All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. New clan needs hookers

  MasterbaitR clan wants you
 3. Yesterday
 4. Adding Friends

  Bonsoir ;c'est tout de même un monde de ne pas trouver amis comme lui;moi j'en ai facilement sur let's fis facebook;et;puis je demande liens pour revues etc.... au site let's fish friends ;voilà où çà m'emméne;y a des lacunes;tout de même ;quant'on cherche une page;boum;en polonais où Anglais;hé par resêct au PDG français:pourriez vous avec google translat;rédigez tout en français merci de votre compréhension
 5. Last week
 6. Terminarz Eventów w "Na Ryby"

  Event " Loteria Fontanny Bogactwa " w dniach od 19.11.2018 do 22.11.2018. Event " Alessandro Malaspina " w dniach od 19.11.2018 do 22.11.2018.*** Event " Najlepsza Z Ryb " w dniach od 23.11.2018 do 25.11.2018.*** Event " Wszechwiedzący Rybak " w dniach od 23.11.2018 do 25.11.2018.
 7. Terminarz Mistrzostw w "Na Ryby"

  Mistrzostwa w dniach 24.11.2018 - 25.11.2018 odbędą się na łowisku Blackpool.
 8. Terminarz wydarzeń specjalnych

  W dniu 19.11.2018 zdobyte doświadczenie będzie liczone podwójnie.
 9. Earlier
 10. Coin for Fish

  Will the price of a fish for coin upgrade go down the more you catch that fish?
 11. Nowa ryba

  Brawo Tsg dalej nie ma łowiska nowego a tu już ryby na 4 lvl mają. Estradonai Karol po narzekaj trochę znowu cię oszukują ?
 12. Nowa ryba

  Lodzik ty to w ogóle jesteś do przodu.
 13. Nowa ryba

  Brawo miszcze nad miszcze ja już mam 99 pkt na nowej rybie bez lowiska Brawo ja , Się pytam partaczy oszustów ze sławnego TSG gdzie nowe lowisko ?????????? Dlaczego sa nowe ryby a nie ma lowiska ???????????????
 14. Nowa ryba

  Tsg ma daleko w poważaniu zdanie graczy .Za niedługo bedziemy mieć nowe łowiska co 2 tyg Mieli je ograniczyć do jednego na kwartał ale w d.... to mają .Czasss Hajssss . Podwójne mistrzostwa ...wszystko na kurduple a perłowcy swoimi tysiączkami mogą sobie w nosie dłubać .
 15. Terminarz Mistrzostw w "Na Ryby"

  Mistrzostwa w dniach 17.11.2018 - 18.11.2018 odbędą się na nowym łowisku Wyspy Galapagos.
 16. Terminarz Eventów w "Na Ryby"

  Event " Wodna Wycieczka " w dniach od 12.11.2018 do 18.11.2018. *** Event " Morski Album " w dniach od 15.11.2018 do 18.11.2018.
 17. Terminarz wydarzeń specjalnych

  W dniu 12.11.2018 zdobyte doświadczenie będzie liczone podwójnie.
 18. Nowa ryba

  Jakiś mistrz dodał nowe ryby a zapomniał o łowisku . Nie tylko ryby są w rankingach dziennych ale i turniejach , tak tsg traktuje graczy , rozwaliło przez to ludzia rankingi i nie dali zagrać turnieji. Trzeba więcej płacić to może zwolnią takiego mistrza za taki numer .
 19. Nowa ryba

  Pewnie wypłynęły z nowego łowiska, które wkrótce się zjawi
 20. Nowa ryba

  Jest już kilka takich ryb .A co do problemów z plikami to nie wiem dlaczego zmienili formaty dodawanych fotek .Komu to przeszkadzało?
 21. Nowa ryba

  Nie mogę wkleić żadnego pliku więc tylko napiszę, że w randze weteran w rankingu dziennym jest ryba, której nie ma na żadnym łowisku.
 22. TSG oszukuje na gazetkach

  Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, pewnie ci, którzy otwierają gazetki programami, to nie, ale ja, jako szary gracz, zauważyłam kolejne oszustwo ze strony TSG, naprawdę podpadające pod definicję oszustwa. TSG wprowadziło różne rodzaje gazet - nagród. W założeniu, jest jakaś gradacja, np. Tajemnice wędkarzy mają być niby lepsze od Haka na rybę, Fanatyk wędkarstwa od Wędkarza doskonałego, itp. Jeśli otwieram 3 razy Tajemnice wędkarzy, i za każdym razem są tam po 4 niebieskie ryby, to dostaję, do jasnej ciasnej, 3 razy pisemko Hak na rybę, czyli nie to, co miałam dostać (wygrać). Itp. Jeśli otwieram Fanatyka wędkarstwa, i są tam 5 razy rybki złote, to tak naprawdę wcisnęli mi Wędkarza doskonałego, tyle że pod inną nazwą. Jeśli mam dostać uczciwie to, co mi się w sensie wygranej nagrody należy to powinno być GWARANTOWANE. Że w Fanatyku przynajmniej jedna z ryb ZAWSZE będzie fioletowa, w Tajemnicach wędkarzy przynajmniej jedna ZAWSZE będzie złota, itp. Inaczej po prostu nabijacie graczy w butelkę.
 23. Rybie oczko

  Z kimś mnie pomyliłeś. Każdy kto dysponuje ciekawymi programami do gry, nie gra jak wszyscy i to sobie zapamiętaj. Jak sie podzielisz na forum z resztą graczy Charlesem albo Fiddlerem wraz z instrukcją jak tego używać (albo już macie cos nowego) to wtedy będzie równa gra.
 24. Zmiana Pezentów dla klubu

  Czy dalej jest cisza i Tsg nie potrafi nic dołożyć dla kufrów dla klubu ludziach którzy wpłacają kasę na grę , to oni was utrzymują ???
 25. Rybie oczko

  Bandziorno estradonai Karol czy jakoś tam a powiedz czym są wyzwania ? Jednym tym samym oszustwem i jakoś ci pasuje mogłeś grać jak wszyscy , jakoś jak jest na 2 osoby to grają wszyscy .
 26. Rybie oczko

  Po prostu dali 3 pokoje zamiast jednego jak ostatnio i mniej oszustów potrafi spasować ze swoimi kontami. Tak rybie oczko to nic innego jak dawne pojedynki i grają ze swoimi kontami i jak zwykle oszuści stają się coraz bogatsi a reszta plebsu jakoś tam robi tło dla nich...
 27. Rybie oczko

  Ależ piękna rywalizacja w Rybim Oczku, jeden gracz kroi wszystkich, ranking pierwszej setki po prawie dwóch dniach nawet nie wypełniony do końca. Czy komuś poważnie jeszcze zależy na tym evencie?
 28. Błędy w grze

  No i jakiś następny bubel. W albumie znajdują się np. wynalazki ze starożytnej groty. Jeżeli ktoś ich kiedyś nie złapał, to praktycznie nie ma szans na uzupełnienie albumu do 100%. Tymczasem z okazji święta trupów dodano nowe rybki, ale jakoś przetrząsam album i nigdzie ich nie widzę. W 115-tkach są i owszem, jednak na próżno ich szukam na danym kontynencie.
 29. BRAK KONKURSU GANG RYBAKÓW NA ŚWIECIE SUM!!! PROSZĘ TO NAPRAWIĆ!!!
 1. Load more activity