All Activity

This stream auto-updates   

 1. Today
 2. That is not an error the players share the prices , each player wil not make more then 16000 points so each player get the same price in the club ranking.
 3. Yesterday
 4. Nagrody Mistrzostwa

  Wyga - grasz na Fb więc chyba zaskoczenia nie ma
 5. Terminarz wydarzeń specjalnych

  W dniu 16-01-2017 zdobyte doświadczenie będzie liczone podwójnie.
 6. Event "Morze Wędkarzy" w dniach 16-01-2017 do 17-01-2017. Event "Sezon na Suma" w dniach 19-01-2017 do 22-01-2017.
 7. Terminarz Mistrzostw w "Na Ryby"

  Mistrzostwa w dniach 21.01-22.01.2017 odbędą się na nowym łowisku Ganges.
 8. Nagrody Mistrzostwa

  Oczywiście, że ich znam bo to "moi" ludzie. Nie pamiętam czy grałeś z Nami jak oni byli w Legendarnych ale chyba nie. Robert skończył przygodę z graniem bo napisał że TSG zabiło grę. Gra tylko czasami mistrzostwa bez klubu. Jeżeli chodzi o Hubiego to...przyznał się że mistrzostwa to czasami 15 czy 30 sonarów....a oczywiście z nieba one nie lecą. Nie zmienia jednak to faktu, że mistrzostwa na FB to patologia. Mi się też udało kilka razy wygrać w różnych rangach bo np nie szkoda mi było kasy na reset talentów a jakiemuś Terminatorowi było szkoda.... A jak mi nie wierzysz to proszę z wczoraj...Znasz kogoś z podium rangi Mistrz czy jakieś nowe twarze ?? Jak nie to wyjaśnię - Ion na jednym ze swoich kilkunastu magicznych kont....na 2 słynna Amelka i na podium z ironicznego klubu Fair Play super Gaby Tex. Ja rzuciłem na 4 sonarach bo więcej mi szkoda na taki śmietnik
 9. Last week
 10. LIMIT ZARZUCONYCH SIECI

  Dokładnie tak -nie ma nawet jak użyć sławetnego krzyżyka, bo.. trzeba najpierw wejść na łowisko, które może być niedostępne. Pewnym rozwiązaniem może być prośba do szefa klubu, aby otworzył dane łowisko tak jak do rywalizacji i dostęp się zrobi.
 11. Kluby

  O to chodzi, a pytanie o światy dotyczy ewentualnie portalu Lets-fish (Swiat szczupaka i suma)
 12. Kluby

  Witam,nie wiem czy o to Ci chodzi,ale gram na fb.
 13. Kluby

  Witam,nie wiem czy o to Ci chodzi,ale gram na fb.
 14. Game

  I have been banned , why? make somethinh with my account , i need to play !
 15. LIMIT ZARZUCONYCH SIECI

  Problem jest, jak sieci zarzucone są na zamkniętych łowiskach, żeby nowe zarzucić to albo licencję odpalić trzeba, pojazd kupić, albo czekać na na otwarcie na czas eventu.
 16. LIMIT ZARZUCONYCH SIECI

  TSG bolalo.. Aby małe lvl nie pędziły do góry z małymi wędkami..
 17. Nagrody Mistrzostwa

  W ostatnich mistrzostwach na "wyga" wygrali Hubert P i Robert L, których doskonale znasz, a równie znane LFFy były na 5 i 6 miejscu..
 18. LIMIT ZARZUCONYCH SIECI

  Widzę że wprowadzono limit zarzucanych sieci do 5 na raz Pytanie: Kogo to bolało że można było zarzucić na wszystkie łowiska ?
 19. Nagrody Mistrzostwa

  No nie wiem czy to dobry pomysł....Owszem nagrody są śmieszne w stosunku do nakładów ale proszę zerknąć w temat o mistrzostwach i screeny zwycięzców....Lepsze nagrody i tak powędrują do super wedkarzy z Serbii, Włoch i Rumunii....bo tylko oni umieją na FB grać
 20. Nagrody Mistrzostwa

  Mistrzostwa, to chyba najbardziej zaniedbany konkurs w całej grze (może jeszcze tyg na najlepszego wędkarza) -spieprzono zupełnie system pucharów za poszczególne miejsca, co było juz wielokrotnie podnoszone -nie ma żadnego porównania między np 5 a 75 miejscem a puchar ten sam.. No i ta przysłowiowa gra o pietruszkę, która tylko jest ledwo poprawna w zakresie miejsc 1-10, a przecież żeby wejść do "100" w 2 najwyższych rangach, to już trzeba mieć za kasę sprzęt i nieźle się wyskrobać z plecaka -szczególnie na tak duzych portalach jak Fejs, czy LF..
 21. Nagrody Mistrzostwa

  Dziękujemy za sugestie
 22. Kluby

  A na jakim portalu ten klub i ewentualnie jakim świecie?
 23. Kluby

  Witam! Szukam aktywnego klubu lub chętnych do wstąpienia do mojego-zapraszam! (Aktywni Łowcy) Pozdrawiam
 24. najlepszy wędkarz

  Sorry, ale chyba źle zrozumiałem pytanie -miałem na myśli "Ranking tygodniowy na najlepszego wędkarza" dostępny pod ikoną "Turnieje". Natomiast "Najlepszy wędkarz" dostępny pod ikoną "Rankingi" -coż.. nie słyszałem, aby ktoś tam cokolwiek dostał..
 25. Earlier
 26. nie moge opuścić klubu

  Wielkie dzięki za radę
 27. Ja widzę, że jednak pojawiła się promocja na wszystkie ryby eventowe.
 28. najlepszy wędkarz

  Dzięki za info
 29. najlepszy wędkarz

  Nagrody masz wymienione przy tabeli w rankingu tygodniowym i poza nielicznymi wyjątkami wynikającymi z błędów gry/serwera są normalnie przyznawane..
 1. Load more activity