Jump to content
Let's Fish Community

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. nie zmkną to ich flagowy zarobek , najwieksze zyski Zenek przypominam ci ze sie ranking kończy może dasz znowu jakas idiotyczna wymiane co ranking rozwali łosiu
 3. Zyski spadają bo prowadzą głupią politykę. Taki "polski model biznesu" z lat 90 ekonomicznych analfabetów ( butę, arogancję itd już pominę). Nachapać się w tydzień. A tu ZONK. Ja obstawiam na działanie celowe mające zniechęcić graczy i spowodować ich odejście, co pozwoli im bezboleśnie wygasić grę. Bo zamknięcie jej teraz mogłoby spowodować, że gracze poszliby do sądów po zwrot kasy za rzeczy które za namową TSG kupili, które są ich własnością ( np. wędki perłowe), a które po likwidacji gry będą niczym. A tak, zniechęcą graczy do gry i jak będzie pusto to bezkarnie ją zamkną.
 4. Today
 5. Lupro a co ma zrobic zyski spadaja gracze odchodza , to zaciskaja petle coraz berdziej na tych co zostali niech placa wiecej Brawo TSG cisnac leszczy niech placa wicej , ja nie place od dawna dzieki zlodziejskiej polityce TSG wyleczyliscie mnie grosza nie dostaniecie .
 6. Co te Czorty jeszcze wymyślą.Po prostu korzystają jak tak TSG wytrenowało graczy.Każe im złapać 1000 sztuk to złapia 2000.Naiwni są to trzeba ich doić bo gra wiecznie nie bedzie.Aż strach mysleć co jeszcze dadzą widocznie jeszcze mało zarobili nieroby.Niech błedy pousuwają bo masa ich jest ale poco ważne zeby konto sie zgadzało.
 7. Yesterday
 8. "Zestawy Mistrzów". Kiedyś było "Wylosuj 1 zestaw IV lub lepszy". Teraz - "Wylosuj 5 zestawów II lub lepszych". Czyli więcej i trudniej. No dobrze. Zwiększenie trudności nazwijmy "uatrakcyjnieniem rywalizacji". Tylko przyzwoitość i uczciwość nakazywałyby zwiększyć jednocześnie nagrody. No, ale to "przyzwoitość i uczciwość" czyli obszary obce dla pań i panów z TSG. A nieeeeeee, już wiem. To zmiana na wyraźnie żądania, prośby i błagania graczy!! W wyniku długotrwałych pikiet graczy przed siedzibą TSG na ul. Długosza we Wrocławiu, milionach listów, maili, telefonów i stad gołębi pocztowych z wiadomościami, TSG postanowiło ugiąć się przed żądaniami graczy i zwiększyć wymagania konkursów "ZM". W wyniku długotrwałych negocjacji z radykalnymi graczami i mimo ich zdecydowanego uporu, TSG udało się wywalczyć pozostawienie nagród na dotychczasowym poziomie, mimo żądań graczy żeby je zmniejszyć o minimum 90%, a najlepiej do zera. Zaprzyjaźnione źródła donoszą, że ostateczny cios zmuszający do ustępstw TSG otrzymało od tych stad gołębi pocztowych. Zasr..y cały chodnik na Długosza i interwencja Straż Miejskiej zmusiła TSG do ustępstw. Kochane TSG - urzekła mnie Twa historia.
 9. my situation was resolved by Support (many thanks). If this should happen to you, be sure to contact them ASAP
 10. Całe TSG to wybitni lingwiści. Prof. Miodek płacze gdy ich czyta. A prof. Bralczyk drżącymi rękoma, ostatnie włosy z brody w warkocze zaplata. O ichtiologii nie wspomnę, bo już szykuje się Nobel dla TSG za odkrycie nowych gatunków.
 11. Poza tym p. Orki nawet nazewnictwo TSG przekręca: napisał "bezkres oceanów" a łowisko zwie się "bezkres oceanu", skoro przy takim duperelu się mylą, to co się dziwić poważniejszym wpadkom, olewactwo totalne z ich strony.
 12. Przecież ten Orki3210 to jakiś forumowy pionek robi tu za moda za kilka expa x 40 miesiecznie , widać to po jego wypowiedziach nie udziela się ale jak nie raz cos odpowie to klekajcie narody , dostaje informacje wczesniej co ma wkleic , TSG cos zmieni i go nie racza po informowac i wkleje takie bzdury , czym graczy moze wprowadzić w bląd oraz narazic na koszty. Zenek po raz kolejny prosze zrobic z pacjetem orki3210 bo oszukuje graczy , naraża na niepotrzebne koszty !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 13. To tylko świadczy o ich inteligecji i podejściu do graczy.Jesteśmy tylko marionetkami w tej grze.TSG tylko pakiety umią dawać tego nigdy nie spiepszą a my jesteśmy tylko od tego zeby im kase dawać takie mają podejście do graczy to smutne ale prawdziwe.Przez swoja chciwość tylko gre zniszczyli.Jak gra padnie to niewiem czy ktoś bedzie grał w wasze gry juz tak sobie renome zepsuliście że już gorzej c hyba niemoże być.Wszyscy wiedzą ze gracze was nieinteresuja tylko ich kasa.ŻAL mi was TSG,że takie podejście do graczy macie.
 14. Last week
 15. Pan Orki napisał: "Mistrzostwa w dniu 21.01.2020 odbędą się na łowisku - Wybrzeże Szkieletowe. Mistrzostwa w dniu 22.01.2020 będą kontynentalne.- Afryka. Mistrzostwa w dniu 23.01.2020 odbędą się na łowisku - Jeziora Ounianga. Mistrzostwa w dniach 24.01.2020 do 25.01.2020 odbędą się na łowisku -Bezkres Oceanów. Mistrzostwa w dniach 26.01.2020 do 27.01.2020 będą kontynentalne - Australia ." A co mamy? Mistrzostwa trzy dni. Nie, no w gruncie rzeczy się zgadza. Takie wash & go. 3 w 1. Co prawda żaglon i wrakon to W-y Kanaryjskie, ale uznajmy , że to jest jako Afryka. Ale szzzza, bo i tak jest postęp, bo 20 grudnia miała być Islandia, a wyszła Wyspa Wrangla. No dobra. Jedno i drugie było na północy. Można powiedzieć obok siebie. Jak Madryt koło Sosnowca. Ja tylko dziękuję Bogu, że przy tych oszołamiających kompetencjach i powalającej dokładności Pan Orki nie jest np. chirurgiem. Bo gdyby człowiek na takiego trafił i przedtem se gnatów nie ponumerował to po operacji nogą kapelusz z głowy by zdejmował. Ale co tam. Gra i buczy orkiestra z Kampuczy ))))).
 16. Event " Świat Ryb " w dniach od 20.01.2020 do 22.01.2020. Event " Spokojne Wędkowanie " w dniach od 20.01.2020.do 23.01.2020. Event " Wędkarski Erudyta " w dniach od 20.01.2020.do 23.01.2020. Event " Sieć Obfitości " w dniu 20.01.2020.
 17. Mistrzostwa w dniu 21.01.2020 odbędą się na łowisku - Wybrzeże Szkieletowe. Mistrzostwa w dniu 22.01.2020 będą kontynentalne.- Afryka. Mistrzostwa w dniu 23.01.2020 odbędą się na łowisku - Jeziora Ounianga. Mistrzostwa w dniach 24.01.2020 do 25.01.2020 odbędą się na łowisku -Bezkres Oceanów. Mistrzostwa w dniach 26.01.2020 do 27.01.2020 będą kontynentalne - Australia .
 18. Zenek a jak sie ma sprawa z nagrodami za ostatni event mistrzów dlaczego kilka osób które go skończyły nie dostały nagród wiadomo ci coś o tym ?????? Zaznaczam ze to kilka osob moze sie nazywac mistrzami w randze arcymistrz chyba 6 osob w randze weteran chyba 1 Pytam kolejny raz jak was nie nazywać złodziejami ????????? Prosze dodac nagrody . Lub vedzie norma gracze już wyslali zgloszenie do super suppotu Odpowiedz bedzie napewno znana wszystkim , po dokladnej analizie nie stwierdzono takiego przypadku :))))))0
 19. W dniu 20.01.2020 zdobyte doświadczenie będzie liczone podwójnie.
 20. Taaa, i na każde takie miejsce kolejne szmatławce. Mało Ci nowych łowisk co miesiąc ???
 21. O co chodzi z tym eventem. Przelosuj 5 razy dobry lub lepszy zestaw dla: Karzełek Galaksowaty. Co mam zrobić
 22. I found myself blocked as well today. I have done NOTHING wrong. This is VERY disconcerting since I'm the club leader at FishChat (some of you may have heard of us, lol). Tried Help, but they won't read that before Monday AM server land time. To say that I'm pissed off would be an understatement.
 23. Niech robia matołki jak im każe TSG.nieważne ile stracą rozkaz trzeba wykonać.I TSG sie dziwi że nazywaja ich złodziejamijak tak postepuja z graczami którzy ich utrzymuja zero wtydu mają wazne aby kasa płyneła strumieniami.Jak roboty zaprogramowane jak zarobić a jak najmniej dać graczowi.a w grze syf i masa błedów.Proponuje eventy bez baksów dać i łowisko co tydzień chytre TSG.
 24. Zenek gratulacje swietnego eventu wyzwania dla mistrzów cieszy sie ogromna popularnoscia do tej pory zrobila go 1 osoba , w tej edycji trzeba wydac 10000 i dostanie sie szanse wygrania 2500 I pytanie 2 event mistrzów z wygraniem 21 gazet też zabraliście ??????? Wszystko zabierz , co sie da znowu odchodzi nastepna fala graczy . Brawo chciwe TSG jak wasnie nazywać złodziejami.
 25. nazywanie TSG złodziejami/oszustami/kanciarzami itd. jest celowe bo jak wyjaśnicie np sprawę skradzionych pucharów za event Halloween 2013?
 26. Są jelenie co gre traktuja jak walke o przetrwanie. ale to ich zycie. jak skonczy sie gra to wtedy zrozumie ile kasy wdupił w wirtualki

  1. kat

   kat

   Ach STACH POMYŚLEĆ CO BEDZIE ZNMI GRA  TO DLA NICH JEST WSZYSTKO.SZKODA MI TAKICH LUDZI.GRAŁEM W WIELE GIER ALE TA PRZEBIJA WSZYSTKIE NA PAZERNOŚĆ NA KASE.TO JUZ NIE JEST GRA TYLKO LICYTACJA KTO WIECEJ WPŁACI ŻEBY ZDOBYĆ PUCHAREK WIRTUALNY.

 27. każdy wędkarz ma swoje ulubione miejscówki. jeden na kamieniu inny w krzakach następny z plaży. co myślicie gdyby np. na jednym lowisku było kilka miejsc z których można rzucac???? by je było widać na mapce i można by sie szybko przenosić z jednego miejsca w drugie w obrebie tego samego akwenu. oczywiście w granicach państwa czy kontynentu. dodatkowe zadanie np. złow po jednej płotce na wszystkich czterech miejscach na małym jeziorku. ?????
 28. Przecież Zeniuś pisał że oni nieoszują graczy.Ta gra niepowinna być na rynku ale co tam ważne żeby kasa sie zgadzała .A wy gracze milczcie jesteście ttylko po ta żeby mu ładowac konto tak Zenek dba o graczy co mu daja zarabiać .brak słow kto tam pracije sami imbecyle AMEN
 29. Nawet tu jest OSZUSTWO. Jest napisane 5000 monet, a zabiera 50000 monet. Żeby OKRADAĆ graczy nawet z monet to jest SZCZYT CHAMSTWA !!!
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...