All Activity

This stream auto-updates   

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Mistrzostwa w dniach 01.07-02.07.2017 odbędą się na łowisku Madagaskar.
 4. W dniu 26-06-2017 zdobyte doświadczenie będzie liczone podwójnie.
 5. Event "Wędkarskie Sztuczki" w dniach 26-06-2017 do 28-06-2017. Event "Wakacyjny Połów" w dniach 29-06-2017 do 02-07-2017.
 6. Last week
 7. już znalazłam
 8. Niby coś tam poprawiono, jakieś "kleksy" się pojawiły a dziś z okazji promocji zauważyłam jeszcze jeden mankament tej "dobrej zmiany" , mianowicie nie wiem gdzie teraz mogę kupić zanętę Q??
 9. Napisz w tej sprawie zgłoszenie do supportu na adres - support@tensquaregames.com Pamiętaj, żeby podać numer UiD konta.
 10. Witam, po paru tygodniach miałem ochotę zagrać sobie na nk w Let's Fish, ładuje mi się gra, patrze i co? Ban, jakbym jeszcze wiedział za co, może to jakiś błąd poprostu ? Mam to konto od lat nie używałem żadnych wspomagaczy sam ich nie nawidzę a tu dostaje blokade konta na którym spędziłem z 5-6 lat rozgrywki, błagam litości.. Tutaj zdjęcie blokady:
 11. To prawda -wystarczyło wyprostować tylko kilka rzeczy, ale to już nie pierwszy raz, gdy coś jest łatwiej zrobić od nowa (niekoniecznie lepiej) niż poprawić stare..
 12. Earlier
 13. I ryby, które nie wiadomo na co łowić bo w ekranie pustka zupełna, czy to spin czy to spławik? a na Rajskiej Plaży 3 opcje do wyboru:/ Za to kijanek, udek i żywca całe szeregi jakby to były dedykowane przedmioty, bajzel na całego jak zwykle. To już lepiej mogło zostać jak było.
 14. A w najszerszym kontekście i wracając do meritum sprawy to amator i ryby po 5 ton to taki żart że strony Tsg, na poprawę humoru :-P a odnośnie proponowanego sprzętu to faktycznie wszędzie widać takie cuda z kłódką
 15. Event "Doświadczony Wędkarz" w dniach 19-06-2017 do 25-06-2017.
 16. Mistrzostwa w dniach 24.06-25.06.2017 odbędą się na łowiskach Kraina Jesiotrów i Zaginiony Świat.
 17. Masz rację oczywiście odnośnie fałszywych sugestii, ale z drugiej strony jak to często bywa, Twoją wypowiedź potraktowałem jako pretekst do nieco szerszego potraktowania tematu, bo ta niedostępność sprzętu ma dalsze następstwa i zależności.. Ale skoro o tym mowa -podpowiedzi do niektórych mistrzostw, krótkich wydarzeń, ryby dnia itd tez zawierają często sprzęty z kłódeczką, więc problem raczej nie nowy w ogólniejszym sensie..
 18. Przedstawiona przez ciebie idea aczkolwiek logiczna do mnie nie trafia :). Tutaj bardziej chodziło mi o te fałszywe sugestie odnosnie proponowanego sprzetu.
 19. O mistrzostwach też nie muszą informować bo w czwartek będzie i tak wiadomo.
 20. Owszem GKar ale....duże lv z perłowym sprzętem mogą zrobić każdy event z racji sprzętu. Nawet te 3 gwiazdki z walem birdea itp. A event typu hodowca całkowicie eliminuje małe lv z gry :-P na podpuche małe ryby pierwszego dnia a ostatniego amator dostaje kaluge :-D
 21. Hace mas de 30 niveles que no recibo billetes al pasar de nivel alguien sabe por que????
 22. Nowe wydarzenia: zapowiadany w poniedziałek podwójny EXP był.. a jakże.. ale tego, że będzie również w sobotę i pewnie niedzielę tego samego tygodnia -na to trzeba już jasnowidza na etacie.. Tyle jest mniej więcej wart dział zapowiedzi.. Wystarczy, że będziecie informować o mistrzostwach -resztę sami się dowiemy..
 23. Gdy napiszę, że przekroczyłeś dopuszczalną liczbę zer w numerze lvl, będzie to tyle sama warta odpowiedź co "no bo tak" albo "testujemy opcje nagród" -innych logicznych nie ma, więc może chociaż się pośmiejemy..
 24. Sorry think I posted this in wrong section.
 25. Today I got a daily quest to catch just over 2000 lb of fish in Europe. So I decided to try out the new Blackpool venue and to complete the daily quest at the same time. However after catching a couple of fish I noticed that they where not being counted toward the daily quest total. Now the last time I looked Blackpool was in the UK which in turn is in Europe so the fish caught there should have counted toward the daily quest amount.
 26. @darkiel -nie posądzam Cie o naiwność, więc to pewnie raczej przekora.. Event typu "hodowca" to nagrody stopniowane docelowo na max dla posiadaczy najlepiej perłowego sprzętu -małe lvl i sprzęt -dostępne adekwatnie mniejsze nagrody.. Czyli odwrotnie proporcjonalnie do zwykłych Eventów, gdzie niższe, czy wyższe lvl z małym sprzętem maja znacznie łatwiejsze Eventy do zrobienia.. Ot takie sobie wyrównanie sił..
 27. Ewent Hodowca - wielkość ryb nie dostosowana ani do rangi ani do posiadanego sprzętu sprawia, ze event jest banalnie łatwy dla dla wysokich rang i nie do skończenia/nieopłacalny dla nizszych. Admin, prawdopodobnie nie zdaje sobie z tego sprawy. Bo w polecanych przedmiotach poleca sprzęt adekwatny dla tego eventu ale niedostępny dla niższych rang.
 28. Mi przestano dawać banknoty gdy osiągnołem 100 poziom dlaczego ?
 29. A ostatnie zmiany w infografice dotyczącej ryby to juz kompletna paranoja. Błedne iformacje dotyczace ryb to standart. Pojawiły sie opisy według których ryba bierze na wszystkie przynęty występujące na danym łowisku począwszy od chleba na szyjce raka skończywszy a w rzeczywistości daną rybę mozna łowic tylko na spinning. Takich przypadków jest mnóstwo.
 1. Load more activity