23.01.2020. Event " Wędkarski Erudyta " w dniach od 20.01.2020.do 23.01.2020. Event " Sieć Obfitości " w dniu 20.01.2020.
 9. Mistrzostwa w dniu 21.01.2020 odbędą się na łowisku - Wybrzeże Szkieletowe. Mistrzostwa w dniu 22.01.2020 będą kontynentalne.- Afryka. Mistrzostwa w dniu 23.01.2020 odbędą się na łowisku - Jeziora Ounianga. Mistrzostwa w dniach 24.01.2020 do 25.01.2020 odbędą się na łowisku -Bezkres Oceanów. Mistrzostwa w dniach 26.01.2020 do 27.01.2020 będą kontynentalne - Australia .
 10. Zenek a jak sie ma sprawa z nagrodami za ostatni event mistrzów dlaczego kilka osób które go skończyły nie dostały nagród wiadomo ci coś o tym ?????? Zaznaczam ze to kilka osob moze sie nazywac mistrzami w randze arcymistrz chyba 6 osob w randze weteran chyba 1 Pytam kolejny raz jak was nie nazywać złodziejami ????????? Prosze dodac nagrody . Lub vedzie norma gracze już wyslali zgloszenie do super suppotu Odpowiedz bedzie napewno znana wszystkim , po dokladnej analizie nie stwierdzono takiego przypadku :))))))0
 11. W dniu 20.01.2020 zdobyte doświadczenie będzie liczone podwójnie.
 12. Last week
 13. Taaa, i na każde takie miejsce kolejne szmatławce. Mało Ci nowych łowisk co miesiąc ???
 14. O co chodzi z tym eventem. Przelosuj 5 razy dobry lub lepszy zestaw dla: Karzełek Galaksowaty. Co mam zrobić
 15. I found myself blocked as well today. I have done NOTHING wrong. This is VERY disconcerting since I'm the club leader at FishChat (some of you may have heard of us, lol). Tried Help, but they won't read that before Monday AM server land time. To say that I'm pissed off would be an understatement.
 16. Niech robia matołki jak im każe TSG.nieważne ile stracą rozkaz trzeba wykonać.I TSG sie dziwi że nazywaja ich złodziejamijak tak postepuja z graczami którzy ich utrzymuja zero wtydu mają wazne aby kasa płyneła strumieniami.Jak roboty zaprogramowane jak zarobić a jak najmniej dać graczowi.a w grze syf i masa błedów.Proponuje eventy bez baksów dać i łowisko co tydzień chytre TSG.
 17. Zenek gratulacje swietnego eventu wyzwania dla mistrzów cieszy sie ogromna popularnoscia do tej pory zrobila go 1 osoba , w tej edycji trzeba wydac 10000 i dostanie sie szanse wygrania 2500 I pytanie 2 event mistrzów z wygraniem 21 gazet też zabraliście ??????? Wszystko zabierz , co sie da znowu odchodzi nastepna fala graczy . Brawo chciwe TSG jak wasnie nazywać złodziejami.
 18. nazywanie TSG złodziejami/oszustami/kanciarzami itd. jest celowe bo jak wyjaśnicie np sprawę skradzionych pucharów za event Halloween 2013?
 19. Są jelenie co gre traktuja jak walke o przetrwanie. ale to ich zycie. jak skonczy sie gra to wtedy zrozumie ile kasy wdupił w wirtualki

  1. kat

   kat

   Ach STACH POMYŚLEĆ CO BEDZIE ZNMI GRA  TO DLA NICH JEST WSZYSTKO.SZKODA MI TAKICH LUDZI.GRAŁEM W WIELE GIER ALE TA PRZEBIJA WSZYSTKIE NA PAZERNOŚĆ NA KASE.TO JUZ NIE JEST GRA TYLKO LICYTACJA KTO WIECEJ WPŁACI ŻEBY ZDOBYĆ PUCHAREK WIRTUALNY.

 20. każdy wędkarz ma swoje ulubione miejscówki. jeden na kamieniu inny w krzakach następny z plaży. co myślicie gdyby np. na jednym lowisku było kilka miejsc z których można rzucac???? by je było widać na mapce i można by sie szybko przenosić z jednego miejsca w drugie w obrebie tego samego akwenu. oczywiście w granicach państwa czy kontynentu. dodatkowe zadanie np. złow po jednej płotce na wszystkich czterech miejscach na małym jeziorku. ?????
 21. Przecież Zeniuś pisał że oni nieoszują graczy.Ta gra niepowinna być na rynku ale co tam ważne żeby kasa sie zgadzała .A wy gracze milczcie jesteście ttylko po ta żeby mu ładowac konto tak Zenek dba o graczy co mu daja zarabiać .brak słow kto tam pracije sami imbecyle AMEN
 22. Nawet tu jest OSZUSTWO. Jest napisane 5000 monet, a zabiera 50000 monet. Żeby OKRADAĆ graczy nawet z monet to jest SZCZYT CHAMSTWA !!!
 23. Dokładnie. Pisałem o tym tutaj: lets-fish.com/community/topic/4684-zaszczepiony-bakcyl/?tab=comments#comment-12301
 24. Kolejny przyklad naciagania To chyba jakies maja byc prezenty dla TSG po Swietach Tak na zapas na nastepne Swieta. Jesli Swiateczne ryby poznikaly to dlaczego tu zostaly??? Chyba tylko po to aby po raz klejny ogolic gracza z banknotow
 25. Tu niema co pisać piszcie do organów co sie tym zajma.Jak nic gracze niezrobia to dalej bedą was doić i oszukiwać bo myslą że są bogami i nic im zrobić niemożna.
 26. Jak znam życie (oraz postępowanie TSG) zaraz w eventach wymagane rybki będą miały 20 lvl, coby gracze mieli poważne zajęcie i nie zawracali tzw "supportowi" d...y
 27. A jakaś, jakakolwiek, istotna dla gry i graczy, sytuacja została już rozwiązana? Bo chyba przeoczyłem. Tak czy owak, przekaz skierowany do graczy przez szanownego Pana w tym poście jest prosty i klarowny : Uwagi merytoryczne mamy gdzieś, a jak będziecie nas nazywać jak na to zapracowaliśmy to będziemy mieć jeszcze bardziej gdzieś. A ty grajku graj i morda w kubeł (napisz do supportu). Tam możesz sobie pobulgotać.
 28. o ile wiem Szanowny Zenku to prawomocny wyrok sądowy zapadł po akcji 1 perła...efekt zmiany w zarządzie firmy bo ktoś skazany za przestępstwo oszustwa nie może zasiadać w RN....więc nie tylko my tak myślimy cieszcie się że koniec był na sprawie karnej a graczom zabrakło determinacji aby pójść z cywilnym pozwem zbiorowym Poza tym nadal się nic nie zmienia w wielu kwestiach : - napisz na support to dostaniesz odp z automatu albo po wnikliwej analizie nie stwierdzą problemu lub orzekną winę gracza - kliknij i zamknij tabliczki z eventami ale tam celowo ustawiona opcja kup...każdy kto gra wie że jest to CELOWE DZIAŁANIE !!!!!! Przykładów mniejszych lub większych można dawać dziesiątki, setki i tysiące....
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...