All Activity

This stream auto-updates   

 1. Yesterday
 2. Przypominam o denerwującym braku poprawek przy rybach z Krateru, Rio Negro, Atlantydzie, Mekongu (Wielka ogończa) -gdzie w opisach wyeksponowano ogólne błystki na te łowiska zamiast dedykowanych na poszczególne ryby ! W praktyce wygląda to tak, że mając zadanie dotyczące np Wielkiej Ogończy czy Arapaimy, nawet nie zorientujemy się, że posiadamy taką błystkę ! Trzeba je żmudnie wyszukiwać poprzez sklep, aby założyć na wędkę ! Ile czasu już trwa poprawienie tego ?!
 3. Wykaz ryb na łowisku

  Zauważyłem, że ktoś z programistów wpadł na to, aby na łowisku Mackenzie ułożyć ryby w kolejności zależnej od wagi -ZNAKOMITY POMYSŁ, bo już tylko dziada z babą brakuje w tej grze, tylko dlaczego zapału starczyło TYLKO NA TO ŁOWISKO ?!
 4. Event "Atlas Ryb" w dniach 27-02-2017 do 01-03-2017. Event "W Wodnym Zwierciadle" w dniach 02-03-2017 do 05-03-2017.
 5. Terminarz Mistrzostw w "Na Ryby"

  Mistrzostwa w dniach 04.03-05.03.2017 odbędą się na łowisku Cejlon.
 6. Terminarz wydarzeń specjalnych

  W dniu 27-02-2017 zdobyte doświadczenie będzie liczone podwójnie.
 7. Last week
 8. Wyzwania - Feedback

  Dobrze sobie wykombinowali,pojedynki 5 min i 2 rybki,a nagroda to CHWAŁA,jakież to wspaniałe ze strony TSG,czysta sportowa walka o nic.Sądzili zapewne że gracze zaczną masowo wykupywać wszystko co się da,aby wygrywać,wszak czasu mało,a rybki dwie.Dla CHWAŁY czas sięgnąć do portfeli po grubą kasę,w końcu walka o CHWAŁĘ musi sporo kosztować.Gracze jednak nie dali się "wykiwać"i CHWAŁA im za to.
 9. Wyzwania - Feedback

  Vw300d racja swietnie ujęte parodia nawet sie nikt nie wypowiada bo juz szkoda słòw . Tsg myslalo ze bedzie walka za chwałe a tym czasem wszyscy sie dogaduja i graja za free . Zenek Rennard dla chwaly to mozecie pograc razem w wojne i to w dziale technicznym . Pozdrawiam i gratuluje kolejnego świetnego pomysłu.
 10. Wyzwania - Feedback

  Wyzwania 1vs1 miały rzekomo ukrócić kombinacje graczy i ustawki w tygodniówkach. Tym czasem wystarczy poczytać czat główny i wszystko jasne. Ustawiają się kto jaką rybę ma złowić, komu ile punktów potrzeba. TSG jak zwykle jak coś wymyśli to tylko usiąść i płakać. Lepiej martwe ciele ogonem rusza niż TSG mózgami. Panie i Panowie z tej firmy tylko wam pogratulować - "wielki szacun". Oby tak dalej powodzenia w wymyślaniu genialnych nowości. Pozdrawiam ozięble
 11. Wyzwania - Feedback

  Rennard, przecież opinie "ogółu" macie, tam gdzie macie, coś się zmieniło ??? Zacznijcie odpowiadać i załatwiać zgłoszenia do supportu !!! A nie tylko "przyjmować do działu technicznego"
 12. Naganne praktyki TSG

  Im więcej, tym lepiej
 13. Naganne praktyki TSG

  Ciekawe ile osob dalo sie nabrac
 14. Wyzwania - Feedback

  Jak mały level wejdzie na 1500 pkt w rankingu to ma ryby wazace setki kilogramow - nawet nie posiada wedki odpowiedniej do zlowienia lub nie ma po prostu szans na zlowienia tak duzych ryb. Sugeruje w wyzwaniach ustawic ryby maksymalnie do 80 kg wtedy jest ok.
 15. Wyzwania - Feedback

  1 uwaga nagrody z kuferka i wrecz smieszne i pogardliwe sieci ktorych nikt na wiekszych lvl nie uzywa , mozna by ta zamienic na kinga lub Q i siłe 50/40 nawet 5 minutowe
 16. Challenges - Feedback

  Oczywiscie ze mam: Jak mały level wejdzie na 1500 pkt w rankingu to ma ryby wazace setki kilogramow - nawet nie posiada wedki odpowiedniej do zlowienia lub nie ma po prostu szans na zlowienia tak duzych ryb. Sugeruje w wyzwaniach ustawic ryby maksymalnie do 80 kg wtedy jest ok.
 17. Naganne praktyki TSG

  Dzięki za zgłoszenie, faktycznie jest błąd w cenie. Pakiet powinien być w cenie 19,49gbp Wkrótce będzie to poprawione.
 18. Naganne praktyki TSG

  Pytanie do twórców . Po co ktoś ma kupować pakiet 1900 banknotów za 180 GBP , jeżeli 2700 banknotów można dostać w jednej transzy za 35 GBP , a 6000 za 70 GBP. Czyżby kolejna próba naciągania graczy . Oj nieładnie , nieładnie !!!. Nadmieniam jednocześnie , że ta sytuacja miała już miejsce i znów się powtarza
 19. New challenges are in the game for some time now. If you have any feedback regarding them please post it here
 20. Nowe wyzwania są dostępne już od pewnego czasu. Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi na ich temat prosimy abyście podzielili się nimi w tym temacie
 21. RESET WYNIKÓW KLUBOWYCH

  Nie marudź bo punkty zdobyte po restarcie dają ci przewagę na starcie w następnym cyklu. Chcesz w miarę uczciwej rywalizacji to idź do szulerni a nie za gry TSG się bierzesz :-D
 22. Krótkie Wydarzenia

  Ale bez sensu są takie dywagacje -wystarczy mieć ułożony mały sprzęt pod Eventy i punkty wskakują dopiero po jego zakończeniu. Inne sposoby ich pozyskiwania są wątpliwe, bo zwykle wędki już dawno przestały być turniejowe, jak również za małe do mistrzostw czy ryby dnia. Punktowe szybkie wydarzenia też rzadko przy wyższych lvl wchodzą na łowiska z małymi rybami, więc jak klub nie zdobywa łowisk, to praktycznie punktów też w ciągu dnia nie przybędzie. Co do oceny takiego grania: ja bym wolał graczy regularnie tłukących Eventy, bo wiem, że będą mieć kasę konkretną na rozwój profilu i wniosą punkty do klubu. Z pozostałych turniejów niestety nie będzie już tak dobrze..
 23. RESET WYNIKÓW KLUBOWYCH

  Rennard przypominam ze w wyniku nie zresetowania wynikow ranking byl przedluzony o jakies 10 godzin co wplynelo oczywiscie w duzym przypadku na wyniki w klubie spadlem z 10 miejsca na 15 bo nie gralem a inni zrobili zadania klubowe a ja nie , i to jest wporzadku ?
 24. RESET WYNIKÓW KLUBOWYCH

  a teraz nie zadziałała koperta. Wymieniacie wodę na łowiskach o czym łaskawie należałoby poinformować graczy
 25. RESET WYNIKÓW KLUBOWYCH

  Nie zadziałał automatyczny reset punktów, programiści sprawdzają dlaczego tak się stało. Punkty wszystkich graczy zostały już zresetowane.
 26. RESET WYNIKÓW KLUBOWYCH

  Nie bądź upierdliwy, chłopaki pochlały przez weekend i do dzisiaj trzymało, więc co innego we krwi mają
 27. RESET WYNIKÓW KLUBOWYCH

  Zenek przekaż do działu technicznego że po północy nie nastąpiło zresetowanie wyników klubowych a czas sobie pyka . Jak zawsze coś musicie fish.... macie to już we krwi :):):):)
 1. Load more activity