Jump to content
Let's Fish Community

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Nareszcie TSG wysłuchało graczy i wprowadziło kluczowe zmiany ułatwiające grę. Co prawda musiałem wydać 300 pereł na odblokowanie tych zestawów ale to żaden koszt gdy pomyślę o tych zaoszczędzonych sekundach. Brawo, oby tak dalej.
 3. Yesterday
 4. Boziu co tu sie wyrabia ten Owner chyba dalej nic nie czyta Co to za mistrz wymysla zestawy sprzętu ???? czy wy myslicie ze za to ktos zaplaci 100 pereł ????? bUhahahaha gra dziala jak muł a wy takie przyspieszenie wprowadzacie ????? Pytam sie TSG gdzie zwiekszenie nagród adekwatne do zwiekszenia wymagań ????????
 5. Nie mogę grać i czat jest zablokowany w grze o co chodzi
 6. Last week
 7. i pytanie nr 2 czy orki3210 już szlifuje chodnik do pośredniaka?
 8. haha faktycznie zniknął, a w zapowiedzi jest zmienione już ogółem to dziecinada, każdemu się może zdarzyć błąd, zamiast przeprosić, to się bawią w cenzurę
 9. zniknął ten post o mistrzostwach na Jangcy?
 10. fajangra taki byl plan a jakis pionek zle ustawil miski , takiego mistrza zwolnic od razu a kufry do kupienia wygraj mistrzostwa jangcy hahahah napewno beda schodzily
 11. Mistrzostwa w dniach od 17.09.2019- 22.09.2019 odbędą się na łowisku Lodowiec Szelfowy Rossa. Mistrzostwa w dniach od 21.09.2019 - 22.09.2019 odbędą się na łowisku Jangcy.
 12. Event "Triumf Wędkarza " w dniach od 16.09.2019 do 18.09.2019.*** Event "Wojny o Ryby" w dniach od 18.09.2019 do 22.09.2019. Event " Podwodna Ewolucja " w dniach od 19.09.2019 do 22.09.2019. Event " Cachy Ryb" w dniach od 16.09.2019 do 19.09.2019.
 13. W dniu 16.09.2019 zdobyte doświadczenie będzie liczone podwójnie.
 14. robią NAS jak chcą są, sponsorzy w tej grze w cale bym się zdziwił jak są to admini i tylko nakręcają żeby kupować , My jako użytkownicy tej "gry" możemy zrobić jedna rzecz "przestac " grac , akcje spadną na poziom 94-97 ( albo nawet niżej) w tedy kupić i zacząć grac wtedy sprzedać na poziome lekko 140+ i jest zabawa
 15. Earlier
 16. Szlak człowieka bierz chca opinie maja mnóstwo na fejsie i tu Zenek Łukasz Owner gry na ryby ile wy czasu potrzebujecie zeby cos zmienic podwyżki wszystko na nie korzyść graczy robicie natychmiast. Skoro rosna wymagania dlaczego nie rosna nagrody w klubach pustki nikt niechce grac , gracze odchodza a wy nic faktycznie potrzebujecie chyba roku czasu.
 17. Tak jak wcześniej pisałem zupełnie nie obchodzą mnie finanse TSG. To samo dotyczy losów pseudo-graczy którzy zamiast grać kupują sukcesy przy pomocy swoich portfeli przy okazji sponsorując właściciela gry.
 18. Niech odchodzą. To właśnie przez takich "inwestorów" mamy w grze to, co mamy. Na razie to po prawdzie, ja tylko widzę wpisy w stylu "gra idzie na dno", "zyski spadają", "gracze przestają płacić", itp. Chyba jednak to jedynie pobożne życzenia sfrustrowanych graczy, bo skoro TSG sięga coraz głębiej do portfeli, to oznacza, że jest jeszcze po co sięgać i można głębiej łapę zanurzać. Darkiel, odchodzenie takich "mega sponsorów" jest akurat dość istotne. I nie wiem, czy dla graczy (graczy, a nie sponsorów), nie okaże się korzystne. Są dwie opcje: albo łepki z TSG walną łepkami o ścianę i wreszcie: 1) zaczną brać pod uwagę sugestie graczy; 2) wprowadzą zasady umożliwiające satysfakcjonującą rywalizację dla większej ilości osób, a nie tylko dla kilku cwaniaczków szastających dziesiątkami tysięcy miesięcznie. Opcja druga: spadek dochodów spowoduje, że gra podzieli los "Na grzybów".
 19. Darkiel wiesz ile to jest dla TSG w plecy strata Maszy i Chirgiu z fejsa j strata amstiego i 27122008 i kilku innych starych graczy pewnie lekko 50 tysi miesięcznie rocznie to już ogromną kwota. Doskonale zdają sobie sprawę że wpłaty znowu spadły tylko geniusze dalej nie wiedzą czemu.
 20. A co mnie obchodzą jakies Masze i Chirgiu? Nie interesują mnie tzw. "sponsorzy". Z punktu widzenia gracza "sponsorzy" to samo zło bo oni nie graja tylko kupują sukcesy za realna kasę, podkupują (bo nie wygrywają przecież) nagrody, swoimi inwestycjami zawyżaja wymagania wobec wszystkich graczy. Niech sobie istnieją jak ich to bawi, a jak kończą to ja po nich płakał nie będę, wręcz przeciwnie . Nie będę również martwił się o finanse TSG. Guzik mnie one obchodzą. Gram w to, a w zasadzie usiłuje grać dopóki mnie to w miarę relaksuje. Jak się znudzi albo jak gra padnie na przykład z powodu bankructwa to wcale mnie to nie zmartwi. Znajdę inną. Wskazujmy słabości tej gierki (w nadzieji że admin weźmie nasze refleksje pod uwagę i coś poprawi) a nie słabości pseudo graczy-sponsorów którzy rywalizują z reszta wyłacznie na ilość wydanej gotówki i którym przestało się opłacać/usmiechać chodzenie z realnymi portfelami do sklepiku z pikselami . Odejście graczy-sponsorów to nie jest problem tych którzy tę grę traktują jak grę czyli sportowo. To problem TSG. A problemy TSG nie są problemami graczy, guzik nas obchodzi kondycja tej firmy. Natomiast problemy graczy powinny być problemami TSG bo firma jest dla graczy a nie na odwrót. Naszym problemem sa proporcje. jeżeli firma traktuje nas bardziej jak klientów niz jak graczy to jej produkt przestaje być grą a staje się sklepikiem z wirtualnymi gadżetami.
 21. Ja uważam że wszystko idzie w dobrym kierunku. Po Maszy teraz Chirgiu ogłosił zakończenie gry. We dwójkę posiadali większość rekordów i dwa pierwsze miejsca w rankingu najlepszego wędkarza. Więc dwójka mega sponsorów Tsg odchodzi. BRAWO DLA NICH! !!
 22. W ciągu miesiąca ,w wyniku kilku chciwych decyzji ,gra idzie na dno jak Titanic Camerona .🎇
 23. Magazynowej gorączki na telefonie nie ma! Dlaczego skoro gra ta sama jak komputerze? 5 gazet otwartych na nowe łowisko i niestety nigdzie magazynowej nie zaliczyło, ani na telefonie ani na komputerze! Podobnie jest z eventami, tylko niektóre są na telefonie! To jest nie fair!!! I tak powoli graczy coraz mniej .
 24. Bez zmian nie dociera do nich nic nadal daja takie smieci i to jest nagroda. A zyski nadal spadaja
 25. I jeszcze jedno... Nie zmieni się nic bo tsg to spółka notowana na giełdzie więc tylko kasa się liczy Nie zmieni się nic bo zmiany jakie wprowadziło tsg są niedowracalne i nie da rady teraz grać "normalnie" jak napisała przedmowczyni bez sensu wydawać małe pieniądze bo to nic nie da. Albo pakujesz setki albo żegnaj bo ugrasz wielkie nic. Owszem można próbować ale sami wiecie że ilość błysk, łowisk, gazet w stosunku do nagród jakie dostajemy nie daje szans na grę bez nakładów
 26. Hehe hehe.... Jak śpiewał Peja - i nie zmienia się nic... I tak będzie do końca gry. Tsg traktuje od zawsze graczy jako tylko i wyłącznie dojne krowy a nie partnera biznesowego. Od zawsze liczyła się kasa i było przyzwolenie na oszustwa byle kasa się zgadzała. Ja kupowałem kiedyś w czasach gdy podium klubowe zajmowały kluby składające się z graczy grających Karolem. My z nimi graliśmy i walczyliśmy ku uciesze Zenka i tsg bo w czasach bez gazet kupowalismy sonarow i magii za kilkadziesiąt tys mies. Oczywiście informacje o Karolu szły ale nikt w tsg nie widział nic dziwnego na koncie gracza który miał bez gazet legendy po kilkaset kg....w mistrzostwach na rybach o łącznej wadze kilku ton robił wynik np o 30 gram niższy od sumy rekordów. ...ale było wszystko ok bo reszta płaciła żeby gonić. ... A teraz ...? Teraz raz na 2-3 mies kupie pereł za 50 zł i wiecej nie będzie bo nie należę do tych którzy ducha walki i rywalizacji widzą w kupowaniu zwycięstw. ...na tym teraz gra polega i nie zmieni się to już nigdy. Z każdą zmianą będą odchodzić kolejni gracze jak chociażby słynna Masza z FB o której krążą różne plotki ale faktem jest ze potrafiła 30 kuferkow dziennie kupować.... Oczywiście szaRa strefa kombinacji i oszustw dalej istnieje ale nikt się tym nie zajmie bo kasa się zgadza. Łowiska nowe będą co miesiąc i to się nie zmieni. Śmieci w plecaku zostaną bo w tsg nie pracuje nikt ze stażem pracy i wiedzą na tyle dużą aby odróżnić znaczenie i wartość zanęty wielkanocnej od np q. Wiec to się nie zmieni. Zmieni się pewnie niedługo sprzęt bo jakoś kasę trzeba wyciągnąć od graczy. Możliwości jest dużo. ...feeder. ..podlodowa na okres zimowy....a może np nowe kije perłowe i nowe przypony.... A może wprowadzić naukę dla graczy...mamy gazety a może tak płatne perłami studia nad talentami gracza...albo 3 ścieżka za 2 tys pereł. ... Itd itp I to nie sarkazm ani kpina.... P.s. odnośnie niechcianych zakupów proponuje sprawdzić wykładnię prawa handlowego i konsumenckiego bo....jak pamiętam po akcji 1 perła tsg umiało grzebać w pkecakach i anulować zakupy....a teraz nie umie lub nie chce zasłaniając się nie wiadomo czym
 27. Możecie się nie trudzić, temat założony przez Zenka dlatego że dostał wytyczne z góry, bo akcje tsg spadły ze 126zł na 112zł i zrobil się popłoch we firmie bo zyski spadły. Obecnie akcje poszły do góry, przebiły 126zł i poszły do 140zł za sztukę więc temat chwilowo nie aktualny. Jak zyski i akcje spadną znów do tego powrócą że będą chcieli coś zrobić aby zyski rosły. Gracz się nie liczy, gracz jest dawcą pieniędzy. Ot taki bankomat z uczuciami który zawsze wspomoże biedne tsg. Zenek ponownie się odezwie jak akcje zadołkują. ja jak na razie zamykam swoją kartę dla tsg za zbytnią chciwość, a potrafiłem na jednym za swoich kont wpłacać im 1000zł na miesiąc, może to jest zbyt mało jak na ich potrzeby, ale wolę za tę kasę kupić parę akcji tsg i czerpać zyski z przyjemności posiadania ich produktu . Więc niech inni płacą na moją dywidendę.
 28. Cechy ryb. Co sie dzieje z tym wynalazkiem? Dwa miesiące minęły i żadnego eventu z cechami. Nasprzedawaliście za PLN drogich spec-zanęt do zwiększania cech i co z tymi zanętami teraz robić? Ostatnia nowinka. Wprowadziliście gazety do trenowania łowisk i a jakże, tam też można zdobyć bonusy zwiększające szanse odkrycia cechy. I co? Po co to skoro do niczego tego nie da sie wykorzystać? Czy cechy mają stać się kolejną Starozytną Grotą która tylko straszy graczy swoją obecnością i do której admin przy rożnych okazjach (najczęściej w formie nagród "niespodzianek") wciska nam rożnego rodzaju gadżety poczynając na licencjach na łowisko, na sprzęcie i osprzęcie kończąc? Kazdy z graczy ma w plecaku mnóstwo tych starożytnych śmieci. A propos śmieci, to wśród nich są pozostałości po rożnego rodzaju spec eventach a także po błędach admina który wielokrotnie nagradzał graczy graczy prezentami których w żaden sposób nie dawało się zużyć. Ostatnie takie przedmioty to medaliki które można było zdobyć w jednym z OPEN-ów. Plecaki są zawalone tymi śmieciami a admin jak już robi event warsztatowy w którym można pozbyć się rzeczy z plecaka to zapomina o śmieciach, za to zawsze daje możliwość pozbycia się rzeczy przydatnych lub w miarę przydatnych. Adminie te śmieci o których piszę to są unikaty. Prawdziwe białe kruki. Zupełnie jak rzadkie znaczki pocztowe zawierające błędy drukarskie. Powinieneś dać graczom możliwość pozbycia się ich za godziwe rekompensaty. Godziwe na tyle, żeby gracza nie zalewała krew gdy w ramach nagrody czy tez niespodzianki zamiast czegos przydatnego dostaje taki antyczny artefakt czy tez nieaktualny medalik który był w użyciu w którymś z dawno minionych eventów.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...